24.09.2017 Litoměřice
startovní listina
10:00:00
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 129 účastníků
(
123 mužů,
6 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
LM4 | 501 | Bartošek Jan | CZE | 1977 | Nevim woe | Litoměřice |
LM3 | 598 | Bartoška Aleš | CZE | 1984 | Nevim Woe Litoměřice | |
LM3 | 502 | Bednár Jan | CZE | 1979 | Sweep cycling | Most |
LM3 | 503 | Beer Jiří | CZE | 1983 | Roudnice n.L. | Roudnice n.L. |
LM5 | 504 | Beneš Jiří | CZE | 1967 | Jenčice | jenčice |
LM4 | 506 | Beran Michal | CZE | 1977 | Nevim woe | Litoměřice |
LM2 | 507 | Beránek Ladislav | CZE | 1990 | Haven Team | Litoměřice |
LM4 | 612 | Bimon Ladislav | CZE | 1973 | | |
LW | 508 | Biňovcová Barbora | CZE | 1999 | bike club Lafarge | Lovosice |
LM5 | 509 | Bruzenak Peter | CZE | 1967 | - | Praha |
LM3 | 650 | Bubílek Michal | CZE | 1986 | Kellys Bikeranch Team | Liberec |
LM3 | 510 | Bureš Jan | CZE | 1982 | CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY | Litoměřice |
LM3 | 511 | Burnus Peter | CZE | 1980 | - | Žitenice |
LM4 | 512 | Bušek Marek | CZE | 1973 | BTT Libochovice | Libochovice |
LM5 | 505 | Bér Milan | CZE | 1963 | Bike Team Litoměřice | Litoměřice |
LM4 | 513 | Ciprián Martin | CZE | 1977 | Fun Bike team Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
LM2 | 514 | Cmunt Petr | CZE | 1996 | tj jiskra nový bor | Provodín |
LM5 | 629 | Diviš Martin | CZE | 1963 | SNB Praha | |
LM3 | 516 | Doucha Aleš | CZE | 1982 | - | |
LM3 | 517 | Dufek David | CZE | 1980 | Etriatlon Team | Heřmanův Městec |
LM4 | 611 | Dvořák Martin | CZE | 1972 | Hopman team Žatec | Žatec |
LM4 | 518 | Ehrlich Václav | CZE | 1976 | Skipaudera | Horní Police |
LM2 | 601 | Endler Filip | CZE | 1988 | Team-Topforex-Lapierre | |
LM4 | 519 | Engel Marek | CZE | 1972 | Diamant | Litvínov |
LM3 | 520 | Erler Aleš | CZE | 1980 | HPM sport Teplice | Bystřany |
LW | 521 | Flašarová Nikol | CZE | 1991 | Prima kolo | Praha 6, Liboc |
LM3 | 605 | Fousek Petr | CZE | 1978 | Newim woe | |
LM4 | 522 | Frajkovský Jakub | CZE | 1975 | Ustí nad Labem | Ustí nad Labem |
LM4 | 523 | Gaaloul Adnene | CZE | 1974 | Lichoceves | Lichoceves |
LM4 | 524 | Gaube Jan | CZE | 1977 | BTT Libochovice | Libochovice |
LM5 | 527 | Hajný Svatoslav | CZE | 1963 | CykloTrenink.com | Žatec |
LM4 | 528 | Hampl michal | CZE | 1973 | Koloshop Team | Kostomlaty pod Milešovkou |
LM5 | 626 | Havel Jiří | CZE | 1963 | Pacinky FELT | Litoměřice |
LM5 | 529 | Hejna Petr | CZE | 1964 | Písty | Kamýk |
LM4 | 531 | Hingar Milos | CZE | 1970 | - | Usti nad labem |
LM4 | 530 | Hingar Miloš | CZE | 1970 | - | Ústí nad Labem |
LM5 | 532 | Holeček Pavel | CZE | 1961 | Čelákovice | Čelákovice |
LM3 | 619 | Holub Martin | CZE | 1978 | Biketime Bulls Písek | Písek |
LM4 | 533 | Hraběta Miroslav | CZE | 1974 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
LM4 | 534 | Hrebinka Marek | CZE | 1973 | BTT Libochovice | Libochovice |
LM4 | 599 | Hrnčíř Jakub | CZE | 1977 | Nevim woe | |
