mtb

startovka

LESÁK CUP 2022

27.08.2022 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18 , muži : 12, kluci: 12, ženy: 6, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) celkem: 9 , ženy: 9, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) celkem: 9 , muži : 9, kluci: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) celkem: 9 , muži : 9, kluci: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) celkem: 7 , ženy: 7, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 14 , muži : 14, kluci: 14 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 4 , ženy: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 7 , muži : 5, kluci: 5, ženy: 2, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 18 , muži : 18, kluci: 18 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) celkem: 6 , ženy: 6, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 70 , muži : 66, Muži: 12, Junioři: 5, Masters II: 14, Veteráni: 12, Masters I: 23, ženy: 4, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 68 , ženy: 10, Ženy: 5, muži : 58, Masters I: 11, Masters II: 19, Kadetky: 4, Veteráni: 6, Veteráni II: 7, Kadeti: 9, Muži: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžci a běžci celkem: 3 , muži : 3, Muži: 3 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:22 , 2018 a mladší , přihlášeno: 18 účastníků ( 12 mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci201Balcar AntonínCZE2018TJ Sokol Nové Město nad Metují Nové Město Nad Metují
kluci272Beran JáchymCZE2019SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
holky273Beranová AlžbětaCZE2018Pítrs BikesSuchý Důl
holky283Burkertová GabrielaCZE2020Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
kluci284Cinke MaximCZE2020ZábrodíZábrodí
kluci274Ficek VojtaCZE2019Malé Svatoňovice, StrážkoviceMalé Svatoňovice, Strážkovice
holky202Gabrhelová GabriellaCZE2020OlomoucOlomouc
holky295Hanušová TerezaCZE2018Mx and bike BřezinaČervený Kostelec
kluci285Hübner MichalCZE2019Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
kluci203Kotrnec JakubCZE2020Pítrs BikesPolice Nad Metují
kluci266Nápravník AlexCZE2020Červený KostelecČervený Kostelec
kluci204Přibyl TomášCZE2018CvrčoviceCvrčovice
kluci205Pulkrábek MatějCZE2020dp99RACING Ústí Nad Orlicí
kluci265Rederer ŠtěpánCZE2020Hradec KrálovéHradec Králové
kluci299Sedláček BenediktCZE2019Červená HoraČervená Hora
kluci300Sedláček PetrCZE2018S-Sport teamČervená Hora
holky206Tomešová EmaCZE2019GHOST Junior teamNachod
holky244Třešňáková EmaCZE2019TOTR Cycling TeamNáchod

startovní listina Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:10:29 , 2017 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky276Ficková LibuškaCZE2017Malé Svatoňovice, StrážkoviceMalé Svatoňovice, Strážkovice
holky287Kubečková BáraCZE2018Rtyně V PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
holky298Otáhalová SofieCZE2018Praha
holky267Renfusová NelaCZE2017Bystré, StárkovBystré, Stárkov
holky277Shánělová AndělaCZE2018TJ Sokol Nové Město nad MetujiNové Město Nad Metují
holky209Šimková SáraCZE2017TOTR CYCLING TEAMNáchod
holky282Šnajdrova EmaCZE2018NáchodNáchod
holky249Třešňáková ViktorieCZE2017TOTR Cycling TeamNáchod
holky327Zdráhalová EliškaCZE2017S-Sport teamČervená Hora

startovní listina Předškoláci (do 5 let)

start ~ 10:17:20 , 2017 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci275Čermák AntonínCZE2017S-Sport HronovRtyně V Podkrkonoší
kluci245Dajč MichaelCZE2017Cycology North Bike ClubHejnice 411
kluci297Horák JakubCZE2017ÚpiceÚpice
kluci246Jakube VojtěchCZE2018TOTR Cycling TeamBezděkov Nad Metují
kluci247Janáček MatějCZE2017Červený Kostelec, BohdašínČervený Kostelec, Bohdašín
kluci207Kroupa MichalCZE2017AdamovAdamov
kluci248Marel FilipCZE2018SILVINI R2 SPORT TEAMVelká Jesenice
kluci286May AntonínCZE2018RtyněRtyně V Podkrkonoší
kluci208Šípek MatoušCZE2017Expres Cz - Tufo Team KolinStárkov

