02.08.2014 Trutnov [CZE]
hlavní závod 125km
|
celkem: 320 , muži : 315, M30: 112, M40: 91, M50: 33, M18: 62, ženy: 5, Z18: 2, M60: 17, Z30: 2, Z40: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 320 účastníků
(
315 mužů,
5 žen)
Do 18.7.2014 s nárokem na pamětní tričko - 290,- Kč
Do 30.7.2014 bez nároku na pamětní tričko - 290,- Kč
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M18 | 312 | Berger Tomáš | CZE | 1987 | Kupkolo.cz/hzs Pardubice | Bílá Třemešná |
M18 | 3 | Blažej David | CZE | 1992 | CK Příbram - Fany Gastroservis | most |
M18 | 40 | Boroš Michael | CZE | 1992 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | Tábor |
M18 | 12 | Chlupáč Dominik | CZE | 1993 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M18 | 113 | Chytráček Martin | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M18 | 81 | Filip Jan | CZE | 1985 | Ac Česká Lípa | Česká Lípa |
M18 | 82 | Filip Martin | CZE | 1995 | Chrást nad Sázavou | Chrást nad Sázavou |
M18 | 83 | Fírer David | CZE | 1987 | Česká Lípa | Česká Lípa |
M18 | 90 | Hantl Aleš | CZE | 1987 | alaletec | Mladé Buky |
M18 | 101 | Hlubuček Daniel | CZE | 1992 | Praha 9 | Praha 9 |
M18 | 106 | Horvath Jan | CZE | 1995 | Dexter BSK racing | Máslovice |
M18 | 114 | Janata Karel | CZE | 1992 | Hsk Benecko | Benecko |
M18 | 124 | Kalfař Jakub | CZE | 1992 | SK Kbely | Praha 9 |
M18 | 292 | Kinkor Vojtěch | CZE | 1989 | Dexter BSK racing | Vodochody |
M18 | 129 | Klauda Michal | CZE | 1990 | Trutnov | Trutnov |
M18 | 300 | Kosek Kamil | POL | 1989 | LKS ATOM DZIERZONIOW | Dzierzoniow |
M18 | 287 | Kosina Jakub | CZE | 1996 | GT Opportunitz Brno | Nová Paka |
M18 | 142 | Kubina Matěj | CZE | 1992 | Hsk Benecko | Benecko |
M18 | 18 | Kukrle Michael | CZE | 1994 | TJ Favorit Brno | Mohelnice |
M18 | 144 | Kulhavý Tomáš | CZE | 1988 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | Písečná |
M18 | 145 | Kunc Jan | CZE | 1991 | KUPKOLO.cz | Dvůr Králové nad Labem |
M18 | 19 | Kunt Lukáš | CZE | 1997 | Ghost Team | Jičín |
M18 | 149 | Langmajer Miroslav | CZE | 1985 | Rožmitál pod Třemšínem | Rožmitál pod Třemšínem |
M18 | 155 | Mach Čeněk | CZE | 1992 | Úpice | Úpice |
M18 | 157 | Maleček Petr | CZE | 1985 | Praha 8 | Praha 8 |
M18 | 164 | Meisner Patrik | CZE | 1995 | LUSTi Team | Trutunov |
M18 | 166 | Menšík Jakub | CZE | 1989 | SSC Železný Brod | Benešov u Semil |
M18 | 21 | Máka Daniel | CZE | 1992 | ATLAS CRAFT TEAM | Vrchlabí |
M18 | 308 | Navrátil Michal | CZE | 1988 | Triatlon Jičín | Jičín |
M18 | 23 | Neuman Dominik | CZE | 1995 | Adamov | Adamov |
M18 | 313 | Nežerka Václav | CZE | 1986 | Lawi Author Team | Praha |
M18 | 270 | Novak Jakub | CZE | 1990 | BMC development team | Praha |
M18 | 25 | Paprstka Tomáš | CZE | 1992 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Jablůnka |
M18 | 181 | Pfeifer Pavel | CZE | 1991 | Sportovní klub hasičů KHK | Police nad Metují |