LM3 | 700 | Hynek Kristián | CZE | 1980 | Topeak-Ergon Racing Team | Praha |
LM2 | 525 | Hájek Alex | CZE | 1988 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
LM3 | 526 | Hájek Martin | CZE | 1980 | - | Peruc |
LW | 623 | Hájková Alena | CZE | 1985 | ASK Lovosice | |
LM5 | 535 | Jakš Josef | CZE | 1957 | CK Lovosice | Lovosice |
LM5 | 536 | Jambor Luděk | CZE | 1963 | Alltraining.cz | Lovosice |
LM3 | 537 | Janda Petr | CZE | 1982 | Roudnice n.L. | Roudnice n.L. |
LM4 | 538 | Jarolímek Jan | CZE | 1971 | Regal bike Teplice | Teplice |
LM4 | 539 | Jehlička Miloš | CZE | 1974 | Bicykl Kříž Team Ústí n. L. | Ústí nad Labem |
LW | 540 | Ježková Kateřina | CZE | 1983 | Nutrend | Třebenice |
LM4 | 542 | Karvay Drahomír | CZE | 1974 | Koloshop team | Teplice |
LM3 | 544 | Klasna Michal | CZE | 1981 | Kladno | Kladno |
LM4 | 621 | Klápště Jan | CZE | 1977 | BIKESERVIS.EU | Jablonec nad Nisou |
LM2 | 546 | Knížek Martin | CZE | 1990 | Costa Cofee | Chlumčany |
LM3 | 630 | Kokoška Jan | CZE | 1979 | BTT Libochovice | |
LM4 | 547 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
LM4 | 606 | Kozák Dušan | CZE | 1974 | KRK Litoměřice | |
LM4 | 548 | Krejčík Ondřej | CZE | 1972 | Beespee.cz | Plzeň |
LW | 627 | Krejčíková Helena | CZE | 1979 | Kamýk | |
LM4 | 613 | Kremlík Tomáš | CZE | 1976 | Děčín | |
LM4 | 549 | Krob Lukáš | CZE | 1973 | BTT Libochovice | Libochovice |
LM4 | 550 | Krob Ondřej | CZE | 1975 | BTT Libochovice | Libochovice |
LM3 | 625 | Kryl Jan | CZE | 1980 | Brandýsek | |
LM4 | 552 | Kužela Jiří | CZE | 1976 | Dlouhá míle | Ústí nad Labem |
LM4 | 628 | Kvičera Petr | CZE | 1970 | KRK Litoměřice | |
LM3 | 616 | Laube David | CZE | 1978 | UHK 51 | |
LM3 | 618 | Macháček Martin | CZE | 1984 | Doksy | Doksy |
LM3 | 553 | Macháček Vítězslav | CZE | 1981 | Nutrend-EuroOil LTM | Litoměřice |
LM3 | 554 | Maleček Radek | CZE | 1979 | - | Všetaty - Přívory |
LM4 | 556 | Nejedlý Roman | CZE | 1974 | Koloshopteam | Duchcov |
LM5 | 615 | Nestler Josef | CZE | 1963 | KL sport Most | Bílina 4 |
LW | 557 | Nestlerová Klára | CZE | 1992 | Koloshop Team | Bílina 4 |
LM4 | 617 | Novotný Robert | CZE | 1974 | Vitalo Future cycling | |
LM3 | 561 | Novotný Aleš | CZE | 1980 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
LM4 | 559 | Novák Aleš | CZE | 1976 | Czech Tallboy | Mořina |
LM5 | 558 | Novák Jindřich | CZE | 1960 | originálky.cz | Most |
LM3 | 560 | Novák Tomáš | CZE | 1985 | - | Praha |
LM5 | 562 | Pechar Bob | CZE | 1966 | BIKE POINT Roudnice n.L. | Roudnice nad Labem |
LM4 | 622 | Pecánek Jiří | CZE | 1976 | MMB Třebenice | |
LM4 | 563 | Pikart František | CZE | 1976 | STOPRO Bike Team | Duchcov |
LM4 | 564 | Plch Marek | CZE | 1969 | RegalBike Teplice | Ústí nad Labem |
LM4 | 565 | Polcar Petr | CZE | 1968 | originalky.cz | Louny |
LM3 | 566 | Pospíšil Luboš | CZE | 1983 | CK Slavoj Terezín | Litoměřice |
LM4 | 568 | Pressl Dušan | CZE | 1975 | Haven Team | Ploskovice |
