LESÁK CUP 2020

29.08.2020 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 12, muži : 6, ženy: 6, kluci: 6, holky: 6 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 12, muži : 10, ženy: 2, kluci: 10, holky: 2 [html] [pdf]
40 km celkem: 63, muži : 60, ženy: 3, Junioři: 3, Muži: 14, Masters I: 18, Masters II: 19, Veteráni: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km celkem: 38, muži : 31, ženy: 7, Kadeti: 4, Muži: 6, Masters I: 5, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 2, Juniorky: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina 40 km

start ~ 12:15:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:33.63 52:04.13
2 1 / Muži [4] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 01:51:29.06 03:55.43 55:18.78
3 2 / Masters I [2] Lukáš Čáp 1984 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:55:09.09 07:35.46 56:05.03
4 2 / Muži [34] David Dvořák 1993 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.17 07:56.54 56:27.6
4 3 / Masters I [3] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.17 07:56.54 57:10.32
6 3 / Muži [60] Michal Zápotocký 1996 CZE čistý sport racing team 01:55:40.51 08:06.88 57:11.26
7 1 / Masters II [39] Emil Hekele 1977 CZE ZEKOF TEAM 01:55:58.37 08:24.74 57:15.84
8 4 / Muži [32] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:30.17 11:56.54 57:59.22
9 2 / Masters II [23] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:02:19.07 14:45.44 59:48.24
10 4 / Masters I [5] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:03:02.73 15:29.1 59:46.15
11 3 / Masters II [6] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:03:03.41 15:29.78 59:49.19
12 4 / Masters II [43] Marek Strnad 1972 CZE INS Atelier Náchod - race team 02:04:45.41 17:11.78 01:01:41.26
13 5 / Masters I [12] Bako Josef 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:05:08.61 17:34.98 59:51.3
14 5 / Masters II [56] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 02:05:25.07 17:51.44 01:01:16.28
15 1 / Junioři [52] Michal Petr 2003 CZE INS Atelier Náchod 02:06:36.19 19:02.56 01:01:26.4
16 6 / Masters II [14] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:06:46.75 19:13.12 01:02:08.79
17 5 / Muži [49] Radek Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:07:04.14 19:30.51 01:01:40.06
18 2 / Junioři [107] Jiří Holec 2002 CZE Cyklo Bendl Vysoké Mýto 02:09:26.95 21:53.32 01:00:21.58
19 6 / Masters I [19] Vojtěch Pešek 1989 CZE CK mtb Maraton Hlinsko 02:09:37.54 22:03.91 01:03:08.61
20 6 / Muži [25] Martin Štěpán 2001 CZE KonoPro 02:09:47.86 22:14.23 01:02:33.97
21 7 / Muži [26] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:10:29.03 22:55.4 01:02:35.11
22 7 / Masters I [16] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:10:37.14 23:03.51 01:04:38.18
23 8 / Masters I [59] Michal Pešek 1983 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:13:48.62 26:14.99 01:05:48.48
24 8 / Muži [55] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:13:59.16 26:25.53 01:04:28.83
25 1 / Veteráni [42] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:15:12.44 27:38.81 01:05:43.68
26 7 / Masters II [27] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 02:16:05.78 28:32.15 01:06:01.86
27 8 / Masters II [46] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 02:17:33.61 29:59.98 01:07:24.26
28 9 / Masters I [31] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 02:17:48.21 30:14.58 01:07:49.14
29 9 / Muži [50] Tomáš Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:19:21.34 31:47.71 01:08:09.31
30 10 / Masters I [9] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:20:45.28 33:11.65 01:02:55.76
31 10 / Muži [15] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 02:21:32.35 33:58.72 01:03:37.06
32 9 / Masters II [51] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 02:25:54.54 38:20.91 01:08:17.36
33 11 / Masters I [29] Ondřej Volhejn 1988 CZE DTJ Hrachoviště 02:26:32.81 38:59.18 01:09:45.13
34 3 / Junioři [40] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 02:26:52.39 39:18.76 01:09:01.69
35 10 / Masters II [44] Dan Kratochvíl 1975 CZE 02:26:58.75 39:25.12 01:12:29.18
36 11 / Masters II [30] Tomáš Winter 1977 CZE SK BP LUMEN Úpice 02:27:23.88 39:50.25 01:08:28.17
37 2 / Veteráni [45] Aleš Hrtoň 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:28:54.09 41:20.46 01:12:14.04
38 12 / Masters II [62] Petr Háze 1977 CZE WURTH MTB Racing Team 02:30:13.0 42:39.37 01:12:53.0
39 13 / Masters II [54] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod - veterans 02:30:42.32 43:08.69 01:12:18.21
40 1 / Ženy [37] Vendula Navrátilová 1993 CZE GHOST team 02:31:03.33 43:29.7 01:13:33.3
41 12 / Masters I [20] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:31:07.47 43:33.84 01:13:53.52
42 14 / Masters II [35] Petr John 1974 CZE S-Sport Hronov 02:32:39.76 45:06.13 01:12:23.17
43 13 / Masters I [17] Petr Matějka 1989 CZE DTJ Hrachoviště 02:33:05.92 45:32.29 01:12:17.69
44 14 / Masters I [58] Luděk Lhotský 1981 CZE EMA 02:34:25.75 46:52.12 01:12:39.21
45 11 / Muži [53] Lukáš Jaroš 2001 CZE Enjoy raining team 02:35:01.92 47:28.29 01:14:06.86
46 3 / Veteráni [10] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:35:05.8 47:32.17 01:14:12.88
47 15 / Masters I [22] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 02:38:20.62 50:46.99 01:15:29.44
48 15 / Masters II [41] Petr Kohoutek 1975 CZE INS atelier Náchod 02:40:37.0 53:03.37 01:14:20.74
49 4 / Veteráni [36] Aleš Morávek 1964 CZE INS Atelier Náchod 02:41:15.13 53:41.5 01:15:13.98
50 2 / Ženy [33] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:45:52.58 58:18.95 01:14:28.23
51 5 / Veteráni [7] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:48:36.56 01:01:02.93 01:19:36.95
52 16 / Masters II [21] Jan Řezníček 1979 CZE ČPP 02:50:16.79 01:02:43.16 01:19:39.33
53 16 / Masters I [48] Lukáš Novák 1984 CZE Lada 02:52:13.23 01:04:39.6 01:20:16.44
54 17 / Masters II [57] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:58:35.17 01:11:01.54 01:24:37.17
55 3 / Ženy [8] Lucie Celbová 1992 CZE Kola Rtyně 03:03:26.25 01:15:52.62 01:26:20.79
56 6 / Veteráni [63] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 03:06:33.0 01:18:59.37 01:26:11.0
DNF / Masters I [47] Filip Hanslian 1987 CZE MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 01:09:25.57
DNF / Masters I [11] Marek Jiřička 1983 CZE DTJ Hrachoviště 01:25:22.99
DNF / Masters II [18] pavel otáhal 1976 CZE Praha 01:39:14.12
DNF / Masters II [61] Josef Strnad 1979 CZE tátovi holky 01:39:15.0
DNF / Muži [13] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř
DNS / Muži [24] Adam Swaczyna 1992 CZE Redpoint Team
DNS / Muži [38] Pavel Pfeifer 1991 CZE Sportovní klub hasičů KHK