běh

výsledky

Krkonošský půlmaraton

22.06.2019 Žacléř 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 26 , muži : 15, ženy: 11, Muži do 40: 9, Muži nad 40: 6, Ženy do 40: 7, Ženy nad 40: 4 [html] [pdf] [csv]
děti - předškolní celkem: 4 , muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
děti - školáci mladší celkem: 2 , muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
děti - školáci starší celkem: 4 , muži : 1, ženy: 3, kluci: 1, holky: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 40 [ 28 ] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:29:46.8
2 2 / Muži do 40 [ 15 ] Jakub Pašek 1986 CZE LAWI Stars 01:33:09.6 03:22.8
3 3 / Muži do 40 [ 27 ] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix Team 01:37:41.8 07:55.0
4 4 / Muži do 40 [ 8 ] Juraj Lednický 1993 SVK Lednické Kone 01:43:51.3 14:04.5
5 1 / Ženy do 40 [ 17 ] Kateřina Matrasová 1983 CZE SK Chrast 01:44:53.9 15:07.0
6 1 / Muži nad 40 [ 16 ] David Horáček 1975 CZE Sudislav 01:46:21.6 16:34.8
7 2 / Muži nad 40 [ 19 ] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:46:25.0 16:38.2
8 5 / Muži do 40 [ 26 ] jan jirka 1983 CZE AC Náchod 01:47:00.5 17:13.6
9 6 / Muži do 40 [ 18 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:47:27.2 17:40.3
10 7 / Muži do 40 [ 24 ] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 01:49:07.5 19:20.7
11 3 / Muži nad 40 [ 13 ] Michal Vojtěch 1977 CZE Posilovna Vella Trutnov 01:49:47.6 20:00.8
12 8 / Muži do 40 [ 22 ] Jan Veselý 1985 CZE Happy Team 01:49:55.6 20:08.7
13 2 / Ženy do 40 [ 23 ] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 01:55:31.3 25:44.5
14 9 / Muži do 40 [ 1 ] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 01:57:05.6 27:18.8
15 3 / Ženy do 40 [ 21 ] Lucie Holečková Luštincová 1993 CZE LUSTi Team 01:57:42.2 27:55.4
16 4 / Ženy do 40 [ 11 ] Denisa Rýdlová 1982 CZE RunSport Team 01:59:53.5 30:06.6
17 4 / Muži nad 40 [ 25 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:59:53.6 30:06.8
18 1 / Ženy nad 40 [ 10 ] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 02:01:43.9 31:57.1
19 5 / Ženy do 40 [ 2 ] Zuzana Fenďová 1988 CZE TJ Harant Pecka 02:02:30.1 32:43.3
20 2 / Ženy nad 40 [ 4 ] Lucie Jampílková 1973 CZE L+L team 02:07:11.8 37:25.0
21 6 / Ženy do 40 [ 7 ] Monika Křížová 1997 CZE STG Trutnov 02:09:28.7 39:41.9
22 3 / Ženy nad 40 [ 20 ] Jitka Knyrova 1963 CZE SK MAXTR Liberec 02:20:06.2 50:19.4
23 5 / Muži nad 40 [ 14 ] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 02:21:14.4 51:27.6
24 6 / Muži nad 40 [ 6 ] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 02:27:30.9 57:44.1
25 7 / Ženy do 40 [ 3 ] Alena Heřmanová 1990 CZE Horní Maršov 02:27:40.5 57:53.7
26 4 / Ženy nad 40 [ 12 ] Markéta Říhová 1973 CZE Šneci v běhu 02:36:23.0 01:06:36.1

výsledková listina děti - předškolní

start ~ 16:11:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 51 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE slavia Liberec orienteering 02:51.5
2 2 / kluci [ 52 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:56.2 00:04.6
3 1 / holky [ 64 ] marie matrasová 2014 CZE Sobětuchy 03:16.4 00:24.8
4 3 / kluci [ 65 ] štěpán matras 2014 CZE Sobětuchy 03:16.9 00:25.3

výsledková listina děti - školáci mladší

start ~ 16:19:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 59 ] Jáchym Juřenčák 2012 CZE Hvozdnice 07:47.3
2 2 / kluci [ 62 ] Daniel troch 2010 CZE Žacléř 08:16.7 00:29.4

výsledková listina děti - školáci starší

start ~ 16:19:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 58 ] Štěpánka Emlerová 2008 CZE ArboGard 06:33.3
2 1 / kluci [ 60 ] Vojtěch Jan Říha 2009 CZE Dvůr Králové n. L. 08:12.2 01:38.9
3 2 / holky [ 61 ] Natálie Poslušná 2009 CZE Žamberk 09:20.8 02:47.4
4 3 / holky [ 63 ] Lucie trochová 2007 CZE Žacléř 09:53.5 03:20.2