Moravský bikemaraton 2020

29.08.2020 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 50, muži : 46, ženy: 4, Muži A: 7, Muži B: 14, Muži C: 14, Muži D: 11, Ženy A: 2, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 171, muži : 164, ženy: 7, Junioři: 6, Muži I: 103, Muži II: 36, Muži III: 19, Juniorky: 1, Ženy: 6 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Tandemy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 76, muži : 53, ženy: 23, Předžáci: 3, MladšíŽaci: 7, StaršíŽáci: 7, Kadeti: 6, TouristOpen: 44, Předžačky: 2, MladšíŽákyně: 1, StaršíŽákyně: 3, Kadetky: 3, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
handicap 15km celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:01:33 , 2001 a starší , přihlášeno: 50 účastníků ( 46 mužů, 4 žen) převýšení 1500m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži A [3] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
Muži A [4] Bittner Ondřej CZE 1997 Smith Studio
Muži D [5] Brandýs Roman CZE 1963 KOLARNA TEAM
Muži D [33] Brűckner Ivan CZE 1949 MTB Bohdíkov
Muži C [6] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži C [40] Doskočil Miloš CZE 1974 SPORTON ŠUMPERK
Muži C [ ] Dusík Martin CZE 1974 Force Fojtík Wilier Team
Muži A [7] Dušek Michal CZE 1992 Cykloklub Morava
Muži B [42] Halfar Martin CZE 1989 Esenbáci
Muži B [ ] Halfar Martin CZE 1989 eSeNBáci Jeseník
Muži C [ ] Hekele Emil CZE 1977 ZEKOF TEAM
Muži B [44] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Muži B [44] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Muži B [38] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
Muži B [38] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
Muži D [8] Horký Lubomir CZE 1968 Cykloklub Morava
Muži D [10] hrubý Petr CZE 1967 Sk salith ŠUMPERK
Muži A [9] Hrubý Petr CZE 1994 Coarse Cycling Team
Muži D [11] Hynek Vladimír CZE 1958 Jeseničtí orli
Muži C [12] Kašpar Petr CZE 1975 Biketeam TJ Zlaté Hory
Ženy [13] Kašparová Lenka CZE 1979 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži B [1] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži D [41] Kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Ženy [14] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži A [15] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži B [16] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl bike team
Muži B [17] Macíček Tomáš CZE 1987 DODO bike team
Muži C [34] Malínek Lukáš CZE 1980 Bikesport team Mohelnice
Ženy A [18] Nádvorníková Jana CZE 1994 TriBike - Koala Stevens mtb
Muži D [39] Navařík Robert CZE 1969 NAVA SPORT VELKÉ LOSINY
Muži B [ ] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži D [19] Panoch Václav CZE 1969 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži C [20] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži D [21] Pospíšil Luděk CZE 1965 Bělkovice-Lašťany 408
Muži D [22] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži C [24] Ryšavý David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [23] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži B [43] Slavíček Petr CZE 1990 TriBike - Koala Stevens MTB
Muži C [25] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
Ženy A [26] Staňková Štěpánka CZE 1989 MOOLBIKE.CZ
Muži A [27] Strupek Matyáš CZE 1997 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži B [35] Stryk Milan CZE 1985 Bikesport Team Mohelnice
Muži C [28] Široký Michal CZE 1979 Prestige cycling team
Muži D [29] Šmida Bohumír CZE 1964 Hnojice 18/2
Muži C [30] Tyráček Martin CZE 1973 MOOLBIKE.CZ
Muži A [2] Václavek Lukáš CZE 1991 Cykloop.cz - BT Morkovice
Muži C [37] Vítámvás Zbyněk CZE 1973
Muži C [31] Vychodil Tomáš CZE 1976 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži B [32] Zbýň Martin CZE 1989 Přerov nad Labem
Muži C [36] Zlámal Tomáš CZE 1979 Olomouc

startovní listina 50km

start ~ 11:01:33 , bez omezení věku , přihlášeno: 171 účastníků ( 164 mužů, 7 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [216] Albrecht Karel CZE 1967 Lupěné
Juniorky [255] Anderlová Adéla CZE 2002 Nový Malín
Muži II [101] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži III [102] Barfus Miroslav CZE 1958 CYKLO ŽOPY
Muži II [103] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži II [104] Borák Kamil CZE 1970 Zábřeh
Muži I [105] Böser Patrik CZE 1982 IIG Úštěk
Muži I [106] Březina Josef CZE 1978 Dlouhomilov
Junioři [107] BUREŠ ŠTĚPÁN CZE 2003 Cyklomorava
Muži III [108] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži I [109] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Muži I [110] Čadílek Pavel CZE 1985 CTL
Muži I [111] Čamek Michal CZE 1995 Dukla CHROMEČ
Junioři [112] Čech Jan CZE 2002 Branka u Opavy
Junioři [113] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [114] Dolezal Frantisek CZE 1987 TriBike Koala - Stevens
Muži I [116] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [115] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
Muži I [118] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži II [117] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [119] Faltus Roman CZE 1979 Šumperk
Muži I [120] Filka Karel CZE 1987 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži III [121] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži III [122] Fuchs Vladimír CZE 1954 Opava
Muži I [254] Glogar Daniel CZE 1978 Turdebir
Muži II 100kg [253] Granzer Karel CZE 1969 Hortech racing
Muži I [ ] Grepl Radim CZE 1989 G Project - Hobby Bohumín
Muži I [ ] Grézl Jan CZE 1987 420crew UF
Muži I [234] grézl Martin CZE 1991 Hlivice
Muži I [123] Grézl Ondřej CZE 1986 Rovensko
Muži I [124] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Ženy [261] Habrová Martina CZE 1968 KT TRYSKOMYŠ
Muži I [233] Hajtmar Jakub CZE 1987 Zábřeh
Muži I [233] Hajtmar Jakub CZE 1987 Zábřeh
Muži I [125] Hanzlík Ivo CZE 1985 MOOLBIKE.CZ
Muži I [126] Hašek Lukáš CZE 1984 Mohelnice
Muži I [127] Heidenreich Aleš CZE 1984 Mohelnice
Muži II [217] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži I [231] Hejtmánek Marek CZE 1997 Sk salith ŠUMPERK
Muži II [218] Hejtmánek Miloš CZE 1963 C.A.C-mtb
Muži I [229] hladiš David CZE 1995 Cykloteam kolarna
Ženy [232] hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
Muži I [128] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži I [129] Holý David CZE 1999 Koala Stevens MTB Team
Muži II [130] Honig Milan CZE 1969 Litovel
Ženy [131] Hrubá Veronika CZE 1998 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [132] Chamlar Lukáš CZE 1988 Bouda madafaka
Muži I [230] chlebníček Jiří CZE 1987 Cyklomorava
Muži II 100kg [256] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži I [133] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži III [ ] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Muži I [219] Jurena Jan CZE 1980 Maniac pedals
Muži I [134] Kaláb Ondřej CZE 1990 Leština
Muži I [135] Kaplan Josef CZE 1981 Jablonné nad Orlicí
Muži I [136] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži III [137] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži I handicap [236] koblasa Ivo CZE 1993 TJ Favorit Brno
Muži I [260] kohout Lukáš CZE 1995 TriBike - Koala Stevens mtb
Muži II [138] Kohout Radovan CZE 1966 Vemblődi Uničov
Muži I pekar [139] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Muži I [140] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Ženy [141] Kolaříková Veronika CZE 1996 MOOLBIKE.CZ
Muži I pekar [142] Kolb Ondřej CZE 1987 Omega CZ - Čechy
Muži I [143] Koňárek Petr CZE 1973 RD Rýmařov
Muži II [144] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži III [240] Korec Pavel CZE 1957 Boskovice
Muži II pekar [145] Körner Roman CZE 1968 UNITED BAKERIES
Muži I [224] Košťálek Jakub CZE 1996 Hrabišín
Muži I 100kg [146] Košťálek Lukáš CZE 1994 Hrabišín
Muži III [147] Kouřil Jiří CZE 1955 Fitko Jeseník
Muži I [220] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži I [148] Krestýn Martin CZE 1987 VOSA Šumvald
Muži II [149] Kubala Martin CZE 1967 KOBRAM TEAM
Muži I [150] Kuběna Petr CZE 1978 Ostrava
Muži III pekar [151] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
Muži I [152] Kubiš Ondřej CZE 1988 Biketeam TJ Zlaté Hory
Junioři [153] Kunert Dominik CZE 2002 TriBike - Koala Stevens mtb
Muži I [154] Kurečka Ludvík CZE 1996 Force Fojtík Wilier
Muži I [155] Kvítek Pavel CZE 1986 Kovo Praha
Muži I [156] Langer Martin CZE 1984 MOOLBIKE.CZ
