Moravský bikemaraton 2016

27.08.2016 Leština

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 64, muži : 58, ženy: 6, Muži A: 12, Muži B: 17, Muži C: 19, Muži D: 10, Ženy A: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 293, muži : 275, ženy: 18, Junioři: 8, Muži I: 205, Muži II: 45, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 18 [html] [pdf]
elektrokola 50km celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
30km celkem: 99, muži : 72, ženy: 27, Předžáci: 8, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 13, TouristOpen: 67, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:02:25 , bez omezení věku , přihlášeno: 64 účastníků ( 58 mužů, 6 žen) převýšení 1500m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži C [55] Adámek Jan CZE 1967 Rzchlov
Muži A [4] Babiánek David CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
Ženy A [ ] Bahníková Eva CZE 1989 HO Větrník
Muži B [5] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [6] Butkov Tomáš CZE 1985 Nový Jičín
Muži C [7] Cohla Martin CZE 1970 Titan TRILIFE
Muži D [8] Čejka Petr CZE 1964 Cyklo team KOLARNA
Muži A [9] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži C [10] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
Muži A [64] Fabián Tomáš CZE 1996 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Muži A [40] Fláva Tomáš CZE 1997
Muži D [11] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži C [12] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži D [13] Holub Vlastislav CZE 1961 Ski Paudera
Muži A [15] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [14] Horký Lubomir CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži C [16] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži B [17] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži B [60] Josefus Petr CZE 1986
Muži B [18] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [19] Knotek František CZE 1977 ACR Bike Vlčnov
Muži D [20] Kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Ženy [21] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [22] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži B [1] Koukal Martin CZE 1978 KOUKEY Production
Muži C [66] Kouřil Martin CZE 1975 CK KOLOKRÁM SVIJANY
Muži A [58] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži B [23] Krutilek Petr CZE 1982 Nový Jičín
Muži A [24] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži A [65] Kubelka Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži A [25] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
Ženy A [26] Lišková Michaela CZE 1990 Červená jahoda
Muži D [27] Mazel Petr CZE 1963 VEUS Vyškov
Muži A [28] Mejtský Jakub CZE 1991 Olomouc
Ženy A [29] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
Ženy A [31] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži D [32] Ondráček Libor CZE 1964 KOLARNA TEAM
Muži C [33] Orálek Dušan CZE 1974 SKS Duha Lanškroun
Muži C [59] Pavelka Radek CZE 1974 Valaští Bajkeři
Muži D [62] Pavlák Luděk CZE 1966 Brno
Muži B [34] Petřík Zdeněk CZE 1980 Bikestyle.cz
Muži B [35] pluhař petr CZE 1982 sk maršíkov
Muži B [36] podzimek martin CZE 1982 sk maršíkov
Muži C [38] Remeš Jaroslav CZE 1974 OD MORAVA
Muži D [57] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži A [39] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži A [ ] Skalický Pavel CZE 1992 Skialp Dolní Morava
Muži D [42] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [41] Spáčil Radek CZE 1971 CYKLOTRENINK.com
Muži C [43] Spratek Jindřich CZE 1974 ALONE
Muži C [44] Staník Josef CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži B [45] Strašák Vlastimil CZE 1982 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [54] Svatoš Daniel CZE 1979 Mladějovice
