mtb

výsledky

24. ročník memoriálu Oldřicha Máchy

25.09.2022 Josefov (Jaroměř) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18 , muži : 15, ženy: 3, kluci: 15, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Předškolní (kola) celkem: 15 , muži : 11, ženy: 4, kluci: 11, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Minižactvo celkem: 19 , muži : 14, ženy: 5, kluci: 14, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Starší žactvo celkem: 4 , muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žactvo celkem: 7 , muži : 6, ženy: 1, kluci: 6, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Muži 5 okruhů celkem: 15 , muži : 15, ženy: 0, Muži: 14, [m]17: 1 [html] [pdf] [csv]
Junioři 4 okruhy celkem: 5 , muži : 5, ženy: 0, Junioři: 5 [html] [pdf] [csv]
Masters 4 okruhy celkem: 26 , muži : 26, ženy: 0, Masters I: 8, Masters II: 18 [html] [pdf] [csv]
Ženy, veteráni, příchozí 3 okruhy celkem: 30 , muži : 27, ženy: 3, Kadeti: 5, Příchozí: 13, Veterání I: 5, Veterání II: 4, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Kadetky a Juniorky celkem: 4 , muži : 0, ženy: 4, Kadeti: 0, Příchozí: 0, Veterání I: 0, Veterání II: 0, Kadetky: 2, Juniorky: 2, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 11:01:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 77 ] Matyáš Rieger 2018 CZE TJ Sokol Jezbiny
2 2 / kluci [ 98 ] Václav Řehák 2017 CZE Josefov
3 3 / kluci [ 142 ] Alois Palguta 2018 CZE Indigo cycling team Rychnov n.K.
4 4 / kluci [ 96 ] Marek Papš 2017 CZE Jaroměř
4 1 / holky [ 144 ] Anna Marie Švandová 2018 CZE Jaroměř
6 5 / kluci [ 95 ] Antonín Balcar 2018 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují
7 2 / holky [ 74 ] Zoe Davidová 2019 CZE Litíč
8 6 / kluci [ 76 ] Maxmilián Majoroš 2018 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký
9 7 / kluci [ 139 ] Samuel Bovkun 2018 CZE Rasošky
10 8 / kluci [ 155 ] Filip Vojtěch 2019 CZE Trotina
11 3 / holky [ 137 ] Ema Tomešová 2019 CZE GHOST Junior team
12 9 / kluci [ 157 ] Jakub štross 2019 CZE Kunratice
13 10 / kluci [ 156 ] Hugo Pour 2020 CZE Jeřice
14 11 / kluci [ 143 ] David Petr 2019 CZE Jaroměř
15 12 / kluci [ 126 ] Erik Běhal 2019 CZE Rickys bike
16 13 / kluci [ 141 ] Tomáš Kubisch 2020 CZE Náchod
17 14 / kluci [ 73 ] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
DNF / kluci [ 140 ] Jan Horák 2021 CZE Úpice

výsledková listina Předškolní (kola)

start ~ 11:07:21

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 129 ] Jakub Horák 2017 CZE Úpice 00:42.2
2 1 / holky [ 94 ] Anežka Zajačiková 2017 CZE Dolní Ředice 00:43.7 00:01.5
3 2 / kluci [ 130 ] Matěj Hořeňovský 2016 CZE Ghost Junior TEAM 00:44.4 00:02.2
4 3 / kluci [ 149 ] Mikuláš Frýzl 2016 CZE JJ Potocký 00:44.9 00:02.7
5 4 / kluci [ 133 ] Matěj Palguta 2016 CZE Indigo cycling team Rychnov n.K. 00:46.5 00:04.3
6 5 / kluci [ 128 ] Benjamín Bovkun 2016 CZE Rasošky 00:55.1 00:12.9
7 6 / kluci [ 136 ] Ondřej Tauchman 2017 CZE Velichovky 00:55.7 00:13.5
8 7 / kluci [ 72 ] Hynek Pražák 2016 CZE Jaroměř 00:58.1 00:15.9
9 2 / holky [ 131 ] Bella Juranek 2016 CZE TOTR CYCLING TEAM 01:00.0 00:17.8
10 8 / kluci [ 70 ] Šimon Dvořák 2016 CZE Hradec Králové 01:01.6 00:19.4
11 3 / holky [ 69 ] Viktorie Beková 2017 CZE Beks racing team 01:03.3 00:21.1
12 4 / holky [ 135 ] Ema Šnajdrova 2018 CZE Náchod 01:07.8 00:25.6
13 9 / kluci [ 132 ] Jan Kubisch 2018 CZE Náchod 01:17.8 00:35.6
14 10 / kluci [ 127 ] Erik Běhal 2019 CZE Rickys bike 01:26.3 00:44.1
15 11 / kluci [ 134 ] Štěpán Sova 2017 CZE Velichovky 01:35.2 00:53.0