LM4 | 567 | Prágl Miroslav | CZE | 1974 | Klapý | Praha 9 |
LM4 | 569 | Pršala Pavel | CZE | 1977 | RuBik Štětí | ŠTĚTÍ |
LM3 | 570 | Průcha Jan | CZE | 1981 | BTT Libochovice | Libochovice |
LM3 | 604 | Ptáček Michal | CZE | 1985 | sport tem brozany | |
LM4 | 571 | Pšenička Ondřej | CZE | 1968 | CK Lovosice | Lovosice |
LM3 | 631 | Racek Tomáš | CZE | 1978 | ELEVEN MERCEDES MITAS | |
LM4 | 572 | Rajniš Vlastimil | CZE | 1976 | Velemín | Velemín |
LM4 | 624 | Rosypal Ladislav | CZE | 1976 | MMB Třebenice | |
LM4 | 573 | Rous Přemysl | CZE | 1968 | KRK Litoměřice | Litoměřice |
LM2 | 610 | Schuran Michal | CZE | 1996 | AC Sparta Praha | Bílina |
LM2 | 575 | Sedláček Martin | CZE | 1998 | KL Sport Děčín | Ústí nad Labem |
LM4 | 576 | Steinocher Vlastimil | CZE | 1976 | Team Louny | Louny |
LM5 | 577 | Stuchlý Vladimír | CZE | 1956 | - | Černošice |
LM4 | 602 | Talpa Martin | CZE | 1975 | Sella bike | Žitenice |
LM3 | 607 | Teichert Rudolf | CZE | 1985 | Roudnice nad Labem | |
LM3 | 603 | Tlustý Pavel | CZE | 1985 | Sport Team Brozany | |
LM2 | 588 | Trembač Radek | CZE | 1995 | Liběšice | Liběšice |
LM4 | 589 | Trux Miloš | CZE | 1972 | Bike-point Roudnice n/L | Roudnice nad Labem |
LM4 | 590 | Tykva Lukáš | CZE | 1977 | Brázdim | Brázdim |
LM3 | 591 | Ullrich Jiří | CZE | 1979 | Team LOUNY | Plzen |
LM4 | 592 | Vavruška Jiří | CZE | 1972 | Sella Bike | Ústí nad Labem |
LM3 | 593 | Vigner Ludek | CZE | 1981 | - | Mnichovo Hradiště |
LM2 | 594 | Wolf Jan | CZE | 1989 | Regal bike | Teplice |
LM2 | 600 | Zahálka Matěj | CZE | 1993 | SKC TUFO Prostějov | Polepy |
LM4 | 596 | Zeman Radek | CZE | 1972 | TJ Baník Meziboří | Schönbach |
LM4 | 597 | Zinga Kamil | CZE | 1972 | BTT Libochovice | Ústí nad Labem |
LM5 | 609 | hubáček Libor | CZE | 1962 | Praha 5 | Praha 5 |
LM3 | 515 | Čuchal Petr | CZE | 1980 | MMB Třebenice | Lovosice |
LM3 | 574 | Říha Zbyněk | CZE | 1986 | BTT Libochovice | Bohušovice nad Ohří |
LM4 | 578 | Šafář Ondřej | CZE | 1971 | HKF Litoměřice | Litoměřice |
LM2 | 800 | Šilar Jakub | CZE | 1989 | Bikestrike - Trek | Žamberk |
LM3 | 580 | Šimral Jan | CZE | 1982 | - | Štětí |
LM5 | 581 | Široký Roman | CZE | 1962 | Reality Siroky | Děčín 17 - Jaluvci |
LM4 | 582 | Šmejkal Radek | CZE | 1975 | Mnichovice | Mnichovice |
LM4 | 583 | Šnaidauf Roman | CZE | 1974 | Mountain Riders Velemín | Velemín |
LM3 | 584 | Šnobl Pavel | CZE | 1978 | Sport Team Dubno | Dubno |
LM3 | 585 | Šolc Radek | CZE | 1985 | Ždar Nad Metují | Ždar Nad Metují |
LM3 | 587 | Šulek Josef | CZE | 1979 | Hříškov | Hříškov |
LM3 | 579 | Šálek David | CZE | 1979 | Sport team Brozany | Brozany nad Ohří |
LM5 | 620 | Ščučka Radek | CZE | 1964 | Ski Paudera | |
LM4 | 586 | Šťastný Radek | CZE | 1974 | Kupkolo MTB Team Pardubice | Roudnice nad Labem |
LM2 | 614 | šorm jiří | CZE | 1997 | bitters superior cyclolive | nová paka |
LM3 | 541 | Joern Roessler | GER | 1987 | - | Sebnitz |
LM3 | 608 | Roessler Joern | GER | 1987 | Sebnitz | |