TE Krkonošská 70 MTB
02.09.2017 Janské Lázně
70km družstva | celkem: 109 , muži : 105, muži: 33, ženy: 4, mix: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
40km družstva | celkem: 21 , ženy: 6, muži : 15, ženy: 2, veteráni: 6 | [html] | [pdf] | [xls] | |
40km páry | celkem: 27 , ženy: 14, muži : 13, páry: 15 | [html] | [pdf] | [xls] | |
40km firmy | celkem: 38 , firmy: 15, muži : 36, ženy: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Dětská K7 BABY | celkem: 15 , muži : 7, Muži: 7, ženy: 8, Ženy: 8 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ | celkem: 33 , muži : 25, kluci ml.: 14, ženy: 8, holky st.: 4, holky ml.: 4, kluci st.: 11 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ | celkem: 13 , muži : 7, Muži: 7, ženy: 6, Ženy: 6 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka T E Krkonošská 70 M T B | N/A | 22.09.2021 11:19:52 |
startovní listina 70km družstva
start ~ 10:00:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 109 účastníků ( 105 mužů, 4 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 3 | TÅ™i sestry 76,8 |
[1003]
Pavel Adel
1984
[2003]
Petr Foltan
1982
[3003]
Radek Tichý
1975
|
muži | 8 | XC Boril Team |
[1008]
Vojtěch Bořil
1990
[3008]
Lukáš Bořil
1992
[2008]
Martin Bořil
1998
|
muži | 37 | KaÅ iBu |
[1037]
Michal Bubílek
1986
[2037]
Michal Kaněra
1986
[3037]
Jakub Šilar
1989
|
muži | 13 | RoRace Team PyÅ¡ely B Å pekouni |
[1013]
Jan Chmátal
1977
[3013]
Petr Kajman
1979
[2013]
David Mareš
1977
|
muži | 24 | Sun Ski Academy Å pindlerův Mlýn |
[1024]
Radek Drahonovský
1980
[3024]
Miroslav Černík
1975
[2024]
Vojtěch Wachtl
1986
|
mix | 12 | Pražské Šlapky |
[1012]
Vojtech Drbohlav
1979
[3012]
Hana Krátká
1966
[2012]
Pavel Prachar
1980
|
muži | 34 | Hotel Sůva Benecko |
[1034]
Jan Fišnar
1980
[3034]
Michal Hrach
1977
[2034]
Ladislav Rygl
1976
|
muži | 6 | KT TryskomyÅ¡ |
[1006]
Pavel Havlík
1967
[3006]
Michal Boček
1988
[2006]
Vít Vacenovský
1968
|
muži | 11 | HS ÄŒerný Důl |
[1011]
Štěpán Heglas
1992
[3011]
Roman Hlávko
1975
[2011]
Štěpán Jiras
1980
|
muži | 14 | KrkonoÅ¡ské SOJKY |
[1014]
Antonín Hodr
1987
[2014]
Petr Javůrek
1977
[3014]
Tomáš Pich
1995
|
muži | 26 | Horská služba Strážné |
[1026]
Jiří Jirka
1977
[3026]
Milan Suchomel
1975
[2026]
Petr Volf
1964
|
muži | 27 | Team Cyklo Benda |
[1027]
Radim Kavan
1978
[2027]
Pavel Just
1976
[3027]
Matěj Lejsek
1993
|
muži | 2 | Trhové Sviny |
[1002]
Jiří Kaštan
1976
[2002]
Zdeněk Bílek
1979
[3002]
Martin Žalud
1974
|
mix | 20 | KrbyKObr |
[1020]
Otakar Kobr
1974
[2020]
Vendula Pekárková
1983
[3020]
Martin Vondra
1974
|
muži | 17 | AEROTEC |
[1017]
Jakub Košina
1996
[2017]
Lukáš Roubíček
1975
[3017]
Marek Stěpánek
0000
|
muži | 22 | MTBO racing team |
[1022]
Libor Kříž
1978
[3022]
Martin HlouŠek
1982
[2022]
Vašek Husák
1977
|
muži | 32 | Over 40 |
[1032]
Michal Lapihuska
1976
[2032]
Petr Laňka
1975
[3032]
Tomáš Sailer
1976
|
muži | 28 | Pitrs bikes |