výsledková listina Minižactvo

start ~ 11:14:11

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 147 ] Matouš Kubeček 2013 CZE S-Sport Hronov 05:17.3
2 2 / kluci [ 90 ] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Cyklosport Sobotka Dobruška 05:54.8 00:37.5
3 3 / kluci [ 67 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 06:06.9 00:49.6
4 4 / kluci [ 153 ] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 06:27.1 01:09.8
5 5 / kluci [ 68 ] Tomáš Vogl 2013 CZE Carla.Kupkolo 06:50.5 01:33.2
6 1 / holky [ 62 ] Edita Dúcká 2013 CZE GHOST Junior team 06:50.7 01:33.4
7 6 / kluci [ 63 ] Václav Hovorka 2014 CZE TOTR CYCLING TEAM 07:16.9 01:59.6
8 2 / holky [ 120 ] Nela Hořeňovská 2014 CZE Ghost Junior TEAM 07:20.9 02:03.6
9 7 / kluci [ 93 ] Šimon Zajačik 2015 CZE Dolní Ředice 07:26.4 02:09.1
10 8 / kluci [ 88 ] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 07:31.6 02:14.3
11 9 / kluci [ 66 ] Jan Toužil 2013 CZE TJ Jiskra Jaroměř 07:31.9 02:14.6
12 10 / kluci [ 61 ] David David 2015 CZE Litíč 07:35.8 02:18.5
13 11 / kluci [ 92 ] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 07:42.2 02:24.9
14 3 / holky [ 123 ] Zita Palgutová 2014 CZE Indigo cycling team Rychnov n.K. 08:29.6 03:12.3
15 12 / kluci [ 125 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pítrs bikes team 08:31.3 03:14.0
16 13 / kluci [ 65 ] Radek Pražák 2014 CZE Jaroměř 08:37.5 03:20.2
17 4 / holky [ 111 ] Justýna Ludwigová 2015 CZE Lokoman ČT 08:48.3 03:31.0
18 14 / kluci [ 124 ] Dalibor Sova 2014 CZE Velichovky 08:52.2 03:34.9
19 5 / holky [ 64 ] Veronika Kozlová 2015 CZE Valchov 09:20.4 04:03.1

výsledková listina Starší žactvo

start ~ 11:34:31

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [ 102 ] Martin Rous 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 20:00.8 06:06.9 (1) 13:05.9 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 163 ] Tomáš Buchal 2008 CZE Cyklo Bendl 20:04.8 00:04.0 06:13.0 (2) 13:10.8 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 103 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-Sport Hronov 23:21.6 03:20.8 06:54.7 (3) 14:50.2 (3) mezičasy
4 (-1) 4 / Muži [ 79 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 20:31.3 09:14.0 (4) 20:31.3 (4)

