mtb

výsledky

LESÁK CUP 2020

29.08.2020 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

40 km celkem: 63 , muži : 60, ženy: 3, Junioři: 3, Muži: 14, Masters I: 18, Masters II: 19, Veteráni: 6, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 40 km

start ~ 12:15:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:33.6 52:04.1
2 1 / Muži [ 4 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 01:51:29.0 03:55.4 55:18.7
3 2 / Masters I [ 2 ] Lukáš Čáp 1984 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:55:09.0 07:35.4 56:05.0
4 2 / Muži [ 34 ] David Dvořák 1993 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.1 07:56.5 56:27.6
4 3 / Masters I [ 3 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.1 07:56.5 57:10.3
6 3 / Muži [ 60 ] Michal Zápotocký 1996 CZE čistý sport racing team 01:55:40.5 08:06.8 57:11.2
7 1 / Masters II [ 39 ] Emil Hekele 1977 CZE ZEKOF TEAM 01:55:58.3 08:24.7 57:15.8
8 4 / Muži [ 32 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:30.1 11:56.5 57:59.2
9 2 / Masters II [ 23 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:02:19.0 14:45.4 59:48.2
10 4 / Masters I [ 5 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:03:02.7 15:29.1 59:46.1
11 3 / Masters II [ 6 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:03:03.4 15:29.7 59:49.1
12 4 / Masters II [ 43 ] Marek Strnad 1972 CZE INS Atelier Náchod - race team 02:04:45.4 17:11.7 01:01:41.2
13 5 / Masters I [ 12 ] Bako Josef 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:05:08.6 17:34.9 59:51.3
14 5 / Masters II [ 56 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 02:05:25.0 17:51.4 01:01:16.2
15 1 / Junioři [ 52 ] Michal Petr 2003 CZE INS Atelier Náchod 02:06:36.1 19:02.5 01:01:26.4
16 6 / Masters II [ 14 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:06:46.7 19:13.1 01:02:08.7
17 5 / Muži [ 49 ] Radek Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:07:04.1 19:30.5 01:01:40.0
18 2 / Junioři [ 107 ] Jiří Holec 2002 CZE Cyklo Bendl Vysoké Mýto 02:09:26.9 21:53.3 01:00:21.5
19 6 / Masters I [ 19 ] Vojtěch Pešek 1989 CZE CK mtb Maraton Hlinsko 02:09:37.5 22:03.9 01:03:08.6
20 6 / Muži [ 25 ] Martin Štěpán 2001 CZE KonoPro 02:09:47.8 22:14.2 01:02:33.9
21 7 / Muži [ 26 ] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:10:29.0 22:55.4 01:02:35.1
22 7 / Masters I [ 16 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:10:37.1 23:03.5 01:04:38.1
23 8 / Masters I [ 59 ] Michal Pešek 1983 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:13:48.6 26:14.9 01:05:48.4
24 8 / Muži [ 55 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:13:59.1 26:25.5 01:04:28.8
25 1 / Veteráni [ 42 ] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:15:12.4 27:38.8 01:05:43.6
26 7 / Masters II [ 27 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 02:16:05.7 28:32.1 01:06:01.8
27 8 / Masters II [ 46 ] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 02:17:33.6 29:59.9 01:07:24.2
28 9 / Masters I [ 31 ] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 02:17:48.2 30:14.5 01:07:49.1
29 9 / Muži [ 50 ] Tomáš Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:19:21.3 31:47.7 01:08:09.3
30 10 / Masters I [ 9 ] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:20:45.2 33:11.6 01:02:55.7
31 10 / Muži [ 15 ] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 02:21:32.3 33:58.7 01:03:37.0
32 9 / Masters II [ 51 ] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 02:25:54.5 38:20.9 01:08:17.3
33 11 / Masters I [ 29 ] Ondřej Volhejn 1988 CZE DTJ Hrachoviště 02:26:32.8 38:59.1 01:09:45.1
34 3 / Junioři [ 40 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 02:26:52.3 39:18.7 01:09:01.6
35 10 / Masters II [ 44 ] Dan Kratochvíl 1975 CZE 02:26:58.7 39:25.1 01:12:29.1
36 11 / Masters II [ 30 ] Tomáš Winter 1977 CZE SK BP LUMEN Úpice 02:27:23.8 39:50.2 01:08:28.1
37 2 / Veteráni [ 45 ] Aleš Hrtoň 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:28:54.0 41:20.4 01:12:14.0
38 12 / Masters II [ 62 ] Petr Háze 1977 CZE WURTH MTB Racing Team 02:30:13.0 42:39.3 01:12:53.0
39 13 / Masters II [ 54 ] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod - veterans 02:30:42.3 43:08.6 01:12:18.2
40 1 / Ženy [ 37 ] Vendula Navrátilová 1993 CZE GHOST team 02:31:03.3 43:29.7 01:13:33.3
41 12 / Masters I [ 20 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:31:07.4 43:33.8 01:13:53.5
42 14 / Masters II [ 35 ] Petr John 1974 CZE S-Sport Hronov 02:32:39.7 45:06.1 01:12:23.1
43 13 / Masters I [ 17 ] Petr Matějka 1989 CZE DTJ Hrachoviště 02:33:05.9 45:32.2 01:12:17.6
44 14 / Masters I [ 58 ] Luděk Lhotský 1981 CZE EMA 02:34:25.7 46:52.1 01:12:39.2
45 11 / Muži [ 53 ] Lukáš Jaroš 2001 CZE Enjoy raining team 02:35:01.9 47:28.2 01:14:06.8
46 3 / Veteráni [ 10 ] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:35:05.8 47:32.1 01:14:12.8
47 15 / Masters I [ 22 ] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 02:38:20.6 50:46.9 01:15:29.4
48 15 / Masters II [ 41 ] Petr Kohoutek 1975 CZE INS atelier Náchod 02:40:37.0 53:03.3 01:14:20.7
49 4 / Veteráni [ 36 ] Aleš Morávek 1964 CZE INS Atelier Náchod 02:41:15.1 53:41.5 01:15:13.9
50 2 / Ženy [ 33 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:45:52.5 58:18.9 01:14:28.2
51 5 / Veteráni [ 7 ] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:48:36.5 01:01:02.9 01:19:36.9
52 16 / Masters II [ 21 ] Jan Řezníček 1979 CZE ČPP 02:50:16.7 01:02:43.1 01:19:39.3
53 16 / Masters I [ 48 ] Lukáš Novák 1984 CZE Lada 02:52:13.2 01:04:39.6 01:20:16.4
54 17 / Masters II [ 57 ] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:58:35.1 01:11:01.5 01:24:37.1
55 3 / Ženy [ 8 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola Rtyně 03:03:26.2 01:15:52.6 01:26:20.7
56 6 / Veteráni [ 63 ] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 03:06:33.0 01:18:59.3 01:26:11.0
DNF / Masters I [ 47 ] Filip Hanslian 1987 CZE MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 01:09:25.5
DNF / Masters I [ 11 ] Marek Jiřička 1983 CZE DTJ Hrachoviště 01:25:22.9
DNF / Masters II [ 18 ] pavel otáhal 1976 CZE Praha 01:39:14.1
DNF / Masters II [ 61 ] Josef Strnad 1979 CZE tátovi holky 01:39:15.0
DNF / Muži [ 13 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř
DNS / Muži [ 24 ] Adam Swaczyna 1992 CZE Redpoint Team
DNS / Muži [ 38 ] Pavel Pfeifer 1991 CZE Sportovní klub hasičů KHK