M18 | 299 | Pipek Ondřej | CZE | 1991 | ANO team | Trutnov |
M18 | 185 | Pivoňka Václav | CZE | 1985 | SB Cyklo Olympia | Křenovice |
M18 | 191 | Pour David | CZE | 1987 | BeManiax Madbike | Miletín |
M18 | 296 | Preněk Ondřej | CZE | 1996 | ELEVEN MERCEDES MITAS | Mladá Boleslav |
M18 | 290 | Schejbal Pavel | CZE | 1986 | Motorest Koliba | Pardubice |
M18 | 29 | Schubert Štěpán | CZE | 1996 | Trutnov | Trutnov |
M18 | 28 | Sekanina Adam | CZE | 1995 | TJ Favorit Brno | Suchý |
M18 | 31 | Skalický Pavel | CZE | 1992 | REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN | Žamberk |
M18 | 203 | Sláma Jaroslav | CZE | 1990 | Vysočina Cycling | Křižanov |
M18 | 254 | Smola Lukáš | CZE | 1992 | toi toi cykloklub slaný | Písek |
M18 | 208 | Smrž Jan | CZE | 1986 | cyklo.wu.cz | Průhonice |
M18 | 242 | Stratil Ladislav | CZE | 1986 | KC Brno | Zbýšov |
M18 | 33 | Stöhr Jan | CZE | 1991 | AC Sparta Praha | Jablonec nad Nisou |
M18 | 32 | Stöhr Pavel | CZE | 1991 | AC Sparta Praha | Jablonec nad Nisou |
M18 | 215 | Svoboda Jiří | CZE | 1992 | AC Sparta Praha | Praha |
M18 | 214 | Světlík Jan | CZE | 1986 | Vedrovice | Vedrovice |
M18 | 257 | Tomášek Lukáš | CZE | 1988 | BH Racing Team | Brno |
M18 | 226 | Turek Lukáš | CZE | 1996 | PRO MUSIC PROLOG BIKE | Trutnov |
M18 | 35 | Veselý Daniel | CZE | 1992 | CK Kolokram Svijany | Červené Pečky |
M18 | 36 | Vetterle Jan | CZE | 1994 | Apache Loko Trutnov | Trutnov |
M18 | 230 | Virgl Jiří | CZE | 1996 | Vysočina Cycling | Budkov |
M18 | 41 | Vobora Ondřej | CZE | 1988 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | Tábor |
M18 | 37 | Vojíř Jaroslav | CZE | 1997 | REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN | Kadaň |
M18 | 232 | Vondra Leos | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
M18 | 239 | Zpěvák Martin | CZE | 1988 | Pardubice | Pardubice |
M18 | 310 | Záleský Milan | CZE | 1992 | Sts Chvojkovice Brod | Pardubice |
M18 | 15 | koblasa Ivo | CZE | 1993 | TJ Favorit Brno | Černá Hora |
M18 | 245 | Štursa Petr | CZE | 1987 | Žďár nad Sázavou | Žďár nad Sázavou |
M30 | 51 | Ageyev-Poulsen Michael | CZE | 1979 | Praha 7 | Praha 7 |
M30 | 54 | Basař Jan | CZE | 1978 | ASZ Trutnov | Prosečné |
M30 | 56 | Beneš Pavel | CZE | 1978 | CKKV Praha | Karlík |
M30 | 2 | Benčík Petr | CZE | 1976 | COLNAGO a ASSOS ProShop | Praha 9 |
M30 | 266 | Bierut Paweł | POL | 1977 | Kamieniec Ząbkowicki | Kamieniec Ząbkowicki |
M30 | 302 | Blažek Jiří | CZE | 1977 | CK Kolokrám | Praha |
M30 | 42 | Bogdziewicz Ariel | POL | 1984 | ooBikes.com | Kamienna Góra |
M30 | 251 | Burda Jan | CZE | 1976 | Brno | Brno |
M30 | 247 | Bury Pawel | POL | 1983 | LKK Wulkan Legnica | Bielany Wroclawskie |
M30 | 52 | Báča Tomáš | CZE | 1978 | Kolova | Kolova |
M30 | 62 | Bůna Ladislav | CZE | 1979 | Police nad Metují | Police nad Metují |
