Moravský bikemaraton 2015

29.08.2015 Leština [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 70, muži : 60, ženy: 10, Muži A: 17, Muži B: 16, Muži C: 18, Muži D: 9, Ženy A: 5, Ženy: 5 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 286, muži : 270, ženy: 16, Junioři: 7, Muži I: 205, Muži II: 45, Muži III: 13, Juniorky: 1, Ženy: 15 [html] [pdf]
30km celkem: 106, muži : 76, ženy: 30, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 9, StaršíŽáci: 11, TouristOpen: 77, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 3, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:06:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 70 účastníků ( 60 mužů, 10 žen) převýšení 1500m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži B [53] Bartoš Martin CZE 1979 mohelnice
Muži A [11] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
Muži A [54] Blaháček Daniel CZE 1993 Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH
Muži A [12] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz
Muži B [56] Březina Martin CZE 1982 Cyklo Koala
Ženy A [13] Březinová Marie CZE 1991 Šumperk
Muži B [55] Dostál Ondřej CZE 1980 Lazy Swines
Muži B [14] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
Muži D [15] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Ženy A [16] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Muži D [17] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži B [63] Grmela Lukáš CZE 1979 Mostkovice
Muži C [18] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži C [19] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži C [77] Hort Stanislav CZE 1971
Muži C [64] Hvolka Petr CZE 1975 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
Muži A [49] Hýbl Jaroslav CZE 1993 DIMPEX Kosov
Muži C [20] Charuza Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany
Muži A [21] Janků Martin CZE 1989 Stevens Oknoplast
Muži C [22] Jarkovský Jaroslav CZE 1968 Cyklosport Unite
Muži C [23] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži B [5] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži C [24] Kadlčák Richard CZE 1975 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Muži B [25] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [58] Keprt Jan CZE 1983 Zábřeh
Muži A [26] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
Ženy [27] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [28] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži C [75] Kouřil Martin CZE 1975 CK KOLOKRÁM SVIJANY
Muži A [7] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži A [29] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži A [30] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
Muži C [73] Lelek Josef CZE 1971 INS Atelier Náchod
Muži A [31] Mejtský Jakub CZE 1991 Olomouc
Muži D [32] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 KOLARNA TEAM
Ženy A [65] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [66] Paták Kamil CZE 1976 Bike team Sazovice
Muži C [62] Pavlák Luděk CZE 1966 Brno
Muži A [33] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
Muži B [79] Petřík Zdeněk CZE 1980 Bikestyle.cz
Muži B [68] Pilčík Adam CZE 1984 Bikestyle.cz
Muži C [1] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži B [34] pluhař petr CZE 1982 sk maršíkov
Muži B [35] podzimek martin CZE 1982 sk maršíkov
Muži A [71] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži D [36] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži A [51] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži C [37] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži A [78] Sázel Patrik CZE 1993 Přikazy
Ženy [38] Schnaubeltová Dana CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži C [76] Slezáček Karel CZE 1973 Bike centrum
Muži A [39] Smékal Vojtěch CZE 1993 Drozdov
Muži D [40] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Ženy A [41] Staňková Štěpánka CZE 1989 TNF bike team
Ženy [72] Svěráková Dáša CZE 1979 cyklotrenink.com
Muži B [67] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži D [42] Šmatera Petr CZE 1961 Kunštát
Muži D [61] Štěpař Petr CZE 1964 ČERTÍ KUNČINA
Muži C [43] Švéda Roman CZE 1971 TJ Jiskra Králíky
Muži B [70] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
Muži C [44] Tomášek Michal CZE 1970 Credo team
