LESÁK CUP

27.08.2016 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 kolobky [html] [pdf]
Předškoláci (2011 a ml.) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
Minižáci I (1km, 2009-2010) celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
Minižáci II (2km, 2007-2008) celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 kolobky [html] [pdf]
Žáci II (2x5km, 2002-2003) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 kolobky [html] [pdf]
Žáci I (5km, 2004-2006) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
40 km celkem: 66, muži : 64, ženy: 2, Junioři: 4, Muži: 14, Masters I: 17, Masters II: 23, Veteráni: 6, Ženy: 2 kolobky [html] [pdf]
20 km celkem: 30, muži : 26, ženy: 4, Kadeti: 4, Muži: 22, Kadetky: 1, Juniorky: 1, Ženy: 2 kolobky [html] [pdf]

výsledková listina 40 km

start ~ 11:59:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 01:47:00.1 51:14.1 (1)
2 2 / Masters I [121] Lukasz Krzeminski 1984 CZE Mitschubischi materials mtb team 01:53:12.9 06:12.8 54:54.7 (2)
3 3 / Masters I [14] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:57:13.1 10:13.0 56:58.0 (4)
4 4 / Masters I [7] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:58:16.1 11:16.0 56:07.4 (3)
5 5 / Masters I [181] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:58:38.3 11:38.2 58:54.8 (8)
6 1 / Masters II [2] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:58:54.6 11:54.5 58:06.6 (5)
7 6 / Masters I [11] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:44.6 12:44.5 59:22.8 (9)
8 1 / Muži [12] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 01:59:57.8 12:57.7 58:52.0 (7)
9 2 / Muži [63] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 02:00:11.8 13:11.7 58:43.8 (6)
10 2 / Masters II [47] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:02:25.7 15:25.6 59:40.3 (10)
11 3 / Masters II [132] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:06:10.5 19:10.4 01:01:40.2 (12)
12 7 / Masters I [58] Petr Pinkava 1977 CZE NACHOD 02:06:30.1 19:30.0 01:01:43.0 (14)
13 3 / Muži [66] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 02:06:44.8 19:44.7 01:02:12.7 (18)
14 1 / Junioři [15] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:07:32.5 20:32.4 01:01:41.3 (13)
15 4 / Masters II [22] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:07:37.1 20:37.0 01:02:20.8 (19)
16 5 / Masters II [59] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:08:06.2 21:06.1 01:02:10.8 (17)
17 4 / Muži [54] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:08:25.4 21:25.3 01:01:32.3 (11)
18 8 / Masters I [3] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:09:05.0 22:04.9 01:01:53.0 (16)
19 9 / Masters I [6] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:09:15.5 22:15.4 01:03:20.7 (21)
20 5 / Muži [138] Tomáš Pich 1995 CZE Doldy ruksaky Machov 02:09:34.9 22:34.8 01:01:43.0 (15)
21 6 / Masters II [135] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:11:27.2 24:27.1 01:03:15.9 (20)
22 6 / Muži [119] Pavel Sedláček 1987 CZE Mladá Boleslav 02:11:57.9 24:57.8 01:05:35.3 (25)
23 7 / Muži [13] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella Team 02:12:46.3 25:46.2 01:03:58.2 (22)
24 7 / Masters II [128] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:13:33.5 26:33.4 01:04:08.8 (23)
25 8 / Masters II [52] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ cycling 02:13:37.3 26:37.2 01:05:52.3 (27)
26 9 / Masters II [144] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 02:14:55.5 27:55.4 01:06:19.5 (28)
27 8 / Muži [9] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 02:16:26.4 29:26.3 01:05:50.8 (26)
28 10 / Masters I [133] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 02:17:32.8 30:32.7 01:06:52.4 (29)
29 11 / Masters I [60] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:18:01.7 31:01.6 01:07:46.6 (32)
30 1 / Ženy [8] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 02:19:55.6 32:55.5 01:07:43.2 (31)
31 1 / Veteráni [50] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:20:14.4 33:14.3 01:08:44.9 (33)
32 10 / Masters II [129] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:25:38.1 38:38.0 01:10:04.4 (34)
33 11 / Masters II [64] Aleš Hrtoň 1967 CZE 02:25:55.8 38:55.7 01:10:54.6 (36)
34 12 / Masters II [110] Ivo Kocanda 1970 CZE IKstav 02:26:24.2 39:24.1 01:11:38.5 (40)
35 2 / Veteráni [150] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:26:59.3 39:59.2 01:11:17.2 (39)
36 13 / Masters II [116] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:28:40.9 41:40.8 01:10:08.4 (35)
37 14 / Masters II [159] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 02:29:44.5 42:44.4 01:11:58.1 (41)
38 15 / Masters II [134] Dušan Antal 1975 CZE Hradec Králové 3 02:30:10.4 43:10.3 01:11:12.4 (38)
39 16 / Masters II [131] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:33:18.4 46:18.3 01:12:56.5 (42)
40 12 / Masters I [196] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:35:38.4 48:38.3 01:14:41.8 (44)
41 9 / Muži [148] Jakub Fejfar 1997 CZE Apache race team Úpice 02:38:38.3 51:38.2 01:11:05.2 (37)
42 2 / Junioři [126] Tomáš Hanuš 1998 CZE Červený Kostelec 02:39:24.7 52:24.6 01:14:22.4 (43)
43 3 / Junioři [24] Petr Weinelt 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:52:48.3 01:05:48.2 01:18:52.8 (46)
44 17 / Masters II [20] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:54:16.5 01:07:16.4 01:22:52.3 (49)
45 18 / Masters II [65] Pavel Viesner 1967 CZE Nové Město nad Metují 02:54:31.0 01:07:30.9 01:24:23.4 (52)
46 19 / Masters II [10] Václav Hrbek 1975 CZE Úpice 02:55:46.4 01:08:46.3 01:22:35.0 (48)
47 10 / Muži [117] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 02:56:22.1 01:09:22.0 01:16:51.4 (45)
48 13 / Masters I [49] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 02:56:26.8 01:09:26.7 01:24:15.6 (51)
49 20 / Masters II [46] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 03:02:27.2 01:15:27.1 01:30:36.6 (56)
50 2 / Ženy [122] Lucie Jiroutová 1992 CZE Úpice 03:05:14.0 01:18:13.9 01:23:27.6 (50)
51 21 / Masters II [18] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 03:17:46.2 01:30:46.1 01:27:03.9 (54)
52 14 / Masters I [4] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 03:25:12.8 01:38:12.7 01:32:13.1 (57)
DNF / Veteráni [56] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:05:11.6 (24)
DNF / Junioři [23] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 01:07:13.2 (30)
DNF / Masters II [151] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:21:03.1 (47)
DNF / Masters I [139] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 01:25:44.8 (53)
DNF / Veteráni [176] Otto Suchomel 1962 CZE SK OMT Pardubice 01:27:46.5 (55)
DNF / Veteráni [53] Jaroslav CHUTNÝ 1961 CZE STRATOS AUTO
DNS / Muži [62] Martin Splítek 1988 CZE Hradec Králové
DNS / Masters I [61] Tomáš Sodomka 1984 CZE SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
DNS / Muži [57] Radek Lauryn 1997 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNS / Muži [17] David Pavlíček 1994 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNS / Muži [19] Michal Pišl 1993 CZE Červený Kostelec
DNS / Masters II [21] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové
DNS / Masters I [51] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNS / Veteráni [55] Jindřich Král 1949 CZE Lanškroun