Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži III [180] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:04:15.4
2 2 / Muži III [131] Miroslav Frkal 1956 CZE NOVATOP Opava 02:05:44.6 01:29.2
3 3 / Muži III [311] Tomáš Boreček 1957 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:11:52.6 07:37.2
4 4 / Muži III [109] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:24:11.7 19:56.3
5 5 / Muži III [102] Miroslav Barfus 1958 CZE CYKLO ŽOPY 02:32:54.9 28:39.5
6 6 / Muži III [316] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:35:05.8 30:50.4
7 7 / Muži III [295] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:35:28.4 31:13.0
8 8 / Muži III100kg [226] Ivo Raida 1955 CZE eSeNBáci Jeseník 02:37:27.1 33:11.7
9 9 / Muži III [145] Petr HRUBÝ 1946 CZE ELEKTROKOLO 02:38:16.4 34:01.0
10 10 / Muži III [164] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 02:53:49.8 49:34.4
11 11 / Muži IIIhandicap [247] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 02:54:11.9 49:56.5
12 12 / Muži IIIpekar [191] Miroslav Lipavský 1958 CZE PFAHNL 02:54:13.3 49:57.9
13 13 / Muži IIIpekar [160] Luboš Karník 1955 CZE Alimpek 02:56:06.7 51:51.3
14 14 / Muži IIIpekar [222] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 03:36:32.3 01:32:16.9
15 15 / Muži III [272] Zdeněk Všetička 1953 CZE SKP OLOMOUC 03:41:58.1 01:37:42.7
16 16 / Muži IIIpekar [185] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:49:28.6 01:45:13.2
DNF / Muži IIIpekar [258] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod