Moravský bikemaraton 2019

31.08.2019 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 45, muži : 42, ženy: 3, Muži A: 9, Muži B: 12, Muži C: 14, Muži D: 7, Juniorky: 0, Ženy A: 1, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, Tandemy: 4 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 170, muži : 162, ženy: 8, Junioři: 7, Muži I: 115, Muži II: 28, Muži III: 12, Juniorky: 2, Ženy: 6 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 70, muži : 52, ženy: 18, Předžáci: 3, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 11, TouristOpen: 42, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 3, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 1, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 25270B01.09.2019 08:14:50

výsledková listina 80km

start ~ 11:04:37

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hraz
1 1 / Muži A [55] Petr kubelka 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:59:39.7 01:46:09.0 (1)
2 1 / Muži B [54] Adam Pilčík 1984 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 02:59:42.8 00:03.1 01:46:14.0 (2)
3 2 / Muži B [37] Tomáš Satke 1989 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:04:44.0 05:04.3 01:49:44.0 (6)
4 3 / Muži B [3] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:06:43.2 07:03.5 01:48:46.0 (3)
5 2 / Muži A [39] Lukáš Václavek 1991 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 03:06:43.5 07:03.8 01:49:22.0 (4)
6 4 / Muži B [46] Michal smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:12:59.1 13:19.4 01:49:43.0 (5)
7 3 / Muži A [12] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn 03:16:13.6 16:33.9 01:52:44.0 (9)
8 4 / Muži A [2] Ondřej Kušnír 1999 CZE ON-OFF Team 03:17:25.1 17:45.4 01:51:53.0 (7)
9 1 / Muži C [14] Martin Dusík 1974 CZE Force Fojtík Head Team 03:18:30.8 18:51.1 01:58:19.0 (13)
10 5 / Muži B [45] Michal Hyneček 1987 CZE Aspire 03:20:33.5 20:53.8 01:52:28.0 (8)
11 6 / Muži B [16] Maroš Erdziak 1980 CZE ENDEKA BASSTA team 03:21:15.3 21:35.6 01:55:48.0 (10)
12 5 / Muži A [10] David Babiánek 1993 CZE Cycloracing Team 03:25:43.6 26:03.9 01:56:22.0 (11)
13 2 / Muži C [57] Tomas Zlámal 1979 CZE olomouc 03:25:55.5 26:15.8 01:58:34.0 (14)
14 1 / Muži D [24] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:26:50.3 27:10.6 01:58:36.0 (16)
15 3 / Muži C [32] Robert Planička 1976 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:27:15.8 27:36.1 01:58:36.0 (15)
16 6 / Muži A [47] Patrik sázel 1993 CZE Přikazy 03:29:09.2 29:29.5 01:58:15.0 (12)
17 2 / Muži D [21] Lubomir Horký 1968 CZE Cykloklub Morava 03:29:55.1 30:15.4 02:00:01.0 (17)
18 7 / Muži B [48] vladimír tejkal 1984 CZE Olomouc 03:32:57.0 33:17.3 02:01:11.0 (19)
19 7 / Muži A [15] Michal Dušek 1992 CZE CK Morava 03:33:37.0 33:57.3 02:01:05.0 (18)
20 3 / Muži D [53] Miroslav kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:34:57.7 35:18.0 02:05:09.0 (21)
21 8 / Muži B [18] Martin Halfar 1989 CZE eSeNBáci Jeseník 03:47:16.8 47:37.1 02:05:18.0 (22)
22 4 / Muži C [51] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 03:47:49.5 48:09.8 02:03:41.0 (20)
23 4 / Muži D [17] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:50:44.0 51:04.3 02:10:49.0 (25)
24 5 / Muži C [38] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 03:53:55.6 54:15.9 02:14:25.0 (26)
25 5 / Muži D [30] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 03:54:11.0 54:31.3 02:15:05.0 (28)
26 9 / Muži B [49] petr novák 1987 CZE Přerov 03:55:21.5 55:41.8 02:10:10.0 (24)
27 8 / Muži A [31] Michael Novák 1992 CZE Olomouc 03:58:28.5 58:48.8 02:09:43.0 (23)
28 6 / Muži C [13] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 04:01:25.1 01:01:45.4 02:21:49.0 (30)
29 10 / Muži B [36] Zdeněk Ryšavý 1987 CZE Zábřeh 04:02:23.0 01:02:43.3 02:15:03.0 (27)
30 6 / Muži D [20] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE SHOTR BIKE 04:04:49.7 01:05:10.0 02:22:07.0 (31)
31 7 / Muži C [52] Drahomir koudelka 1971 CZE meixner consulting 04:04:59.4 01:05:19.7 02:20:31.0 (29)
32 8 / Muži C [33] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 04:14:23.4 01:14:43.7 02:23:05.0 (33)
33 9 / Muži C [50] zbyněk vítámvás 1973 CZE 04:15:20.1 01:15:40.4 02:22:39.0 (32)
34 10 / Muži C [22] Petr Jansa 1976 CZE MORAVSKÁ TŘEBOVÁ 04:29:53.4 01:30:13.7 02:34:47.0 (38)
35 11 / Muži C [35] Aleš Procházka 1971 CZE Přerov 04:31:25.4 01:31:45.7 02:26:16.0 (34)
36 1 / Ženy A [28] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 04:31:54.9 01:32:15.2 02:41:40.0 (41)
37 12 / Muži C [19] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 04:38:52.18 01:39:12.48 02:28:36.0 (35)
38 7 / Muži D [27] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 04:47:43.6 01:48:03.9 02:32:47.0 (36)
39 13 / Muži C [56] Miloš doskočil 1974 CZE SPORTON ŠUMPERK 04:47:54.54 01:48:14.84 02:41:02.0 (40)
40 1 / Ženy [26] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:53:40.41 01:54:00.71 02:48:23.0 (42)
41 11 / Muži B [29] Svatopluk Neradil 1980 CZE Šela sport 04:56:48.62 01:57:08.92 02:40:58.0 (39)
42 9 / Muži A [23] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 05:00:01.72 02:00:22.02 02:32:52.0 (37)
43 2 / Ženy [25] Lenka Kašparová 1979 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 05:12:08.34 02:12:28.64 02:57:09.0 (43)
DNF / Muži B [1] Tomáš Kechrt 1981 CZE PRIME sport expert
DNF / Muži C [44] Petr Kubíček 1975 CZE SPORTON ŠUMPERK