Muži C [46] Šindler Zbyněk CZE 1972 Červená jahoda
Muži B [47] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži C [48] Švéda Roman CZE 1971 TJ Jiskra Králíky
Muži C [49] Tomášek Michal CZE 1970 Credo team
Ženy [50] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Muži C [51] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži B [61] Volek Jaromír CZE 1980 SK BagBike
Muži B [63] Voženílek Martin CZE 1983 Libina
Muži C [52] Vyležík Stanislav CZE 1973 červena jahoda
Muži B [56] Zitta Pavel CZE 1986 Zábřeh
Muži C [53] Žmolík Milan CZE 1973 Montiva MTB Fryšták

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:02:25 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen) startovné platí pouze jeden jméno spolujezdce připište do poznámky

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Tandemy [501] Dvouletí Vladimír a Filip CZE 1942 Kupkolo SRNCI
Tandemy [502] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Tandemy [503] Roman Janoš Tomáš Kotas CZE 1980 Tüv Süd Rusava Bike Team

startovní listina 50km

start ~ 11:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 293 účastníků ( 275 mužů, 18 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [101] Arabáš Miroslav CZE 1963 Šumperk
Muži II [102] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži III [103] Barnišin Karel CZE 1951 Jizerské pekárny
Muži I [332] Barteska Jakub CZE 1988 Velká Bystřice
Muži I [104] Barvínek Martin CZE 1970 ONO to jede
Muži III [303] Bažant Zdeněk CZE 1953 Olomouc
Muži I [309] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
Muži I [105] Bittner Ondřej CZE 1997 Red Point Racing
Muži I [374] Blaháček Daniel CZE 1993 Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH
Muži I [328] Blechovský Martin CZE 1970 Karviná - Ráj
Muži I [106] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I [323] Borák Kamil CZE 1970 Zábřeh
Muži I [107] Brachař Kamil CZE 1986 Troubelice
Muži III [108] Brückner ivan CZE 1949 MTB Bohdíkov
Muži I [378] Březina Martin CZE 1982 Cyklo Koala
Muži I [109] Buček Petr CZE 1968 NOVATOP - LAPIERRE
Muži I [326] Buráň Josef CZE 1975
Ženy [110] Burešová Lenka CZE 1975 Pardubice
Muži III [111] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži I [112] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Ženy [334] Cetkovská Tereza CZE 1987 MK Prostějov
Muži I [331] Cetkovský Petr CZE 1982 Prostějov
Muži I [113] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Ženy [ ] Čepová Daniela CZE 1989 OK 99
Ženy [114] Černá Lenka CZE 1981 Sotesport
Muži I [115] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži I [375] Dejdar Zdeněk CZE 1980 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži I [116] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [117] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži III [118] Došek František CZE 1951 Holešov
Muži I [119] Doutnáč Jan CZE 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži II [120] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [121] Duchovny Stanislav CZE 1981 Dvorce
Muži I [383] Dvořák Michal CZE 1977 DOG4BIKE
Ženy [122] Eliášová Lenka CZE 1978 Bronec sport Liberec
Muži I [123] Engel Marek CZE 1972 Diamant
Muži I [124] Falta Jiří CZE 1967 Nezmar
Muži I [336] Faltus Roman CZE 1979 Šumperk
Muži I [379] Fedak Ruslan CZE 1977
Muži I [391] Fláma Miroslav CZE 1969 Ekofarma Křížov
Junioři [368] Formánek Adam CZE 1999 TUFO CZ OTROKOVICE
Muži III [125] Fuchs Vladimír CZE 1954 Opava
Muži I [327] Galuszka Miroslav CZE 1970 ONO to jede
Muži I [126] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [127] Ginter Tomáš CZE 1984 MiKo Cycles Přerov
Muži I [128] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [376] Grepl Miroslav CZE 1984