Ženy [45] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Ženy A [60] Vančurová Lenka CZE 1987 Valaští Bajkeři
Muži B [69] Vilášek Michael CZE 1979 NOVATOP LAPIERRE
Muži D [74] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži A [46] Závrbský Ladislav CZE 1993 UPOL FTK
Ženy [10] Zichová Gabriela CZE 1978 Zlín
Muži A [59] Zitta Pavel CZE 1986 Zábřeh
Muži C [52] Žmolík Milan CZE 1973 MONTIVA MTB Fryšták
Muži C [57] Žváček Miroslav CZE 1968 DOLNÍ STUDÉNKY

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:06:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen) startovné platí pouze jeden jméno spolujezdce připište do poznámky

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Tandemy [47] Jiří Odložil Vladimír Kolář CZE 1974 CT Hvozdná
Tandemy [50] Martin Bebčák Bahno Pavel SVK 1983 Púchov
Tandemy [48] Míra Hornych Hanýsek Pohl CZE 1980 Continental Adršpach

startovní listina 50km

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 286 účastníků ( 270 mužů, 16 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži I [356] Báča Pavel CZE 1972 Vyprachtice
Muži III [101] Barnišin Karel CZE 1951 Jizerské pekárny
Muži III [102] Bažant Zdeněk CZE 1953 Olomouc
Muži I [103] Bešta Libor CZE 1980 Zábřeh
Junioři [104] Bittner Ondřej CZE 1997 Red Point Racing
Ženy [105] Bjalková Tamara CZE 1993 SK SKIVELO neslyšících OLOMOUC
Muži I [106] Blechovský Martin CZE 1970 Karviná - Ráj
Muži I [107] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I [108] Bohuš Vojtěch CZE 1994 Caramba! Team
Muži I [323] Brachař Kamil CZE 1986 Troubelice
Muži I [109] Bravenec Robert CZE 1970 KOLARNA TEAM
Ženy [110] Brostíková Jana CZE 1974 Bohdíkov
Muži III [317] Brückner ivan CZE 1949 MTB Bohdíkov
Muži I [111] Buček Petr CZE 1968 NOVATOP - LAPIERRE
Muži III [112] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži I [113] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Ženy [114] Černá Lenka CZE 1981 Sotesport
Muži I [115] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži I [325] Dohnálek Martin CZE 1993 Melites
Muži I [116] Dolezal Frantisek CZE 1987 Újezd
Muži I [118] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži II [117] Doležal Rudolf CZE 1963 Cykloklub Morava
Muži I [338] Doseděl Marek CZE 1979 Prostějov
Muži I [119] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži I [120] Doutnáč Jan CZE 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [121] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži II [122] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [123] Drlík Radomír CZE 1969 Eminent-ATC biketeam Šumperk
Muži I [124] Dřevíkovský Petr CZE 1973 Uh,Hradiště
Muži II [125] Duchoň Zdeno SVK 1965 Vrútky
Muži II [126] Dušek Jaroslav CZE 1962 Leština
Muži I [127] Dvorský Ondřej CZE 1988 Zábřeh
Muži I [128] Dvořák Tomáš CZE 1972 PRESTIGE CYCLING TEAM
Ženy [129] Eliášová Lenka CZE 1978 Bronec sport Liberec
Muži I [130] Engel Marek CZE 1972 Diamant
Muži I [131] Frélichovic Pavlíček CZE 1975 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [132] Fux Jakub CZE 1977 Cyklosport Unite
Muži I [133] Galuszka Miroslav CZE 1970 ONO to jede
Muži I [134] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [135] Ginter Tomáš CZE 1984 MiKo Cycles Přerov
Muži I [136] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži II [137] Gróf Barnabás SVK 1957 MaMa-Trek Komárno
Muži I [138] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [140] Hammerle Tomáš CZE 1977 Uničov
Muži I [141] Hansmann Roman CZE 1984 MOOLBIKE
Muži I [142] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [170] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [142] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [170] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [382] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
Muži I [351] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
Muži III [350] Havlíček Miroslav CZE 1954 cykloteam KOLARNA
Junioři [144] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Muži I [145] Herzán Radim CZE 1977 Cyklomorava
Muži I [358] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Muži I [146] HOLINKA DAVID CZE 1994 RODAK
Muži I [147] HOLINKA RADEK CZE 1969 RODAK
Muži II [148] Holub Marek CZE 1959 Omega CZ - Čechy
Junioři [149] Honig Radim CZE 1998 Bikecentrum Olomouc