M30 | 64 | Cvachovec Jan | CZE | 1976 | Ski Bike Censtrum Radotín | Praha6 |
M30 | 306 | Dobiáš David | CZE | 1977 | Csg Tri Team | Praha 2 |
M30 | 72 | Dobiášovský Pavel | CZE | 1981 | CK Nový Bydžov | Měník |
M30 | 248 | Dobosz Adam | POL | 1979 | Wrocław | Wrocław |
M30 | 73 | Dolejš Michal | CZE | 1900 | | |
M30 | 315 | Dostál David | CZE | 1979 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M30 | 75 | Dubrovský Lukáš | CZE | 1984 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M30 | 7 | Dunka Matěj | CZE | 1979 | M SPORT | Špindlerův Mlýn |
M30 | 5 | Dítě Radek | CZE | 1979 | bikeway.cz | Praha 22 |
M30 | 279 | Faltus Tomáš | CZE | 1975 | Veloservis Team | Havlíčkův Brod |
M30 | 260 | Fišnar Jan | CZE | 1980 | Tj Baník Meziboří | Vrchlabí |
M30 | 252 | Fongus Stanislav | CZE | 1982 | Cyklopoint Pardubice | Třebíč |
M30 | 84 | Friml Petr | CZE | 1982 | Kladiváři | Praha |
M30 | 249 | Gacek Artur | POL | 1984 | GVT | Wrocław |
M30 | 87 | Gotvald Tomáš | CZE | 1980 | SKH KHK | Hořice |
M30 | 301 | Hanzlík Vilém | CZE | 1978 | Praha | Praha |
M30 | 92 | Harasym Maciej | POL | 1977 | Ostre Koło Lubawka | Lubawka |
M30 | 253 | Havlík Martin | CZE | 1978 | TJ Alpin | Třebíč |
M30 | 94 | Havránek Jan | CZE | 1980 | Dalešice u Jablonce nad Nisou | Dalešice u Jablonce nad Nisou |
M30 | 9 | Hebík Martin | CZE | 1982 | CK Příbram - Fany Gastroservis | České Budějovice |
M30 | 95 | Hejný Pavel | CZE | 1982 | Praha 7 | Praha 7 |
M30 | 100 | HlouŠek Martin | CZE | 1982 | Ho Štika | Býšť |
M30 | 258 | Hodermarsky Tomáš | CZE | 1980 | Dripit.cz - překapávaná káva kdekoliv | Praha Kolovraty |
M30 | 103 | Holubec Pavel | CZE | 1979 | BIKESTARS VRCHLABÍ | Lánov |
M30 | 104 | Hora Jan | CZE | 1984 | Praha | Praha |
M30 | 105 | Horák Jiří | CZE | 1976 | Bike Team KC Jaroměř | Dvůr Králové Nad Labem |
M30 | 108 | Hrbek Václav | CZE | 1975 | Úpice | Úpice |
M30 | 109 | Hrdina Milan | CZE | 1976 | Žďár nad Sázavou | Žďár nad Sázavou |
M30 | 110 | Hudos Martin | CZE | 1976 | Světice | Světice |
M30 | 89 | Hájek Jan | CZE | 1980 | AC Čimelice | Janov nad Nisou |
M30 | 88 | Háček Jan | CZE | 1977 | Alltraining.cz - Lawi | Praha 2 |
M30 | 243 | Janoušek Jiří | CZE | 1983 | KC Brno | Brno |
M30 | 117 | Javůrek Petr | CZE | 1977 | Kasper - Swix Team | Svoboda nad Úpou |
M30 | 118 | Jičínský Jan | CZE | 1975 | Pardubice | Pardubice |
M30 | 268 | Jánský Lukáš | CZE | 1979 | ADR Team | Teplice Nad Metují |
M30 | 122 | Kafka Libor | CZE | 1979 | BC Sport Semily | Semily |
M30 | 123 | Kail Jiří | CZE | 1979 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
M30 | 127 | Karban Vlastimil | CZE | 1980 | UGO-ALLIVICTUS | Jílové u Prahy |
M30 | 128 | Klápště Jan | CZE | 1977 | BIKESERVIS.EU | Jablonec nad Nisou |
M30 | 43 | Kochel Paweł | POL | 1981 | Kowary | Kowary |
M30 | 271 | Kohoutek Petr | CZE | 1975 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Adršpach |
M30 | 132 | Koubik Michal | CZE | 1980 | APER - LAHOFER TEAM | Praha 2 |
M30 | 17 | Krotký Rostislav | CZE | 1976 | Vysočina Cycling | Lipník |
M30 | 139 | Krzywonos Marcin | POL | 1981 | Ostre Koło Lubawka | Lubawka |
M30 | 136 | Krátký Filip | CZE | 1978 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
M30 | 137 | Krátký Michal | CZE | 1982 | OutdoorOutsiders | Karlík |
M30 | 146 | Kwiecien Pavel | CZE | 1983 | JJ - Potocký | Choustníkovo Hradiště |
M30 | 141 | Kříž Libor | CZE | 1978 | Vastóčnaja Čechíja | Pardubice |
M30 | 150 | Laňka Petr | CZE | 1975 | BSK racing | Předvoj |
M30 | 158 | Malík Zbyněk | CZE | 1984 | RVS | Horažďovice |
M30 | 161 | Marek David | CZE | 1975 | Agro Kolín | Kutná Hora |
M30 | 162 | Marek Radek | CZE | 1978 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
M30 | 163 | Martin Jan | CZE | 1980 | KAH sport Vrchlabà | Jilemnice |
M30 | 165 | Melša Zdeněk | CZE | 1982 | JJ - Potocký | Chvalkovice |
M30 | 259 | Novotný Petr | CZE | 1981 | ROHOZEC AMULET TEAM | Praha 9 |
M30 | 173 | Novák Rudolf | CZE | 1981 | CK Vinohradské Šlapky | Praha 3 |
M30 | 286 | Ohera Vojtěch | CZE | 1980 | VETAS Kralupy | Kralupy |
M30 | 175 | Otaševič Tomáš | CZE | 1984 | Brno | Brno |
M30 | 176 | Paleček Jan | CZE | 1975 | uobrazku.cz | Liberec |
M30 | 179 | Pejsar Jára | CZE | 1984 | Karlovy Vary | Karlovy Vary |
M30 | 295 | Penc Ondřej | CZE | 1977 | Cyklo Tony | Meziměstí |
M30 | 184 | Pilnáček Petr | CZE | 1982 | HSK - cycling team | Smiřice |
M30 | 183 | Pilnáček Radek | CZE | 1977 | HSK - cycling team | Smiřice |
M30 | 246 | Plaček Karel | CZE | 1975 | Praha 4 | Praha 4 |
M30 | 314 | Podlipný Jiří | CZE | 1977 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M30 | 187 | Pohl Jan | CZE | 1976 | Spartak Police nad Metujà | Police Nad Metují |
M30 | 188 | Pokorný Pavel | CZE | 1977 | Hervis Sport Trutnov | Trutnov |
M30 | 26 | Polman Daniel | CZE | 1979 | lidé&HORY Duratec | Nová Paka |
M30 | 317 | Polnický Zdeněk | CZE | 1977 | Praha | Praha |
M30 | 49 | Polák Josef | CZE | 1975 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M30 | 190 | Pouč David | CZE | 1979 | SK hasičů KHK | Jaroměř |
M30 | 320 | Pozler Tomáš | CZE | 1976 | EDPoTEAM L.Bohdaneč | Lázně Bohdaneč |
M30 | 196 | Raida Lukáš | CZE | 1975 | Ostrava | Ostrava |
M30 | 198 | Rudiš Pavel | CZE | 1976 | Praha 18 - Letňany | Praha 18 - Letňany |
M30 | 200 | Rychtera Aleš | CZE | 1976 | CC Charlie Praha | Praha 3 |
M30 | 201 | Ryšavý Martin | CZE | 1975 | Pro Music Prolog Bike Trutnov | Trutnov |
M30 | 30 | Skála Martin | CZE | 1977 | LOKO TRUTNOV | Svoboda Nad Úpou |
M30 | 204 | Slanina Jan | CZE | 1981 | Praha | Praha |
M30 | 209 | Stejskal Vaclav | CZE | 1978 | Písek | Písek |
M30 | 212 | Stratil Marek | CZE | 1977 | Ostrava | Ostrava |
M30 | 275 | Stupka Ondřej | CZE | 1979 | Velká Bíteš | Velká Bíteš |
M30 | 34 | Svoboda Jakub | CZE | 1975 | Kolokrám.cz | Kamenický Šenov |