Muži I [129] Grézl Martin CZE 1991 Nakriv
Muži I [130] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [131] Hadáček Jan CZE 1977 MIBO Bike Team
Muži I [132] Handl Tomáš CZE 1975 Olomouc
Muži I [ ] Hansmann Roman CZE 1984 MOOLBIKE
Muži I [133] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [168] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [133] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [168] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži II [134] Harčarík Jaroslav CZE 1959 Hanušovice
Muži I [135] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
Muži I [301] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
Muži III [329] Havlíček Miroslav CZE 1954 cykloteam KOLARNA
Muži I [321] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
Muži I [312] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Muži I [136] Herzán Radim CZE 1977 Cyklomorava
Ženy [316] Hladká Darina CZE 1991 Cyklomorava
Ženy [317] Hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
Muži I [137] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži II [318] Hladký Miroslav CZE 1966 Cyklomorava
Muži I [138] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Muži I [139] Hodulík Libor CZE 1972 onotojede
Junioři [140] Holec Radek CZE 1999 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [141] Holinka Radek CZE 1969 Rodak
Muži I [142] Horák Richard CZE 1975 3Atlonteam Uničov
Muži II [143] Horňák Dušan CZE 1958 Náměšť na Hané
Muži II [144] Hrazdílek Alois CZE 1960 CK Kolík Hoby Bohumín
Muži II [144] Hrazdílek Alois CZE 1960 CK Kolík Hoby Bohumín
Muži I [145] Hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži I [146] Hruška Petr CZE 1969 PERNIK Bike Team
Muži I [147] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Ženy [148] Hundáková Ivana CZE 1982 eSeNBáci Jeseník
Muži I [381] Hwozdecki Richard CZE 1969 Uničov
Muži I [149] Hybl Jaromír CZE 1968 Nezmar
Muži I [150] Chládek Martin CZE 1968 Zábřeh
Muži I [151] Chmela Jan CZE 1977 ŠSPLK Štěpánov
Muži II [152] Chmelař Jiří CZE 1966 Zábřeh
Muži I [153] Chovanec Juraj CZE 1970 LESNICE
Muži II [154] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži I [155] Jakeš Stanislav CZE 1989 Nakriv
Muži I [156] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Junioři [158] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
Muži I [157] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži I [159] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži I [160] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Ženy [351] Jašková Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh
Muži I [161] Jedelský Jakub CZE 1993 Rohle
Muži I [162] Jílek Martin CZE 1975 Leština
Muži I [163] Jílek Martin CZE 1975 KNP team Zábřeh
Muži II [164] Jiroutek Juraj CZE 1960 IN-LIFE cycling team
Junioři [ ] Jiřík Petr CZE 1998 razdvatři
Muži II [165] Jiřík Vít CZE 1963 razdvatři
Muži I [167] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži I [389] Jura Bronislav CZE 1972
Muži I [169] Kamlar Pavel CZE 1978 Zábřeh
Muži I [170] Kaniščev Roman CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [171] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny
Muži I [172] Katrňák Bronislav CZE 1967 Všetulské bajk tým
Muži I [173] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži I [175] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Muži III [174] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži I [176] Klecker Martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [177] Klein Antonín CZE 1960 Nezmar
Muži II [178] Knittel Jan CZE 1959 Náchod
Muži I [322] Kocourek Jiri CZE 1978 Pepperl Fuchs
Muži II [179] Kocurek Bob CZE 1963 Bobsport
Muži II [180] Kočí Roman CZE 1965 Potštejn
Junioři [181] Kočí Vít CZE 2000 Prestige cycling team