Muži I [150] Horák Richard CZE 1975 3Atlonteam Uničov
Muži I [151] Horka Jozef CZE 1973 Oslavany
Muži I [152] Hradeckých Zdeneček CZE 1980 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži II [153] Hrazdílek Alois CZE 1960 CK Kolík Hoby Bohumín
Muži I [363] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
Muži I [6] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
Muži I [154] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži I [155] Chlumecký Radek CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Muži I [156] Chovanec Juraj CZE 1970 LESNICE
Muži II [157] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži I [158] Chudý Jindřich CZE 1995 Česká Třebová
Muži I [387] Ivanov Trojan CZE 1974 Šternberk
Muži I [159] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži I [160] Janeček Roman CZE 1981 Caramba! Team
Muži I [161] Janků Lukáš CZE 1988 Kunštát
Junioři [162] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
Muži I [3] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži I [163] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Junioři [164] Jarma Ctirad CZE 1997 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [165] Jarmar Radek CZE 1981 Zabřeh
Muži II [311] Jaroslav Smetana CZE 1964 Zábřeh
Muži I [166] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Ženy [301] Jašková Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh
Muži I [167] Jedelský Jakub CZE 1993 Rohle
Muži I [319] Jedelský Zbyněk CZE 1975 Rohle
Muži I [168] Jílek Martin CZE 1975 KNP team Zábřeh
Muži I [321] Kádek László SVK 1992 MaMa-Trek Komárno
Muži II [320] Kádek László SVK 1964 MaMa-Trek Komárno
Muži I [169] Kadlec Ondřej CZE 1985 Bikecentrum Olomouc
Muži I [171] Kaplan Josef CZE 1981 Jablonné nad Orlicí
Muži I [172] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny
Ženy [362] Karafiátová Svatava CZE 1973 Nilfisk ALTO pro cycling
Junioři [173] Karola Daniel CZE 1997 Namazané Šlapky
Muži I [174] Karola Tomáš CZE 1975 Namazané Šlapky
Muži I [175] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži III [176] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži I [177] Klestilů Ládíček CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [178] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži II [341] Kohoutek Radek CZE 1964 Litovel
Muži III [179] Kohoutek Vratislav CZE 1955 Kopřivnice
Ženy [180] Kolajová Kristýna CZE 1988 Veselí nad Moravou
Muži II [181] Kolář Rudolf CZE 1963 A team NOVO Bruntál
Muži I [182] Koňárek Petr CZE 1973 Bike Rýmařov
Muži I [183] König Jiří CZE 1978 Cyklomorava
Muži II [366] Kopal Petr CZE 1959 Zlin
Muži I [184] Kopecký Vít CZE 1985 Opava
Muži I [185] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži II [186] Košťák Milan CZE 1961 Kralupy nad Vltavou 3
Muži I [4] Koukal Martin CZE 1978 KOUKEY Production
Muži I [187] Krčmář Roman CZE 1968 Kleins
Muži I [188] Krejčíř Marek CZE 1985 Bike Triatlon Morkovice
Muži I [189] Krňávek František CZE 1970 Bath bike team
Muži II [190] Krňávek Petr CZE 1963 Emílio sport
Muži I [335] Krška Martin CZE 1985 Zábřeh
Muži II [191] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži I [398] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Muži I [192] Kubát Zdeněk CZE 1982 Bikecentrum Olomouc
Muži II [193] Kubíček Bohumil CZE 1957 Litomyšl
Muži I [194] Kuča Tomáš CZE 1986 Praha
Muži I [196] Kučera Michal CZE 1985 Mohelnice
Muži II [195] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
Muži I [314] Kudláček Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček
Muži I [197] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [198] Kutálek Jan CZE 1986 CZ LOKO
Muži I [199] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Muži I [399] Leszczynski Radek CZE 1975 BezvaBěh.cz Team Olomouc
Muži II [393] Lisa Otto CZE 1959 Orrero
Muži I [201] Liška Ladislav CZE 1970 Lipová
Muži I [200] Liška Miroslav CZE 1979 United Bakeries
Muži I [333] Liška Miroslav CZE 1979 United Bakeries
Muži II [378] Liškutín Vít CZE 1964 DOLP BIKE Team
Muži III [394] Lysý Rostislav CZE 1955 Rostislav Lysy
Muži III [204] Máhrla Jan CZE 1954 Diamant
Muži I [205] mach martin CZE 1974 kamenná
Muži I [206] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži I [330] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži I [207] Macháček Luděk CZE 1972 Janovice