výsledková listina Mladší žactvo

start ~ 11:34:31

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 105 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pítrs bikes team 14:00.5 06:06.6 (1) mezičasy
2 2 / kluci [ 81 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 14:32.6 00:32.1 06:38.0 (2) mezičasy
3 3 / kluci [ 86 ] Ondřej Dúcký 2010 CZE GHOST Junior team 14:53.7 00:53.2 06:49.6 (3) mezičasy
4 4 / kluci [ 100 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 15:21.9 01:21.4 07:13.5 (4) mezičasy
5 1 / holky [ 84 ] Eliška Havlíčková 2011 CZE Winter Sport HK 16:21.1 02:20.6 07:28.2 (5) mezičasy
6 5 / kluci [ 152 ] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 19:56.8 05:56.3 09:09.8 (6) mezičasy
DNF / kluci [ 80 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 14:30.8 (7) mezičasy

výsledková listina Muži 5 okruhů

start ~ 13:00:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Muži [ 1 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 01:18:45.4 14:46.7 (1) 30:52.7 (2) 46:52.7 (1) 01:02:59.3 (2) mezičasy
2 2 / Muži [ 59 ] Lukáš Elčkner 2001 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:18:57.2 00:11.8 14:51.3 (3) 30:56.0 (3) 46:58.2 (3) 01:03:02.8 (3) mezičasy
3 3 / Muži [ 2 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:19:53.7 01:08.3 14:47.2 (2) 30:50.0 (1) 46:53.1 (2) 01:02:57.2 (1) mezičasy
4 4 / Muži [ 91 ] Petr Adámek 1993 CZE Levit LOKO Trutnov 01:21:58.5 03:13.1 15:14.0 (5) 31:42.1 (5) 48:39.6 (5) 01:05:01.1 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 104 ] Dominik Horák 2001 CZE AC Sparta Praha 01:23:22.5 04:37.1 15:11.6 (4) 31:41.2 (4) 48:39.5 (4) 01:05:40.4 (5) mezičasy
6 1 / [m]17 [ 28 ] Ondřej Horák 2005 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:23:31.5 04:46.1 15:20.1 (6) 32:22.4 (6) 49:36.3 (7) 01:06:31.0 (7) mezičasy
7 6 / Muži [ 51 ] Tomáš Kalojiros 1994 CZE AC Sparta Praha 01:23:54.5 05:09.1 15:22.6 (7) 32:27.2 (7) 49:36.0 (6) 01:06:27.2 (6) mezičasy
8 7 / Muži [ 52 ] Jiří Holec 2002 CZE Cykloklub Bendl 01:25:20.7 06:35.3 15:40.7 (9) 32:46.5 (8) 50:05.3 (8) 01:07:40.7 (8) mezičasy
9 8 / Muži [ 119 ] Tomáš Coufal 2001 CZE HSK cycling team 01:26:06.5 07:21.1 15:24.7 (8) 33:06.7 (9) 50:51.3 (9) 01:08:20.9 (9) mezičasy
10 9 / Muži [ 101 ] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:32:25.3 13:39.9 15:56.3 (10) 34:21.8 (10) 53:25.1 (10) 01:13:16.7 (10) mezičasy
11 10 / Muži [ 55 ] Jakub Schneider 1997 CZE Bílá Třemešná 01:32:39.6 13:54.2 16:48.0 (11) 35:54.0 (11) 55:00.5 (12) 01:13:18.6 (11) mezičasy
12 (-1) 11 / Muži [ 54 ] Jan Mamiňák 2001 CZE Rokytnice V Orlických Horách 01:24:04.1 19:32.2 (14) 40:59.3 (13) 01:02:10.6 (13) 01:24:04.1 (13)
13 (-1) 12 / Muži [ 106 ] Jakub Macháček 2001 CZE Hradec Králové 01:29:17.7 20:09.8 (15) 42:51.9 (15) 01:05:53.2 (15) 01:29:17.7 (14)
DNF / Muži [ 56 ] Adam Styblík 2002 CZE Lázně Bělohrad 17:15.4 (12) 36:48.4 (12) 54:59.8 (11) 01:13:59.9 (12)
DNF / Muži [ 53 ] Petr Kadlec 2000 CZE Jaroměř 19:05.3 (13) 41:24.4 (14) 01:04:24.6 (14)