M30 | 225 | Truhlář Jan | CZE | 1977 | GIANT Pitrs bikes | Police Nad Metují |
M30 | 231 | Vlasák Michal | CZE | 1982 | Sokol Veltěž | Zbuzany |
M30 | 272 | Vorel Pavel | CZE | 1978 | Vysoké Mýto | Vysoké Mýto |
M30 | 233 | Vorel Tomas | CZE | 1975 | TJ Sokol Cimice | Praha 8 |
M30 | 234 | Vosátka Tomáš | CZE | 1982 | RockMachine - Cyklomax Team | Hradec Králové |
M30 | 309 | Zahrádka Petr | CZE | 1975 | LAWI - Author Team | Hostivice |
M30 | 112 | chlup pavel | CZE | 1976 | Bicyklub | Praha 6 |
M30 | 311 | Červený Petr | CZE | 1979 | Cyklotony | |
M30 | 66 | Čičko Jiří | CZE | 1975 | SSC Železný Brod | Jablonec nad Nisou |
M30 | 76 | Ďuriš Pavel | CZE | 1982 | Česká Skalice | Česká Skalice |
M30 | 261 | Říha Jiří | CZE | 1977 | CK Kolokram Svijany | Staré Splavy |
M30 | 285 | Říha Josef | CZE | 1975 | Cyklosport Berka | |
M30 | 280 | Šafář Daniel | CZE | 1978 | COLNAGO a ASSOS ProShop | Praha |
M30 | 217 | Šinkovský Roman | CZE | 1976 | HSK cycling team | Hradec Králové |
M30 | 218 | Škopek Adam | CZE | 1979 | Jiskra Jaroměř | Jaroměř |
M30 | 273 | Špaček Martin | CZE | 1976 | Červená jahoda | Opava |
M30 | 277 | Šplíchal Jan | CZE | 1983 | Sokol Valteřice | Vysokov |
M30 | 222 | Štejnar Miloš | CZE | 1979 | Bike Freaks Holice | Holice |
M30 | 305 | Šír Daniel | CZE | 1976 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M40 | 48 | Artus Daniel | CZE | 1972 | Nadšenci z Posázaví | Týnec nad Sázavou |
M40 | 53 | Balhar Peter | CZE | 1967 | Kolinec | Kolinec |
M40 | 39 | Barvínek Pavel | CZE | 1966 | Expres.cz- TUFO Team Kolín | Trutnov |
M40 | 69 | Bednařík Eduard | CZE | 1969 | Dragons Trutnov | Trutnov |
M40 | 57 | Bernat Luboš | CZE | 1974 | Milovice | Milovice |
M40 | 55 | Bečka Pavel | CZE | 1969 | Bike Freaks Holice | Holice |
M40 | 58 | Binar Luboš | CZE | 1966 | HOBUK | Bukovice |
M40 | 303 | Blažek Vláďa | CZE | 1971 | beMANIAX MADBIKE | |
M40 | 59 | Boháč Marcel | CZE | 1972 | Svitávka | Svitávka |
M40 | 60 | Bortlík Martin | CZE | 1970 | Praha 9 | Praha 9 |
M40 | 61 | Brož Vítězslav | CZE | 1970 | Hostinné | Hostinné |
M40 | 63 | Buriánek Pavel | CZE | 1967 | Dragons Trutnov | Trutnov |
M40 | 70 | Dell Jan | CZE | 1970 | Mates | Kolová |
M40 | 304 | Dlab Jaroslav | CZE | 1969 | SSC Železný Brod | Zelezny Brod |
M40 | 71 | Dlab Ladislav | CZE | 1970 | Roztoky u Jilemnice | Roztoky u Jilemnice |
M40 | 74 | Drbohlav Zdeněk | CZE | 1966 | BIKESTARS VRCHLABÍ | Dolní Lánov |
M40 | 221 | Drhota Zdeněk | CZE | 1965 | | |
M40 | 77 | Dvořáček Václav | CZE | 1969 | ENERGY TEAM | Horní Maršov |
M40 | 80 | FEIST Jan | CZE | 1971 | Jiskra Jaroměř - Potocký | Choustnikovo Hradiště |
M40 | 79 | Feist Jaroslav | CZE | 1969 | Jiskra Jaroměř - Potocký | Choustníkovo Hradiště |
M40 | 262 | Fric Milan | CZE | 1973 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M40 | 86 | Fukar Zdeněk | IDN | 1969 | Jakarta | Jakarta |
