Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:00

02:29:04.056
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži II [179] jiri kosek 1966 CZE sport studene 02:04:36.4 03:15:59.0 (6)
2 2 / Muži II [139] Miloš Hejtmánek 1963 CZE C.A.C-mtb 02:07:50.3 03:13.9
3 3 / Muži IIhandicap [243] Luděk Šaník 1959 CZE Černí koně 02:12:20.2 07:43.8
4 4 / Muži II [119] Petr Dosoudil 1967 CZE Sámzasebe 02:13:40.7 09:04.3
5 5 / Muži II [228] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 02:14:08.7 09:32.3
6 6 / Muži II [303] Jiří Kubín 1965 CZE Malbery Opava 02:14:37.7 10:01.3
7 7 / Muži II [400] Jiří Hýbl 1962 CZE Zábřeh 02:15:37.2 11:00.8
8 8 / Muži II [300] Petr Klein 1965 CZE Štíty 02:18:38.6 14:02.2
9 9 / Muži II [129] Milan Frank 1967 CZE Cykloklub Morava 02:20:33.7 15:57.3
10 10 / Muži II [237] Miroslav Sobala 1962 CZE biketeam Zlaté Hory 02:21:43.6 17:07.2
11 11 / Muži II [249] Milan Škoda 1966 CZE Redpoint team 02:22:46.1 18:09.7
12 12 / Muži II [101] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo cycles Přerov 02:23:49.6 19:13.2
13 13 / Muži II [172] Radovan Kohout 1966 CZE Medlov 02:24:52.4 20:16.0
14 14 / Muži II [307] Miroslav Křeček 1962 CZE KOB Prostějov 02:24:54.0 20:17.6
15 15 / Muži IIpekar [224] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:24:56.6 20:20.2
16 16 / Muži II [167] Roman Klein 1968 CZE Uničov 02:25:44.9 21:08.5
17 17 / Muži II [279] Lubomír Zemek 1967 CZE TJ Družba Hlavnice 02:30:01.4 25:25.0
18 18 / Muži II [242] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 02:33:45.7 29:09.3
19 19 / Muži II [269] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:35:05.6 30:29.2
20 20 / Muži II [218] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 02:36:20.9 31:44.5
21 21 / Muži II [169] Petr Knápek 1966 CZE KN PROJECT 02:38:13.0 33:36.6
22 22 / Muži II [296] Ladislav Unzeitig 1967 CZE UNO Flock 02:38:36.8 34:00.4
23 23 / Muži IIpekar [231] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:40:44.3 36:07.9
24 24 / Muži II [213] Rostislav Nétek 1959 CZE SK Salith sport , z.s. 02:53:10.7 48:34.3
25 25 / Muži II100kg [116] Rudolf Doležal 1963 CZE Cyklomorava 02:59:41.6 55:05.2
26 26 / Muži IIpekar [216] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:00:40.6 56:04.2
27 27 / Muži IIpekar [235] Petr Slavík 1966 CZE PFAHNL 03:07:06.9 01:02:30.5
28 28 / Muži II [120] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:09:33.3 01:04:56.9
29 29 / Muži IIhandicap [201] Martin Matoušek 1964 CZE Černí koně - Apache 03:16:04.6 01:11:28.2
30 30 / Muži II [254] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:23:37.3 01:19:00.9
31 31 / Muži IIpekar [202] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:25:29.9 01:20:53.5
32 32 / Muži II [287] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:31:20.3 01:26:43.9