Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 69, muži : 66, ženy: 3, muži: 66, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, veteráni: 12, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, páry: 19 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, firmy: 28 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, Junioři: 12 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 25, muži : 18, ženy: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:08:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / H1 [18] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 07:53.8
2 2 / H1 [26] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:12.7 00:18.9
3 3 / H1 [69] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 08:14.9 00:21.1
4 4 / H1 [17] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 08:29.9 00:36.1
5 5 / H1 [16] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 08:37.7 00:43.9
6 1 / D1 [56] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Bike clubu Špindl 08:49.2 00:55.4
7 6 / H1 [22] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 08:53.6 00:59.8
8 7 / H1 [24] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 08:55.6 01:01.8
9 8 / H1 [70] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 09:04.5 01:10.7
10 9 / H1 [43] pavel brokl 2012 CZE suchovršice 09:40.8 01:47.0
11 2 / D1 [72] Amálka Wolfová 2012 CZE Team Beany 09:43.8 01:50.0
12 10 / H1 [51] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 10:25.6 02:31.8
13 11 / H1 [20] Prokop Karmáček 2010 CZE SK Janské Lázně 10:39.5 02:45.7
14 3 / D1 [21] sofie rychtrová 2011 CZE RockMachine-Cyklomax 10:40.4 02:46.6
15 12 / H1 [25] Vincent Žemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 10:42.5 02:48.7
16 4 / D1 [71] Eva Šedová 2011 CZE Svoboda nad Úpou 10:42.8 02:49.0
17 5 / D1 [44] vitalina kallyn 2012 CZE SK Janské Lázně 11:35.0 03:41.2
18 6 / D1 [42] gabriela davídková 2010 CZE 11:52.5 03:58.7
19 13 / H1 [23] Matěj Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 13:29.0 05:35.2
20 14 / H1 [67] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 13:37.7 05:43.9
21 7 / D1 [19] Hana Kameníková 2012 CZE BIKE puzzle 13:55.7 06:01.9
22 15 / H1 [58] viktor zajíc 2011 CZE Svoboda nad Úpou 14:37.2 06:43.4
DNF / H1 [68] Michal Frank 2012 CZE SK Janské Lázně