M40 | 284 | Girgal Tomáš | CZE | 1974 | Brdští kanci | Mníšek pod Brdy |
M40 | 91 | Hanuš Jiří | CZE | 1972 | vella team | Lhota pod Hořičkami |
M40 | 93 | Havel Lukáš | CZE | 1974 | SNS Trutnov | Trutnov |
M40 | 289 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | Symbio+ CE.Energy | Červený Kostelec |
M40 | 11 | Holub Petr | CZE | 1966 | Apache Loko Trutnov | Svoboda Nad Úpou |
M40 | 288 | Hroneš Patrik | CZE | 1970 | Carla-kupkolo.cz | Dvůr Králové N.l: |
M40 | 111 | Hustopecký Tomáš | CZE | 1972 | Praha 5 | Praha 5 |
M40 | 115 | Janda Tomáš | CZE | 1972 | MS BIKE ACADEMY RACING | Plzeň |
M40 | 116 | Janíček Ladislav | SVK | 1972 | SKP Most | Veľké Zálužie |
M40 | 120 | Jiřikovský Martin | CZE | 1973 | TK OPEN | Brno |
M40 | 125 | Kalojiros Tondano | CZE | 1968 | Teg Graweliste Cycling | Cerekvice |
M40 | 126 | Kaplan Radek | CZE | 1974 | Czechoslovak Group BARTH-VIP | Pardubice |
M40 | 131 | Kolenac Kamil | CZE | 1970 | Maslovice | Maslovice |
M40 | 130 | Kočka Miroslav | CZE | 1973 | Slaný | Slaný |
M40 | 6 | Koštanský Bob | CZE | 1966 | MERIDA CZECH | Ondratice |
M40 | 307 | Krivak Martin | CZE | 1966 | Brno | Brno |
M40 | 138 | Kropáček Jiří | CZE | 1969 | Loket | Loket |
M40 | 16 | Králík Michal | CZE | 1973 | Triatlon Team Trutnov | Trutnov |
M40 | 143 | Kudrna Jiří | CZE | 1972 | Pro Tour team | Semice |
M40 | 121 | Kábrt Radim | CZE | 1971 | Loko Trutnov | Červený Kostelec |
M40 | 13 | Káňa Pavel | CZE | 1974 | Triatlon Team Loko Trutnov | Trutnov |
M40 | 140 | Křenek David | CZE | 1971 | G.D.K. Bike Team | Praha 2 |
M40 | 148 | Landa David | CZE | 1971 | KCL Kooperativa-Svijany | Liberec |
M40 | 147 | Landa František | CZE | 1974 | KCL Kooperativa-Svijany | Liberec 1 |
M40 | 151 | Leksa Ladislav | CZE | 1965 | Kladno | Kladno |
M40 | 152 | Leugner Jan | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
M40 | 153 | Loukota Richard | CZE | 1967 | Independent Gregario | Naftové lázně Bohdaneč |
M40 | 154 | Lukšan Luděk | CZE | 1966 | Příbram 2 | Příbram 2 |
M40 | 156 | Machek Miloš | CZE | 1965 | SK hasičů KHK | Broumov |
M40 | 241 | Metlický Pavel | CZE | 1970 | Dragons Trutnov | Trutnov |
M40 | 168 | Mikuš Pavel | CZE | 1967 | Mělník | Mělník |
M40 | 319 | Mraz Dusan | SVK | 1965 | Senec | Senec |
M40 | 294 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS ATELIER NÃCHOD | Hronov |
M40 | 172 | Nosek Jiří | CZE | 1970 | Kbely Cycling Team | Praha |
M40 | 174 | Ondráček Martin | CZE | 1973 | Pro Music Prolog Bike Trutnov | Vysoké Mýto |
M40 | 178 | Pavlásek Petr | CZE | 1970 | Chlumec nad Cidlinou | Chlumec nad Cidlinou |
M40 | 177 | Pašek Michal | CZE | 1973 | Continental Sport Club | Jičín |
M40 | 180 | Peška Tomáš | CZE | 1974 | Kasper - Swix Trutnov | Trutnov |
M40 | 186 | Pleskač Tomáš | CZE | 1966 | Třebíč | Třebíč |
M40 | 274 | Poklop Jaroslav | CZE | 1966 | Žacléř | Žacléř |
M40 | 189 | Poslt Viktor | CZE | 1969 | Radvanice | Radvanice |
M40 | 192 | Pradáč Petr | CZE | 1966 | Skilauf Team Trutnov | Horní Maršov |
M40 | 193 | Prochazka Pavel | FRA | 1970 | Clonas sur Vareze | Clonas sur Vareze |
M40 | 194 | Przemieniecki Alfred | POL | 1972 | Elmar Team | Lubawka |
M40 | 297 | Puš Petr | CZE | 1967 | Rockmachine-Cyklomax | Dobrá Voda u Hořic |
M40 | 195 | Rada Václav | CZE | 1974 | Trutnov | Trutnov |
M40 | 27 | Raufer Martin | CZE | 1967 | Velo | Praha 5 Zličín |
M40 | 321 | Rejzek Martin | CZE | 1972 | Harrachov | Harrachov |
M40 | 269 | Rinn Tomáš | CZE | 1970 | Ádr Team | Dobřichovice |
M40 | 197 | Robek Robert | CZE | 1970 | Vokolek Cycling Team | Praha 8 |
M40 | 199 | Rus Richard | CZE | 1967 | Horní Adršpach | Horní Adršpach |
M40 | 202 | Sedláček Milan | CZE | 1971 | Trutnov | Trutnov |
M40 | 318 | Skalický Michael | CZE | 1968 | KS Pardubice | Hradec Králové |
M40 | 207 | Smíšek Radan | CZE | 1973 | Brno | Brno |
M40 | 210 | Stránský Aleš | CZE | 1972 | Mnichovice | Mnichovice |
M40 | 211 | Stránský Michal | CZE | 1965 | Líbeznice | Líbeznice |
M40 | 44 | Sucharda Pavel | CZE | 1970 | CYCLING BRNO | Brno |
M40 | 67 | Ticháček Jiří | CZE | 1969 | Dragons Trutnov | Trutnov |
M40 | 50 | Trčálek Karel | CZE | 1973 | Cyklo Martínek Val. Klobůky | Štítná |
M40 | 316 | Urban Vladimír | CZE | 1974 | Eleven Roudnice nad Labem | |
M40 | 227 | Vašíček Roman | CZE | 1974 | Radvanice | Radvanice |
M40 | 237 | Vymazal Igor | CZE | 1971 | Team Porgest | Přerov |
M40 | 46 | Zelba Tomáš | CZE | 1969 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M40 | 238 | Zeman Radek | CZE | 1970 | Pardubice | Pardubice |
M40 | 47 | Zídek Václav | CZE | 1973 | Nadšenci z Posázaví II | Benešov |
M40 | 14 | kleiner Robert | CZE | 1966 | perf labs | Liberec |
M40 | 229 | vilč martin | CZE | 1974 | červena jahoda | opava |
M40 | 65 | Černý Libor | CZE | 1969 | Ostrava | Ostrava |
M40 | 219 | Šlégl Martin | CZE | 1969 | Kosmonosy | Kosmonosy |
M50 | 278 | Bauer Pavel | CZE | 1960 | Trebic | Trebic |
M50 | 78 | Exner Martin | CZE | 1963 | Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí | Nová Ves |
M50 | 282 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
M50 | 96 | Hejzlar Bořivoj | CZE | 1962 | Třebíč | Třebíč |
M50 | 97 | Heller Vlastimil | CZE | 1959 | Koloshop Team | Teplice |
M50 | 98 | Helmich Mirek | CZE | 1957 | Černí koně | Lysá nad Labem |
M50 | 68 | Hendrych Tomáš | CZE | 1959 | Dragons Trutnov | Trutnov |
M50 | 102 | Holas Jiří | CZE | 1958 | TJ Lokomotiva Nymburk | Jičín |
M50 | 107 | Hradecký Jarosav | CZE | 1963 | Ski Paudera | Doksy |
M50 | 45 | Hrdina Milan | CZE | 1963 | Dragons Trutnov | Trutnov |
M50 | 291 | Janda Jan | CZE | 1959 | Cyklo Pejcha | Pardubice |
M50 | 267 | Kotlář Luboš | CZE | 1964 | RONAL CZ | Jičín |
M50 | 133 | Koubík Vladislav | CZE | 1956 | Praha 2 | Praha 2 |