startovní listina Minižáci I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:27:39 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci210Balcar FrantišekCZE2015TJ Sokol Nové Město nad Metují Nové Město Nad Metují
kluci271Beran AdamCZE2016SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
kluci288Cinke MatyášCZE2015..Zábrodí
kluci296Hanuš OndřejCZE2015Mx and bike BřezinaČervený Kostelec
kluci211Havel EliÁŠCZE2015ADASTRA CYCLING TEAMPraha
kluci212Kotrnec JanCZE2015Pítrs BikesPolice Nad Metují
kluci250Marel JanCZE2016MareláciVelká Jesenice
kluci213Pulkrábek DavidCZE2015dp99RACING Ústí Nad Orlicí
kluci214Schejbal JakubCZE2015CARLA.KUPKOLO.CZKocbeře

startovní listina Minižákyně I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:27:39 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 7 účastníků ( mužů, 7 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky289Juranek BellaCZE2016TOTR CYCLING TEAMNachod
holky215Krusz LauraPOL2016KKW Walbrzych Mieroszów
holky290Melišíková MajaCZE2015Běžecký klub NáchodPavlišov
holky278Otáhalová StelaCZE2016PrahaPraha
holky251Petrová MiaCZE2016PrahaPraha
holky216Přibylová ZuzanaCZE2015CvrčoviceCvrčovice
holky252Staňková BarboraCZE2015Termyt Byke TeamČeská Skalice

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:40:45 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci279Beran MartinCZE2014Pítrs bikes teamSuchý Důl
kluci217Doležal MatějCZE2014NáchodNáchod
kluci218Hák MatyášCZE2014SK Janské LázněČistá V Krkonoších
kluci219Horáček FilipCZE2013LEVIT LOKO TRUTNOVTrutnov
kluci220Hornich MartinCZE2013Bakako Nová Paka Nová Paka
kluci264Hovorka VáclavCZE2014TOTR CYCLING TEAMZábrodí
kluci291Kubeček MatoušCZE2013S-Sport HronovBohdašín 32 červený Kostelec
kluci253Raizer VojtěchCZE2014CARLA.KUPKOLO.CZBílá Třemešná
kluci254Staněk OndřejCZE2013Termyt Byke TeamČeská Skalice
kluci255Sulzbacher LucasCZE2014Pítrs bikes team Náchod
kluci221Synek OndřejCZE2014Mal-poric Adventure TeamNáchod
kluci222Šípek MichalCZE2014Expres Cz - Tufo Team KolinStárkov
kluci223Ulvr TadeášCZE2014Carla.kupkolo.czVítězná
kluci224Zejfart JakubCZE2013Cycology North Bike ClubDolní Kalná

startovní listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:40:45 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 4 účastníků ( mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky225Dúcká EditaCZE2013GHOST Junior team Hradec Králové
holky256Famfulíková ElenaCZE2013BAKAKO Nová PakaHořice
holky226Kotrncová TerezaCZE2013Pítrs BikesPolice Nad Metují
holky227Šimková EmaCZE2014TOTR CYCLING TEAMNáchod

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:57:57 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 7 účastníků ( 5 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci228Forejt DanielCZE2009KB system offroad teamLubenec
kluci229Hanuš LukášCZE2008S-Sport HronovNáchod
holky257Kráčmarová AnnaCZE2009Levit LOKO TrutnovVelké Poříčí
kluci230Krusz DawidPOL2009KKW Walbrzych Mieroszów
kluci231Mojžíš MiroslavCZE2008Ghost Junior teamHradec Králové
kluci232Šretr MichalCZE2008S-Sport HronovVelký Dřevíč
holky258Trvalcová ValentinaCZE2009ROHOZEC AMULET TEAMHořice

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:58:57 , 2010 - 2012 , přihlášeno: 18 účastníků ( 18 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci270Beran MatějCZE2010SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
kluci292Bernard LukášCZE2011S-sport HronovHronov
kluci233Dúcký OndřejCZE2010GHOST Junior teamHradec Králové
kluci328Freivald MichaelCZE2012BohdašínBohdašín
kluci234Hamáček MatějCZE2011Levit Loko TrutnovTrutnov
kluci235Horáček JanCZE2011LEVIT LOKO TRUTNOVTrutnov
kluci236Kohoutek AdamCZE2011Pítrs bikes teamAdršpach
kluci293Kulveit ŠimonCZE2010Carla.Kupkolo.czDvůr Králové N.l.
kluci294Nentvich PatrikCZE2011Horni Kostelec
kluci237Prokop MatějCZE2012S-sport HronovHavlovice
kluci259Raizer JakubCZE2012CARLA.KUPKOLO.CZBílá Třemešná
kluci238Rydlo DamiánCZE2011Velké PetroviceVelké Petrovice
kluci268SouČek DominikCZE2011Kadet Červený Kostelec Červený Kostelec
kluci239Suchánek AdrianCZE2010S-Sport Hronovčervená Hora
kluci240Sulzbacher VojtěchCZE2010Pítrs bikes team Police Nad Metují
kluci280Tomeš RomanCZE2011Cycology North Bike ClubLučany Nad Nisou
kluci260Trvalec DavidCZE2012ROHOZEC AMULET TEAMHořice
kluci261Trvalec JakubCZE2012ROHOZEC AMULET TEAMHořice

startovní listina Žákyně I (5km)

start ~ 10:58:57 , 2010 - 2012 , přihlášeno: 6 účastníků ( mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy281Beranová EmaCZE2012Pítrs bikes teamSuchý Důl
Ženy262Dajčová AmálieCZE2010Cycology North Bike ClubHejnice 411
Ženy241Havlíčková EliškaCZE2011Winter Sport HKStěžery
Ženy242HavlovÁ EliŠkaCZE2010ADASTRA CYCLING TEAMPraha
Ženy243Kornfeldová AmálieCZE2011Levit Loko Trutnov Trutnov
Ženy263Kráčmarová MichaelaCZE2012Levit LOKO TrutnovVelké Poříčí

startovní listina 40 km

start ~ 12:29:56 , 2005 a starší , přihlášeno: 70 účastníků ( 66 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži7Adámek PetrCZE1993Levit LOKO TrutnovRtyně V Podkrkonoší
Junioři50Bajer JanCZE2005BAKAKO Nová PakaNová Paka
Masters II10Balcar AlešCZE1977TJ Sokol Nové Město nad MetujíNové Město Nad Metují
Veteráni30Bernard KarelCZE1967INS BIKE TEAMHronov
Veteráni55Bohuněk TomášCZE1969Bike Team KC Jaroměř Náchod
Masters I2Bubílek MichalCZE1986Kross Bikeranch Team Liberec
Masters II11Bůna LadislavCZE1979Police Nad MetujíPolice Nad Metují
Ženy12Celbová LucieCZE1992Kola-RtyněRtyně V Podkrkonoší
Masters I4Čáp LukášCZE1984HSK cycling teamPolice Nad Metují
Masters II13Čermák JanCZE1978S-Sport HronovS-sport Hronov
Masters I43Drejsl LukášCZE1986MONDRAKER Racing teamPolice Nad Metují
Veteráni32Dyntar RadekCZE1972EMANovÉ MĚsto Nad MetujÍ
Veteráni14Flégl AlešCZE1963casiaexcaliberracingNáchod
Masters I15Frencl MartinCZE1990MONDRAKER Racing team Police Nad Metují - Velká Ledhuje
Ženy33Fridrichová LenkaCZE1994Eleven Head CST Cyklolive Hronov
Muži58Háze MatyášCZE2002VŠELIBYVšeliby
Masters I16Hodyl KamilPOL1990Bike Center Atak Sport ŚwidnicaKudowa Zdrój
Masters I44Horálek JiříCZE1986Hradec KrálovéHradec Králové
Masters II17Hrabáček TomášCZE1982RioŽamberoŽamberk
Junioři45Janoušek TomášCZE2005CyklobendlChoceň
Muži54Jansa RadekCZE2000Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Muži57Jansa TomášCZE2000Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Masters I35Jirásek PájaCZE1992Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Masters I53Jiřička MarekCZE1983DTJ HrachovištěMalé Svatoňovice
Masters I8Josef BakoCZE1985Kupkolo.czTrutnov 1
MužiKadlec PetrCZE2000JKF JaroměřJaroměř
Veteráni41Kocourek RomanCZE1972KrámNové Město Nad Metují
Masters I65Kolesár RomanCZE1988BAKAKO Nová PakaStare Civice
