LESÁK CUP 2020

29.08.2020 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 12, muži : 6, ženy: 6, kluci: 6, holky: 6 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 12, muži : 10, ženy: 2, kluci: 10, holky: 2 [html] [pdf]
40 km celkem: 63, muži : 60, ženy: 3, Junioři: 3, Muži: 14, Masters I: 18, Masters II: 19, Veteráni: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km celkem: 38, muži : 31, ženy: 7, Kadeti: 4, Muži: 6, Masters I: 5, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 2, Juniorky: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Žáci II (5km)

start ~ 10:52:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [228] Petr Ticháček 2006 CZE Apache LOKO Trutnov 16:44.38
2 2 / kluci [218] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 17:06.97 00:22.59
3 3 / kluci [254] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 17:27.32 00:42.94
4 4 / kluci [239] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:38.21 01:53.83
5 1 / holky [224] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 19:00.72 02:16.34
6 2 / holky [235] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 19:34.39 02:50.01
7 3 / holky [219] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 19:50.56 03:06.18
8 4 / holky [244] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 20:37.17 03:52.79
9 5 / kluci [231] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 21:04.79 04:20.41
10 5 / holky [257] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 22:22.76 05:38.38
11 6 / holky [268] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 22:29.33 05:44.95
12 6 / kluci [265] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 25:53.19 09:08.81