[1028]
Jaruch Lecnar
1983
[2028]
Lukáš Drejsl
1986
[3028]
Petr Sulzbacher
1975
|
mix | 10 | Bikeclinic mix team |
[1010]
Vojtěch Mareš
1978
[3010]
Petr Doležal
1978
[2010]
Lucie Punčochářová
1980
|
muži | 1 | PÅ™ÃÅ¡tÄ› Už Nepojedu Kolo Tým |
[1001]
Jiří Měchura
1973
[2001]
Roman Měchura
1973
[3001]
Tomáš Sichálek
1973
|
muži | 19 | TREK J+P Sport B |
[1019]
Vojtěch Pešek
1989
[3019]
Jakub Kučera
2001
[2019]
Michal Pešek
1983
|
muži | 31 | lidé and HORY |
[1031]
Daniel Polman
1979
[2031]
Martin Kohl
1979
[3031]
Štěpán trmata
1978
|
muži | 5 | KS Pardubice |
[1005]
Michael Skalický
1968
[2005]
Jan ŠŤastný
1968
[3005]
Pavel Tůma
1976
|
muži | 35 | INS Ateliér Náchod A |
[1035]
Marek Strnad
1972
[3035]
Karel Bernard
1967
[2035]
Tomáš Strnad
1972
|
muži | 33 | INS Ateliér Náchod B |
[1033]
Jaroslav Svoboda
1971
[3033]
Josef Lelek
1971
[2033]
Martin Šupich
1977
|
muži | 16 | PHM team Hlinsko |
[1016]
Petr Svoboda
1991
[2016]
Jan Chmelík
1982
[3016]
Aleš Mudroch
1975
|
muži | 29 | Teplice |
[1029]
Jiří Voska
1967
[2029]
Jan Kaiser
0000
[3029]
Petr Kříž
0000
|
muži | 7 | NadÅ¡enci z Posázavà |
[1007]
Jiří Vrbata
1958
[2007]
Miroslav Borkovec
1964
[3007]
Zdeněk Pergl
1953
|
mix | 18 | Požitkáři |
[1018]
Martin Vrzal
1982
[2018]
Radek Kopecký
1980
[3018]
Pavla Vyčítalová
1979
|
muži | 15 | RoRace Team PyÅ¡ely |
[1015]
Aleš Vágner
1977
[2015]
Tomáš Chalupecký
1978
[3015]
Michal Veselý
1980
|
muži | 9 | GEOSA |
[1009]
Jindřich Zeman
1974
[2009]
Roman Hanzl
1973
[3009]
Martin Vinař
1976
|
muži | 4 | Praha |
[1004]
Jan Zámostny
1970
[3004]
martin bruha
0000
[2004]
petr pume
0000
|
muži | 36 | MTBáci |
[1036]
Josef Zástěra
1961
[2036]
Ivo Kunc
1967
[3036]
Michal Volf
1980
|
muži | 21 | NadÅ¡enci z Posázavà II |
[1021]
Václav Zídek
1973
[3021]
Evžen Reitschlager
1962
[2021]
Jan Vrbata
1986
|
muži | 23 | TREK J+P Sport A |
[1023]
Daniel Čejka
1999
[3023]
Jaroslav Ludvík
2000
[2023]
Michal Pradáč
1999
|
muži | 30 | INS Ateliér Náchod C |
[1030]
Petr Škoda
1983
[2030]
Jan Marák
1980
[3030]
Michal Vrbský
1978
|
muži | 25 | Smažky |
[1025]
Roman Šťastný
1979
[2025]
Lukáš Čáp
1984
[3025]
Tomáš Ševců
1997
|
startovní listina 40km družstva
start ~ 10:20:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 21 účastníků ( 15 mužů, 6 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
ženy | 56 | Kellys Bikeranch Team WOMEN |
[1056]
Karolina Bergerová
1992
[2056]
Lucie Hamanová
1987
[3056]
Hanka Nenadálová
1978
|
veteráni | 51 | AEROTEC |
[1051]
Rudolf Cogan
1971
[3051]
Jaroslav Rosenberg
1973
[2051]
Lukaš Svoboda
1975
|
veteráni | 54 | Kasper - Swix Team |
[1054]
Petr Holub
1966
[3054]
Ondřej Matouch
1971
[2054]
Luboš Toman
1969
|
veteráni | 53 | Å viháci ze Sudet |
[1053]
Marek Honemeyer
1973
[3053]
Pavel Dubský
1973
[2053]
Jan Romančák
1978
|
veteráni | 52 | INS ATELIER NÃCHOD C |
[1052]
Jiří Krejsar
1962
[3052]
David Divíšek
1977
[2052]
Jiří Petr
1974
|
veteráni | 55 | BIKE SPORT Hradec Králové |
[1055]
Petr Kubíček
1967
[2055]
Luboš Maroušek
1972
[3055]
Petr Puš
1967
|
ženy | 57 | Vrchlabà |
[1057]
Radka Kusá
1979
[2057]
Lucie Kondělková
1980
[3057]
Jitka Machytková
1975
|
startovní listina 40km páry
start ~ 10:20:30 , 2002 a starší , přihlášeno: 27 účastníků ( 13 mužů, 14 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
páry | 101 | S Milenkou na vÄ›ky |
[1101]
Jan Beneš
1990
[2101]
Milena Cesnaková
1985
|
páry | 111 | Studenec |
[1111]
Jaroslav Berger
1973
[2111]
Magdaléna Bergerová
2001
|
páry | 114 | CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. |
[1114]
Kateřina Bergerová
1992
[2114]
petr vaněk
1976
|
páry | 102 | GHOST Team |
[1102]
Eliška Běloušková
1994
[2102]
Vojtěch Zeman
0000
|
páry | 103 | LVÃÄŒATA |
[1103]
David Gabriel
1992
[2103]
Eva Štěpanovská
1994
|
páry | 104 | Bodlina |
[1104]
Jan Ježek
1959
[2104]
Lenka Lumendová
1969
|
páry | 112 | TE Connectivity |
[1112]
Lena Kornfeldová
1977
[2112]
Marek Číhala
1977
|
páry | 106 | Praha |
[1106]
Bedřich Pelc
1970
[2106]
Dominika Pelcová
1996
|
páry | 107 | KB Jilemnice |
[1107]
Milos Pokorny
1974
[2107]
Emma Pokorna
2001
|
páry | 109 | AC GoMango HÖGNER |
[1109]
Zdeněk Tomáš
1976
[2109]
Lenka Tomášová
1981
|
páry | 113 | Jožin z bážin na Vocet |
[1113]
Jaroslav Voceďálek
1987
[2113]
Johana Macková
1993
|
páry | 105 | HEROES TEA |
[1105]
Hanka Vrbovcová
1980
[2105]
Martin Kolanda
1977
|
páry | 110 | ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS |
[1110]
Radek Vtípil
1983
[2110]
Karolína Šindelářová
1988
|
páry | 108 | Pchery |
[1108]
Veronika Šťastná
1988
[2108]
Václav Šťastný
1965
|
startovní listina 40km firmy
start ~ 10:26:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 38 účastníků ( 36 mužů, 2 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
firmy | 71 | Team Sanssouci Janské Lázně |
[1071]
Mojmír Doubek
1965
[3071]
Jan Hloušek
1975
[2071]
Michal Hrnčíř
1976
|
firmy | 59 | NKT KABLO cycling team 2 |
[1059]
Radim Faltus
1972
[2059]
Jiří Plecháč
1978
[3059]
Radek Schwarz
1981
|
firmy | 60 | BIOMASÃÄŒKO.CZ |
[1060]
Petr Hanyš
1970
[2060]
Petr Hřebačka
1969
[3060]
Jan Chmelík
1980
|
firmy | 70 | ZPA Smart Energy |
[1070]
Daniel Havelka
1977
[3070]
Jakub Horák
1982
[2070]
Aleš Mikula
1973
|
firmy | 69 | KONE |
[1069]
Petr Kameník
1976
[2069]
Martin Slatinka
1990
[3069]
Vojtěch Vodrážka
1990
|
firmy | 62 | ELEKTRO MOSEV |
[1062]
Pavel Kraus
1978
[3062]
Petr Pinkava
1963
[2062]
Petr Ulrich
1972
|
firmy | 67 | TE Connectivity |
[1067]
Jan Melišík
1974
[3067]
Pavel Kašpar
1972
[2067]
Petr Králík
1971
|
firmy | 64 | DCK Jouda |
[1064]
Aleš Mrkvička
1976
[2064]
Marie Mrkvičková
1977
[3064]
Jiří Štefánik
1981
|
firmy | 58 | Kimberly-Clark Jaroměř |
[1058]
Luděk Novotný
1974
[3058]
Luboš Doležal
1954
[2058]
Martin Slezák
1974
|
firmy | 68 | REVITBUILD s.r.o. |
[1068]
Marek Rauchfuss
1969
[2068]
Jan Novotka
1963
[3068]
Jaromír Tomek
1952
|
firmy | 61 | KRPA Team |
[1061]
Martin Sedliský
1982
[2061]
Martin Kaisler
1974
[3061]
David Roth
1990
|
firmy | 65 | NKT KABLO cycling team 1 |
[1065]
Josef Slavík
1976
[3065]
Marek Šedivý
1982
[2065]
Tomáš Tyrychtr
1979
|
firmy | 63 | ProŽÃzeň |
[1063]
Tomáš Zatloukal
1976
[3063]
Tomáš Kužel
1978
[2063]
Jaroslav Taras
1987
|
firmy | 66 | Trutnov |
[1066]
Jiří Šimůnek
1969
[2066]
Petr Šimůnek
1973
[3066]
Sylvie Šimůnková
1978
|
startovní listina Dětská K7 BABY
start ~ 11:05:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 15 účastníků ( 7 mužů, 8 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 18 | Anton Denis | CZE | 2015 | Sk Janské Lazně | Mladé Buky |
Ženy | 31 | Anton Nika | CZE | 2012 | Sk Janské Lazně | Mladé Buky |
Ženy | 58 | Hřebáčková Iveta | CZE | 2015 | SK Janské LáznÄ› | Janky |
Ženy | 32 | Kalyn Vitalinka | CZE | 2012 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
Ženy | 1 | Kaštanová Karolína | CZE | 2013 | KáBéKáčko | Trutnov |
Muži | 2 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
Ženy | 45 | Měchurová Dorota | CZE | 2012 | Příště Už Nepojedu Kolo Tým | Praha 6 |
Ženy | 21 | Pavlicová Sofie | CZE | 2014 | Trutnov | Trutnov |
Muži | 22 | Sedláček Filip | CZE | 2013 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 5 | Tomanová Raina | CZE | 2015 | Beany Team | Svoboda Nad Úpou |
Muži | 3 | sedliský David | CZE | 2015 | MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey | Horní Branná 263 |
Muži | 61 | Černý Lukáš | CZE | 2014 | SK Janské lázně | xxx |
Ženy | 4 | ŠustrovÁ Amalie | CZE | 2012 | Sk Janské Lázně | Horní Maršov |
Muži | 15 | Šťastný František | CZE | 2012 | Sannsouci | |
Muži | 17 | Žemlička Vincent | CZE | 2013 | SK Janské Lázně | Černý důl |
startovní listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ
start ~ 11:15:00 , 2003 - 2008 , přihlášeno: 33 účastníků ( 25 mužů, 8 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
kluci ml. | 8 | Doubek Josef | CZE | 2007 | ÚŃ | Únětice |
kluci st. | 7 | Doubek Vavřinec | CZE | 2004 | Annabar Team | Janské Lázně |
holky ml. | 47 | Drbohlavová Linda | CZE | 2008 | Na Velikosti Záleží | Praha |
kluci ml. | 9 | Dvořák Jakub | CZE | 2008 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Mostek Debrné |
kluci st. | 42 | Folc Tomáš | CZE | 2005 | Vybaveno | Úpice |
kluci st. | 35 | Frič Vojtěch | CZE | 2005 | SK Janské Lázně | Horní Maršov |
holky st. | 10 | Hainzelova Lucie | CZE | 2005 | Pitrs bikes team | Hronov |
kluci st. | 11 | Horák Jiří | CZE | 2003 | Svoboda nad Úpou | Svoboda Nad Úpou |
kluci ml. | 33 | Kalyn David | CZE | 2008 | SK Janské lázně | |
kluci ml. | 36 | Kolb Jan | CZE | 2008 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci ml. | 29 | Kraus Jakub | CZE | 2007 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci st. | 25 | Kubišta Martin | CZE | 2003 | ENJOY RIDING TEAM | Nová Paka |