Muži I [209] Malec Jiří CZE 1969 Zábřeh
Muži I [208] Malec Tomáš CZE 1994 Zábřeh
Muži I [210] Malík Jaroslav CZE 1979 Namazané Šlapky
Muži I [211] Malurek David CZE 1978 Bílá Lhota
Muži I [212] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [213] Maňásek Josef CZE 1978 Andělská Hora
Muži I [214] Mánek Erik CZE 1990 Melites
Muži I [344] Maňur Antonín CZE 1989 Stará Ves
Muži II [215] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži I [216] Matýsek Michal CZE 1981 Střelci Postřelmov
Muži II [217] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži I [354] Mikulecký Jiří CZE 1984 RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ
Muži I [218] Minář Petr CZE 1984 Jedlí
Muži II [383] Mlčoušek Michal CZE 1965 Zlín
Muži I [219] MOLIK PETR CZE 1977 KAMENNA
Muži I [221] Morozov Ondřej CZE 1988 Alimpek
Muži II [222] Musil Petr CZE 1960 Písečná
Ženy [223] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
Muži I [312] Navara Ivo CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [224] navara milan CZE 1980 těžká jamka
Muži I [225] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
Muži I [226] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [2] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Junioři [227] Nekola Šimon CZE 1998 SK Kola VÍŠEK - TREK
Ženy [228] Němečková Renáta CZE 1986 žádný
Muži I [229] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži II [230] Neset Vladimír CZE 1959 IN-LIFE cycling team
Muži I [231] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
Muži I [232] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [233] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
Muži I [346] Niko Ladislav CZE 1973 Cyklo Polách
Muži I [379] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Ženy [234] Nyitraiová Anetta CZE 1990 Opava
Ženy [324] Olbertová Jana CZE 1985 For Bikes
Muži II [395] Ondráček Libor CZE 1964 KOLARNA TEAM
Muži I [235] Orálek Pavel CZE 1978 CZ LOKO
Muži II [236] Orság František CZE 1956 ŠSPLK Štěpánov
Muži I [237] Ozorovský Karol CZE 1976 KN projekt
Ženy [328] Pagáčová Iveta CZE 1984 Cyklo Koala
Muži I [238] Palguta Roman CZE 1977 DeVoss Rychnov nad Kněžnou
Muži II [239] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - Čechy
Muži I [381] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [240] Patrmánkovic Tomášek CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži II [220] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Muži II [241] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži II [242] Pavelka Jiří CZE 1965 Olomouc
Muži I [143] Pavlík Josef CZE 1979 Fortex ski Moravský Beroun
Muži I [244] Pazdera Radim CZE 1978 Olomouc 9
Muži I [334] Pelouch Petr CZE 1982 United Bakeries
Muži I [246] Peškar Michal CZE 1978 Postřelmov
Muži III [247] Petr Jan CZE 1949 ŠSPLK Štěpánov
Muži I [248] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [353] Pivko David CZE 1976 Bystřice nad Pernštejnem
Muži I [249] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [339] Podešva Miroslav CZE 1968 Medlov
Muži I [397] Podhražský Jan CZE 1976 Ak Šumperk
Muži II [329] Polách Milan CZE 1964 Postřelmov
Muži II [369] Pospíšil Aleš CZE 1960 Brno
Muži I [251] Pospíšil Ivan CZE 1978 616 MTB crew
Muži II [250] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži II [252] Průcha Vladimír CZE 1959 Alltraining.cz
Muži II [253] Pták Václav CZE 1963 Bath bike team
Muži I [254] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I [255] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [256] Rezek Martin CZE 1978 Namazané Šlapky
Muži I [257] Richter David CZE 1980 Šumperk
Muži I [309] Ritli Aleš CZE 1967 Olomouc
Muži I [258] Rosypal Josef CZE 1983 PFAHNL
Muži II [332] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Ženy [260] Rutarová Irena CZE 1972 Credo team
Muži I [261] Sadil Michal CZE 1975 Parapety RS
Muži I [262] Salaquarda Jan CZE 1984 PFAHNL
Muži I [336] Seidl Libor CZE 1971 Cyklo team Kolárna
Muži I [352] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
Muži I [342] Sigl Petr CZE 1987 Bludov
Muži II [367] Sláma Jan CZE 1964 Žďár nad Sázavou
Muži I [384] Slouka Jiří CZE 1983 Blažovice
Muži I [340] Směšný Jan CZE 1991 CREDO TEAM
Muži I [263] Smolák Vojtěch CZE 1974 Tungaloy Czech s.r.o.
