Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 112, muži : 102, ženy: 10, Muži A: 25, Muži B: 38, Muži C: 26, Muži D: 13, Ženy A: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 416, muži : 391, ženy: 25, Junioři: 25, Muži I: 299, Muži II: 52, Muži III: 15, Juniorky: 4, Ženy: 21 [html] [pdf]
30km celkem: 104, muži : 68, ženy: 36, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 66, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 1, MladšíŽačky: 5, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 112 účastníků ( 102 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži B [187] Barták Radim CZE 1980 Bike triatlon Morkovice
Muži D [160] Bauer Pavel CZE 1960 Trebic
Muži A [163] Blaháček Daniel CZE 1993 Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH
Muži D [188] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Muži A [14] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz
Muži D [102] Brandýs Roman CZE 1963 KOLARNA TEAM
Muži C [103] Buriánek Roman CZE 1970 CBASE Brno
Muži B [150] Dedek Aleš CZE 1975 Zapro AD team
Muži B [65] Dostal Ondřej CZE 1977 Nový Malín
Muži D [105] Došek František CZE 1951 Holešov
Muži A [168] Dubovecký Andrej CZE 1986 DT SWISS Bike Team
Muži C [194] Dulava Lukáš CZE 1972 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [106] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
Muži C [192] FOJT Radovan CZE 1970 Bikecentrum Olomouc
Muži A [ ] Franer Jakub CZE 1989 Hervis
Muži D [35] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži C [107] Girášek Martin CZE 1968 Mudraci.cz
Muži C [24] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži B [ ] Hekele Emil CZE 1977 Stevens Bikes Emilio Sports
Muži C [28] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži A [108] Horký David CZE 1990 Zábřeh
Muži C [189] Horák Čestmír CZE 1971 od morava
Muži C [50] Hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži C [63] Hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži C [110] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži A [111] Janků Martin CZE 1989 Stevens Oknoplast
Muži C [180] Janíček Petr CZE 1973
Muži D [181] Jelínek Zdeněk CZE 1958 Holešov
Muži B [112] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži B [11] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži B [ ] Jílek Martin CZE 1975 Leština
Muži A [165] Jílek David CZE 1987 Bikesport Team Mohelnice
Muži C [5] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži B [169] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Ženy A [ ] Karkošková Renáta CZE 1984 NOVATOP GHOST
Muži A [186] Kašpar Petr CZE 1990 Credo team
Muži B [31] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [489] Keprt Jan CZE 1983 Zábřeh
Muži B [ ] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Muži C [113] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži D [114] Kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Ženy [77] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [67] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži B [7] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži A [190] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži A [ ] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži C [116] Lazecký Petr CZE 1970 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [117] Lazecký Pavel CZE 1977 Nábytkové studio Lazecký
Muži A [118] Mazák Tomáš CZE 1989 SK DAMA SPORT Šumperk
Muži C [53] Mařáček Miroslav CZE 1969 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži A [153] Miček Tomáš CZE 1984
Muži B [ ] Nosál Pavel CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Ženy A [183] Novotná Martina CZE 1988 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
Muži C [44] Nábělek Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Ženy [120] PROCHÁZKOVÁ ZDENKA CZE 1961 KAC Hulín
Muži B [ ] Paták Kamil CZE 1976 Bike team Sazovice
Muži A [184] Pilčík Adam CZE 1984 Bikestyle.cz
Muži B [119] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [73] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži C [ ] Prášek David CZE 1970 BB Cyklosport Superior
Muži A [121] Pustovit TONI UKR 1987 Ukraina Svetlovodsk
Muži B [122] Pytel Jaromír CZE 1975 Ostrava
Muži B [123] Remeš Jaroslav CZE 1974 OD MORAVA
Muži D [167] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži A [151] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži C [173] Satke Tomaš CZE 1971 HERVIS
Muži A [177] Satke Tomáš CZE 1989 BIKECENTRUM Olomouc
Muži D [176] Schindler Zbyněk CZE 1962 Opava
Ženy [79] Schnaubeltová Dana CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži A [198] Sedlář Jakub CZE 1984 NOVATOP -LAPIERRE
Muži A [196] Skalický Pavel CZE 1992 Skialp Dolní Morava
Muži A [154] Směšný Jan CZE 1991 CREDO TEAM
Muži D [25] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [124] Spáčil Radek CZE 1971 CYKLOTRENINK.com
Ženy A [55] Staňková Štěpánka CZE 1989 TNF bike team
Muži A [166] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA
Muži B [191] Suchomel Zdenek CZE 1977 IN-LIFE cycling team
Muži C [125] Tomášek Michal CZE 1970 Credo team
Muži C [ ] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži C [126] Uherka Vlastimil CZE 1969 Bikesport Team Mohelnice
Ženy [156] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Ženy A [179] Vančurová Lenka CZE 1987 Valaští Bajkeři
Muži A [17] Večeř Martin CZE 1992 TNF Bike Team
Muži B [195] Vilášek Michael CZE 1979 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [128] Volek Jaromír CZE 1980 SK BAGBIKE
Muži B [129] Vošický Pavel CZE 1975 SK DAMA SPORT Šumperk
Muži B [130] Vymazal Petr CZE 1975 SK SALIX Grymov
Muži B [200] Václavík Pavel CZE 1978 Oknoplast Šumperk
Muži B [185] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži D [127] Vítámvás Josef CZE 1963 Lipnik Dragons
Muži B [171] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
Ženy A [83] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
Muži B [199] Zachoval Tomáš CZE 1980 Pivovar Ferdinand
Muži A [152] Zitta Pavel CZE 1986 Zábřeh
Muži B [19] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži D [155] Zmeškal Zdenek CZE 1959 Šternberk
Muži B [164] Závodník Petr CZE 1983 Olomouc
Muži B [101] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži C [109] hrubý Petr CZE 1967 Lesnice
Muži A [115] kroček roman CZE 1984 Cross bike
Ženy A [197] macíková Lucie CZE 1984 GHOST MOJEKOLO
Muži B [182] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Muži B [104] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Muži B [174] Čer Tomáš CZE 1983 Opava
Muži B [193] Čermák Karel CZE 1975 Prostějov
Muži C [175] ŠVEHLA Miloslav CZE 1967 BIKE SPORT servis Opava
Muži C [ ] Štěpánek Zdeněk CZE 1968 Brno
Muži B [162] Švec Luděk CZE 1978 Blatec
Muži A [131] Žalčík Štěpán CZE 1992 DT SWISS Bike Team
Muži C [170] Žmolík Milan CZE 1973 MONTIVA MTB Fryšták
Muži B [172] Žurek Pavel CZE 1974 Hervis
Muži A [178] Žák Pavel CZE 1987 Bike triatlon Morkovice