Muži I [157] Linhart Tomáš CZE 1985 MOOLBIKE.CZ
Muži I [158] Lux Roman CZE 1975 TJ Kovo Praha
Muži II pekar [159] Macášek Igor CZE 1966 Omega CZ - Čechy
Muži III [221] Majerník Karol CZE 1957 HaPeCyklosport Brno
Muži I [160] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [161] Maňur Antonín CZE 1989 Stará Ves
Muži I handicap [162] Mastík Tomáš CZE 1978 Handicap
Muži I [163] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
Muži I [225] matura Pavel CZE 1976 Bludov
Ženy [239] Matysík Kateřina CZE 1990 Matysík Bike Team
Muži III [164] Mihalík Jan CZE 1955 Mikulov
Muži I [242] Mlčák Jan CZE 1998 Cyklosport Hranice
Muži II [165] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 TriBike - Koala Stevens mtb
Muži I [166] navara milan CZE 1980 Harlot´s Ghost
Muži I [167] Navrátil Viktor CZE 1976 VOSA Šumvald
Muži I [168] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži II pekar [169] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži II [170] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
Muži I [171] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži III [237] Neznámý Závodník CZE 1960 Prosím stav se u časomíry
Muži I pekar [173] Novák Jiří CZE 1987 UNITED BAKERIES
Muži I [174] Novák Michael CZE 1992 Olomouc
Muži I [172] Novák Patrik CZE 1992 Cyklo Polách a syn Šumperk
Ženy [175] Nováková Kateřina CZE 1973 Olomouc
Muži II [226] novotný Petr CZE 1967 Zábřeh
Muži II [176] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži I [245] Ondra Jaromír CZE 1978 Tovačov
Muži II pekar [177] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [178] Panenka Pavel CZE 1980 Bludov
Muži I [228] Pěnička Jiří CZE 1979 Zábřeh, Zvole
Muži III [252] Peškar Josef CZE 1960 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [179] Petrovský Marek CZE 1972 Promotorsport
Muži I [227] plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži I [180] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži II [181] Podešva Miroslav CZE 1968 Medlov
Muži II [257] Polách Milan CZE 1964
Muži II 100kg [182] Polášek Pavel CZE 1967 Slavoňov
Muži I [183] Polcr Ivo CZE 1990 MOOLBIKE.CZ
Muži III pekar [184] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži I [ ] Ponikelský Ondřej CZE 1994 Brodek u Přerova
Muži II pekar [185] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži I [186] Provaz David CZE 1974 KRS Paseka
Muži I 100kg [187] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [188] Riedl Petr CZE 1966 Dukla Chromeč
Muži III pekar [189] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži I [249] Rýznar Adam CZE 1992 Postřelmov
Muži I [247] Rýznar František CZE 1988 CZ LOKO
Muži I [190] Rýznar Jaroslav CZE 1986 Koala - Stevens MTB team
Muži III [191] Salač Petr CZE 1959 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Muži I [ ] Sedmera Daniel CZE 1996 Zábřeh
Muži I [244] Semmera Daniel CZE 1996 Zábřeh
Junioři [258] Skoumal Roman CZE 2003 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [192] Sláma Richard CZE 1962 PBV MTB Team Brno
Muži I [248] Slavíček Vít CZE 1994 TriBike - Koala Stevens MTB
Junioři [193] Smolen Karel CZE 2003 cyklo team KOLÁRNA
Muži II [246] Smolen Karel CZE 1963 Domašov u Šternberka
Muži II [194] Sobala Miroslav CZE 1962 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži III [195] Spáčil Leopold CZE 1959 MONDRAKER Racing team
Muži II [196] Staník Josef CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži I [259] Stříž Roman CZE 1987 CZ LOKO
Muži I [238] Šalý David CZE 1976 Cyklo Bendl Club
Muži I [197] Šenk Martin CZE 1978 Vosa Šumvald
Muži II [250] Šmatera Petr CZE 1961 Kunštát
Muži I [241] Špičák Roman CZE 1993 MOOLBIKE.CZ
Muži I [198] Šrubař Stanislav CZE 1974 Šumperk
Muži I [199] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Muži I handicap [200] Štěpánek Martin CZE 1973 Brno
Muži I [201] Šuba Jan CZE 1984 VOSA Šumvald
Muži I [235] Šváb Jiří CZE 1986 ŠUMPERK , CK MORAVA
Muži I [202] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži III pekar [203] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži II [204] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I pekar [205] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries a.s.
Muži I handicap [206] Valas Patrik CZE 1979 Dolní Lutyně
Muži I [243] Valášek Pavel CZE 1996 Kolšov
Muži I [ ] Valášek Pavel CZE 1996 Kolšov
Muži I pekar [207] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [208] Večeř Michal CZE 1984 Uničov
Muži I [251] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži I [209] Vogel Michal CZE 1976 ŠUMPERK
Muži II [210] Vondruska Miroslav CZE 1969 Paseka-Karlov
Muži I [262] Vondruška Martin CZE 1979 Bludov
Muži I [262] Vondruška Martin CZE 1979 Bludov
Muži I [222] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži III [223] Všetička Zdeněk CZE 1953 SKP OLOMOUC
Muži II [211] Vyhlídal Libor CZE 1967 Zábřeh
Muži I [ ] Wolf David CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži I [212] Zapletal Martin CZE 1978 Bratrušov
Muži II [213] Zemek Lubomír CZE 1967 Babylonbike
Muži I [214] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ
Muži II [215] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:01:33 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Tandemy [51] Jakub Fux Jaroslav Jarkovský CZE 1968 Cyklosport Unite
Tandemy [52] Jana Charvátová Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21

startovní listina 30km

start ~ 11:10:47 , bez omezení věku , přihlášeno: 76 účastníků ( 53 mužů, 23 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
TouristOpen [401] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
MladšíŽákyně [459] Applová Gabriela CZE 2009 Zábřeh
Kadeti [402] Bín Daniel CZE 2005 Ruda nad Moravou
TouristOpen pekar [403] Brablíková Drahoslava CZE 1976 Omega CZ - Čechy
StaršíŽáci [404] Březina Josef CZE 2007 Dlouhomilov
Kadetky [405] Březinová Nela CZE 2005 Dlouhomilov
TouristOpen [406] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [407] Čada Jiří CZE 1965 Stavenice
TouristOpen [408] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Předžačky [409] Čechová Eliška CZE 2010 HEAD PRO TEAM Opava
Kadeti [410] Čmakal Vojtěch CZE 2005 Cyklo Polách a syn
StaršíŽáci [411] Frőml Patrik CZE 2006 Bike Sport Uničov
Předžáci [ ] Gebauer Adam CZE 2010 Sportovní kurzy. cz
MladšíŽaci [456] Glogar Kryštof CZE 2008 sportovnikurzy.cz
TouristOpen [412] Halamová Zuzana CZE 1994 Ruda nad Moravou
TouristOpen [413] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [460] heger Kurt CZE 1946 Mohelnice
TouristOpen [ ] Hejhal Josef CZE 1972 Kostelec nad Orlicí
TouristOpen [474] Hrabalova Dana CZE 1971 Naklo 200
TouristOpen [462] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
TouristOpen [414] Chamlar Michal CZE 1991 BTM
StaršíŽáci [416] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
TouristOpen [415] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
TouristOpen [417] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
StaršíŽáci [418] KAŠPAR ADAM CZE 2006 Tři šneci
TouristOpen [463] kleisnerová Markéta CZE 1983 Černí koně
TouristOpen [478] klimeš Petr CZE 1977 Vikýřovice
Kadetky [419] Klimešová Michaela CZE 2004 CREDO TEAM
StaršíŽáci [420] Kohout Vojtěch CZE 2006 Bike Garage
TouristOpen [ ] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
TouristOpen [421] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Kadetky [469] Kotasová Natálie CZE 2004 Biketeam TJ Zlaté Hory
TouristOpen [422] Krutta Dobroslav CZE 1960 Zábřeh
TouristOpen [457] Kubišová Veronika CZE 1993 Cykloop.cz - BT Morkovice
TouristOpen [423] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
MladšíŽaci [424] Kulík Jan CZE 2009 CK Morava
TouristOpen [426] Kunc Marek CZE 1975 GHOST team
MladšíŽaci [425] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
StaršíŽákyně [427] Kuncová Simona CZE 2006 GHOST junior Team
TouristOpen handicap [477] Lichnovský Stanislav CZE 1950 Rožnov pod Radhoštěm
Kadeti [461] matura Pavel CZE 2004 Tři šneci
TouristOpen [428] Mejtský Boris CZE 1967 Olomouc
TouristOpen [429] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
TouristOpen [430] Nádvorníková Eva CZE 1988 TriBike - Koala Stevens mtb
StaršíŽákyně [432] Nastoupilová Linda CZE 2007 Moravská Třebová
StaršíŽákyně [431] Nastoupilová Nela CZE 2007 Moravská Třebová
TouristOpen [433] Neumann Milan CZE 1966 Vikýřovice
TouristOpen [435] Panochová Alena CZE 1974 Biketeam TJ Zlaté Hory
Předžačky [434] Panochová Vanda CZE 2011 Biketeam TJ Zlaté Hory
MladšíŽaci [466] Papoušek Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB TEAM
MladšíŽaci [470] pelikán šimon CZE 2008 ostrava
TouristOpen [458] Prachařová Tereza CZE 1995 TriBike - Koala Stevens mtb
TouristOpen [473] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
StaršíŽáci [436] Riedl Vojtěch CZE 2006 Dukla CHromeč
Kadeti [437] Rygar Tomáš CZE 2005 Brníčko
TouristOpen [438] Ryšavý Vojtěch CZE 1994 Šumperk
MladšíŽaci [475] Santamaria Daniel CZE 2008 Naklo 200
TouristOpen [439] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
MladšíŽaci [465] Slaby Vaclav CZE 2009 Lesnice 209, 789 01 Zabreh
TouristOpen [440] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [441] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [442] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [443] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [444] Študent Miroslav CZE 1980 TVL Zvole
TouristOpen [472] Turková Marie CZE 1985 Bludov
TouristOpen [464] Urban Pavel CZE 1976 Leština
TouristOpen [445] Urbášek Dalibor CZE 1975 GG Edelweis bike
TouristOpen [446] Vávra Petr CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Předžáci [471] vavroušek vít CZE 2010 Zábřeh
TouristOpen [447] Volenec Vojtěch CZE 1994 Červené Pečky
Kadeti [476] Weiser Lukáš CZE 2005 žádný
Kadeti [476] Weiser Lukáš CZE 2005 žádný
TouristOpen [448] Závrbská Magda CZE 1999 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [449] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
Předžáci [467] Zvědělík Jakub CZE 2011 ACS Drak Vrbno
StaršíŽáci [468] Zvědělík Vojtěch CZE 2007 ACS Drak Vrbno

startovní listina handicap 15km

start ~ 11:11:47 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 účastníků ( 4 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži handicap [450] Bajer Jiří CZE 1979 Černí koně
Muži handicap [451] Fabián Radoslav CZE 1975 Černí koně
Muži handicap [452] Hrabica Petr CZE 1964 Handbike CR
Ženy handicap [453] Hurtová Petra CZE 1985 Dexter
Ženy handicap [454] Rozsypalová Monika CZE 1980 Bronec sport
Muži handicap [455] Zvolský Zdeněk CZE 1974 Černí koně