Muži I [264] Smrček Jan CZE 1993 Troubelice
Muži I [265] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
Muži I [266] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
Ženy [267] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
Muži I [268] Sowinski Jakub CZE 1978 BS Bike ALÉ team
Muži I [308] Stöhr Ondřej CZE 1988 Conti RSC
Muži II [269] Stranad Zbyněk CZE 1961 Brusivo Bludov
Muži I [270] Strnad Karel CZE 1967 Brusivo Bludov
Muži I [271] Stryk Milan CZE 1985 Zábřeh
Muži I [272] Střižík David CZE 1980 Caramba! Team
Muži I [273] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži III [274] Šafář Miroslav CZE 1953 ZVOLE
Muži II [275] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
Muži I [276] Šalmík Pavel CZE 1972 DuKo Rýmařov
Muži I [277] Ščuka Nikola CZE 1988 Otrokovice
Muži I [355] Šesták Radim CZE 1971 A team NOVO Bruntál
Muži I [322] Šimek Petr CZE 1981 Nakriv
Muži I [278] Šindler Martin CZE 1988 Otrokovice
Muži I [316] Šindler Zbyněk CZE 1975 Červená jahoda
Muži I [331] Škoda Marek CZE 1981 United Bakeries
Muži I [348] Šopík Vítězslav CZE 1976 DUKO Rýmařov
Muži I [280] Šotola Rostislav CZE 1976 Lesnice
Muži I [390] Špak Michal CZE 1985 Doloplazy
Muži III [281] Šrot Radek CZE 1949 HM Sport Český Krumlov
Muži I [326] Štýbnar Martin CZE 1972 Olomouc 9
Muži I [357] Šulc Martin CZE 1977
Muži I [282] Šůstek Pavel CZE 1985 Namazané Šlapky
Muži I [385] Švec Luděk CZE 1978 Blatec
Muži I [283] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [284] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži I [360] Tomášek Jiří CZE 1985 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Juniorky [285] Tomášková Kateřina CZE 1997 Credo team
Muži II [365] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži I [286] Třaskoš Milan CZE 1979 Trhoši
Muži I [287] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [368] Tvarůžka Tomáš CZE 1972 Kroměříž
Muži I [315] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži I [288] Uherka Vlastimil CZE 1969 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [289] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Ženy [290] Unzeitigová Jana CZE 1982 Cyklomorava
Muži II [343] Urbášek Jaroslav CZE 1963 Pavla s. r. o.