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:04:37

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hraz
1 1 / Tandemy [43] Roman Janoš Kotas Tomáš 1980 CZE Tüv Süd Rusava Bike Team 03:49:12.3 02:13:56.0 (1)
2 2 / Tandemy [41] Jaroslav Jarkovský Jakub Fux 1968 CZE Cyklosport Unite 04:42:39.35 53:27.05 02:39:04.0 (2)
3 3 / Tandemy [42] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 05:17:16.2 01:28:03.9 03:03:25.0 (4)
4 4 / Tandemy [40] Martin Bebčák Bahno Pavel 1980 SVK HCK JAMES PÚCHOV 05:18:03.71 01:28:51.41 02:49:53.0 (3)

výsledková listina 50km

start ~ 11:10:23

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hraz
1 1 / Muži I [283] Tomáš fláma 1997 CZE TS Bohemia 01:45:18.4
2 2 / Muži I [136] Radek Holec 1999 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:46:12.1 00:53.7
3 3 / Muži I [259] David hladiš 1995 CZE Cykloteam kolarna 01:48:40.4 03:22.0
4 4 / Muži I [135] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:48:40.9 03:22.5
5 1 / Junioři [164] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 01:49:03.1 03:44.7
6 5 / Muži I [285] Martin LANGER 1984 CZE Moolbike.cz Olomouc 01:54:17.8 08:59.4
7 6 / Muži I [157] Vladislav Krejčí 1974 CZE Bike sport Uničov 01:54:21.0 09:02.6
8 7 / Muži I [166] Pavel Kvítek 1986 CZE Kovo Praha 01:54:22.1 09:03.7
9 2 / Junioři [274] Vojtěch souček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:57:34.8 12:16.4
10 8 / Muži I [223] Milan Stryk 1985 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:59:32.3 14:13.9
11 9 / Muži I [272] Tomáš březina 1989 CZE IN-LIFE Cycling Team 02:00:09.8 14:51.4
12 10 / Muži I [271] Pavel Vlček 1990 CZE IN-LIFE cycling team 02:01:46.6 16:28.2
13 3 / Junioři [215] Roman Skoumal 2003 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:02:04.4 16:46.0
14 11 / Muži I [165] Ludvík Kurečka 1996 CZE Force Fojtík Head Team 02:02:38.1 17:19.7
15 12 / Muži I [189] Lukáš Nevrlý 1985 CZE Koala - Stevens MTB team 02:03:11.9 17:53.5
16 13 / Muži I [190] Patrik Novák 1992 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:03:26.7 18:08.3
17 14 / Muži I [104] Svatoslav Běhůnek 1981 CZE Unitherm Běhůnek s.r.o. 02:03:48.6 18:30.2
18 15 / Muži I [167] Roman Lindner 1984 CZE Dolany 02:03:58.9 18:40.5
19 16 / Muži I [288] Tomáš Kostka 1974 CZE CREDO TEAM 02:04:01.5 18:43.1
20 17 / Muži I [152] Jiří König 1978 CZE Normalie czech 02:04:28.9 19:10.5
21 1 / Ženy [187] Tereza Nesetová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 02:05:08.6 19:50.2
22 18 / Muži I [277] Jaromír Ondra 1977 CZE Tovačov 02:05:48.4 20:30.0
23 19 / Muži I [200] Marek Petrovský 1972 CZE Promotorsport 02:06:14.37 20:55.97
24 20 / Muži I [225] Martin Šenk 1978 CZE Vosa Šumvald 02:06:14.59 20:56.19
25 21 / Muži Ipekar [147] Ivo Kolář 1988 CZE Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o. 02:07:13.4 21:55.0
26 1 / Muži II [179] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Koala - Stevens MTB team 02:08:16.0 22:57.6
27 22 / Muži I [286] ivo HANZlík 1985 CZE Moolbike.cz Olomouc 02:09:11.7 23:53.3
