Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 112, muži : 102, ženy: 10, Muži A: 25, Muži B: 38, Muži C: 26, Muži D: 13, Ženy A: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 416, muži : 391, ženy: 25, Junioři: 25, Muži I: 299, Muži II: 52, Muži III: 15, Juniorky: 4, Ženy: 21 [html] [pdf]
30km celkem: 104, muži : 68, ženy: 36, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 66, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 1, MladšíŽačky: 5, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 11:11:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 416 účastníků ( 391 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [204] Axman Jaroslav CZE 1955 Troubelice
Muži II [606] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži II [479] Berka Lubomír CZE 1960
Muži II [525] Čadílek Pavel CZE 1959
Muži II [225] Doležal Rudolf CZE 1963 Cykloklub Morava
Muži II [229] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [241] Grepl Vincenc CZE 1959 KOLÍK -HOBBY Bohumín
Muži II [243] Gróf Barnabás SVK 1957 MaMa-Trek Komárno
Muži II [528] Havlíček Miroslav CZE 1954 cykloteam KOLARNA
Muži II [261] Holub Marek CZE 1959 Omega CZ - Čechy
Muži II [277] janda ivan CZE 1959 Schenker DB Team
Muži II [279] Janíček Zdeněk CZE 1955 Zábřeh
Muži II [ ] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Muži II [283] Jiří Polách CZE 1959 Střelci Postřelmov
Muži II [551] Kaprál Milan CZE 1960 Ricardo racing team Prostějov
Muži II [295] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži II [ ] Klein Antonín CZE 1960 Nezmar
Muži II [298] Kocurek Bohuslav CZE 1963 Paseka u Šternberka
Muži II [303] Kopal Petr CZE 1959 Zlin
Muži II [562] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži II [309] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži II [313] Kubíček Bohumil CZE 1957 Litomyšl
Muži II [515] Kvasnica Pavel CZE 1961 VALMEZ BIKE racing
Muži II [324] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži II [325] Lisa Otto CZE 1959 Orrero
Muži II [336] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [339] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži II [548] Moudrý Karel CZE 1962
Muži II [348] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 KOLARNA TEAM
Muži II [351] Navrátil Petr CZE 1960 Bike TEAM Kola Kaňkovský
Muži II [502] Neset Vladimír CZE 1959 IN-LIFE cycling team
Muži II [ ] Novák Jiří CZE 1960 Uničov
Muži II [361] Orság František CZE 1956 ŠSPLK Štěpánov
Muži II [557] Orság Petr CZE 1959
Muži II [368] Paloncý Pavel CZE 1963 RODAK
Muži II [343] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Muži II [382] Plachý Lubor CZE 1955 CERTAS
Muži II [387] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži II [388] Pospíšil Aleš CZE 1960 Brno
Muži II [389] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži II [394] Revús Stanislav CZE 1960 Červená Voda
Muži II [395] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži II [518] Salač Petr CZE 1959 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
Muži II [482] Semotam Jiří CZE 1957 Olomouc
Muži II [535] Skácel Ing. Petr CZE 1963
Muži II [ ] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
Muži II [ ] Sobala Miroslav CZE 1962 biketeam Zlaté Hory
Muži II [411] Suchánek Libor CZE 1957 SULKO
Muži II [435] Urbášek Jiří CZE 1960 Team Goofy Ociz
Muži II [437] václavík miloslav CZE 1960 hranice
Muži II [451] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži II [454] Zavadil Jiří CZE 1955 Pekárna Lomná Frenštát pod Radhoštěm