výsledky

LESÁK CUP

27.08.2016 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

výsledky

20 km celkem: 30 , muži : 26, ženy: 4, Kadeti: 4, Muži: 22, Kadetky: 1, Juniorky: 1, Ženy: 2, kolobky: 6 kolobky [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 20 km

start ~ 11:59:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / Muži [ 48 ] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:00:59.8
2 2 / Muži [ 143 ] Jan Kunc 1991 CZE KUPKOLO.cz 01:05:02.8 04:03.0
3 1 / Kadeti [ 27 ] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:07:19.1 06:19.3
4 3 / Muži [ 198 ] Tomáš STANĚK 1970 CZE Bakako Nová Paka 01:11:38.5 10:38.7
5 2 / Kadeti [ 118 ] oskar natoloczny 2000 POL Mitschubischi materials Mtb Team 01:13:03.2 12:03.4
6 4 / Muži [ 130 ] Roman Šimůnek 1978 CZE pujcitelektrokolo.cz 01:14:15.9 13:16.1
7 5 / Muži [ 137 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 01:17:24.4 16:24.6
8 6 / Muži [ 68 ] Václav Jehlík 1974 CZE Hostinné 01:20:26.3 19:26.5
9 3 / Kadeti [ 174 ] Matej Šulc 2000 CZE S-Sport Hronov 01:21:17.3 20:17.5
10 7 / Muži [ 149 ] Jakub Melichar 1994 CZE Úpice 01:22:28.4 21:28.6
11 4 / Kadeti [ 29 ] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 01:22:29.9 21:30.1
12 8 / Mužikolobky [ 69 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 01:22:58.8 21:59.0
13 9 / Muži [ 111 ] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 01:23:05.3 22:05.5
14 10 / Mužikolobky [ 156 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 01:23:27.6 22:27.8
15 1 / Ženy [ 123 ] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 01:23:48.8 22:49.0
16 11 / Muži [ 136 ] Ondřej Dvořáček 1983 CZE Havlovice 01:27:16.0 26:16.2
17 12 / Mužikolobky [ 158 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:30:44.1 29:44.3
18 13 / Muži [ 142 ] Ladislav Procházka 1975 CZE Trutnov 01:38:21.4 37:21.6
19 2 / Ženykolobky [ 172 ] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:38:25.3 37:25.5
20 14 / Muži [ 71 ] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony 01:39:16.8 38:17.0
21 15 / Muži [ 25 ] Vladimír Felcman 1965 CZE Červený Kostelec 01:40:53.0 39:53.2
22 16 / Muži [ 120 ] Anne de Groot 1959 CZE 01:41:34.6 40:34.8
23 1 / Kadetky [ 67 ] Lenka Janovská 2001 CZE Trutnov 01:42:07.5 41:07.7
24 1 / Juniorky [ 124 ] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 01:49:28.8 48:29.0
25 17 / Mužikolobky [ 125 ] Jaromír Hanuš 1970 CZE Červený Kostelec 01:52:01.0 51:01.2
26 18 / Mužikolobky [ 127 ] Jiří Plšek 1970 CZE Dolany 01:52:08.7 51:08.9
27 19 / Muži [ 26 ] Ladislav Jančík 1974 CZE Červený Kostelec 01:52:11.7 51:11.9
28 20 / Muži [ 28 ] Rudolf Podsedníček 1943 CZE BIKE RPO Mladá Boleslav 02:15:44.5 01:14:44.7
DNS / Muži [ 70 ] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov
DNS / Muži [ 173 ] Petr Šubr 1965 CZE BeManiax Madbike