Muži II [182] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži I [184] Kolář Ivo CZE 1988 Postřelmov
Muži I [183] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Muži I [185] Koňárek Petr CZE 1973 Bike Rýmařov
Muži I [300] König Jiří CZE 1978 Cyklomorava
Muži I [186] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži II [187] Korec Pavel CZE 1957 Boskovice
Muži I [297] Kormendy Jiří CZE 1967 KN Project
Muži I [293] Košťál Jiří CZE 1970 Cyklo Ski Team Žacléř
Muži III [188] Kouřil Jiři CZE 1955 Fitko Jeseník
Junioři [189] Kovář martin CZE 2000 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [190] Kovařík Libor CZE 1981 Cyklo Profi
Muži I [304] Krčmář Roman CZE 1968 Kleins
Muži I [191] Krišťák David CZE 1987 Zeelandia
Muži II [302] Krňávek Petr CZE 1963 Emílio sport
Muži I [380] Křenek Lumír CZE 1972
Muži I [192] Křiva Lukáš CZE 1976 Libina
Muži II [193] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži I [194] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Ženy [373] Kubínová Klára CZE 1997 NOVATOP GHOST
Muži I [195] Kučera Michal CZE 1985 Mohelnice
Muži II [196] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
Muži I [197] Kudláček Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček
Muži III [198] Kukula Zdeněk CZE 1950 cykloteam KOLARNA
Muži I [199] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [200] Kutálek Jan CZE 1986 CZ LOKO
Muži I [201] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Muži II [202] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži I [204] Liška Ladislav CZE 1970 Lipová
Muži I [203] Liška Miroslav CZE 1979 United Bakeries
Muži II [205] Liškutín Vít CZE 1964 DOLP BIKE Team
Junioři [305] Loucký Jiří CZE 1999 Přerov
Muži II [206] Macášek Igor CZE 1966 Omega CZ - Čechy
Muži I [208] mach martin CZE 1974 kamenná
Muži I [209] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži III [338] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži I [210] Malínek Lukáš CZE 1980 Bikesport Mohelnice
Muži I [211] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [212] Mánek Erik CZE 1990 Melites
Muži I [213] Maňur Antonín CZE 1989 Stará Ves
Muži I [386] Mařáček Miroslav CZE 1969 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži II [214] Matějíček Josef CZE 1964 Postřelmov
Muži II [215] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži I [390] Mauer Jan CZE 1984
Muži I [216] Mazur Vladimír CZE 1970 ONO to jede
Muži I [320] Mejtský Boris CZE 1967 Olomouc
Muži II [217] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži I [384] Minařík Luboš CZE 1983 Olomouc
Muži I [333] Miřijovský Jakub CZE 1982 Olomouc
Junioři [366] Mlčák Jan CZE 1998 Cyklosport Hranice
Muži I [311] MLÍKA PETR CZE 1970 United Bakeries
Muži I [218] Molnár Jan CZE 1979 kokoteam
Muži I [219] Muler Kamil CZE 1975 PERNIK Bike Team
Muži I [220] Muller Ivo CZE 1978 Unicov
Muži II [221] Musil Petr CZE 1960 Sokol Písečná
Muži II [222] nadvornik zdenek CZE 1962 vosa cechovice
Muži I [223] navara milan CZE 1980 těžká jamka
Muži I [224] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
Muži I [225] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [226] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [330] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži II [227] Neset Vlaidmír CZE 1959 IN-LIFE cycling team
Muži I [228] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
Muži I [229] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Ženy [230] Nétková Tereza CZE 1985 Šumperk
Muži I [325] Neumann Boris CZE 1968 eSeNBáci Jeseník
Muži II [231] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
Muži I [232] Novotný Ondřej CZE 1985 Dymokury
Muži I [233] Novotný Petr CZE 1967 Zábřeh
Muži I [234] Obrátil Radek CZE 1972 Zekof team
Muži I [235] Obšivač Jiří CZE 1973 Moravský Beroun
Ženy [359] Olbertová Jana CZE 1985 For Bikes
Muži I [236] Opluštil Jindřich CZE 1984 Ostrava-Poruba
Muži I [237] Orálek Pavel CZE 1978 CZ LOKO
Muži III [238] Orság František CZE 1956 ŠSPLK Štěpánov
Ženy [377] Pagáčová Iveta CZE 1984 Cyklo Koala
Muži II [239] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - Čechy
Muži I [240] Panoc Jan CZE 1993 Kobeřice
Muži I [294] PAVEL MATURA CZE 1976 BLUDOV
Muži II [241] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži II [307] Pavelka Jiří CZE 1965 Olomouc
Muži I [242] Pazdera Radim CZE 1978 Olomouc 9
Muži I [310] Pelouch Petr CZE 1982 United Bakeries
Muži III [243] Petr Jan CZE 1949 ŠSPLK Štěpánov
Muži I [244] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [319] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
Muži II [245] Piontek Petr CZE 1961 Hradec Králové
Muži I [337] Pivko David CZE 1976 Bystřice nad Pernštejnem
Muži I [246] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži I [247] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [314] Podešva Miroslav CZE 1968 Medlov
Muži I [248] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži III [249] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži I [340] Pospíšil Ivan CZE 1978 616 MTB crew
Muži I [251] Pospíšil Pavel CZE 1994 Melites
Muži II [250] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Ženy [371] Pospíšilová Radka CZE 1990 Skialp Dolní Morava
Muži I [252] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I [253] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [254] Richter David CZE 1977 TOFIDO
Muži I [255] Rolný Marián CZE 1978 Nový Jičín
Muži I [256] Roubicek Zdenek CZE 1978 Chrudim
Muži II [257] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži I [258] Ryšavý David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [315] Secký Martin CZE 1974 Chrudim
Muži III [367] Sekanina Stanislav CZE 1956
Muži I [259] Skoumal Ivo CZE 1975 kokoteam
Muži I [299] Slabion Dalimil CZE 1978 Ski Paudera Staré Splavy
Muži II [260] Slavík Petr CZE 1966 PERNIK Bike Team
Muži I [261] Smolák Vojtěch CZE 1974 Tungaloy Czech s.r.o.
Muži I [262] Smrčka Jiří CZE 1972 Šumperk
Muži I [263] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
Muži I [264] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
Muži I [265] Sowinski Jakub CZE 1978 BS Bike ALÉ team
Muži I [266] Spálovský Jan CZE 1981 United Bakeries
Muži I [267] Stryk Milan CZE 1985 Zábřeh
Muži II [268] svozil zdeněk CZE 1965 kokoteam
Muži III [269] Šafář Miroslav CZE 1953 ZVOLE
Muži II [270] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
Muži I [271] Šalmík Pavel CZE 1972 DuKo Rýmařov
Muži I [272] Šenk Martin CZE 1978 šutr team šumvald
Muži III [273] Šrot Radek CZE 1949 HM Sport Český Krumlov
Muži I [274] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Muži I [275] Šulc Martin CZE 1977 Jablonné nad Orlicí
Muži I [276] Šváb Jiří CZE 1986 Cyklomorava
Muži I [277] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [278] švrček Richard CZE 1976 Cobram team
Muži I [279] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži I [166] Toman Pavel CZE 1989
Ženy [280] Tomášková Kateřina CZE 1997 Credo team
Muži II [281] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži I [282] Třaskoš Michal CZE 1974 Trhoši
Muži I [283] Třaskoš Milan CZE 1979 Trhoši
Muži I [284] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [388] Tvarůžka Tomáš CZE 1972 Kroměříž
Muži I [285] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži I [286] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Muži I [288] Urbášek Dalibor CZE 1975 KWN
Muži II [287] Urbášek Jaroslav CZE 1963 Pavla s. r. o.
Ženy [289] Urbášková Martina CZE 1986 Dubicko
Muži I [290] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži I [291] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [341] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries
Muži I [342] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [343] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [344] Velčovský Jan CZE 1989 Nový Malín
Muži I [345] Verner Jiří CZE 1975 Hradec Králové
Muži I [335] Vitoslavský Marek CZE 1975 Majetín
Muži I [313] Vlček Rostislav CZE 1976 Holešov
Ženy [346] Vohnoutová Jana CZE 1988 Hradec Králové
Muži I [347] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [348] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [350] Všetiček Pavel CZE 1976 Litovel
Muži I [349] Všetiček Petr CZE 1977 Mladějovice
Muži I [306] Vydra Jan CZE 1987 IN-LIFE cycling team
Muži II [352] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži II [353] Vysloužil Michal CZE 1963 Maratonský klub Prostějov
Ženy [354] Vysloužilová Petra CZE 1993 Ride´n´roll
Muži I [387] Wiedermann David CZE 1991 MOOLBIKE TEAM
Muži I [355] Zapetal Miroslav CZE 1967 Mohelnice
Muži I [356] Zapletal Roman CZE 1978 Kladky
Muži I [357] Závodný Radomír CZE 1968 JMA
Muži II [295] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
Muži I [358] Zejfart Karel CZE 1972 Šumperk
Muži I [372] Zemánek Lukáš CZE 1986 Šumperk
Muži I [360] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [361] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži I [362] zita libor CZE 1973 KN PROJECT
Muži I [363] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [364] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži I [382] Žáček Michal CZE 1970 AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Muži I [308] Žák Zbyněk CZE 1989 Hervis
Muži I [298] Žákovčík Vojta CZE 1970 Holešovské Bajker
Muži I [296] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ
Muži I [339] Žídek Radim CZE 1986
Muži I [292] Žouželka Tomáš CZE 1976 KNP Project Zábřeh
Muži I [365] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov
Muži I [385] Žváček Miroslav CZE 1968 DOLNÍ STUDÉNKY

startovní listina elektrokola 50km

start ~ 11:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [207] Macek Vladimír CZE 1972 Sám sobě sponzorem:-)

startovní listina 30km

start ~ 11:20:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 99 účastníků ( 72 mužů, 27 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
TouristOpen [401] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
StaršíŽačky [447] Bártová Gabriela CZE 2003 SKC TUFO Prostějov
StaršíŽáci [420] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
TouristOpen [402] Bittner Pavel CZE 1966 Šumperk
StaršíŽáci [403] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [404] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [405] Culková Jana CZE 1988 Zeelandia
TouristOpen [406] Čamek Michal CZE 1995 Dukla CHROMEČ
StaršíŽáci [407] Čech Jan CZE 2002 HEAD Bike TJ Opava
TouristOpen [408] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
TouristOpen [409] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
TouristOpen [410] Fričarová Martina CZE 1974 Per aspera ad astra
Předžáci [446] Haluzík Martin CZE 2007 Olomouc
Předžáci [411] Harlender Lukáš CZE 2007 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [427] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [425] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [428] Hašek Václav CZE 1944 Kolšov
TouristOpen [512] Holčánová Lucie CZE 1982 Karviná
TouristOpen [424] Honig Radim CZE 1998 Bikecentrum Olomouc
TouristOpen [429] Horel Alois CZE 1953 Omega CZ - Čechy
MladšíŽaci [443] Jakl Viktor CZE 2005 SC Samotišky
TouristOpen [417] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [416] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
TouristOpen [504] Kaláb Ondřej CZE 1990 Leština
TouristOpen [419] Karvánková Lucie CZE 1986 United Bakeries
TouristOpen [422] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [430] kaválková barbora CZE 1994 nové město n. metují
TouristOpen [431] Kejík Viktor CZE 1976 MIBO Bike Team