M50 | 134 | Koza Petr | CZE | 1964 | Cyklosport Berka | Pardubice |
M50 | 264 | Lomoz Jan | CZE | 1960 | Chrudim | Chrudim |
M50 | 256 | Macháček Otto | CZE | 1957 | SC MIRVA SVITAVY | Česká Třebová |
M50 | 167 | Mifek Tomáš | CZE | 1964 | Kbely Cycling Team | Tachov |
M50 | 170 | Modrei Josef | CZE | 1960 | K+K sport | Kozlíky 48 |
M50 | 171 | Moravec Vladimír | CZE | 1955 | mystery team | Praha 4 |
M50 | 250 | Nosek Milan | CZE | 1964 | Sportful CZ | Náchod |
M50 | 240 | Novotný Milan | CZE | 1956 | *** | Praha 4 |
M50 | 182 | Pfeifer Jiří | CZE | 1959 | Cyklo Tony Náchod | Náchod |
M50 | 205 | Smíšek Libor | CZE | 1957 | Jevišovka | Jevišovka |
M50 | 213 | Strnad Petr | CZE | 1964 | Ksm HrÁdek | Hrádek Nad Nisou |
M50 | 298 | Stárek Jaroslav | CZE | 1963 | CK Vokolek Import | Davle - Sloup |
M50 | 235 | Vrbata Jiří | CZE | 1958 | Nadšenci Z Posázaví Mtb | Týnec Nad Sázavou |
M50 | 236 | Vychodil Lubomír | CZE | 1957 | cykloteam KOLARNA | Litovel |
M50 | 99 | hergott vladimír | CZE | 1961 | příbram | příbram |
M50 | 281 | Čepelka Jiří | CZE | 1963 | SK Autorest | Pec pod Sněžkou |
M50 | 293 | Čipera Radek | CZE | 1964 | Ski Radvanice | Radvanice |
M50 | 223 | Štola Miroslav | CZE | 1963 | SK Kbely | Praha 9 |
M50 | 276 | Švec Stanislav | CZE | 1957 | Praha | Praha |
M50 | 224 | Švihálek Tomáš | CZE | 1963 | cyklotrenink.com | Praha 8 |
M60 | 4 | Danda Josef | CZE | 1944 | Praha 11 | Praha 11 |
M60 | 85 | Fuchs Josef | CZE | 1953 | dh cycling | Stochov |
M60 | 244 | Horák Milan | CZE | 1954 | Dragouns Trutnov | Trutnov |
M60 | 119 | Jiránek Jaroslav | CZE | 1948 | GHOST MOJEKOLO | Česká Skalice |
M60 | 265 | Klápště Jaroslav | CZE | 1951 | BeManiax Madbike | Jablonec nad Nisou |
M60 | 159 | Malinský František | CZE | 1949 | KAH sport Vrchlabí | Vrchlabí |
M60 | 283 | Martinec Jan | CZE | 1951 | ACOH Praha | Praha |
M60 | 22 | Melišík Milan | CZE | 1947 | Trutnov 4 | Trutnov 4 |
M60 | 169 | Mládek Stanislav | CZE | 1954 | CYKLO PROFI | Holice |
M60 | 24 | Novák Petr | CZE | 1944 | Příbram 5 | Příbram 5 |
M60 | 255 | Ráb Pavel | CZE | 1952 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M60 | 206 | Smíšek Eduard | CZE | 1948 | CK Urnatour | Brno |
M60 | 216 | Svoboda Miroslav | CZE | 1952 | SK Kbely | Praha 9 |
M60 | 228 | Vencl Petr | CZE | 1952 | MKV Sport | Praha 10 |
M60 | 38 | Voňka Jiří | CZE | 1954 | Loko Trutnov | Dvůr Králové N.l |
M60 | 220 | ŠlÉgr JiŘÍ | CZE | 1954 | SK Autorest | MalÉ Svatonovice |
M60 | 1 | Žalský Šlechtislav | CZE | 1942 | Loko Trutnov | Svoboda Nad Úpou |
Z18 | 20 | Kuntová Vendula | CZE | 1993 | GHOST team | Jičín |
Z18 | 263 | Češíková Eliška | CZE | 1988 | SK Slatiňany | Slatiňany |
Z30 | 8 | Havránková Daniela | CZE | 1980 | ELEVEN TEST TEAM | Dalešice |
Z30 | 135 | Kráčmarová Lenka | CZE | 1984 | MTB Trilogy | Velké Poříčí |
Z40 | 10 | Hellerová Lenka | CZE | 1968 | Koloshop Team | Teplice |