Muži I [313] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži I [392] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži II [337] Večerka Pavel CZE 1963 manželka
Muži I [318] Večeř Martin CZE 1992 TNF Bike Team
Muži I [347] Vejda Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [291] Vepřek Martin CZE 1986 Leština
Muži I [292] Verner Jiří CZE 1975 Hradec Králové
Muži I [293] Veselík Petr CZE 1977 PFAHNL
Muži I [294] Veselský Martin CZE 1969 MTB ZZN HP Team Žďár nad Sázavou
Muži I [295] Vitešník Adam CZE 1983 Bike Sport Uničov
Muži I [359] Vitoslavský Marek CZE 1975 Majetín
Muži I [296] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [327] Volek Pavel CZE 1967 Zábřeh
Muži I [297] Vondra Radek CZE 1972 Praha 9
Muži I [298] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [299] Vrána Jiří CZE 1976 Znojmo
Muži III [300] Všetička Zdeněk CZE 1953 SKP OLOMOUC
Muži I [345] Widermann David CZE 1991 Cyklo Polách
Muži I [380] Zaťko Radek CZE 1968 Olomouc
Muži I [302] Závodný Radomír CZE 1968 JMA
Muži II [303] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
Muži I [361] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [304] Zezula Tomáš CZE 1976 SFZ 2013
Muži I [349] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži II [305] Zíma Vladimír CZE 1960 Alltraining.cz - Lawi
Muži I [310] zita libor CZE 1973 KN PROJECT
Muži I [386] Zlámal Josef CZE 1986 Kola Kaňkovský
Muži I [306] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [396] Žalčík Štěpán CZE 1992 DT SWISS Bike Team
Muži I [307] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov

startovní listina 30km

start ~ 11:19:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 106 účastníků ( 76 mužů, 30 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
TouristOpen [599] Adámek Ondřej CZE 1994 Omega CZ-Morava
TouristOpen [598] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
StaršíŽáci [597] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
TouristOpen [596] Bittner Pavel CZE 1966 Šumperk
StaršíŽačky [595] Bravencová Denisa CZE 2001 KOLARNA TEAM
TouristOpen [594] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
MladšíŽaci [593] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [592] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [591] Culková Jana CZE 1988 Zeelandia
TouristOpen [590] Čamek Michal CZE 1995 Dukla CHROMEČ
MladšíŽaci [589] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [588] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
MladšíŽačky [587] Franková Tereza CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [586] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
TouristOpen [585] Fričarová Martina CZE 1974 Per aspera ad astra
TouristOpen [584] Frolková Hanka CZE 1978 Praha 10
TouristOpen [509] Habrová Martina CZE 1968 KT TRYSKOMYŠ
Předžáci [582] Harlender Lukáš CZE 2007 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [406] Havelka Roman CZE 1971 zábřeh na moravě
StaršíŽáci [402] Hlava Tomáš CZE 2002 4EVER Cyklo Bulis
TouristOpen [581] Hojer Josef CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [580] Holec Radek CZE 1999 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [579] HOLINKOVÁ RADKA CZE 1998 RODAK
TouristOpen [578] Horák Luděk CZE 1966 Sokol Dubicko
MladšíŽačky [577] Horáková Barbora CZE 2004 Sokol Dubicko
TouristOpen [576] Horel Alois CZE 1953 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [575] Horka Filip CZE 1999 Oslavany
TouristOpen [407] Chlebníček Jiří CZE 1987 Cyklomorava
TouristOpen [574] Chmelař Jiří CZE 1966 Zábřeh
TouristOpen [510] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [511] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
TouristOpen [517] Janíček Martin CZE 1984
TouristOpen [573] Jiřík Vít CZE 1963 razdvatři
TouristOpen [400] Kachyňa Lubomír CZE 1965 Olomouc
TouristOpen [572] Kašpar Martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [571] Kejík Viktor CZE 1976 MIBO Bike Team
Předžáci [570] König Lukáš CZE 2006 Cyklomorava
TouristOpen [569] Kotas František CZE 1971 CYKLO ŽOPY
StaršíŽačky [568] Kotasová Beatrice CZE 2001 CYKLO ŽOPY
StaršíŽáci [567] Kovář martin CZE 2000 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [566] Krausová Karla CZE 1978 PEKAŘI a spol., spol. s r.o.