výsledková listina Junioři 4 okruhy

start ~ 13:00:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Junioři [ 150 ] Michal Petr 2004 CZE INS BIKE TEAM 01:12:19.5 16:32.3 (1) 34:48.0 (1) 53:35.4 (1) mezičasy
2 2 / Junioři [ 24 ] Tomáš Janoušek 2005 CZE Cyklobendl 01:19:13.7 06:54.2 17:13.8 (3) 37:22.3 (3) 58:22.6 (2) mezičasy
3 3 / Junioři [ 16 ] Adam Nagy 2006 CZE Nové Město Nad Metují 01:52:13.3 39:53.8 22:54.6 (4) 48:25.9 (4) 01:15:34.3 (3)
DNF / Junioři [ 167 ] Vojtěch Soukup 2005 CZE Tufo Pardus Prostějov 16:40.8 (2) 35:25.3 (2)
DNF / Junioři [ 18 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz

výsledková listina Masters 4 okruhy

start ~ 13:00:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Masters II [ 25 ] Josef Schejbal 1978 CZE Cyklo Bendl 01:07:07.4 15:53.6 (3) 33:04.3 (1) 50:03.6 (1) mezičasy
2 2 / Masters II [ 29 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pítrs bikes team 01:07:32.2 00:24.8 15:53.2 (2) 33:06.4 (2) 50:06.3 (2) mezičasy
3 3 / Masters II [ 48 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 01:07:37.4 00:30.0 15:59.9 (5) 33:06.7 (3) 50:22.1 (3) mezičasy
4 1 / Masters I [ 27 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 01:08:09.0 01:01.6 15:57.0 (4) 33:10.5 (5) 50:32.6 (4) mezičasy
5 4 / Masters II [ 26 ] Roman Šťastný 1979 CZE EndorphinRepublic 01:09:34.4 02:27.0 15:50.9 (1) 33:07.4 (4) 51:24.2 (5) mezičasy
6 2 / Masters I [ 6 ] Jan Kočí 1988 CZE SK Žamberk Tessuti sport 01:09:55.7 02:48.3 16:01.3 (6) 33:30.6 (6) 51:44.8 (6) mezičasy
7 5 / Masters II [ 9 ] Tomáš Kučera 1977 CZE MODRAKER Racing team 01:12:35.8 05:28.4 16:46.9 (9) 35:24.2 (8) 54:06.3 (7) mezičasy
8 3 / Masters I [ 109 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 01:12:57.7 05:50.3 16:43.3 (8) 35:34.9 (9) 54:28.1 (8) mezičasy
9 6 / Masters II [ 8 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE Prestige Cycling Team 01:14:48.5 07:41.1 17:15.2 (10) 36:18.9 (10) 55:13.8 (9) mezičasy
10 7 / Masters II [ 22 ] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE POKEFOTO.eu 01:15:28.0 08:20.6 17:34.9 (12) 36:44.4 (11) 55:53.5 (10) mezičasy
11 8 / Masters II [ 14 ] Lukáš Tříska 1977 CZE MONDRAKER Racing team 01:17:02.0 09:54.6 17:29.1 (11) 36:50.5 (12) 56:42.5 (11) mezičasy
12 4 / Masters I [ 21 ] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 01:17:32.9 10:25.5 17:52.8 (13) 37:38.5 (13) 57:32.5 (12) mezičasy
13 9 / Masters II [ 19 ] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:19:48.6 12:41.2 18:12.0 (14) 39:03.9 (14) 59:26.7 (13) mezičasy
14 5 / Masters I [ 13 ] Lukáš Reichl 1987 CZE Rychnov Nad Kněžnou 01:20:22.3 13:14.9 18:33.3 (16) 39:06.6 (15) 59:37.9 (14) mezičasy
15 10 / Masters II [ 50 ] Jiří Macháček 1976 CZE MTBO Racing Team Hradec Králové 01:21:11.2 14:03.8 18:51.5 (17) 39:41.4 (16) 01:00:26.1 (15) mezičasy
16 11 / Masters II [ 20 ] Jiří Lehotský 1976 CZE Prolog Bike 01:21:42.0 14:34.6 19:04.2 (18) 39:51.2 (17) 01:00:48.3 (16) mezičasy
17 12 / Masters II [ 49 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 01:22:08.5 15:01.1 18:29.0 (15) 39:55.0 (18) 01:00:52.4 (17) mezičasy
18 13 / Masters II [ 23 ] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 01:26:13.2 19:05.8 19:41.0 (19) 41:27.9 (19) 01:03:32.1 (18) mezičasy
19 14 / Masters II [ 151 ] Jiří Petr 1974 CZE INS BIKE TEAM 01:26:38.8 19:31.4 19:48.1 (21) 42:13.4 (21) 01:04:33.7 (19) mezičasy
20 6 / Masters I [ 10 ] Jakub Michl 1990 CZE No Excuse 01:29:16.1 22:08.7 19:42.0 (20) 41:54.7 (20) 01:04:42.2 (20) mezičasy
21 15 / Masters II [ 17 ] Libor Venck 1980 CZE Kutna Hora 01:31:04.1 23:56.7 20:35.2 (22) 44:18.1 (22) 01:07:27.8 (21) mezičasy
DNF / Masters I [ 158 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE Police Nad Metují 16:01.9 (7) 34:43.4 (7)
DNF / Masters II [ 11 ] Martin Peca 1973 CZE Lazne Belohrad 24:48.0 (23) 54:32.3 (23)
DNF / Masters II [ 12 ] Tomáš Prouza 1981 CZE TJ Jiskra Jaroměř 27:09.4 (24) 56:56.4 (24)
DNF / Masters I [ 4 ] Jakub Galatík 1988 CZE Jaroměř
DNF / Masters II [ 7 ] Michal Kollert 1979 CZE Jaroměř