28 1 / Muži III [155] Jiří Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:09:28.2 24:09.8
29 23 / Muži I [112] Tomáš Čejka 1987 CZE CZ LOKO 02:09:52.7 24:34.3
30 24 / Muži I [230] Jan Šuba 1984 CZE VOSA Šumvald 02:09:53.2 24:34.8
31 25 / Muži I [119] David Dovrtěl 1993 CZE CYKLO ŽOPY 02:09:55.2 24:36.8
32 26 / Muži I [209] Marián Rolný 1978 CZE Nový Jičín 02:10:02.3 24:43.9
33 2 / Muži III [125] Miroslav Frkal 1956 CZE NOVATOP Opava 02:10:33.2 25:14.8
34 2 / Muži II [236] Alois Uchytil 1966 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 02:10:40.7 25:22.3
35 27 / Muži I [126] Tomáš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:11:03.0 25:44.6
36 28 / Muži I [208] David Richter 1977 CZE TOFIDO 02:11:41.7 26:23.3
37 29 / Muži I [183] Viktor Navrátil 1976 CZE Uničov 02:11:42.5 26:24.1
38 30 / Muži I [261] Martin Mervart 1977 CZE Štíty 02:11:52.0 26:33.6
39 3 / Muži II [268] Milan Machalický 1961 CZE Cycloracing team Olomouc 02:12:08.0 26:49.6
40 31 / Muži Ihandicap [279] Tomáš Kajnar 1978 CZE Zlaté Hory 02:12:39.0 27:20.6
41 32 / Muži I [265] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:12:47.5 27:29.1
42 4 / Junioři [216] Karel Smolen 2003 CZE Šternberk 02:13:17.6 27:59.2
43 4 / Muži II [109] Petr Buček 1968 CZE NOVATOP - LAPIERRE 02:13:59.4 28:41.0
44 33 / Muži I [160] Petr Kuběna 1978 CZE Ostrava 02:14:00.0 28:41.6
45 5 / Junioři [113] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:14:12.4 28:54.0
46 34 / Muži I [116] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:14:23.8 29:05.4
47 35 / Muži I [199] Jiří Pěnička 1979 CZE Zábřeh, Zvole 02:14:27.1 29:08.7
48 36 / Muži Ihandicap [172] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:14:28.3 29:09.9
49 5 / Muži II [221] Josef Staník 1969 CZE Bike Sport Uničov 02:14:30.1 29:11.7
50 37 / Muži I [184] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 02:16:03.9 30:45.5
51 38 / Muži I [249] Patrik böser 1982 CZE IIG Úštěk 02:16:16.4 30:58.0
52 39 / Muži I [214] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 02:16:17.4 30:59.0
52 39 / Muži I [234] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:16:17.4 30:59.0
54 41 / Muži I [241] Michal Vogel 1976 CZE ŠUMPERK 02:16:45.3 31:26.9
55 42 / Muži I [169] Roman Lux 1975 CZE d.Cycle 02:17:17.2 31:58.8
56 43 / Muži I100kg [222] Martin Stein 1983 CZE Respect Bikes 02:17:24.7 32:06.3
57 44 / Muži I [212] Jaroslav Rýznar 1986 CZE Uničov 02:17:28.0 32:09.6
58 45 / Muži I [114] Frantisek Dolezal 1987 CZE Újezd 02:17:56.5 32:38.1
59 46 / Muži I [134] Jiří Havran 1982 CZE Litomyšl 02:18:21.8 33:03.4
60 47 / Muži I [252] Pavel Matura 1976 CZE Bludov 02:18:29.0 33:10.6
61 48 / Muži I [232] Richard švrček 1976 CZE Cobram team 02:18:31.6 33:13.2
62 3 / Muži III [170] Karol Majerník 1957 CZE HaPeCyklosport Brno 02:18:49.9 33:31.5
63 49 / Muži I [186] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:19:15.5 33:57.1
64 50 / Muži I100kg [250] Petr Povolny 1979 CZE Olomouc 02:19:45.2 34:26.8
