TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 111, muži : 107, ženy: 4, muži: 102, ženy: 4, mix: 0, [m]2017: 5 [html] [pdf]
40km družstva     celkem: 21, muži : 15, ženy: 6, veteráni: 14, ženy: 6, mix: 0, [m]39: 1 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, páry: 24 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 39, muži : 35, ženy: 2, firmy: 39, : 2 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 31, muži : 23, ženy: 8, kluci ml.: 14, kluci st.: 9, holky ml.: 3, holky st.: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina 70km družstva

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky 1
1 1 / muži KaŠiBu 02:34:06.3 3037 02:34:04.8 Jakub Šilar 1989 58:03.0
2037 02:34:05.7 Michal Kaněra 1986 56:05.5
1037 02:34:06.3 Michal Bubílek 1986 56:03.8
2 2 / muži Hotel Sůva Benecko 02:45:12.6 3034 02:45:11.7 Michal Hrach 1977 01:04:35.0
2034 02:45:11.9 Ladislav Rygl 1976 01:02:11.8
1034 02:45:12.6 Jan Fišnar 1980 01:02:10.2
3 3 / muži Smažky 02:46:04.3 3025 02:46:02.6 Tomáš Ševců 1997 01:01:53.5
2025 02:46:03.8 Lukáš Čáp 1984 01:01:53.7
1025 02:46:04.3 Roman Šťastný 1979 01:01:51.7
4 4 / muži Pitrs bikes 02:53:23.1 2028 02:53:22.0 Lukáš Drejsl 1986 01:03:55.8
3028 02:53:22.5 Pítrs Sulzbacher 1976 01:03:53.5
1028 02:53:23.1 Jaruch Lecnar 1983 01:03:54.9
5 5 / muži Krkonošské SOJKY 02:55:43.1 2014 02:55:42.0 Petr Javůrek 1977 01:05:27.9
3014 02:55:42.3 Tomáš Pich 1995 01:07:36.0
1014 02:55:43.1 Antonín Hodr 1987 01:07:46.0
6 6 / muži INS Ateliér Náchod A 02:57:44.6 1035 02:57:43.8 Marek Strnad 1972 01:06:59.2
2035 02:57:44.3 Tomáš Strnad 1972 01:06:59.7
3035 02:57:44.6 Karel Bernard 1967 01:06:57.5
7 7 / muži lidé and HORY 02:59:54.3 3031 02:59:49.5 Štěpán Trmata 1978 01:08:24.0
1031 02:59:53.4 Daniel Polman 1979 01:10:34.0
2031 02:59:54.3 Martin Kohl 1979 01:08:29.0
8 8 / muži INS Ateliér Náchod B 03:09:03.2 2033 03:08:59.0 Martin Šupich 1977 01:15:00.0
3033 03:09:02.3 Josef Lelek 1971 01:13:11.4
1033 03:09:03.2 Jaroslav Svoboda 1971 01:12:50.0
9 9 / muži INS Ateliér Náchod C 03:11:31.2 1030 03:11:27.3 Petr Škoda 1983 01:12:31.8
3030 03:11:30.4 Michal Vrbský 1978 01:12:31.4
2030 03:11:31.2 Jan Marák 1980 01:14:49.0
10 10 / muži TREK J+P Sport A 03:11:40.7 1023 03:11:40.3 Daniel Čejka 1999 01:10:28.7
3023 03:11:40.5 Jaroslav Ludvík 2000 01:10:30.5
2023 03:11:40.7 Michal Pradáč 1999 01:10:26.2
11 11 / muži TREK J+P Sport B 03:15:50.0 1019 03:15:48.2 Vojtěch Pešek 1989 01:12:31.3
3019 03:15:48.9 Jakub Kučera 2001 01:12:28.9
2019 03:15:50.0 Michal Pešek 1983 01:12:30.5
12 1 / mix Bikeclinic mix team 03:17:48.7 3010 03:17:46.7 Petr Doležal 1978 01:14:16.1
1010 03:17:48.0 Vojtěch Mareš 1978 01:14:15.9
2010 03:17:48.7 Lucie Punčochářová 1980 01:14:14.1
13 12 / muži Tři sestry 76,8 03:22:56.9 3003 03:22:51.8 Radek Tichý 1975 01:15:28.2
1003 03:22:52.9 Pavel Adel 1984 01:15:28.9
2003 03:22:56.9 Petr Foltan 1982 01:15:25.1
14 13 / muži XC Boril Team 03:23:23.8 2008 03:23:20.9 Martin Bořil 1998 01:14:48.0
1008 03:23:21.1 Vojtěch Bořil 1990 01:14:54.3
3008 03:23:23.8 Lukáš Bořil 1992 01:14:45.1
15 14 / muži RoRace Team Pyšely 03:24:01.1 3015 03:24:00.1 Michal Veselý 1980 01:16:35.8
1015 03:24:00.1 Aleš Vágner 1977 01:16:29.0
2015 03:24:01.1 Tomáš Chalupecký 1978 01:16:29.0
16 15 / muži MTBO racing team 03:33:33.1 3022 03:33:27.6 Martin Hloušek 1982 01:19:12.6
1022 03:33:30.2 Libor Kříž 1978 01:19:16.2
2022 03:33:33.1 Vašek Husák 1977 01:19:18.6
17 16 / muži Nadšenci z Posázaví II 03:36:47.4 1021 03:36:44.8 Václav Zídek 1973 01:22:38.8
3021 03:36:45.0 Evžen Reitschlager 1962 01:22:24.7
2021 03:36:47.4 Jan Vrbata 1986 01:22:22.4
18 17 / muži PHM team Hlinsko 03:37:30.0 2016 03:37:23.0 Jan Chmelík 1982 01:16:48.3
1016 03:37:28.0 Petr Svoboda 1991 01:17:17.4
3016 03:37:30.0 Aleš Mudroch 1975 01:16:47.6
19 18 / muži Teplice 03:39:10.6 1029 03:39:07.8 Jiří Voska 1967 01:18:55.6
2029 03:39:09.9 Jan Kaiser 0000 01:18:51.4
3029 03:39:10.6 Petr Kříž 0000 01:18:51.2
20 19 / muži AEROTEC 03:41:14.8 3017 03:41:10.7 Marek Stěpánek 0000 01:21:44.3
1017 03:41:11.9 Jakub Košina 1996 01:21:43.2
2017 03:41:14.8 Lukáš Roubíček 1975 01:21:44.5
21 20 / muži Team Cyklo Benda 03:45:13.5 3027 03:45:08.2 Matěj Lejsek 1993 01:21:14.0
2027 03:45:08.3 Pavel Just 1976 01:21:09.0
1027 03:45:13.5 Radim Kavan 1978 01:21:13.4
22 21 / muži HS Černý Důl 03:47:11.1 2011 03:47:08.0 Štěpán Jiras 1980 01:25:23.3
3011 03:47:09.1 Roman Hlávko 1975 01:25:21.3
1011 03:47:11.1 Štěpán Heglas 1992 01:25:25.6
23 2 / mix KrbyKObr 03:52:05.6 2020 03:52:04.6 Vendula Pekárková 1983 01:26:14.0
1020 03:52:05.6 Otakar Kobr 1974 01:26:22.0
3020 03:52:05.6 Martin Vondra 1974 01:26:20.9
24 22 / muži KT Tryskomyš 04:08:46.3 2006 04:08:45.0 Vít Vacenovský 1968 01:36:57.0
1006 04:08:45.5 Pavel Havlík 1967 01:33:59.5
3006 04:08:46.3 Michal Boček 1988 01:33:52.4
25 23 / muži Over 40 04:10:23.1 1032 04:10:16.1 Michal Lapihuska 1976 01:31:44.1
2032 04:10:21.1 Petr Laňka 1975 01:31:46.7
3032 04:10:23.1 Tomáš Sailer 1976 01:31:34.8
26 24 / muži Horská služba Strážné 04:10:48.8 1026 04:10:46.7 Jiří Jirka 1977 01:33:04.0
3026 04:10:47.9 Milan Suchomel 1975 01:31:06.1
2026 04:10:48.8 Petr Volf 1964 01:30:56.8
27 25 / muži RoRace Team Pyšely B Špekouni 04:12:00.1 3013 04:11:55.0 Petr Kajman 1979 01:33:42.8
2013 04:11:59.5 David Mareš 1977 01:33:48.5
1013 04:12:00.1 Jan Chmátal 1977 01:33:38.4
28 26 / muži Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 04:16:15.9 1024 04:16:13.9 Radek Drahonovský 1980 01:31:08.0
3024 04:16:14.4 Miroslav Černík 1975 01:30:50.0
2024 04:16:15.9 Vojtěch Wachtl 1986 01:32:06.8
29 27 / muži Praha 04:34:20.0 1004 04:34:18.2 jan zamostny 1970 01:40:34.1
2004 04:34:18.7 petr pume 0000 01:40:37.0
3004 04:34:20.0 martin bruha 0000 01:40:41.2
30 28 / muži KS Pardubice 04:35:04.4 2005 04:35:00.6 Jan ŠŤastný 1968 01:35:44.7
1005 04:35:02.2 Michael Skalický 1968 01:35:52.0
3005 04:35:04.4 Pavel Tůma 1976 01:36:17.2
31 29 / muži GEOSA 04:35:30.4 2009 04:35:22.6 roman Hanzl 1973 01:42:50.3
1009 04:35:28.9 Jindřich Zeman 1974 01:43:08.2
3009 04:35:30.4 Martin Vinař 1976 01:43:09.5
32 30 / muži Nadšenci z Posázaví 04:47:16.8 2007 04:47:14.3 Miroslav Borkovec 1964 01:46:12.7
3007 04:47:15.1 Zdeněk Pergl 1953 01:46:07.6
1007 04:47:16.8 Jiří Vrbata 1958 01:46:11.4
33 3 / mix Požitkáři 04:59:56.8 1018 04:59:55.6 Martin Vrzal 1982 01:47:22.8
2018 04:59:55.8 Radek Kopecký 1980 01:47:11.2
3018 04:59:56.8 Pavla Vyčítalová 1979 01:47:16.8
34 31 / muži Trhové Sviny 05:03:12.3 1002 05:03:07.4 Jiří Kaštan 1976 01:46:27.5
3002 05:03:09.1 Martin Žalud 1974 01:46:32.1
2002 05:03:12.3 Zdeněk Bílek 1979 01:46:18.0
35 32 / muži MTBáci 05:04:13.4 3036 05:04:11.1 Michal Volf 1980 02:01:02.9
1036 05:04:11.9 Josef Zástěra 1961 02:01:08.4
2036 05:04:13.4 Ivo Kunc 1967 02:01:06.3
36 4 / mix Pražské Šlapky 05:09:34.2 1012 05:09:22.2 Vojtech Drbohlav 1979 01:52:20.1
3012 05:09:33.7 Hana Kratka 1966 01:52:26.1
2012 05:09:34.2 Pavel Prachar 1980 01:52:26.4
DNF / muži Příště Už Nepojedu Kolo Tým 04:23:06.0 2001 04:23:04.1 Roman Měchura 1973 01:29:38.1
1001 04:23:06.0 Jiří Měchura 1973 01:29:35.9