výsledková listina Ženy, veteráni, příchozí 3 okruhy

start ~ 13:05:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Kadeti [ 35 ] Filip Saidl 2006 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 52:13.9 16:04.8 (1) 33:54.4 (1) mezičasy
2 2 / Kadeti [ 30 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavý cycling team 53:09.6 00:55.7 16:34.9 (2) 35:02.7 (2) mezičasy
3 1 / Veterání I [ 118 ] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 55:11.6 02:57.7 16:54.6 (3) 36:03.8 (3) mezičasy
4 3 / Kadeti [ 38 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 58:21.0 06:07.1 17:36.9 (4) 37:51.7 (4) mezičasy
5 2 / Veterání I [ 148 ] Radek Šatný 1972 CZE Cyklo Tony 58:40.5 06:26.6 18:17.3 (7) 38:35.5 (6) mezičasy
6 1 / Ženy [ 166 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 59:08.1 06:54.2 18:12.6 (5) 38:38.0 (7) mezičasy
7 1 / Příchozí [ 165 ] Kubeček Lukáš 1980 CZE Červený Kostelec 59:52.9 07:39.0 18:35.8 (10) 39:05.5 (9) mezičasy
8 3 / Veterání I [ 32 ] Leoš Holman 1970 CZE CK Pardubice 01:01:14.5 09:00.6 18:53.4 (11) 40:05.8 (12) mezičasy
9 4 / Kadeti [ 39 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 01:01:40.8 09:26.9 19:07.2 (12) 40:05.6 (11) mezičasy
10 2 / Příchozí [ 146 ] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 01:02:10.8 09:56.9 19:47.8 (16) 40:47.6 (13) mezičasy
11 1 / Veterání II [ 161 ] Dalibor Homolka 1958 CZE Bohemie Nový Bor 01:02:17.1 10:03.2 19:47.7 (15) 41:06.6 (15) mezičasy
12 4 / Veterání I [ 164 ] Rudolf Cogan 1971 CZE Pevnost Josefov 01:03:13.4 10:59.5 19:27.7 (13) 40:51.3 (14) mezičasy
13 2 / Ženy [ 107 ] Jana Adámková 1996 CZE Levit LOKO Trutnov 01:05:17.5 13:03.6 19:52.8 (18) 42:22.9 (16) mezičasy
14 5 / Veterání I [ 44 ] Tondáno Kalojiros 1968 CZE TEG Cycling 01:05:38.2 13:24.3 19:45.7 (14) 42:31.1 (17) mezičasy
15 3 / Příchozí [ 31 ] Ondřej David 1987 CZE Litíč 01:06:18.1 14:04.2 20:52.7 (22) 43:34.2 (19) mezičasy
16 4 / Příchozí [ 154 ] Milan Kuk 1985 CZE Carla.kupkolo.cz 01:06:51.9 14:38.0 19:50.9 (17) 43:30.4 (18) mezičasy
17 2 / Veterání II [ 41 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 01:07:01.1 14:47.2 21:02.7 (23) 44:09.4 (20) mezičasy
18 5 / Příchozí [ 36 ] Matyáš Smolík 1993 CZE JKF Jaroměř 01:07:28.2 15:14.3 18:35.5 (9) 40:05.0 (10) mezičasy
19 6 / Příchozí [ 110 ] Marcel Ludwig 1989 CZE Lokoman ČT 01:07:36.6 15:22.7 20:42.4 (21) 44:18.8 (21) mezičasy
20 7 / Příchozí [ 112 ] Jiří Hořeňovský 1982 CZE Jaroměř 01:07:54.7 15:40.8 19:54.5 (19) 44:25.9 (22) mezičasy
21 8 / Příchozí [ 159 ] Jakub Fejfar 1997 CZE APACHE BIKE RACE team Úpice 01:11:53.1 19:39.2 21:09.1 (24) 45:24.8 (23) mezičasy
22 9 / Příchozí [ 34 ] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 01:12:01.2 19:47.3 20:34.0 (20) 45:38.6 (24) mezičasy
23 3 / Ženy [ 162 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 01:14:32.9 22:19.0 21:24.8 (25) 45:51.0 (25) mezičasy
24 10 / Příchozí [ 114 ] Filip Luštinec 2001 CZE Prolog bike 01:17:44.7 25:30.8 21:47.5 (26) 49:17.5 (26) mezičasy
25 11 / Příchozí [ 46 ] Kamil Ryšavý 1981 CZE Val 01:18:21.9 26:08.0 22:52.3 (27) 50:10.0 (27) mezičasy
26 3 / Veterání II [ 42 ] Miloslav Franc 1952 CZE Chlum 01:18:49.2 26:35.3 24:03.3 (28) 51:08.2 (28) mezičasy
27 12 / Příchozí [ 40 ] Martin Bango 1984 CZE Chlum 01:30:44.5 38:30.6 24:37.5 (29) 53:09.8 (29) mezičasy
DNF / Příchozí [ 115 ] Ondřej Petiška 1997 CZE Jaroměř 18:19.0 (8) 38:32.6 (5) mezičasy
DNF / Kadeti [ 117 ] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 18:13.7 (6) 38:39.5 (8)
DNF / Veterání II [ 160 ] Jiří Černý 1962 CZE Brno 28:00.1 (30)

výsledková listina Kadetky a Juniorky

start ~ 13:05:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Juniorky [ 47 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pítrs bikes team 43:51.4 20:33.3 (1) mezičasy
2 1 / Kadetky [ 113 ] Štěpánka Kohlová 2007 CZE S-Sport Hronov 45:46.8 01:55.4 21:19.6 (3) mezičasy
3 2 / Kadetky [ 37 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 47:23.3 03:31.9 21:18.2 (2) mezičasy
4 2 / Juniorky [ 43 ] Eliška Hlízová 2005 CZE TJ LOKO Trutnov 57:11.9 13:20.5 27:23.3 (4) mezičasy