TouristOpen [414] Kleibl Michal CZE 1992 Leština
StaršíŽáci [432] Kočí Štěpán CZE 2002 Prestige cycling team
TouristOpen [433] Kopečný Milan CZE 1956 Olomouc
TouristOpen [434] Kotas František CZE 1971 CYKLO ŽOPY
StaršíŽačky [435] Kotasová Beatrice CZE 2001 CYKLO ŽOPY
StaršíŽačky [509] Králíková Zuzana CZE 2001 4EVER Cyklo Bulis
TouristOpen [436] Králová Martina CZE 1983 PERNIK Bike Team
TouristOpen [437] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
StaršíŽáci [438] Kunert Dominik CZE 2002 Hrabová 171
TouristOpen [450] Kusý Ľuboš SVK 1959 Omega Slovakia
TouristOpen [426] Lepka Miloslav CZE 1964 Cykloklub Morava
TouristOpen [452] Lucký Miroslav CZE 1973 Olomouc
TouristOpen [453] Lucký Viktor CZE 1999 Olomouc
TouristOpen [454] Máhrla Jan CZE 1954 Diamant
TouristOpen [455] Malá Lucie CZE 1983 Zeelandia
TouristOpen [456] Maříková Edita CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
TouristOpen [457] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [445] matysik zdenek CZE 1963 Matysík Eventing
TouristOpen [511] Mazurová Věra CZE 1970 Karviná
TouristOpen [458] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
TouristOpen [459] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
Předžáci [507] Nechuta Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice
MladšíŽačky [506] Nechutová Vendula CZE 2005 Bike Freaks Holice
TouristOpen [460] Němcová Eva CZE 1975 PERNIK Bike Team
Předžáci [461] NOVÁK Tomáš CZE 2008 Zvole
Předžáci [440] Olša Matyáš CZE 2008 Zlín
TouristOpen [439] Olša Miroslav CZE 1976 Zlín
StaršíŽačky [462] Orálková Kamila CZE 2003 SK NMNM
MladšíŽaci [441] Pěnkava Jakub CZE 2004 SC Samotišky
StaršíŽáci [463] Pinkas Daniel CZE 2001 CYKLO-SKI klub Polička
TouristOpen [492] Procházka Aleš CZE 1971 Přerov
Předžáci [465] Procházka Matěj CZE 2007 Přerov
MladšíŽaci [464] Procházka Ondřej CZE 2005 Přerov
TouristOpen [508] putira jan CZE 1986 tover
TouristOpen [467] Raška Alois CZE 1976 SK ŠELA SPORT
Předžáci [466] Raška Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal
TouristOpen [468] Riedl Petr CZE 1966 Dukla CHromeč
TouristOpen [505] Salcburgerová Petra CZE 1989 SK Salith sport,z.s.
TouristOpen [469] Sebök Ladislav CZE 1976 Team LAMASE
TouristOpen [412] Skalický Vojtěch CZE 2000 Lesnice
TouristOpen [423] Skribuckij Alexandr CZE 1991 MOOLBIKE
StaršíŽáci [470] Smolák Bedřich CZE 2003 Rybníky Lanškroun
TouristOpen [471] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [472] Soldánová Kateřina CZE 1988 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [473] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [ ] Stryk Ondřej CZE 2000
TouristOpen [474] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
Předžáci [477] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [475] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
StaršíŽáci [476] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
StaršíŽáci [478] Szczepański Lukáš CZE 2003 HEAD Bike TJ Opava
TouristOpen [421] Šín Ladislav CZE 1964 Zábřeh
StaršíŽačky [479] Špinarová Karolína CZE 2003 SK NMNM
TouristOpen [480] Švadlenková Lenka CZE 1983 PERNIK Bike Team
TouristOpen [481] Talík Petr CZE 1967 Olomouc, Nemilany
TouristOpen [482] Tomášek Michal CZE 1991 CREDO TEAM
StaršíŽačky [483] Tomášková Veronika CZE 2003 SK NMNM
TouristOpen [484] Trojáková Martina CZE 1990 Extreme Obstacle Runners
StaršíŽáci [444] Vaněk Petr CZE 2001 Samotišky
TouristOpen [415] Vepřek Jiří CZE 1992 Leština
TouristOpen [413] Vepřek Martin CZE 1986 Leština
TouristOpen [485] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
MladšíŽaci [486] Zapletal Jan CZE 2005 Kladky
StaršíŽáci [510] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
TouristOpen [487] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
TouristOpen [488] Závrbská Magda CZE 1999 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [418] Závrbský Ladislav CZE 1993 UPOL FTK
TouristOpen [489] Zelený Pavel CZE 1950 Boskovice
StaršíŽáci [490] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
TouristOpen [491] Zouhar Petr CZE 1987 Kolšov
StaršíŽáci [442] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky