Moravský bikemaraton 2017

26.08.2017 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 60, muži : 53, ženy: 7, Muži A: 7, Muži B: 16, Muži C: 20, Muži D: 10, Ženy A: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 247, muži : 235, ženy: 12, Junioři: 6, Muži I: 170, Muži II: 40, Muži III: 19, Juniorky: 1, Ženy: 11 [html] [pdf]
30km celkem: 74, muži : 55, ženy: 19, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 6, TouristOpen: 54, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 2, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 3, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
soutez tymu Lestina2017 pdf 39611B26.08.2017 16:39:06

výsledková listina 80km

start ~ 11:07:30

03:39:28.093
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži B [14] Jan Fišnar 1980 CZE CK Kolokrám 02:53:31.4 55:20.0 (1) 01:45:34.3 (1)
2 1 / Muži A [43] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz 02:55:51.3 02:19.9 55:24.0 (2) 01:46:58.9 (2)
3 2 / Muži B [59] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:01:00.3 07:28.9 55:44.4 (4) 01:51:59.5 (4)
4 2 / Muži A [25] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:01:16.1 07:44.7 55:32.0 (3) 01:50:21.8 (3)
5 3 / Muži B [52] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:04:42.2 11:10.8 56:45.4 (8) 01:53:58.4 (7)
6 4 / Muži B [20] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:05:54.7 12:23.3 56:37.7 (6) 01:53:27.6 (5)
7 3 / Muži A [58] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:06:24.2 12:52.8 56:43.9 (7) 01:54:01.2 (10)
8 5 / Muži B [61] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:07:14.3 13:42.9 57:17.9 (9) 01:53:58.8 (8)
9 1 / Muži C [78] Lukáš Bukovský 1977 CZE Cyklomax Rockmachine 03:07:58.0 14:26.6 55:45.9 (5) 01:54:00.0 (9)
10 2 / Muži C [12] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 03:08:14.0 14:42.6 57:38.4 (11) 01:53:30.7 (6)
11 3 / Muži C [19] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:13:12.3 19:40.9 58:38.2 (15) 01:58:28.5 (14)
12 6 / Muži B [56] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:13:38.7 20:07.3 01:00:15.5 (17) 03:20:30.7 (55)
13 4 / Muži C [40] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 03:13:46.0 20:14.6 57:21.5 (10) 01:55:23.7 (11)
14 5 / Muži C [45] Radek König 1976 CZE Šneci 03:13:58.7 20:27.3 58:37.0 (14) 01:58:26.1 (13)
15 6 / Muži C [42] Milan Žmolík 1973 CZE MONTIVA MTB Fryšták 03:15:56.2 22:24.8 58:34.2 (13) 01:58:19.1 (12)
16 1 / Muži D [44] Tomáš Eichner 1967 CZE bajker.eu 03:20:45.9 27:14.5 01:00:31.3 (22) 02:02:49.7 (18)
17 7 / Muži B [57] Martin Vodehnal 1980 CZE Veloservis Flach 03:20:47.1 27:15.7 01:00:15.5 (18) 02:01:18.0 (16)
18 2 / Muži D [75] Radovan Steuer 1964 CZE BSC Opava 03:21:15.1 27:43.7 59:01.0 (16) 01:59:31.4 (15)
19 7 / Muži C [74] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 03:22:01.5 28:30.1 01:05:26.4 (39) 02:05:43.2 (28)
20 3 / Muži D [22] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:23:15.6 29:44.2 01:02:35.0 (31) 02:05:21.5 (24)
21 4 / Muži D [32] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:24:40.4 31:09.0 01:01:49.5 (25) 02:03:28.7 (21)
22 8 / Muži B [17] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 03:26:41.8 33:10.4 01:02:56.7 (33) 02:05:39.3 (27)
23 4 / Muži A [29] Michael Novák 1992 CZE Olomouc 03:27:07.4 33:36.0 01:02:24.9 (30) 02:03:04.3 (19)
24 8 / Muži C [46] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:27:38.4 34:07.0 01:04:15.6 (36) 02:08:17.7 (32)
25 9 / Muži B [62] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 03:29:05.8 35:34.4 01:01:03.5 (23) 02:03:07.4 (20)
26 9 / Muži C [36] Roman Šatánek 1973 CZE OD MORAVA Holešov 03:29:31.8 36:00.4 01:01:56.1 (27) 02:04:07.0 (22)
27 10 / Muži B [49] Martin Rábl 1979 CZE Crossbike 03:31:57.8 38:26.4 01:00:25.1 (19) 02:02:45.8 (17)
28 11 / Muži B [489] Martin Voženílek 1983 CZE Libina 03:32:41.5 39:10.1 01:02:19.2 (29) 02:05:38.0 (26)
29 5 / Muži D [50] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 03:32:42.1 39:10.7 01:01:53.6 (26) 02:04:18.1 (23)
30 10 / Muži C [18] Lubomir Horký 1968 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 03:34:36.0 41:04.6 01:00:27.4 (20) 02:06:57.0 (30)
31 11 / Muži C [48] Dušan Orálek 1974 CZE Moravská Třebová 03:34:40.0 41:08.6 01:00:29.3 (21) 02:05:43.9 (29)
32 6 / Muži D [15] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:35:10.9 41:39.5 01:02:43.9 (32) 02:07:38.4 (31)
33 7 / Muži D [77] Jan Rohan 1962 CZE Opavský sportovní klub 03:39:55.3 46:23.9 01:03:07.5 (34) 02:10:54.5 (34)
34 1 / Ženy A [47] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:40:32.6 47:01.2 01:06:34.6 (40) 02:13:00.5 (36)
35 5 / Muži A [13] David Dovrtěl 1993 CZE CYKLO ŽOPY 03:40:41.3 47:09.9 01:05:15.3 (38) 02:09:47.1 (33)
36 12 / Muži B [490] Martin Březina 1982 CZE Cyklo Koala 03:50:57.7 57:26.3 01:08:21.0 (44) 02:16:30.5 (39)
37 12 / Muži C [39] Michal Tomášek 1970 CZE Credo team 03:52:28.7 58:57.3 01:07:11.8 (41) 02:14:28.0 (37)
38 13 / Muži C [54] Tomáš Kostka 1974 CZE Vikýřovice 03:57:05.1 01:03:33.7 01:07:14.5 (42) 02:18:19.6 (41)
39 8 / Muži D [28] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Vosa Čechovice 03:59:51.4 01:06:20.0 01:03:19.0 (35) 02:15:33.0 (38)
40 14 / Muži C [35] Josef Staník 1969 CZE Bike Sport Uničov 04:01:52.1 01:08:20.7 01:08:16.7 (43) 02:17:19.0 (40)
41 2 / Ženy A [60] Iveta Kolegarová 1988 CZE IN-LIFE Cycling Team 04:03:04.6 01:09:33.2 01:09:35.6 (45) 02:20:46.2 (42)
42 1 / Ženy [63] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 04:07:24.9 01:13:53.5 01:14:23.0 (50) 02:29:21.5 (45)
43 3 / Ženy A [487] Iveta Pagáčová 1984 CZE Cyklo Koala 04:07:53.9 01:14:22.5 01:15:56.7 (54) 02:30:34.7 (47)
44 2 / Ženy [76] Silvie Vasiliadisová 1971 CZE HEAD Bike TJ Opava 04:11:43.2 01:18:11.8 01:15:05.3 (51) 02:30:36.3 (49)
45 15 / Muži C [34] Jaroslav Remeš 1974 CZE OD MORAVA 04:17:19.2 01:23:47.8 01:12:15.0 (48) 02:28:07.9 (44)
46 3 / Ženy [23] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:19:14.6 01:25:43.2 01:15:22.9 (52) 02:32:52.5 (51)
46 16 / Muži C [30] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 04:19:14.6 01:25:43.2 01:15:29.9 (53) 02:30:32.9 (46)
48 6 / Muži A [38] Roman Špičák 1993 CZE MOOLBIKE.CZ 04:21:31.6 01:28:00.2 01:10:39.5 (46) 02:24:02.8 (43)
49 7 / Muži A [33] Ivo Polcr 1990 CZE MOOLBIKE.CZ 04:21:33.7 01:28:02.3 01:01:06.9 (24) 02:05:38.0 (25)
50 17 / Muži C [41] Stanislav Vyležík 1973 GNB červena jahoda 04:26:18.2 01:32:46.8 01:13:50.0 (49) 02:31:07.3 (50)
51 18 / Muži C [55] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 04:29:10.4 01:35:39.0 01:27:04.8 (58) 02:45:15.3 (53)
52 19 / Muži C [24] Petr Kratochvíl 1972 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 04:32:05.1 01:38:33.7 01:11:11.2 (47) 02:30:35.6 (48)
53 9 / Muži D [27] Peter MLYNÁRIK 1965 SVK ŠK VAZKA Bratislava 04:43:33.3 01:50:01.9 01:19:52.5 (56) 02:44:13.7 (52)
54 10 / Muži D [31] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 04:50:48.2 01:57:16.8 01:21:07.3 (57) 02:45:59.0 (54)
DNF / Muži B [10] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 01:02:08.4 (28)
DNF / Muži B [53] Petr Josefus 1986 CZE
DNF / Ženy A [26] Michaela Lišková 1990 CZE červena jahoda
DNF / Muži C [21] Petr Klimeš 1977 CZE Vikýřovice 01:16:13.9 (55)
DNF / Muži B [51] Jaromír Volek 1980 CZE SK BagBike 57:43.5 (12)
DNF / Muži B [100] Jiří Jureček 1986 CZE Opava 01:04:24.8 (37) 02:12:26.5 (35)

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:07:30

04:44:23
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Tandemy [363] Radek a Petra Pavelkovi 1974 CZE Valaští Bajkeři 04:14:35.3 01:19:32.8 (1) 02:34:39.3 (1)
2 2 / Tandemy [502] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:57:24.9 42:49.6 01:20:56.4 (2) 02:45:57.6 (2)
3 3 / Tandemy [501] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 05:01:08.8 46:33.5 01:40:04.0 (3)

výsledková listina 50km

start ~ 11:12:00

02:37:09.082
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži I [354] Tomáš Fláma 1997 CZE Bike Sport Uničov 01:48:41.4 54:41.0 (1)
2 2 / Muži I [323] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:48:42.4 00:01.0 54:41.1 (2)
3 3 / Muži I [256] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:50:19.3 01:37.9 55:34.7 (3)
4 4 / Muži I [320] Adam Válek 1984 CZE Drásal Team Holešov 01:51:01.8 02:20.4 56:44.0 (4)
5 1 / Junioři [276] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:52:33.1 03:51.7 56:45.4 (5)
6 5 / Muži I [267] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:55:58.0 07:16.6 57:52.4 (7)
7 6 / Muži Ipekar [148] Jaroslav Jakubech 1978 SVK pekáreň Brojo 01:56:46.2 08:04.8 59:33.1 (12)
8 7 / Muži I [268] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 01:56:47.8 08:06.4 58:52.2 (8)
9 8 / Muži Ipekar [289] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:57:06.5 08:25.1 59:29.3 (10)
10 9 / Muži I [288] Milan Liberda 1982 CZE Olomouc 01:57:44.0 09:02.6 01:00:10.9 (13)
11 10 / Muži Ihandicap [157] Tomáš Kajnar 1978 CZE Zlaté Hory 01:58:24.5 09:43.1 59:03.3 (9)
12 1 / Muži II [236] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:59:00.5 10:19.1 59:31.0 (11)
13 11 / Muži I [308] Dominik Brandýs 1992 CZE Cyklo team KOLARNA 02:00:59.6 12:18.2 01:00:43.6 (16)
14 12 / Muži I [328] Petr Pospíšil 1973 CZE On Road racing team 02:01:00.4 12:19.0 01:00:37.8 (14)
15 13 / Muži I [138] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:01:23.1 12:41.7 57:42.8 (6)
16 14 / Muži I [284] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 02:01:28.6 12:47.2 01:00:41.0 (15)
17 15 / Muži I [128] Tomaš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:01:37.6 12:56.2 01:01:29.2 (22)
18 16 / Muži I [195] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 02:01:39.8 12:58.4 01:00:59.6 (19)
19 17 / Muži I [253] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:02:41.5 14:00.1 01:03:23.9 (31)
20 2 / Muži II [282] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 02:03:12.5 14:31.1 01:02:06.9 (23)
21 18 / Muži I [204] Viktor Navrátil 1976 CZE Uničov 02:03:19.3 14:37.9 01:01:16.3 (20)
22 19 / Muži I [329] David Pivko 1976 CZE Bystřice nad Pernštejnem 02:03:46.8 15:05.4 01:01:18.9 (21)
23 20 / Muži I [315] Petr Slavíček 1990 CZE Slavětín u Litovle 02:04:17.3 15:35.9 01:02:31.7 (29)
24 21 / Muži I [309] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 02:05:23.7 16:42.3 01:02:27.1 (27)
25 22 / Muži I [351] Radim Hrzán 1977 CZE Pardubice 02:05:24.4 16:43.0 01:02:08.9 (24)
26 23 / Muži I [281] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:05:24.5 16:43.1 01:00:59.2 (18)
27 24 / Muži I [310] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:05:26.4 16:45.0 01:02:44.6 (30)
28 25 / Muži I [171] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:05:44.3 17:02.9 01:02:21.8 (25)
29 26 / Muži I [111] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:05:55.9 17:14.5 01:03:28.8 (32)
30 27 / Muži I [141] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 02:05:56.2 17:14.8 01:04:33.7 (40)
31 28 / Muži I [214] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:06:58.1 18:16.7 01:02:24.8 (26)
32 2 / Junioři [142] Radek Holec 1999 CZE KN PROJECT 02:07:06.4 18:25.0 01:06:24.4 (52)
33 29 / Muži I [274] Svatoslav Běhůnek 1981 CZE Unitherm Běhůnek s.r.o. 02:07:08.5 18:27.1 01:00:56.3 (17)
34 30 / Muži I [212] Radek Pavlík 1968 CZE A team NOVO Bruntál 02:07:11.6 18:30.2 01:05:53.8 (47)
35 31 / Muži I [326] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 02:07:13.3 18:31.9 01:03:42.4 (33)
36 1 / Muži III [359] Miroslav Frkal 1956 CZE NOVATOP Opava 02:07:28.0 18:46.6 01:04:06.6 (36)
37 2 / Muži III [353] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:07:29.8 18:48.4 01:04:26.0 (37)
38 3 / Muži III [316] Lubomír Vychodil 1957 CZE cykloteam KOLARNA 02:07:55.9 19:14.5 01:04:48.7 (43)
39 3 / Muži II [327] Milan Machalický 1961 CZE Cycloracing team Olomouc 02:09:33.1 20:51.7 01:03:46.2 (34)
40 32 / Muži I [246] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:09:43.4 21:02.0 01:04:31.9 (38)
41 33 / Muži I [239] Martin Šenk 1978 CZE Hc šneci 02:09:46.0 21:04.6 01:04:03.7 (35)
42 4 / Muži II [356] Pavel Jurčík 1965 CZE Zapro Tri team 02:10:04.2 21:22.8 01:04:56.0 (44)
43 34 / Muži Ipekar [120] Marek Engel 1972 CZE Diamant 02:10:13.1 21:31.7 01:05:15.2 (45)
44 35 / Muži I [263] Ladislav Závrbský 1993 CZE UPOL FTK 02:11:35.5 22:54.1 01:07:39.6 (58)
45 4 / Muži III [307] Tomáš Boreček 1957 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:11:58.3 23:16.9 01:06:06.2 (49)
46 36 / Muži I [194] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:12:14.8 23:33.4 01:04:34.2 (41)
47 37 / Muži I [346] David Wiedermann 1991 CZE MOOLBIKE TEAM 02:12:23.2 23:41.8 01:11:17.6 (91)
48 38 / Muži I [210] Miroslav Pagáč 1991 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 02:12:24.6 23:43.2 01:04:42.2 (42)
49 3 / Junioři [151] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 02:12:58.0 24:16.6 01:05:46.6 (46)
50 39 / Muži I [343] Martin Klecker 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:13:37.0 24:55.6 01:06:07.6 (50)
51 40 / Muži I [361] Martin Brachtl 1992 CZE Mool Bike 02:13:38.8 24:57.4 01:06:45.9 (55)
52 41 / Muži I [337] Jakub Fux 1977 CZE Machová 02:13:41.9 25:00.5 01:07:34.6 (57)
53 42 / Muži I [319] Jaromír Ondra 1977 CZE Tovačov 02:14:58.3 26:16.9 01:09:13.4 (67)
54 43 / Muži I [250] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:15:21.0 26:39.6 01:09:18.0 (71)
55 5 / Muži III [312] Jiljí Krkoška 1951 CZE MTB Ondřejník 02:15:21.4 26:40.0 01:08:55.6 (64)
56 44 / Muži I [215] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 02:15:21.8 26:40.4 01:08:41.4 (62)
57 5 / Muži II [279] Miloš Hejtmánek 1963 CZE HASbike Šumperk 02:15:35.7 26:54.3 01:06:35.0 (53) 03:38:59.5 (2)
58 45 / Muži I [350] Daniel Blaháček 1993 CZE Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH 02:15:56.6 27:15.2 01:11:19.7 (92)
59 46 / Muži I [317] Miroslav Havlíček 1992 CZE Hanovice 02:16:28.8 27:47.4 01:06:35.2 (54)
60 4 / Junioři [230] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 02:16:29.3 27:47.9 01:08:45.9 (63)
61 47 / Muži Ipekar [136] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:16:44.1 28:02.7 01:09:15.1 (69)
62 48 / Muži I [225] David Richter 1977 CZE TOFIDO 02:17:21.5 28:40.1 01:07:40.4 (59)
63 6 / Muži II [113] Petr Dosoudil 1967 CZE Hostkovice 02:17:29.4 28:48.0 01:06:04.7 (48)
64 49 / Muži I [271] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:17:32.6 28:51.2 01:10:20.9 (77)
65 50 / Muži I [314] Vít Slavíček 1994 CZE Slavětín u Litovle 02:17:37.3 28:55.9 01:10:35.1 (84)
66 51 / Muži I [193] Lukáš Malínek 1980 CZE Bikesport Mohelnice 02:17:37.4 28:56.0 01:09:45.3 (72)
67 52 / Muži Ipekar [222] Michal Rada 1979 CZE Zeelandia 02:17:57.0 29:15.6 01:09:18.0 (70)
68 53 / Muži Ipekar [189] Miroslav Liška 1979 CZE United Bakeries 02:18:14.5 29:33.1 01:09:01.1 (65)
69 7 / Muži II [197] Josef Matějičný 1962 CZE Nový Jičín 02:18:21.3 29:39.9 01:09:13.2 (66)
70 54 / Muži I [187] Ondřej Linhart 1996 CZE ČabanBike 02:18:33.4 29:52.0 01:09:46.4 (73)
71 55 / Muži I [206] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:18:50.3 30:08.9 01:10:31.8 (83)
72 56 / Muži I [243] Jan Šuba 1984 CZE Uničov 02:19:00.3 30:18.9 01:08:04.3 (61)
73 57 / Muži I [261] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:19:31.9 30:50.5 01:07:10.7 (56)
74 58 / Muži I [159] Josef Kaplan 1984 CZE Jablonné nad Orlicí 02:20:18.8 31:37.4 01:09:53.9 (75)
75 59 / Muži I [275] Roman Faltus 1979 CZE Šumperk 02:20:24.0 31:42.6 01:06:13.5 (51)
76 8 / Muži II [286] Martin Kubala 1967 CZE Cobram team 02:20:30.1 31:48.7 01:10:57.3 (88)
77 60 / Muži I [117] Pavel Dubový 1972 CZE Libina 02:20:33.3 31:51.9 01:11:19.9 (93)
78 61 / Muži I [106] Kamil Brachař 1986 CZE Troubelice 02:20:35.4 31:54.0 01:08:03.1 (60)
79 62 / Muži I [336] Jaroslav Jarkovský 1968 CZE BT Tygři Holešov 02:21:09.0 32:27.6 01:09:52.7 (74)
80 63 / Muži Ihandicap [340] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:21:12.0 32:30.6 01:11:31.2 (96)
81 64 / Muži Ihandicap [339] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:21:13.6 32:32.2 01:10:44.6 (85)
82 65 / Muži I [242] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo TeaM 02:21:16.7 32:35.3 01:11:01.2 (89)
83 66 / Muži I [199] Luboš Minařík 1983 CZE Olomouc 02:21:36.3 32:54.9 01:09:14.1 (68)
84 9 / Muži II [170] Radovan Kohout 1966 CZE Uničov 02:21:39.4 32:58.0 01:10:29.7 (82)
85 10 / Muži II [101] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo cycles Přerov 02:21:40.9 32:59.5 01:12:16.3 (102)
86 11 / Muži II [252] Jaroslav Urbášek 1963 CZE Pavla s. r. o. 02:22:05.2 33:23.8 01:12:01.2 (100)
87 12 / Muži II [277] Milan Frank 1967 CZE Cyklomorava 02:22:11.7 33:30.3 01:10:21.8 (78)
87 67 / Muži I [299] Dalibor Urbášek 1975 CZE KWN 02:22:11.7 33:30.3 01:10:49.4 (87)
89 1 / Ženy [278] Ewa Haltof 1994 CZE A team NOVO Bruntál 02:22:30.9 33:49.5 01:10:27.9 (81)
90 68 / Muži I [162] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:22:52.3 34:10.9 01:14:56.0 (122)
91 69 / Muži I [266] Břetislav Zemene 1971 CZE Nemile 02:22:57.3 34:15.9 01:10:45.9 (86)
92 13 / Muži II [173] Rudolf Kolář 1963 CZE A team NOVO Bruntál 02:23:08.2 34:26.8 01:12:53.3 (107)
93 6 / Muži III [324] Miroslav Havlíček 1954 CZE cykloteam KOLARNA 02:23:08.7 34:27.3 01:12:05.3 (101)
94 70 / Muži I [102] Jakub Barteska 1988 CZE Velká Bystřice 02:23:25.8 34:44.4 01:10:24.4 (79)
95 14 / Muži II [357] Milan Polách 1964 CZE Postřelmov 02:23:39.7 34:58.3 01:12:00.5 (99)
96 71 / Muži I100kg [219] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 02:23:40.4 34:59.0 01:13:35.7 (114)
97 15 / Muži IIpekar [218] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:24:04.7 35:23.3 01:12:19.1 (103)
98 72 / Muži I [228] David Ryšavý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:24:29.6 35:48.2 01:11:23.3 (94)
99 73 / Muži I [196] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 02:24:41.2 35:59.8 01:10:19.7 (76)
100 74 / Muži I [176] Vojtěch Konvalinka 1988 CZE Charvatská Nová Ves 02:24:43.8 36:02.4 01:11:56.5 (98)
101 75 / Muži I [192] Jiří Majstršín 1987 CZE Zábřeh 02:24:44.0 36:02.6 01:14:23.0 (120)
102 76 / Muži I [344] Pavel Hotový 1970 CZE Cyklo Polách a syn 02:24:44.8 36:03.4 01:13:02.1 (109)
103 77 / Muži I [139] Michal Hel 1993 CZE OCR Runners Olomouc 02:24:45.7 36:04.3 01:12:45.6 (105)
104 16 / Muži II [224] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 02:24:47.4 36:06.0 01:10:27.1 (80)
105 7 / Muži III [109] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:25:49.1 37:07.7 01:11:27.0 (95)
106 5 / Junioři [122] Matyáš Falta 2000 CZE Náchod 02:26:24.5 37:43.1 01:15:10.6 (124)
107 78 / Muži I [155] Jakub Jílek 1992 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:26:52.1 38:10.7 01:13:51.6 (117)
108 79 / Muži I [147] Stanislav Jakeš 1989 CZE Nakriv 02:27:33.9 38:52.5 01:11:44.4 (97)
109 80 / Muži I [360] Miroslav Rédl 1984 CZE Olomouc 02:27:46.6 39:05.2 01:11:10.3 (90)
110 81 / Muži Ipekar [200] PETR MLÍKA 1970 CZE United Bakeries 02:28:14.4 39:33.0 01:13:56.3 (118)
111 82 / Muži I [105] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:28:22.8 39:41.4 01:13:33.5 (113)
112 83 / Muži I [152] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:28:55.1 40:13.7 01:12:58.2 (108)
113 84 / Muži I [186] Ladislav Linhart 1974 CZE ČabanBike 02:29:44.8 41:03.4 01:13:23.6 (112)
114 85 / Muži I [126] Jiří Fričar 1975 CZE sám za sebe ,RockMachine gooo 02:29:56.9 41:15.5 01:15:19.2 (127)
115 86 / Muži I [311] Marek Doseděl 1977 CZE 02:30:11.6 41:30.2 01:15:15.8 (126)
116 87 / Muži I [345] Roman Hansmann 1984 CZE MOOLBIKE 02:30:13.4 41:32.0 01:15:53.7 (130)
117 88 / Muži I [133] Martin Hájek 1987 CZE Kolárna Olomouc 02:30:15.9 41:34.5 01:13:40.6 (116)
118 89 / Muži I [293] Jaroslav Plhák 1983 CZE CZ LOKO A 02:30:59.7 42:18.3 01:17:05.1 (148)
119 90 / Muži I [184] Michal Kučera 1985 CZE Mohelnice 02:31:03.2 42:21.8 01:16:30.7 (139)
120 91 / Muži I [174] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:31:06.4 42:25.0 01:12:51.9 (106)
121 92 / Muži I [349] Jiří Malec 1969 CZE Zábřeh 02:31:24.3 42:42.9 01:16:00.5 (133)
122 93 / Muži I [208] Jindřich Opluštil 1984 CZE Ostrava-Poruba 02:31:25.5 42:44.1 01:16:34.9 (140)
123 94 / Muži I [209] Pavel Orálek 1978 CZE CZ LOKO 02:31:31.4 42:50.0 01:15:15.8 (125)
124 95 / Muži I [287] Jan Kutálek 1986 CZE CZ LOKO 02:31:33.5 42:52.1 01:16:52.6 (144)
125 96 / Muži I [110] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 02:31:33.9 42:52.5 01:16:29.2 (138)
126 17 / Muži II [175] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 02:31:41.1 42:59.7 01:15:02.3 (123)
127 97 / Muži I [347] Alexandr Skribuckij 1991 CZE MOOLBIKE 02:31:46.3 43:04.9 01:15:54.0 (131)
128 1 / Juniorky [285] Zuzana Králíková 2001 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:32:14.8 43:33.4 01:15:55.1 (132)
129 18 / Muži II [305] Petr Ordáň 1965 CZE Cykloch team 02:32:15.0 43:33.6 01:16:20.9 (136)
130 19 / Muži II [265] Lubomír Zemek 1967 CZE TJ Družba Hlavnice 02:32:40.6 43:59.2 01:13:14.6 (111)
131 6 / Junioři [202] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 02:33:19.0 44:37.6 01:12:20.6 (104)
132 8 / Muži III [321] Pavel Podešva 1947 CZE Horní město 02:33:19.8 44:38.4 01:15:21.6 (128)
133 20 / Muži II [238] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 02:33:23.5 44:42.1 01:16:45.2 (142)
134 2 / Ženy [203] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 02:33:25.6 44:44.2 01:16:59.4 (146)
135 98 / Muži I [112] Lukáš Doležel 1990 CZE VK Olomouc 02:34:00.4 45:19.0 01:14:15.0 (119)
136 99 / Muži I [304] Miroslav Žváček 1968 CZE Dolní Studénky 02:34:17.4 45:36.0 01:18:45.7 (156)
137 100 / Muži I100kg [306] Josef Bešta 1982 CZE Klopina 02:34:17.8 45:36.4 01:14:28.0 (121)
138 101 / Muži I [269] Petr Zouhar 1987 CZE Kolšov 02:34:18.2 45:36.8 01:13:09.0 (110)
139 102 / Muži I [177] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:34:57.3 46:15.9 01:16:03.8 (135)
140 103 / Muži I [130] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:35:28.6 46:47.2 01:16:26.7 (137)
141 104 / Muži I [103] Jaroslav Bartoš 1982 CZE kórovačka bajk tým 02:35:35.1 46:53.7 01:15:24.6 (129)
142 105 / Muži I [303] Petr Ziegler 1970 CZE Duko Rýmařov 02:35:38.3 46:56.9 01:17:48.4 (153)
143 9 / Muži III [334] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:36:29.5 47:48.1 01:17:18.8 (150)
144 106 / Muži I [165] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:37:19.0 48:37.6 01:18:40.1 (155)
145 107 / Muži I [150] Petr Jansa 1976 CZE Moravská Třebová 02:37:50.5 49:09.1 01:13:38.9 (115)
146 108 / Muži I [249] Milan Třaskoš 1979 CZE Trhoši 02:37:50.9 49:09.5 01:19:17.8 (159)
147 109 / Muži I [244] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:38:04.2 49:22.8 01:17:04.2 (147)
148 110 / Muži I [178] Richard Horák 1975 CZE 3Atlonteam Uničov 02:38:24.5 49:43.1 01:26:39.1 (190)
149 10 / Muži III [313] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:38:45.0 50:03.6 01:18:02.6 (154)
150 111 / Muži Ipekar [129] Daniel Glogar 1978 CZE Pekařství Knappe 02:39:23.2 50:41.8 01:17:06.9 (149)
151 21 / Muži II [241] Milan Škoda 1966 CZE Redpoint team 02:39:23.8 50:42.4 01:18:51.0 (158)
152 112 / Muži Ipekar [179] Roman Krčmář 1968 CZE Kleins 02:39:36.8 50:55.4 01:16:54.5 (145)
153 113 / Muži I [262] Pavel Všetíček 1976 CZE Litovel 02:40:33.0 51:51.6 01:18:46.2 (157)
154 3 / Ženy [154] Romana Jašková 1990 CZE Atletika Zábřeh 02:40:35.8 51:54.4 01:19:56.8 (161)
155 114 / Muži I [296] LIBOR ŠPAČEK 1975 CZE LESNICE 02:40:59.0 52:17.6 01:17:47.4 (152)
156 115 / Muži I100kg [322] Vladimír Kistan 1971 CZE Rzmarov 02:41:38.5 52:57.1 01:22:11.9 (174)
157 116 / Muži Ipekar [258] Petr Veselík 1977 CZE PFAHNL 02:42:35.0 53:53.6 01:16:41.7 (141)
158 117 / Muži I [232] Jan Smejkal 1993 CZE Olomouc 02:42:37.1 53:55.7 01:16:51.4 (143)
159 118 / Muži I [290] milan navara 1980 CZE muthafucka 02:42:44.9 54:03.5 01:20:55.6 (165)
160 119 / Muži I [335] Zbyněk Šindler 1972 CZE červena jahoda 02:43:15.5 54:34.1 01:20:12.5 (162)
161 120 / Muži I [237] Ondřej Studénka 1985 CZE Brno 02:43:23.7 54:42.3 01:16:02.8 (134)
162 121 / Muži Ihandicap [330] Patrik Valas 1979 CZE HAMET 02:43:57.1 55:15.7 01:21:17.8 (167)
163 122 / Muži I100kg [235] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 02:44:15.1 55:33.7 01:21:32.7 (169)
164 22 / Muži IIpekar [226] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:44:38.0 55:56.6 01:22:46.7 (177)
165 23 / Muži II [169] Petr Knápek 1966 CZE KN PROJECT 02:45:17.7 56:36.3 01:19:39.4 (160)
166 123 / Muži Ipekar [158] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 02:45:33.2 56:51.8 01:20:35.5 (163)
167 124 / Muži Ipekar [255] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:47:58.2 59:16.8 01:22:44.8 (176)
168 4 / Ženy [119] Lenka Eliášová 1978 CZE Hačky 02:48:04.8 59:23.4 01:21:37.1 (170)
169 125 / Muži I [302] Michal Zelený 1988 CZE Šumperk 02:48:07.4 59:26.0 01:22:07.2 (172)
170 24 / Muži IIpekar [231] Petr Slavík 1966 CZE PFAHNL 02:49:17.1 01:00:35.7 01:22:51.0 (178)
171 126 / Muži I [168] Miroslav Klug 1989 CZE CDW 02:49:37.6 01:00:56.2 01:21:59.0 (171)
172 127 / Muži I100kg [185] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport tým Mohelnice 02:49:37.9 01:00:56.5 01:21:01.3 (166)
173 128 / Muži I [118] Stanislav Duchovný 1981 CZE Dvorce 02:49:43.5 01:01:02.1 01:26:23.5 (188)
174 25 / Muži II [325] Evžen Javora 1959 CZE ZAMBICOS ZLÍN 02:49:55.0 01:01:13.6 01:23:28.8 (180)
175 129 / Muži I [298] Martin Tělupil 1988 CZE Zábřeh na Moravě 02:50:01.8 01:01:20.4 01:23:10.0 (179)
176 130 / Muži I100kg [333] Ondřej Polách 1988 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:50:49.4 01:02:08.0 01:20:47.4 (164)
177 11 / Muži IIIpekar [160] Luboš Karník 1955 CZE Alimpek 02:51:24.2 01:02:42.8 01:30:53.1 (206)
178 5 / Ženy [318] Hana Dostálová 1970 CZE Křelov 02:51:29.1 01:02:47.7 01:25:20.4 (185) 03:27:45.1 (1)
179 131 / Muži I [172] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:51:45.0 01:03:03.6 01:25:54.3 (186)
180 132 / Muži I [300] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:52:49.8 01:04:08.4 01:22:25.2 (175)
181 133 / Muži I [135] Tomáš Handl 1975 CZE Olomouc 02:53:28.1 01:04:46.7 01:29:07.6 (202)
182 134 / Muži I [107] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:54:58.7 01:06:17.3 01:22:11.0 (173)
183 12 / Muži III [331] Jaroslav Kroutilík 1955 CZE Vyškov 02:54:59.6 01:06:18.2 01:27:19.9 (192)
184 135 / Muži I [348] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 02:55:09.2 01:06:27.8 01:28:12.0 (200)
185 136 / Muži I [146] Michal Chromek 1971 CZE Křelov-Břuchotín 02:56:32.8 01:07:51.4 01:24:15.2 (182)
186 137 / Muži I100kg [358] Petr Šimek 1981 CZE Nakriv 02:58:50.6 01:10:09.2 01:24:42.1 (183)
187 138 / Muži I [115] Jakub Doubrava 1993 CZE Zábřeh 02:59:24.8 01:10:43.4 01:31:37.7 (210)
188 13 / Muži III [164] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 02:59:30.7 01:10:49.3 01:27:21.5 (193)
189 6 / Ženy [227] Irena Rutarová 1972 CZE Credo team 02:59:38.6 01:10:57.2 01:27:56.5 (198)
190 139 / Muži I [163] Viktor Kejík 1976 CZE MIBO Bike Team 03:01:17.6 01:12:36.2 01:27:50.5 (197)
191 140 / Muži I [132] Jan Hadáček 1977 CZE MIBO Bike Team 03:01:19.0 01:12:37.6 01:27:59.8 (199)
192 26 / Muži II [183] Petr Kučera 1965 CZE Nezmar 03:01:27.5 01:12:46.1 01:27:01.4 (191)
193 141 / Muži I [273] Petr Drdak 1977 CZE Vysoke Myto 03:01:46.4 01:13:05.0 01:25:57.5 (187)
194 142 / Muži I [270] Vojtěch Žákovčík 1970 CZE Dopiju a jedu Holešov 03:02:10.5 01:13:29.1 01:27:33.9 (194)
195 143 / Muži I100kg [223] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:02:24.4 01:13:43.0 01:27:45.8 (196)
196 144 / Muži I [240] Radek Ševčík 1981 CZE Štěpánov 03:02:25.5 01:13:44.1 01:32:43.4 (215)
197 145 / Muži I [260] Rostislav Vlček 1976 CZE CYKLO ŽOPY 03:03:46.8 01:15:05.4 01:26:36.8 (189)
198 7 / Ženy [220] Jana Pospíšilová 1983 CZE Uničov 03:04:22.1 01:15:40.7 01:30:00.2 (204)
199 146 / Muži I [145] Juraj Chovanec 1970 CZE LESNICE 03:04:29.7 01:15:48.3 01:28:18.2 (201)
200 147 / Muži Ipekar [149] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 03:05:08.1 01:16:26.7 01:24:14.8 (181)
201 27 / Muži II [272] Pavel Žierik 1959 CZE Holice 03:05:55.0 01:17:13.6 01:32:47.0 (216)
202 148 / Muži I [140] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 03:06:13.0 01:17:31.6 01:34:34.4 (220)
203 8 / Ženy [125] Jitka Fojtková 1987 CZE MOOLBIKE.CZ 03:07:46.5 01:19:05.1 01:30:40.2 (205)
204 149 / Muži I100kg [254] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 03:10:12.2 01:21:30.8 01:31:31.7 (209)
205 28 / Muži IIpekar [188] Miroslav Lipavský 1958 CZE PFAHNL 03:10:13.5 01:21:32.1 01:32:11.7 (212)
206 29 / Muži IIpekar [181] Josef Křížek 1963 CZE Dubicko 03:10:28.4 01:21:47.0 01:29:33.4 (203)
207 150 / Muži I [205] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 03:11:07.0 01:22:25.6 01:33:46.3 (219)
208 14 / Muži III [127] Zdenek Fucik 1956 CZE delta real sumperk 03:11:41.3 01:22:59.9
209 151 / Muži I [221] David Pyszný 1976 CZE Králíky 03:13:15.6 01:24:34.2 01:31:18.2 (208)
210 152 / Muži I [372] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn 03:13:22.6 01:24:41.2 01:40:40.7 (230)
211 30 / Muži II100kg [211] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:13:39.9 01:24:58.5 01:35:01.8 (221)
212 153 / Muži I [134] Tomáš Halfar 1982 CZE Uničov 03:14:09.8 01:25:28.4 01:32:41.3 (214)
213 154 / Muži Ipekar [247] David Tměj 1980 CZE PFAHNL 03:15:54.3 01:27:12.9 01:17:40.9 (151)
214 31 / Muži II [264] Ladislav Závrbský 1964 CZE CYKLO ŽOPY 03:16:07.9 01:27:26.5 01:40:22.8 (229)
215 32 / Muži II [280] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:16:34.4 01:27:53.0 01:37:08.9 (224)
216 155 / Muži Ipekar [191] Jiří Macháček 1979 CZE United Bakeries 03:17:40.4 01:28:59.0 01:25:13.1 (184)
217 33 / Muži II [355] Jiří Pavelka 1965 CZE Olomouc 03:18:04.8 01:29:23.4 01:21:20.5 (168)
218 15 / Muži IIIpekar [182] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:18:20.5 01:29:39.1 01:32:08.2 (211)
219 34 / Muži II [116] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:18:27.2 01:29:45.8 01:43:44.9 (235)
220 156 / Muži I [123] Petr Fišnar 1986 CZE CREDO TEAM 03:18:27.3 01:29:45.9 01:27:44.6 (195)
221 157 / Muži I [131] Josef Gulyas 1974 CZE CZ LOKO 03:18:36.6 01:29:55.2 01:37:28.0 (225)
222 158 / Muži Ipekar [143] Jaromír Hrudník 1976 CZE United Bakeries 03:18:45.2 01:30:03.8 01:32:54.2 (217)
223 159 / Muži I [342] Tomáš Žouželka 1976 CZE KNP Project Zábřeh 03:19:05.4 01:30:24.0 01:32:26.9 (213)
224 9 / Ženy [216] Martina Plichtová 1979 CZE Chýně 03:19:08.5 01:30:27.1 01:31:14.6 (207)
225 35 / Muži IIpekar [248] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod 03:21:00.9 01:32:19.5 01:49:52.2 (241)
226 160 / Muži I100kg [234] Robert Sonntag 1973 CZE Všetulské bajk tým 03:21:37.7 01:32:56.3 01:43:46.2 (236)
227 161 / Muži Ihandicap [332] Miroslav a Tomáš Rybaříkovi 1979 CZE Malá Vídeň (Tandem) 03:26:20.1 01:37:38.7 01:36:36.1 (223)
228 36 / Muži II [245] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:27:33.4 01:38:52.0 01:40:05.8 (227)
229 162 / Muži I [301] Petr Všetiček 1977 CZE Mladějovice 03:27:36.0 01:38:54.6 01:39:34.4 (226)
230 163 / Muži I [161] martin kaspar 1976 CZE Tři šneci 03:28:01.4 01:39:20.0 01:33:44.9 (218)
231 10 / Ženy [229] Petra Salcburgerová 1989 CZE Šumperk 03:28:20.9 01:39:39.5 01:41:30.7 (233)
232 37 / Muži II [137] Stanislav Hašek 1966 CZE Kolšov 03:28:37.4 01:39:56.0 01:36:14.2 (222)
233 164 / Muži I [251] Vlastimil Uherka 1969 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:30:11.0 01:41:29.6 01:40:49.3 (231)
234 38 / Muži IIpekar [198] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:30:19.8 01:41:38.4 01:42:10.0 (234)
235 39 / Muži II100kg [121] Jiří Falta 1967 CZE Nezmar 03:30:48.3 01:42:06.9 01:40:10.0 (228)
236 165 / Muži I [233] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 03:34:42.1 01:46:00.7 01:46:41.5 (237)
237 40 / Muži II [297] Josef Tělupil 1962 CZE manželka 03:42:41.9 01:54:00.5 01:47:36.7 (239)
238 166 / Muži I100kg [201] Petr Musil 1971 CZE Všetulské bajk tým 03:43:35.3 01:54:53.9 01:47:20.4 (238)
239 16 / Muži III [213] Jan Petr 1949 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:50:50.0 02:02:08.6 01:49:19.5 (240)
240 167 / Muži Ipekar [180] David Krišťák 1987 CZE Zeelandia 03:53:43.2 02:05:01.8 01:41:10.3 (232)
241 17 / Muži III [114] František Došek 1951 CZE Holešov 03:53:53.3 02:05:11.9 01:55:40.0 (242)
242 18 / Muži IIIpekar [217] Jaroslav Pomp 1956 CZE UNITED BAKERIES 04:00:08.6 02:11:27.2 01:55:57.8 (244)
243 19 / Muži IIIpekar [190] Jan Máhrla 1954 CZE Diamant 04:41:51.5 02:53:10.1 02:09:11.1 (245)
DNF / Muži I [375] Miroslav Poštolka 1975 CZE Nový Malín
DNF / Muži I [153] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 01:02:27.9 (28)
DNF / Muži I [352] libor zita 1973 CZE KN PROJECT 01:04:32.4 (39)
DNF / Ženy [166] gabriela kinclová 1979 CZE uničov 01:55:45.3 (243)

výsledková listina 30km

start ~ 11:18:00

01:57:06.352
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / StaršíŽáci [440] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:19.6
2 2 / StaršíŽáci [425] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 01:07:45.5 03:25.9
3 1 / TouristOpen [450] Tomáš Koukol 1978 CZE Olomouc 01:14:42.4 10:22.8
4 2 / TouristOpen [472] Aleš Heger 1996 CZE Šumperk 01:14:49.6 10:30.0
5 3 / TouristOpen [462] Jiří Hetflajš 1982 CZE Tři šneci 01:16:46.7 12:27.1
6 4 / TouristOpen [455] Václav Riedl 1939 CZE AKUNA Brno 01:18:16.0 13:56.4
7 3 / StaršíŽáci [404] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 01:19:15.4 14:55.8
8 4 / StaršíŽáci [469] Jan Kvapil 2002 CZE Bludov 01:21:21.9 17:02.3
9 5 / TouristOpen [453] Daniel Alvarez Perez 1979 ESP Gijon 01:21:34.6 17:15.0
10 6 / TouristOpen [418] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:21:49.1 17:29.5
11 7 / TouristOpen [473] Lukáš Jáně 1995 CZE Šumperk 01:23:16.6 18:57.0
12 1 / Předžáci [413] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:27:30.6 23:11.0
13 8 / TouristOpen [412] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 01:27:30.9 23:11.3
14 9 / TouristOpen [432] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:29:06.2 24:46.6
15 10 / TouristOpen [479] Jiří Vepřek 1992 CZE Leština 01:29:48.7 25:29.1
16 5 / StaršíŽáci [402] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:30:52.9 26:33.3
17 11 / TouristOpen [474] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 01:31:43.2 27:23.6
18 12 / TouristOpen [428] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 01:32:07.6 27:48.0
19 13 / TouristOpen [434] Luděk Švéda 1978 CZE Tři šneci 01:33:55.9 29:36.3
20 14 / TouristOpen [401] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 01:34:56.3 30:36.7
21 15 / TouristOpen [435] Michal Tomášek 1991 CZE CREDO TEAM 01:36:38.5 32:18.9 02:06:51.9 (1)
22 16 / TouristOpen [414] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 01:38:07.5 33:47.9
23 17 / TouristOpen [405] Jaromír Doležal 1974 CZE Překlady Hrochová Brníčko 01:38:12.8 33:53.2
24 18 / TouristOpen [430] Milan Neumann 1966 CZE Cirlibaba 01:38:13.0 33:53.4
25 1 / PekařkyMladšípekar [459] Edita Maříková 1993 CZE Pekárna Velký Újezd 01:40:28.2 36:08.6
26 1 / MladšíŽaci [463] Kryštof Hanzal 2005 CZE Frýdštejn 01:40:34.2 36:14.6
27 2 / MladšíŽaci [437] Jan Zapletal 2005 CZE Kladky 01:42:49.1 38:29.5
28 19 / TouristOpen [438] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 01:42:49.4 38:29.8
29 20 / TouristOpen [445] Tereza Nétková 1985 CZE Šumperk 01:43:25.7 39:06.1
30 21 / TouristOpen [421] Jan Kolář 1986 CZE Postřelmov 01:44:08.9 39:49.3
31 22 / TouristOpen [439] Jiří Zatloukal 1998 CZE Postřelmov 01:44:10.7 39:51.1
32 2 / PekařkyMladšípekar [426] Lucie Malá 1983 CZE Zeelandia 01:46:48.6 42:29.0
33 23 / TouristOpen [447] Libor Vyhlídal 1967 CZE Zábřeh 01:47:33.0 43:13.4
34 24 / TouristOpen [431] Kateřina Nováková 1973 CZE Olomouc 01:47:51.2 43:31.6
35 1 / StaršíŽačky [419] Michaela Klimešová 2004 CZE Vikýřovice 01:48:03.7 43:44.1
36 25 / TouristOpen [415] Dušan Horňák 1958 CZE Náměšť na Hané 01:48:29.4 44:09.8
37 2 / Předžáci [476] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 01:51:02.0 46:42.4
38 26 / TouristOpen [475] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 01:51:04.3 46:44.7
39 27 / TouristOpen [442] Pokorný Jiří 1997 CZE SK Salith sport , z.s. 01:52:35.8 48:16.2 56:20.5 (1)
40 28 / TouristOpen [408] Martina Fričarová 1974 CZE Sama za sebe RockMachine gooo 01:53:05.0 48:45.4
41 29 / TouristOpen [409] Radka Habigerová 1995 CZE Cyklo Polách Šumperk 01:53:25.7 49:06.1
42 30 / TouristOpen [429] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 01:54:20.6 50:01.0
43 31 / TouristOpenpekar [417] Petr Jiřík 1998 CZE razdvatři 01:55:01.3 50:41.7
44 2 / StaršíŽačky [461] Šárka Šimčíková 2003 CZE Uničov 01:57:02.4 52:42.8
45 32 / TouristOpen [460] Jaroslav Šimčík 1971 CZE Uničov 01:57:04.5 52:44.9
46 33 / TouristOpen [436] Jana Tvrdoňová 1983 CZE Olomouc 01:59:23.2 55:03.6
47 34 / TouristOpen [427] Lucie Mrázková 1995 CZE Holešov 02:01:33.3 57:13.7
48 35 / TouristOpenhandicap [465] Markéta Kleisnerová 1983 CZE No hand 02:01:48.5 57:28.9
49 36 / TouristOpenpekar [416] Vít Jiřík 1963 CZE razdvatři 02:02:16.6 57:57.0
50 37 / TouristOpen [400] Darina Hladká 1991 CZE Cyklomorava 02:02:28.2 58:08.6
51 3 / MladšíŽaci [443] adam kaspar 2006 CZE Tři šneci 02:03:48.2 59:28.6
52 38 / TouristOpen [471] Ladislav Šin 1964 CZE 02:04:22.3 01:00:02.7
53 4 / MladšíŽaci [477] Jaroslav Dostál 2006 CZE Pavlov 02:05:01.5 01:00:41.9
54 39 / TouristOpen [478] Jaroslav Dostál 1979 CZE Pavlov 02:05:03.0 01:00:43.4
55 40 / TouristOpen [433] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava 02:11:45.3 01:07:25.7
56 6 / StaršíŽáci [454] Tomáš Hlava 2002 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:13:44.1 01:09:24.5 01:04:40.7 (3)
57 41 / TouristOpen [424] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:15:46.8 01:11:27.2
58 42 / TouristOpen [470] Pavel Hašek 1964 CZE Mohelnice 02:16:42.7 01:12:23.1
59 3 / Předžáci [456] Matyáš Olša 2008 CZE Zlín 02:18:48.4 01:14:28.8
60 4 / Předžáci [446] Tomáš NOVÁK 2008 CZE Zvole 02:18:49.9 01:14:30.3
61 3 / PekařkyMladšípekar [420] Pavla Kochová 1983 CZE United Bakeries 02:22:40.8 01:18:21.2
62 43 / TouristOpen [441] Ivana Hladká 1969 CZE Cyklomorava 02:26:25.4 01:22:05.8
63 44 / TouristOpen [411] Zuzana Halamová 1994 CZE Ruda nad Moravou 02:41:52.6 01:37:33.0
64 45 / TouristOpen [406] Zdeněk Drásal 1962 CZE Zábřeh 02:45:53.2 01:41:33.6
65 46 / TouristOpen [410] František Halama 1962 CZE Ruda nad Moravou 02:59:33.0 01:55:13.4
66 47 / TouristOpen [422] Dobroslav Krutta 1960 CZE Zábřeh 02:59:33.6 01:55:14.0
67 5 / Předžáci [444] Jan Kulík 2009 CZE CK Morava 03:16:40.1 02:12:20.5
68 48 / TouristOpen [403] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 03:16:40.6 02:12:21.0
69 49 / TouristOpen [468] Ladislav Drápal 1994 CZE Přerov 03:19:00.3 02:14:40.7
70 50 / TouristOpen [2] Pavel Nečas 1990 CZE Bajkeři 04:05:18.2 03:00:58.6
70 50 / TouristOpen [1] Esther Lubadika 1990 CZE Bajkeři 04:05:18.2 03:00:58.6
DNF / TouristOpen [467] Petr Chvojka 1977 CZE GHOST team
DNF / TouristOpen [457] Lukáš Malínek 1999 CZE Šumperk 56:21.5 (2)
DNF / TouristOpen [458] Michal Talík 1991 CZE Olomouc 01:04:58.1 (4)

výsledková listina 15km handicap

start ~ 11:23:00

01:34:04.64
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Mužihandicap [367] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 01:00:50.8
2 2 / Mužihandicap [368] František Novák 1966 CZE Tricykl 01:18:11.2 17:20.4
3 3 / Mužihandicap [369] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 01:33:42.1 32:51.3
4 4 / Mužihandicap [364] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 01:42:25.9 41:35.1
5 5 / Mužihandicap [370] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 02:15:13.2 01:14:22.4