VeterániKrejsar JiříCZE1962INS BIKE NÁCHOD Hronov
Masters I64Krusz PiotrPOL1985KKW Walbrzych Mieroszów
Masters II18Kubec JiříCZE1977Cyklo TonyCeská Skalice
Ženy34Kubínová MarkétaCZE1998HronovHronov
Masters II49Kučera KarelCZE1975Hradec KrálovéHradec Králové
Masters II31Kučera TomášCZE1977MODRAKER Racing teamDobrá Voda U Hořic
Junioři37Kulda RadimCZE2004KST TrutnovTrutnov
Veteráni38Kulda RomanCZE1967TrutnovTrutnov
Masters I9Lecnar JaruchCZE1983Pítrs bikes teamPolice Nad Metuji
Masters I61Mádr KarelCZE1989KOLA-RTYNĚPraha 4
Masters I59Martin JiříCZE1990NáchodNáchod
Masters I19Matějka PetrCZE1989DTJ HrachovištěPraha
Masters I62Možíš JanCZE1990SDH HořičkyČervený Kostelec
Masters II63Mráz VítCZE1974INS BIKE TEAMHronov
Ženy46Obstová KateřinaCZE1999Decathlon Czech cycling teamLanškroun
Masters II21Peca MartinCZE1973Kola Šír Bělohrad Lazne Belohrad
Junioři60Petr MichalCZE2004INS BIKE TEAMHronov
Masters II67Pinkava PetrCZE1977Silvini R2 sport Nachod
Veteráni56Polák KamilCZE1968Author MastersTurnov
MužiRydval FilipCZE1996D2 mont Merida cycling team Smržovka
Masters II22Řezníček JanCZE1979ČPPHradec Králové
Masters I29Sęczek AndrzejPOL1983EFTBogatynia
Junioři40Skalický JakubCZE2004Carla.kupkolo.czHorní Branná, 387
Masters I23Smola LubošCZE1990Myškastavby.czTeplice Nad Metují
Veteráni36Strnad MarekCZE1972INS BIKE teamHronov
Muži24Styblík AdamCZE2002Rohozec Amulet Team Lázně Bělohrad
Masters II6Sulzbacher PetrCZE1975Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
VeterániSvoboda JaroslavCZE1971INS BIKE TEAMVelké Poříčí
Muži26Šimek JakubCZE2001Kross BikeRannch TEAMHorní Jelelní
Masters II5Šťastný RomanCZE1979EndorphinRepublicHradec Králové
Masters I42Štolba DavidCZE1991Eleven Head CST CykloliveHradec Králové
Muži1Štolfa ŠtěpánCZE1998HSK Cycling TeamŽďár Nad Metují
Muži48Ther JanCZE1999MONDRAKER Racing teamSuchý Důl
Veteráni28Toman LubošCZE1969CARLA.KUPKOLO.CZHorní Branná
Masters I27Toman LukášCZE1991CARLA. KUPKOLO.CZHorní Branná
Masters I51Urbanec MatějCZE1990DTJ HrachovištěPraha
Masters I66Vaníček VojtěchCZE1985BAKAKO Nová PakaNová Paka
Muži52Vlček SebastianCZE1994MONDRAKER Racing teamJičín
Veteráni47Vokoun JiříCZE1972Červený KostelecČervený Kostelec
Masters I39Volhejn OndřejCZE1988DTJ Hrachoviště Malé Svatoňovice
MužiZápotocký MichalCZE1996čistý sportKolín
Masters II3Zelený OndřejCZE1982Decathlon czech cycling teamPříbor

startovní listina 20 km

start ~ 12:34:56 , 2007 a starší , přihlášeno: 68 účastníků ( 58 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy130Adámková JanaCZE1996Za maminku a tatínkaRtyně V Podkrkonoší
Masters I133Bárta LukášCZE1992Kendžora zježoraJablonec Nad Nisou
Masters I156Bartoš TomášCZE1983TrutnovTrutnov
Masters II137Beran JiříCZE1977SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
Masters I157Beran VladimírCZE1988TrutnovTrutnov
Masters I157Beran VladimírCZE1988TrutnovTrutnov
Masters I143Bezděk PavelCZE1986RtyněRtyně V Podkrkonoší
Kadetky104Bezstarosti NicolCZE2006Bakako Nová PakaNová Paka
Masters II105Bíža LuděkCZE1975Kutná horaKutná Hora
Masters I146Cinke RobertCZE1984..Zábrodí
VeterániČipera RadekCZE1964Ski RadvaniceRadvanice
Veteráni II127Doležal LubošCZE1954Cyklo TonyDobruška
Kadeti101Frencl DominikCZE2007Jaroslav Kulhavý cycling teamPolice Nad Metují
Kadeti134Hofman MarekCZE2007Spartak Trutnov triatlon Rudník 571, Rudník
Ženy107Horáčková ZuzanaCZE1982LEVIT LOKO TRUTNOVTrutnov
Muži139Horák OndřejCZE2005Jaroslav Kulhavý Cycling TeamHradec Králové
Masters II141Hruška JanCZE1975GHOST teamHradec Králové
Muži126Hujer OndřejCZE1997Projekt CFL - Cycling for lifeVelké Hamry
Muži120Hyan JiříCZE2002MONDRAKER Racing teamHrádek Nad Nisou
Masters I108Janáček AdamCZE1987OpatoviceOpatovice Nad Labem
Masters II109Jančík LadislavCZE1974jancik.bizČervený Kostelec
Masters II110Jehlik VaclavCZE1974KAH sportHostinné
Masters II135Klingr MilošCZE1976VrchlabíVrchlabí
Kadeti136Klingr MilošCZE2006VrchlabíVrchlabí
Veteráni142Koblasa JiříCZE1965Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
Kadetky111Kohlová ŠtěpánkaCZE2007S-Sport HronovTeplice Nad Metují
Kadeti148Kohoutek AdamCZE2011Pítrs bikes teamAdršpach
Masters II129Kolisko VladimirCZE1980BK NáchodČervený Kostelec
VeterániKubant PavelCZE1971Lázně BohdanečLázně Bohdaneč
Masters II152Kubeček LukášCZE1980Bohdašín
Masters IKynský TomášCZE1989Investice do zlata-Jan ZaplatílekLánov
Masters II123Laštůvka MartinCZE1980Cyklo TonyRtyně V Podkrkonoší
Muži112Lauryn RadekCZE1997Redpoint teamTeplice Nad Metují
Masters II140Marek RadekCZE1978Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové Nad Labem
Masters II121Meier JaroslavCZE1977Tornádo HorníŽďár Nad Metují
Masters II122Meier MartinCZE1981Police Nad MetujíPolice Nad Metují
Masters I147Michl JakubCZE1990No ExcuseŽďár Nad Metují
Masters II125Nehyba MichalCZE1980Bikehome Česká Skalice
KadetiNechuta MarekCZE2007Bike Freaks Holice Vamberk
Masters I155Novák LukášCZE1984Týniště Nad OrlicíTýniště Nad Orlicí
Masters II144Otáhal PavelCZE1976PrahaPraha
Ženy138Piechová PetraCZE1976Levit Loko TrutnovČeská Skalice
Kadetky153Piechová SofieCZE2007Levit Loko TrutnovČeská Skalice
Veteráni131Prouza LadislavCZE1972BikeStars VrchlabíVrchlabí
Ženy132Redererová NikolaCZE1987Hradec KrálovéHradec Králové
Kadeti159Saidl FilipCZE2006HEAD PRO TEAM OPAVAHronov
Veteráni IISlaby JiriCZE1956SILVINIBohuslavice
Masters II113Slavík JosefCZE1976NKT Kablo Vrchlabí
Kadeti151Sulzbacher VojtěchCZE2010Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Juniorky150Sulzbacherová MartinaCZE2005Pítrs bikes team Police Nad Metují
VeterániŠafránek JirkaCZE1964PátekPátek
Masters II114Šimek AlešCZE1976JilemniceJilemnice
Veteráni IIŠimo PavelCZE1961ciklo tym kolarnaOlomouc
Veteráni IIŠimo PavelkolarCZE1961Kolarna TeamOlomouc
Ženy149Šretrová LenkaCZE1980Pítrs bikes teamAdršpach
Kadetky115Šretrová LucieCZE2006S-Sport HronovVelký Dřevíč
VeterániŠťovíček PavelCZE1970ATŠ Jičín Valdice
Veteráni IIŠvorčík JosefCZE1960ÚpiceÚpice
Muži128Telecký AdamCZE2005Jaroslav Kulhavý cycling team Česká Třebová
Kadeti102Ulvr AdamCZE2007Carla.kupkolo.czVítězná
Veteráni II116Vaclavik JosefCZE1962Skoda Auto TeamJilemnice
Muži124Václavík LukášCZE1994MTB Spartak VrchlabíValteřice
Masters II117Vašíček RomanCZE1974Continental AdršpachRadvanice
Kadeti103Vik SamuelCZE2007S-Sport HronovVelký Dřevíč
Masters II154Vojtech AlesCZE1982Cerveny KostelecCerveny Kostelec
Veteráni II118Voňka JiříCZE1954Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
Masters II160Wołczyński RafałPOL1975Jelenia GòraJelenia Gòra
Masters I145Zeman DavidCZE1990PardubicePardubice

startovní listina 20 km koloběžci a běžci

start ~ 12:34:56 , 2007 a starší , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži106Celba PetrCZE1986Kola RtyněRtyně V Podkrkonoší
Muži119Hanuš MichalCZE1976MC MetujeVšeliby 48, Studnice
Muži158Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team NáchodHronov