Moravský bikemaraton 2014

30.08.2014 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 94, muži : 83, ženy: 11, Muži A: 21, Muži B: 22, Muži C: 28, Muži D: 12, Ženy A: 6, Ženy: 5 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km celkem: 348, muži : 329, ženy: 19, Junioři: 13, Muži I: 244, Muži II: 55, Muži III: 17, Juniorky: 3, Ženy: 16 [html] [pdf]
30km celkem: 135, muži : 92, ženy: 43, Předžáci: 12, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 90, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
30km LEASEPLANE - elektrokola celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Předžáci: 0, MladšíŽaci: 0, StaršíŽáci: 0, TouristOpen: 6, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 1, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:02:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 94 účastníků ( 83 mužů, 11 žen) K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži B [31] Bartoš Martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži A [15] Bittner Jakub CZE 1994 In-life cycling team
Muži A [5] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn
Muži D [33] Čejka Petr CZE 1964 Cyklo team KOLARNA
Muži B [ ] Čuma Josef CZE 1980 Cbase
Muži D [66] Doležel Josef CZE 1963 REGA team
Muži B [68] Dostal Ondřej CZE 1977 Nový Malín
Muži C [34] Doutnáč Jan CZE 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži A [17] Dubovecký Andrej CZE 1986 DT SWISS Bike Team
Muži B [35] Erdziak Maroš CZE 1980 ENDEKA BASSTA team
Muži D [36] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži B [26] Fojtík Ondřej CZE 1977 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
Muži D [7] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži C [8] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži C [83] Helešic Robert CZE 1972 Police team Brno
Muži A [38] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [10] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži C [39] Hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži A [81] Hyneček Michal CZE 1987 Superior rubena team
Muži C [40] Jarkovský Jaroslav CZE 1968 Cyklosport Unite
Muži C [2] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [41] Jílek Richard CZE 1972 Bike Team Porsche Olomouc
Muži B [4] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži A [29] Kacíř Jiří CZE 1988 Dobratice
Muži B [19] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži D [16] Khomenko Oleksandr UKR 1960 Ukraina Svetlovodsk
Muži C [42] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži B [22] Knebel Radim POL 1981
Muži B [23] Koníček Marek CZE 1983 Čeladná
Muži D [44] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži A [28] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži B [74] Kropáč Ondřej CZE 1982 Šumperk
Muži A [45] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži A [84] Kubelka Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži A [46] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
Muži B [73] Laifert Michal CZE 1979 Štěpánov
Muži B [47] Lazecký Pavel CZE 1977 Opava- Kylešovice
Muži C [82] Lazecký Petr CZE 1970 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [ ] Luzar Daniel CZE 1974 Opava
Muži A [30] Maksant Jindřich CZE 1985 IN-LIFE cycling team
Muži C [48] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži A [ ] Mejtský Jakub CZE 1991 Olomouc
Muži D [49] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Koala - Stevens MTB team
Muži A [50] Nekola Šimon CZE 1998 SK Kola VÍŠEK - TREK
Muži A [13] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži A [51] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži C [53] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži C [65] Orálek Dušan CZE 1974 SKS Duha Lanškroun
Muži B [72] Palásek Igor CZE 1975 OCA Brno
Muži A [14] Papula Lukáš CZE 1995 IN-LIFE cycling team
Muži A [85] Peterka Jiří CZE 1990 Týn nad Bečvou
Muži B [9] Petřík Zdeněk CZE 1980 Bikestyle.cz
Muži B [6] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [54] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži A [11] Pustovit TONI UKR 1987 Ukraina Svetlovodsk
Muži D [71] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži C [67] Rotter Michal CZE 1971 SKP Duha Lanškroun
Muži A [63] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži C [21] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži D [ ] Salač Petr CZE 1959 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
Muži C [76] Satke Tomaš CZE 1971 HERVIS
Muži A [ ] Satke Tomáš CZE 1989 BIKECENTRUM Olomouc
Muži C [ ] Sedláček Gamba CZE 1969 Auto Gamba
Muži B [55] Stratil Martin CZE 1975 Přibice
Muži B [ ] Šíbl Radek CZE 1980 4 EVER CYKLO BULIS
Muži D [70] Štěpař Petr CZE 1964 ČERTÍ KUNČINA
Muži C [25] ŠVEHLA Miloslav CZE 1967 BIKE SPORT servis Opava
Muži B [20] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
Muži C [56] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži C [79] Vala Martin CZE 1969 Zádveřice
Muži D [ ] Vanke vilém CZE 1959 Štěpánov
Muži C [58] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži C [59] Vida Tomáš CZE 1973 Frýdlant nad Ostravicí
Muži D [ ] Vidlák Lubomír CZE 1957 PELLS TEAM
Muži A [60] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži B [61] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
Muži B [ ] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Muži B [77] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
Muži C [64] ŽIŽKA Zbyněk CZE 1969 Uherské Hradiště
Muži C [3] Žmolík Milan CZE 1973 MONTIVA MTB Fryšták
Muži C [78] Žůrek Pavel CZE 1974 Bikestile.CZ
Muži C [ ] Žůrek Pavel CZE 1974 BIKESTYLE.CZ
Muži C [ ] Žůrek Pavel CZE 1974 BIKESTYLE.CZ