holky ml. | 26 | Langová Andrea | CZE | 2006 | Apache Loko Trutnov | Trutnov |
kluci st. | 12 | Maršík Michal | CZE | 2005 | Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci st. | 54 | Michálko Matouš | CZE | 2004 | SK Janské lázně | Černý Důl |
kluci st. | 62 | Moravec Aleš | CZE | 2004 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci st. | 56 | Moravec Aleš | CZE | 2004 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci st. | 13 | Mrkvička Lukáš | CZE | 2005 | Dukla Praha atletika | Praha 6 |
holky ml. | 43 | Mrkvičková Adéla | CZE | 2008 | Dukla Praha Atletika | Praha 6 |
kluci ml. | 44 | Měchura Albert | CZE | 2008 | Příště Už Nepojedu Kolo Tým | Praha 6 |
kluci st. | 30 | Nikl Vojta | CZE | 2003 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci ml. | 23 | Rieger Marek | CZE | 2007 | MTB Spartak Vrchlabí | Strážné |
holky st. | 24 | STAŇKOVÁ Aneta | CZE | 2004 | CK Jihočeské naděje | Nová Paka |
kluci ml. | 37 | Smetánka Mikuláš | CZE | 2007 | Dubínci | Čáslav |
holky st. | 48 | Stolinova Doubrava | CZE | 2005 | Olfin Ski Team | Suchovrsice |
kluci ml. | 34 | Ticháček Petr | CZE | 2006 | Loko Trutnov | Trutnov |
kluci ml. | 55 | Tschoche Tibor | CZE | 2007 | MotoMoto Gang | Černý Důl |
kluci ml. | 28 | Tuček Šimon | CZE | 2007 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
kluci ml. | 14 | Vik Samuel | CZE | 2007 | S-SPORT MTB TEAM | Velký Dřevíč |
holky st. | 27 | Čekaňáková Daniela | CZE | 2005 | Princezny na kolech | Trutnov |
holky ml. | 59 | Černá Karolína | CZE | 2006 | DUKLA PRAHA | Trutnov 4 |
kluci ml. | 60 | Černý Tomáš | CZE | 2007 | SK Janské Lázně | Trutnov 4 |
kluci ml. | 53 | Čámský Oldřich | CZE | 2006 | tři čuníci | Černý Důl |
startovní listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ
start ~ 11:17:00 , 2009 - 2011 , přihlášeno: 13 účastníků ( 7 mužů, 6 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 46 | Drbohlavová Laura | CZE | 2010 | Sk Janské Lázně | Praha |
Muži | 41 | Folc Ludvík | CZE | 2010 | OCH ČK | Úpice |
Muži | 40 | Hrnčíř Vincent | CZE | 2011 | SK Janské Lázně | Trutnov |
Muži | 19 | Karmáček Prokop | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
Ženy | 38 | Kolbová Ema | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Horní Maršov |
Ženy | 39 | Smetánková Šárka | CZE | 2009 | SK Janské Lázně | Čáslav |
Ženy | 49 | Stolinova Malvína | CZE | 2009 | Olfin Ski Team | Suchovrsice |
Muži | 51 | Tschoche Teodor | CZE | 2009 | Sk Janské Lázně | Černý Důl |
Ženy | 20 | Zelenková Johana | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Svoboda nad Úpou |
Muži | 50 | Čámský Viktor | CZE | 2011 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
Ženy | 16 | Štikarová Tereza | CZE | 2011 | SK Janské Lázně | Horní Maršov |
Muži | 6 | šustr Marek | CZE | 2009 | SK Janské Lázně | Horní Maršov |
Muži | 52 | Žemlička Filip | CZE | 2010 | Sk Janské Lázně | Černý Důl |