TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 111, muži : 107, ženy: 4, muži: 102, ženy: 4, mix: 0, [m]2017: 5 [html] [pdf]
40km družstva     celkem: 21, muži : 15, ženy: 6, veteráni: 14, ženy: 6, mix: 0, [m]39: 1 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, páry: 24 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 39, muži : 35, ženy: 2, firmy: 39, : 2 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 31, muži : 23, ženy: 8, kluci ml.: 14, kluci st.: 9, holky ml.: 3, holky st.: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina 40km firmy

start ~ 10:26:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / firmy TE Connectivity 02:24:46.5 1067 02:24:45.6 Jan Melišík 1974
3067 02:24:45.6 Pavel Kašpar 1972
2067 02:24:46.5 Petr Králík 1971
2 2 / firmy REVITBUILD s.r.o. 02:30:15.0 1068 02:30:13.6 Marek Rauchfuss 1969
3068 02:30:14.3 Jaromír Tomek 1952
2068 02:30:15.0 Jan Novotka 1963
3 3 / firmy ZPA Smart Energy 02:32:23.9 1070 02:32:19.6 Daniel Havelka 1977
3070 02:32:21.1 Jakub Horák 1982
2070 02:32:23.9 Aleš Mikula 1973
4 4 / firmy Kimberly-Clark Jaroměř 02:34:07.8 3058 02:34:01.6 Luboš Doležal 1954
1058 02:34:07.5 Luděk Novotný 1974
2058 02:34:07.8 Martin Slezák 1974
5 5 / firmy NKT KABLO cycling team 1 02:43:36.3 3065 02:43:32.4 Marek Šedivý 1982
2065 02:43:36.0 Tomáš Tyrychtr 1979
1065 02:43:36.3 Josef Slavík 1976
6 6 / firmy BIOMASÍČKO.CZ 02:54:07.0 3060 02:54:04.2 Jan Chmelík 1980
2060 02:54:06.1 Petr Hřebačka 1969
1060 02:54:07.0 Petr Hanyš 1970
7 7 / firmy Team Sanssouci Janské Lázně 03:03:11.0 1071 03:03:04.3 Mojmír Doubek 1965
2071 03:03:10.3 Michal Hrnčíř 1976
3071 03:03:11.0 Jan Hloušek 1975
8 8 / firmy NKT KABLO cycling team 2 03:17:21.5 3059 03:17:10.9 Radek Schwarz 1981
2059 03:17:20.4 Jiří Plecháč 1978
1059 03:17:21.5 Radim Faltus 1972
9 9 / firmy KONE 03:18:34.5 2069 03:18:33.6 Martin Slatinka 1990
3069 03:18:33.6 Vojtěch Vodrážka 1990
1069 03:18:34.5 Petr Kameník 1976
10 10 / firmy ProŽízeň 03:19:15.6 1063 03:19:09.6 Tomáš Zatloukal 1976
3063 03:19:13.8 Tomáš Kužel 1978
2063 03:19:15.6 Jaroslav Taras 1987
11 11 / firmy DCK Jouda 03:26:20.8 3064 03:26:13.9 Jiří Štefánik 1981
2064 03:26:19.9 Marie Mrkvičková 1977
1064 03:26:20.8 Aleš Mrkvička 1976
12 12 / firmy KRPA Team 03:45:01.6 3061 03:44:58.4 David Roth 1990
1061 03:44:59.6 Martin Sedliský 1982
2061 03:45:01.6 Martin Kaisler 1974
DNF / firmy Trutnov 04:03:16.7 1066 04:03:13.2 Jiří Šimůnek 1969
3066 04:03:16.7 Sylvie Šimůnková 1978