65 51 / Muži I [266] Milan Král 1975 CZE Mohelnice 02:19:48.4 34:30.0
66 52 / Muži I [171] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:19:57.8 34:39.4
67 6 / Muži II [101] Karel Albrecht 1967 CZE Lupěné 02:20:15.2 34:56.8
68 53 / Muži I [276] Roman Faltus 1979 CZE Šumperk 02:20:32.9 35:14.5
69 54 / Muži I [141] Josef Kaplan 1981 CZE Jablonné nad Orlicí 02:20:59.4 35:41.0
70 55 / Muži I [242] Marek Volík 2000 CZE Force Team Jeseník 02:21:38.6 36:20.2
71 56 / Muži I [263] Václav Rozehnal 1974 CZE Promotorsport 02:22:04.0 36:45.6
72 7 / Muži II [248] Milan Žovinec 1968 CZE Vemblődi Uničov 02:22:27.2 37:08.8
73 57 / Muži I [270] Miroslav Galuszka 1970 CZE ONO to jede 02:22:28.7 37:10.3
74 8 / Muži II [174] Josef Matějičný 1962 CZE Nový Jičín 02:24:08.9 38:50.5
75 58 / Muži I100kg [206] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:24:26.4 39:08.0
76 59 / Muži I [168] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 02:24:42.8 39:24.4
77 60 / Muži I [192] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:24:54.7 39:36.3
78 61 / Muži Ipekar [176] PETR MLÍKA 1970 CZE UNITED BAKERIES 02:25:47.8 40:29.4
79 62 / Muži I [275] Tomáš Gladiš 1985 CZE Olomouc 02:26:25.5 41:07.1
80 63 / Muži Ipekar [131] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:26:46.1 41:27.7
81 6 / Junioři [110] ŠTĚPÁN BUREŠ 2003 CZE Cyklomorava 02:27:01.2 41:42.8
82 64 / Muži I [139] Stanislav Jakeš 1989 CZE PINATA SKI AND BIKE TEAM 02:27:05.6 41:47.2
83 65 / Muži I [127] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:28:26.3 43:07.9
84 66 / Muži I [244] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:29:41.9 44:23.5
85 67 / Muži I100kg [105] Jakub Berka 1986 CZE VOSA Šumvald 02:30:43.0 45:24.6
86 68 / Muži I [227] Pavel Šimek 1980 CZE CZ LOKO 02:30:48.2 45:29.8
87 69 / Muži I [177] Martin Motyčka 1971 CZE OCK 02:30:48.9 45:30.5
88 70 / Muži Ihandicap [145] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:31:00.4 45:42.0
89 71 / Muži I [229] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo TeaM 02:31:04.8 45:46.4
90 9 / Muži II [246] Lubomír Zemek 1967 CZE TJ Družba Hlavnice 02:31:05.4 45:47.0
91 72 / Muži I [123] Jiří Fričar 1975 CZE MTB Freedom 02:31:21.2 46:02.8
92 10 / Muži II [287] Ladislav Unzeitig 1967 CZE UNO Flock 02:31:32.2 46:13.8
93 73 / Muži I [162] Ondřej Kubiš 1988 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 02:31:49.4 46:31.0
94 1 / Juniorky [280] Adéla Anderlová 2002 CZE Nový Malín 02:32:23.1 47:04.7
95 74 / Muži Ihandicap [238] Patrik Valas 1979 CZE Dolní Lutyně 02:33:09.7 47:51.3
96 75 / Muži I [151] Petr Koňárek 1973 CZE RD Rýmařov 02:34:45.0 49:26.6
97 11 / Muži II [102] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo cycles Přerov 02:36:01.7 50:43.3
98 76 / Muži I [194] Jindřich Opluštil 1984 CZE Ostrava-Poruba 02:36:53.1 51:34.7
99 4 / Muži III [211] Rostislav Rypl 1955 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:37:44.7 52:26.3 02:44:09.0 (1)
100 77 / Muži I [128] Martin Grézl 1991 CZE Nakriv 02:37:56.8 52:38.4
101 78 / Muži I [253] Radek Horák 1975 CZE Uničov 02:39:41.2 54:22.8
102 79 / Muži I [278] Jiří Střecha 1986 CZE Ústí nad Orlicí 02:40:00.4 54:42.0
103 12 / Muži II [217] Karel Smolen 1963 CZE Domašov u Šternberka 02:40:03.5 54:45.1
104 5 / Muži III [103] Miroslav Barfus 1958 CZE CYKLO ŽOPY 02:41:39.4 56:21.0
105 13 / Muži II [218] Miroslav Sobala 1962 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 02:41:50.3 56:31.9
106 80 / Muži I [154] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:42:37.4 57:19.0
107 2 / Juniorky [289] Monika Anderlová 2002 CZE Nový Malín 02:43:49.4 58:31.0
108 81 / Muži I [284] Jan anderle 1974 CZE Nový Malín 02:43:49.8 58:31.4
109 82 / Muži I100kg [163] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:44:50.4 59:32.0
110 83 / Muži I [142] Petr Kašpar 1975 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 02:44:54.1 59:35.7
111 6 / Muži IIIpekar [210] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:46:47.2 01:01:28.8
112 14 / Muži II [255] Petr Novotný 1967 CZE Zábřeh 02:46:47.4 01:01:29.0
113 7 / Junioři [124] Jan Fričar 2001 CZE MTB Freedom 02:47:32.5 01:02:14.1
114 84 / Muži I [267] Radek Skopal 1975 CZE Mohelnice 02:48:15.2 01:02:56.8
115 85 / Muži Ipekar [202] Miroslav Pokorný 1982 CZE United Bakeries 02:48:51.7 01:03:33.3
116 2 / Ženy [175] Anna Michalčáková 1992 CZE Running Zone 02:49:19.4 01:04:01.0
117 86 / Muži I [260] David Provaz 1974 CZE KRS Paseka 02:49:56.9 01:04:38.5
118 87 / Muži I [198] Radim Pazdera 1978 CZE Hranice 02:50:42.8 01:05:24.4
119 15 / Muži II [269] Libor Vyhlídal 1967 CZE Zábřeh 02:53:37.5 01:08:19.1
120 88 / Muži I [153] Vít Kopecký 1985 CZE Opava 02:53:54.0 01:08:35.6
121 89 / Muži I [181] milan navara 1980 CZE ol dirty bastard 02:54:00.0 01:08:41.6
122 90 / Muži I100kg [262] Kamil Borák 1970 CZE Zábřeh 02:54:01.8 01:08:43.4
123 16 / Muži II [144] Petr Knápek 1966 CZE KN PROJECT 02:54:53.0 01:09:34.6
123 91 / Muži I [258] Pavel hrubý 1973 CZE KNP team Zábřeh 02:54:53.0 01:09:34.6
125 92 / Muži I100kg [108] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:56:58.0 01:11:39.6
126 93 / Muži I [115] Jaromír Doležal 1974 CZE Překlady Hrochová Brníčko 02:57:40.7 01:12:22.3
127 17 / Muži IIpekar [156] Roman Krčmář 1968 CZE Kleins 02:58:18.1 01:12:59.7
128 94 / Muži I [182] Ivo Navara 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:59:26.2 01:14:07.8
129 95 / Muži I [158] Martin Krestýn 1987 CZE VOSA Šumvald 02:59:51.6 01:14:33.2
130 18 / Muži II [146] Radovan Kohout 1966 CZE Medlov 03:00:06.7 01:14:48.3
131 96 / Muži I [228] Stanislav Šrubař 1974 CZE Šumperk 03:00:17.8 01:14:59.4
132 3 / Ženy [149] Veronika Kolaříková 1996 CZE Hulín 03:00:41.3 01:15:22.9
133 4 / Ženy [191] Kateřina Nováková 1973 CZE Olomouc 03:00:42.4 01:15:24.0
134 97 / Muži I [111] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 03:01:25.9 01:16:07.5
135 98 / Muži Ipekar [239] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 03:01:47.9 01:16:29.5
136 7 / Muži IIIpekar [235] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod 03:02:43.1 01:17:24.7
137 99 / Muži I [122] Karel Filka 1987 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 03:03:28.3 01:18:09.9
138 100 / Muži I [240] Rostislav Vlček 1976 CZE CYKLO ŽOPY 03:07:47.0 01:22:28.6
138 100 / Muži I [148] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 03:07:47.0 01:22:28.6
140 19 / Muži IIpekar [185] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia spol. s r.o. 03:08:38.6 01:23:20.2
141 8 / Muži III [143] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 03:09:59.1 01:24:40.7
142 20 / Muži II [117] Petr Dosoudil 1967 CZE Sámzasebe 03:11:01.0 01:25:42.6
143 9 / Muži IIIhandicap [226] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 03:11:01.8 01:25:43.4
144 102 / Muži I [107] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 03:11:02.9 01:25:44.5
145 21 / Muži II [118] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:11:03.2 01:25:44.8
146 103 / Muži I [129] Josef Gulyás 1974 CZE CZ LOKO 03:15:04.4 01:29:46.0
147 104 / Muži I100kg [121] Rafal Dylong 1974 POL OPEL ACTIVE TEAM 03:16:02.4 01:30:44.0
148 105 / Muži I [233] Martin Tělupil 1988 CZE CykloRD 03:17:16.2 01:31:57.8
149 106 / Muži I [196] Pavel Panenka 1980 CZE Bludov 03:19:25.8 01:34:07.4
150 5 / Ženy [133] Jitka Harlenderová 1974 CZE Cykloteam Kolárna 03:19:49.5 01:34:31.1
151 22 / Muži II [197] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 03:22:43.5 01:37:25.1
152 23 / Muži II [273] Jiří Čada 1965 CZE Staveice,Úsov 03:24:40.9 01:39:22.5
153 6 / Ženy [213] Petra Salcburgerová 1989 CZE SK Salith sport,z.s. 03:26:38.9 01:41:20.5
154 24 / Muži II100kg [195] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:26:42.6 01:41:24.2
155 10 / Muži IIIpekar [161] Bohumil Kubíček 1957 CZE NOPEK Bike Team 03:30:09.2 01:44:50.8
156 107 / Muži I [130] Tomáš Handl 1975 CZE Olomouc 03:46:34.9 02:01:16.5
157 25 / Muži II [231] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:50:37.3 02:05:18.9
158 108 / Muži Ipekar [237] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries a.s. 03:51:14.8 02:05:56.4
159 26 / Muži II [256] stanislav chromecký 1968 CZE Holešov 03:52:58.7 02:07:40.3
160 27 / Muži II [120] Jaroslav Dušek 1962 CZE CK Morava 03:57:05.4 02:11:47.0
161 109 / Muži I [138] Jan Chmela 1977 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:59:48.6 02:14:30.2
161 11 / Muži III [251] František orság 1956 CZE Paseka 03:59:48.6 02:14:30.2
163 110 / Muži Ipekar [254] Marek Engel 1972 CZE Diamant Puratos 04:05:50.9 02:20:32.5
164 12 / Muži III [132] Jaroslav Harčarík 1959 CZE Hanušovice 04:11:13.0 02:25:54.6
164 111 / Muži I [193] Jiří Obšivač 1973 CZE Moravský Beroun 04:11:13.0 02:25:54.6
166 28 / Muži II100kg [204] Pavel Polášek 1967 CZE Slavoňov 04:19:59.0 02:34:40.6
DNF / Muži I [245] David Wolf 1990 CZE Na Nové 1659/15, Zábřeh
DNF / Muži I100kg [159] David Krišťák 1987 CZE Zeelandia
DNF / Muži I [137] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk
DNF / Muži I [243] Bohuslav Vondruška 1986 CZE TJ Sokol Hrabenov

výsledková listina 30km

start ~ 11:16:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hraz
1 1 / StaršíŽáci [430] Michal Kupský 2004 CZE Dolní Kounice 01:16:34.7
2 1 / TouristOpen [458] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 01:25:26.3 08:51.6 01:38:49.0 (1)
3 1 / MladšíŽaci [410] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:29:03.6 12:28.9
4 2 / MladšíŽaci [435] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 01:29:04.1 12:29.4
5 2 / TouristOpen [416] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:31:28.9 14:54.2
6 3 / TouristOpen [467] Zbyněk Trunečka 1996 CZE Zábřeh 01:36:22.6 19:47.9
7 2 / StaršíŽáci [408] Patrik Frőml 2006 CZE Bike Sport Uničov 01:36:47.6 20:12.9
8 4 / TouristOpen [459] martin roučka 1982 CZE Leština 01:37:23.0 20:48.3
9 5 / TouristOpen [471] Lukáš Zemánek 1986 CZE Šumperk 01:39:24.4 22:49.7
10 6 / TouristOpen [465] tomáš karsch 1970 CZE Přílepy 01:39:26.2 22:51.5
11 7 / TouristOpen [454] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Short bike academy Opletal 01:42:11.7 25:37.0
12 8 / TouristOpen [463] Peter Doležal 1972 CZE Lutila 01:42:45.4 26:10.7
13 9 / TouristOpen [412] Ondrej Hybl 1987 CZE Zabreh 01:42:47.4 26:12.7
14 10 / TouristOpen [474] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 01:43:42.0 27:07.3
15 11 / TouristOpen [450] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:44:15.5 27:40.8
16 12 / TouristOpen100kg [449] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 01:44:15.6 27:40.9
17 3 / StaršíŽáci [422] Vojtěch Kohout 2006 CZE SK Salith sport , z.s. 01:47:03.5 30:28.8
18 4 / StaršíŽáci [421] tomáš kohout 2005 CZE Sk salith ŠUMPERK 01:47:06.1 30:31.4
19 5 / StaršíŽáci [404] Vojtěch Čmakal 2005 CZE Cyklo Polách a syn 01:47:07.5 30:32.8
20 13 / TouristOpen [402] Jiří Bezděk 1977 CZE Ajax Hrabová 01:47:14.0 30:39.3
21 14 / TouristOpen [413] Lukáš Chamlar 1988 CZE Zábřeh 01:47:17.0 30:42.3
22 1 / Předžáci [411] Jan Herzán 2009 CZE Cyklomorava 01:47:59.7 31:25.0
23 15 / TouristOpen [423] Milan Kohout 1973 CZE Březová 01:48:15.2 31:40.5
24 1 / Pekařkypekar [432] Jitka Lišková 1977 CZE Zeelandia 01:48:37.0 32:02.3
25 6 / StaršíŽáci [445] Vojtěch Riedl 2006 CZE Dukla CHromeč 01:48:44.9 32:10.2
26 16 / TouristOpen [414] Michal Chamlar 0000 CZE BTM 01:48:57.4 32:22.7
27 7 / StaršíŽáci [437] Vojtěch Novák 2006 CZE Vyškov 01:49:03.5 32:28.8
28 17 / TouristOpen [438] Jiři Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:49:05.5 32:30.8
29 18 / TouristOpen [417] Lukáš Kašpar 2000 CZE Biketeam TJ Zlaté Hory 01:49:43.7 33:09.0
30 19 / TouristOpen [406] Michal Eichler 1978 CZE Dolany 01:49:49.5 33:14.8
31 8 / StaršíŽáci [419] ADAM KAŠPAR 2006 CZE Tři šneci 01:51:10.7 34:36.0
32 1 / Předžačky [429] Žaneta Kupská 2009 CZE Dolní Kounice 01:51:20.4 34:45.7
32 20 / TouristOpen [431] Aleš Kupský 1967 CZE Dolní Kounice 01:51:20.4 34:45.7
34 21 / TouristOpen [470] Vojtěch Ryšavý 1994 CZE Šumperk 01:52:05.0 35:30.3
35 2 / Pekařkypekar [439] Michaela Nováková 1977 CZE Zeelandia 01:53:54.8 37:20.1
36 1 / PekařkyMladšípekar [444] Michala Raganová 1989 CZE Zeelandia 01:53:57.2 37:22.5
37 9 / StaršíŽáci [479] Martin Švéda 2005 CZE Zábřeh 01:55:58.7 39:24.0
38 10 / StaršíŽáci [466] jan roučka 2005 CZE Jedlí 01:57:01.6 40:26.9
39 22 / TouristOpen [425] Lukáš Košťálek 1994 CZE Hrabišín 01:57:02.6 40:27.9
40 3 / MladšíŽaci [478] Michal Švéda 2007 CZE Zábřeh 01:57:03.9 40:29.2
41 23 / TouristOpen [401] Marek Alán 1981 CZE Vyškov 01:58:13.6 41:38.9
42 24 / TouristOpen [455] Ladislav Závrbský 1964 CZE CYKLO ŽOPY 01:58:13.7 41:39.0
43 1 / MladšíŽačky [469] Nela Nastoupilová 2007 CZE Moravská Třebová 02:04:58.9 48:24.2
44 2 / MladšíŽačky [468] Linda Nastoupilová 2007 CZE Moravská Třebová 02:05:08.1 48:33.4
45 25 / TouristOpen100kg [476] Robert Sonntag 1973 CZE CYKLO ŽOPY 02:05:52.9 49:18.2
46 26 / TouristOpen [446] Václav Riedl 1939 CZE CK Morava Leština 02:07:20.1 50:45.4
47 27 / TouristOpen [448] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 02:07:46.6 51:11.9
48 28 / TouristOpen [407] Martina Fričarová 1974 CZE MTB Freedom 02:10:57.6 54:22.9
49 29 / TouristOpen [420] Markéta Kleisnerová 1983 CZE Černí koně 02:11:28.0 54:53.3
50 30 / TouristOpen [418] martin kašpar 1976 CZE Tři šneci 02:14:26.6 57:51.9
51 31 / TouristOpen [436] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 02:18:10.5 01:01:35.8
52 11 / StaršíŽáci [441] Luká Polách 2004 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:22:36.3 01:06:01.6
53 2 / Předžačky [440] Elenka Patrmannová 2010 CZE SC Samotišky 02:23:58.3 01:07:23.6
54 32 / TouristOpen [427] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:25:14.5 01:08:39.8
55 33 / TouristOpen [452] Miroslav Študent 1980 CZE TVL Zvole 02:29:12.4 01:12:37.7
56 34 / TouristOpen [442] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 02:32:56.5 01:16:21.8
57 35 / TouristOpenhandicap [409] Michaela Grassinger 1970 CZE Černí koně 02:35:39.1 01:19:04.4
58 36 / TouristOpen [462] Ladislav šin 1964 CZE Zábřeh 02:40:03.9 01:23:29.2
59 4 / MladšíŽaci [457] Radek Konig 2008 CZE Normalie czech 02:42:15.8 01:25:41.1
60 37 / TouristOpen [456] Radek Konig 1976 CZE Normalie czech 02:44:46.0 01:28:11.3
61 2 / Předžáci [447] Vaclav Slaby 2009 CZE Lesnice 209, 789 01 Zabreh 02:46:28.9 01:29:54.2
62 1 / StaršíŽačky [475] Gabrielle Heckel 2004 CZE Leština 02:48:40.7 01:32:06.0
63 38 / TouristOpen [405] Miluše Dušková 1964 CZE CK Morava 02:48:43.9 01:32:09.2
64 3 / Předžáci [428] Jan Kulík 2009 CZE CK Morava 03:14:38.9 01:58:04.2
65 39 / TouristOpen [403] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 03:14:41.4 01:58:06.7
66 40 / TouristOpen [415] Petr Jániš 1993 CZE BKK 03:35:42.1 02:19:07.4
67 3 / Pekařkypekar [426] Jana Kotorová 1978 CZE Zeelandia 04:21:49.7 03:05:15.0
68 41 / TouristOpen [460] František beneš 1978 CZE Město ALbrechtice 04:41:22.37 03:24:47.67
68 3 / Předžačky [461] tereza benešová 2013 CZE Město ALbrechtice 04:41:22.37 03:24:47.67
DNF / TouristOpen [477] Luděk Švéda 1978 CZE Tři šneci

výsledková listina 15km handicap

start ~ 11:16:40

výsledková listina 2x15km handicap

start ~ 11:16:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hraz
1 1 / Mužihandicap [6] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 03:03:39.8
2 2 / Mužihandicap [8] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 03:03:52.7 00:12.9
3 3 / Mužihandicap [7] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 04:03:35.9 59:56.1
DNF / Mužihandicap [5] Jiří Bajer 1979 CZE Černí koně