LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km celkem: 58, muži : 56, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km celkem: 66, muži : 54, ženy: 12, Kadeti: 14, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Žáci I (5km)

start ~ 10:46:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [172] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 18:04.5
2 2 / kluci [173] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:07.6 00:03.1
3 3 / kluci [151] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 18:14.3 00:09.8
4 4 / kluci [155] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 20:51.2 02:46.7
5 1 / holky [149] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:04.8 03:00.3
6 5 / kluci [171] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 21:20.2 03:15.7
7 6 / kluci [150] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 21:46.6 03:42.1
8 7 / kluci [205] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 21:54.9 03:50.4
9 2 / holky [154] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 22:54.3 04:49.8
10 8 / kluci [152] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 23:07.2 05:02.7
11 3 / holky [206] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 23:10.6 05:06.1
12 9 / kluci [147] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 23:25.7 05:21.2
13 4 / holky [148] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 23:49.7 05:45.2
14 5 / holky [207] Sofie Piechová 2007 CZE Apache LOKO Trutnov 24:07.2 06:02.7
15 10 / kluci [182] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 25:11.4 07:06.9
16 11 / kluci [156] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 25:28.5 07:24.0
17 6 / holky [212] Kateřina Vopršelová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 30:12.2 12:07.7
18 7 / holky [174] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 31:16.9 13:12.4
19 8 / holky [181] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 31:40.4 13:35.9
20 9 / holky [217] Nikola Vernerová 2008 CZE Rtyně v Podkrkonoší 36:51.0 18:46.5
DNS / kluci [153] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí