Lázeňská sedmička

06.05.2017 Velichovky 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci - 1200m celkem: 5, muži : 1, ženy: 4, Muži: 1, Ženy: 4 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, Muži: 7, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci celkem: 18, muži : 6, ženy: 12, Muži: 6, Ženy: 12 [html] [pdf]
Školáci celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, Muži: 13, Ženy: 14 [html] [pdf]
Přípravka celkem: 16, muži : 8, ženy: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]
Nejmenší celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, Muži: 8, Ženy: 7 [html] [pdf]
Lázeňská 7 celkem: 109, muži : 64, ženy: 45, Muži: 64, Ženy: 45 [html] [pdf]

výsledková listina Školáci

start ~ 10:09:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [347] Adam Poslt 2008 CZE Atletika Jaroměř 03:03.8
2 2 / Muži [343] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 03:04.2 00:00.4
3 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:07.6 00:03.8
4 4 / Muži [340] Kryštof Allmer 2008 CZE Atletika Jaroměř 03:10.0 00:06.2
5 1 / Ženy [244] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ sokol Jaroměř 03:15.4 00:11.6
6 2 / Ženy [341] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 03:19.8 00:16.0
7 5 / Muži [488] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21.7 00:17.9
8 3 / Ženy [345] Aneta Matoulková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:25.0 00:21.2
9 4 / Ženy [250] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 03:26.2 00:22.4
9 4 / Ženy [353] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:26.2 00:22.4
11 6 / Ženy [490] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 03:27.9 00:24.1
11 6 / Muži [374] Matěj Renský 2009 CZE Zběsilí šneci 03:27.9 00:24.1
13 7 / Ženy [20] Klára Vysoká 2008 CZE Divočáci LU 03:28.4 00:24.6
14 8 / Ženy [356] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:28.7 00:24.9
15 9 / Ženy [373] Adéla Renská 2009 CZE Zběsilí Šneci 03:29.2 00:25.4
16 7 / Muži [13] Matěj Holan 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 03:33.0 00:29.2
17 10 / Ženy [344] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 03:36.6 00:32.8
18 8 / Muži [349] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 03:37.3 00:33.5
19 11 / Ženy [11] Klára Kozová 2009 CZE Nové Město nad Metují 03:42.1 00:38.3
20 9 / Muži [364] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:44.0 00:40.2
21 10 / Muži [493] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 03:45.7 00:41.9
22 11 / Muži [523] Ríša Hegr 2009 CZE Hustířany 03:47.8 00:44.0
23 12 / Muži [348] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:48.9 00:45.1
24 12 / Ženy [346] Anežka Novotná 2008 CZE Velichovky 03:49.8 00:46.0
25 13 / Ženy [16] Pavlína Seligrová 2009 CZE Opatovice nad Labem 04:01.5 00:57.7
26 14 / Ženy [342] Eliška Hynková 2009 CZE Libotov 04:15.6 01:11.8
27 13 / Muži [349] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 55:21.5 52:17.7 07:23.0 (5)