MladšíŽaci [583] Kubíček Petr CZE 2004 CREDO Team
TouristOpen [565] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
StaršíŽáci [564] Kunert Dominik CZE 2002 Hrabová 171
TouristOpen [563] Kupský Aleš CZE 1967 Dolní Kounice
MladšíŽaci [562] Kupský Michal CZE 2004 Dolní Kounice
TouristOpen [561] Kusý Ľuboš SVK 1959 Omega Slovakia
TouristOpen [ ] Ladislav Šin CZE 1964 Zábřeh na Moravě
TouristOpen [515] Lišková Michaela CZE 1990 Červená jahoda
TouristOpen [516] Macášek Igor CZE 1966 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [559] Macášková Martina CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [558] Macášková Petra CZE 1990 Omega CZ - ČECHY
TouristOpen [560] Macášková Simona CZE 1966 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [405] Malá Lucie CZE 1980 Praha 4
TouristOpen [504] Matěj Petr CZE 1976 Bludov
TouristOpen [557] Matura Pavel CZE 1976 Bludov
MladšíŽaci [556] Matura Pavel CZE 2004 Bludov
TouristOpen [403] Mlčák Jan CZE 1998 Cyklosport Hranice
MladšíŽaci [508] Mráz Daniel CZE 2004 TJ UNIČOV
TouristOpen [555] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
TouristOpen [554] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
TouristOpen [553] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
StaršíŽáci [503] Novák Tomáš CZE 2001
TouristOpen [552] Obšel Jiří CZE 1962 Sokol Dubicko
MladšíŽaci [551] Pěnkava Jakub CZE 2004 SC Samotišky
TouristOpen [550] Poledne Martin CZE 1971 Praha 9
TouristOpen [549] Pšenička Jiří CZE 1994 DD Zábřeh
Předžáci [548] Raška Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal
TouristOpen [547] Reková Gabriela CZE 1976 Ostrava - Poruba
TouristOpen [545] Riedl Petr CZE 1966 Dukla CHromeč
TouristOpen [546] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
StaršíŽáci [544] Rutar Adam CZE 2001 Credo team
TouristOpen [502] Ryznar Michal CZE 1982 CBI
StaršíŽáci [543] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
StaršíŽáci [513] Seidl Martin CZE 2001 Bikesport Team Mohelnice
StaršíŽačky [512] Seidlová Monika CZE 2001 short bike academy opletal
TouristOpen [542] Sklenář Michal CZE 1981 MOOLBIKE
MladšíŽaci [541] Smolák Bedřich CZE 2003 Rybníky Lanškroun
TouristOpen [507] Smrčka Jiří CZE 1972 Šumperk
TouristOpen [540] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [539] Soldánová Kateřina CZE 1988 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [538] Spáčilová Pavla CZE 1965 PEKAŘI a spol., spol. s r.o.
Předžáci [536] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [535] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
MladšíŽaci [537] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [534] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
TouristOpen [533] Šafránková Denisa CZE 1998 Pátek
TouristOpen [532] Šemberová Lenka CZE 1984 Klopina
TouristOpen [506] Šín Ladislav CZE 1964 Zábřeh
TouristOpen [531] Šmaterová Petra CZE 1990 Kunštát
TouristOpen [530] Študent Miroslav CZE 1980 Zábřeh
TouristOpen [505] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [401] Talík Michal CZE 1991 Olomouc
TouristOpen [529] Talík Petr CZE 1967 Olomouc, Nemilany
TouristOpen [528] Tomášek Michal CZE 1991 CREDO TEAM
TouristOpen [527] Trojáková Martina CZE 1990 Extreme Obstacle Runners
TouristOpen [526] Urbášková Martina CZE 1986 Dubicko
TouristOpen [525] Vašíček Petr CZE 1991 Credo team
StaršíŽáci [404] Wiedermann David CZE 2001
TouristOpen [524] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
StaršíŽáci [514] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
TouristOpen [523] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
TouristOpen [522] Závrbská Magda CZE 1999 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [521] Zelený Pavel CZE 1950 Boskovice
StaršíŽáci [520] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
TouristOpen [501] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