Moravský bikemaraton 2014

30.08.2014 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 94, muži : 83, ženy: 11, Muži A: 21, Muži B: 22, Muži C: 28, Muži D: 12, Ženy A: 6, Ženy: 5 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 348, muži : 329, ženy: 19, Junioři: 13, Muži I: 244, Muži II: 55, Muži III: 17, Juniorky: 3, Ženy: 16 [html] [pdf]
30km celkem: 135, muži : 92, ženy: 43, Předžáci: 12, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 90, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
30km LEASEPLANE - elektrokola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Předžáci: 0, MladšíŽaci: 0, StaršíŽáci: 0, TouristOpen: 6, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 1, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 11:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 348 účastníků ( 329 mužů, 19 žen) K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [153] Doležal Rudolf CZE 1963 Cyklomorava
Muži II [154] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [387] Formánek Petr CZE 1958 Hulín
Muži II [163] fucik zenek CZE 1956 delta real
Muži II [178] Holub Marek CZE 1959 Omega CZ - Čechy
Muži II [182] Hrazdílek Alois CZE 1960 CK Kolík Hoby Bohumín
Muži II [188] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži II [190] janda ivan CZE 1959 Schenker DB Team
Muži II [ ] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Muži II [196] Jirásko Zdeněk CZE 1955 Mohelnice
Muži II [ ] Kádek László SVK 1964 MaMa-Trek Komárno
Muži II [394] Keller Libor CZE 1955 Cbase
Muži II [ ] Knittel Jan CZE 1959 Náchod
Muži II [211] Kolář Rudolf CZE 1963 A team NOVO Bruntál
Muži II [370] Krňávek Petr CZE 1963 Emílio sport
Muži II [222] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži II [225] Kubíček Bohumil CZE 1957 Litomyšl
Muži II [388] Kutňák Ota CZE 1956
Muži II [234] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži II [235] Lisa Otto CZE 1959 Orrero
Muži II [239] Liškutín Vít CZE 1964 DOLP BIKE Team
Muži II [240] Lysý Rostislav CZE 1955 Rostislav Lysy
Muži II [550] Machalický Milan CZE 1961 Cycloracing team Olomouc
Muži II [368] Marada Josef CZE 1960 Jestřebí
Muži II [368] Marada Josef CZE 1960 Jestřebí
Muži II [251] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [253] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži II [597] Moudrý Karel CZE 1962
Muži II [258] Musil Petr CZE 1960 Multi-Team
Muži II [386] Navrátil Luděk CZE 1960 Přerov
Muži II [359] Neset Vladimír CZE 1959 IN-LIFE cycling team
Muži II [398] Ondráček Libor CZE 1964 Olomouc
Muži II [ ] Ondráček Libor CZE 1964 KOLARNA TEAM
Muži II [573] Otepka Igor CZE 1963
Muži II [256] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Muži II [270] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži II [396] Plachý Jiří CZE 1963 Zlín-Malenovice
Muži II [544] Polách Milan CZE 1964 Postřelmov
Muži II [280] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži II [282] Pospíšil Aleš CZE 1960 Brno
Muži II [281] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži II [290] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži II [291] Rusina Milan SVK 1964 R-bike
Muži II [395] Salač Petr CZE 1959 Zlín
Muži II [ ] Schindler Zbyněk CZE 1962 Opava
Muži II [300] Sláma Richard CZE 1962 PBV MTB Team Brno
Muži II [383] Strašil Pavel USA 1959 Carib Yacht Sailing
Muži II [113] Šrot Jan CZE 1957 Rájec
Muži II [361] Tělupil Josef CZE 1962 manželka
Muži II [327] Trpělka Libor CZE 1962 Omega CZ - Morava
Muži II [333] václavík miloslav CZE 1960 hranice
Muži II [122] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži II [349] Zavadil Jiří CZE 1955 Pekárna Lomná Frenštát pod Radhoštěm
Muži II [351] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
Muži II [353] Zeman Jaroslav CZE 1958 CYKLOSPORT CHROPYNĚ