TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 75, muži : 72, ženy: 3, muži: 22, ženy: 0, mix: 3 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, veteráni: 4, ženy: 4, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 22, muži : 12, ženy: 10, páry: 11 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 36, muži : 33, ženy: 3, firmy: 12 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, Junioři: 4 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 25, muži : 18, ženy: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]
10:26:00     celkem: 36, muži : 33, ženy: 3, firmy: 12 [html] [pdf]

startovní listina 10:26:00

start ~ 10:26:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 36 účastníků ( 33 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
firmy BOS team
m
[3058]
Jindřich Antušek
1985
m
[1058]
Jiří Šimůnek
1969
m
[2058]
Petr Šimůnek
1973
firmy DECATHLON Hradec Králové
m
[3068]
Martin Bartoň
1994
m
[2068]
Otta Kořán
1997
m
[1068]
Petr Svoboda
1991
firmy TE Connectivity
m
[2061]
Ondřej Bartoníček
1990
m
[3061]
Michal Kršňák
1987
w
[1061]
Monika Světíková
1981
firmy NKT KABLO cycling team 1
m
[1062]
Martin Buchar
1981
m
[2062]
František Šourek
1982
m
[3062]
Tomáš Tyrychtr
1979
firmy Team Sanssouci Janské Lázně
m
[1059]
Mojmír Doubek
1965
m
[3059]
Jan Hloušek
1975
m
[2059]
Michal Hrnčíř
1976
firmy NKT KABLO cycling team A
m
[1063]
Radim Faltus
1972
m
[3063]
Ladislav Prouza
1972
m
[2063]
Marek Šedivý
1982
firmy ARGO-HYTOS Vrchlabí
m
[1069]
Petr Hanyš
1970
m
[3069]
Stanislav Heczko
1966
m
[2069]
Luboš Kosek
1979
firmy elektromontáže ELHAT
m
[1064]
Daniel Havelka
1977
m
[2064]
Petr Tomášek
1978
m
[3064]
Petr Tomášek
2003
firmy KONE
m
[1065]
Petr Kameník
1976
m
[3065]
Martin Slatinka
1990
m
[2065]
Tomáš Vajdiak
1987
firmy TE Connectivity I
m
[2066]
Petr Králík
1971
m
[3066]
Jiří Matoulek
1972
m
[1066]
Jan Melišík
1974
firmy REVITBUILD s.r.o.
m
[3060]
Martin Malinský
1979
m
[1060]
Marek Rauchfuss
1969
m
[2060]
Ondřej Semerád
1974
firmy DCK Jouda
w
[2067]
Aleš Mrkvička
1976
w
[1067]
Marie Mrkvičková
1977
m
[3067]
Jiří Štefánik
1981