23.09.2018 Litoměřice
startovní listina
45 km
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 185 účastníků
(
185 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MM4 | 201 | Abrt Jan | CZE | 1976 | Bitters Superior Cyklofit Team | Liberec 8 |
MM1 | 429 | Adámek Lukáš | CZE | 2001 | Bicykl Kříž team | |
MM2 | 202 | Antl Daniel | CZE | 1991 | Praha | Praha |
MM2 | 433 | Bárta Luboš | CZE | 1993 | KL sport Most | Osek |
MM1 | 203 | Bárta Martin | CZE | 2005 | CK Bítovská | Ústí n.L. |
MM3 | 395 | Beer Jan | CZE | 1983 | Northbike.cz | Litoměřice |
MM3 | 204 | Beer Jiří | CZE | 1983 | Roudnice n.L. | Roudnice n.L. |
MM5 | 376 | Benda Miloslav | CZE | 1962 | CS-BETON | |
MM2 | 205 | Beneš Michal | CZE | 1989 | FeEltech Doksany | Praha 9 |
MM5 | 207 | Beránek Michal | CZE | 1967 | Je-Be-Ti, Aussig | Ústí nad Labem |
MM4 | 206 | Beránek Tomáš | CZE | 1970 | CREATIVE FRIENDS | Ústí nad Labem |
MM4 | 208 | Biedermann Patrik | CZE | 1973 | ÚSTÍ NAD lABEM | ÚSTÍ NAD lABEM |
MM5 | 209 | Bielik karel | CZE | 1956 | exkalibur veltěže | Veltěže |
MM3 | 410 | Boček Pavel | CZE | 1987 | Aperam | |
MM4 | 210 | Bulák Jan | CZE | 1977 | Canyon Team Děčín | Děčín |
MM4 | 504 | Bušek Marek | CZE | 1973 | BTT Libochovice | Libochovice |
MM5 | 397 | Celerin Ivan | CZE | 1963 | TML | Praha 58 |
MM4 | 211 | Císař Marek | CZE | 1976 | Chabařovice | Chabařovice |
MM1 | 430 | Cmunt Ondřej | CZE | 2003 | Eleven Head Cyklolive Team | Nový Bor |
MM1 | 460 | Cmunt Ondřej | CZE | 2003 | Eleven Head Cyklolive Team | Nový Bor |
MM2 | 505 | Cmunt Petr | CZE | 1996 | Provodín | Provodín |
MM4 | 380 | Čapek Tomáš | CZE | 1977 | Nučničky | Litoměřice |
MM5 | 213 | Čásenský Jiří | CZE | 1968 | Zdice | Zdice |
MM5 | 214 | Drengubák Josef | CZE | 1949 | SKPMost | Litvínov |
MM4 | 412 | Dvořádk Petr | CZE | 1972 | SAS Litoměřice | |
MM2 | 215 | Dzivjak Matouš | CZE | 1997 | Litoměřice | Litoměřice |
MM2 | 216 | Fiala Marek | CZE | 1994 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM1 | 217 | Fischer Matyáš | CZE | 2004 | Proboštov | Proboštov |
MM4 | 218 | Fišer Štěpán | CZE | 1972 | Rájkol | Libišin |
MM4 | 220 | Futo Michal | CZE | 1974 | Sport team Hrádek | Hradek nad Nisou |
MM4 | 221 | Gaaloul Adnene | CZE | 1974 | Lichoceves | Lichoceves |
MM4 | 434 | Gaube Jan | CZE | 1977 | BTT Libochovice | Libochovice |
MM3 | 222 | grbavcic david | CZE | 1986 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM4 | 379 | Gregor Petr | CZE | 1976 | Litoměřice | |
MM3 | 223 | Hajek Milos | CZE | 1980 | IMBRC | Dobris |
MM5 | 510 | Hajný Svatoslav | CZE | 1963 | CykloTrenink.com | Žatec |
MM3 | 413 | Hammer Zdeněk | CZE | 1979 | LTM | |
MM5 | 224 | Havel Jiří | CZE | 1963 | Pacinky FELT | Litoměřice |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 415 | Hess Marek | CZE | 1974 | Slaný | |
MM3 | 225 | Hlíza Radim | CZE | 1987 | Proboštov | Proboštov |
MM4 | 422 | Hlom Tomáš | CZE | 1976 | CK Přestavlky | Přestavlky |
MM2 | 226 | Hluchý Petr | CZE | 1998 | Symbio CE.Energy | Lázně Toušeň |
MM5 | 227 | Hoffman Ladislav | CZE | 1962 | Teplice | Teplice |
MM3 | 419 | Holárek Milan | CZE | 1984 | Chlumec | chlumec |
MM3 | 419 | Holárek Milan | CZE | 1984 | Chlumec | chlumec |
MM5 | 228 | Holecek Pavel | CZE | 1961 | SAZU.cz | Čelákovice |
MM4 | 317 | Honzátko Jiří | CZE | 1971 | Vysoká | Vysoká |
MM3 | 315 | Houdek Jaroslav | CZE | 1980 | Northbike.cz | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 229 | Hrabica Karel | CZE | 1981 | Lovosice | Lovosice |
MM5 | 513 | hrubý Jaroslav | CZE | 1955 | Most | Most |
MM2 | 230 | Hujer Ondřej | CZE | 1997 | Velké Hamry | Velké Hamry |
MM3 | 424 | Hylský Jiří | CZE | 1984 | Sky rewegade | |
MM3 | 232 | Imiálek Michal | CZE | 1980 | Litoměřice | Litoměřice |
MM4 | 233 | Ippoldt Michal | CZE | 1975 | Velké Březno | Velké Březno |
MM4 | 234 | Jachek Tomáš | CZE | 1978 | Praha 8 | Praha 8 |
MM3 | 313 | Jenč Michal | CZE | 1985 | Sky renegade | |
MM5 | 516 | Jenč Pavel | CZE | 1956 | ck Lovosice | Podsedice |
MM4 | 384 | Jurča Jaroslav | CZE | 1975 | Štětí | |
MM4 | 235 | Kadleček Daniel | CZE | 1975 | Atletika Litvínov | Litvínov |
MM2 | 320 | Kamínek Petr | CZE | 1995 | BIKE FOR LIFE | Kropačova Vrutice |
MM5 | 236 | Kišš Miloslav | CZE | 1955 | -- | Velké Chvojno |
MM4 | 237 | Knedlík Pavel | CZE | 1970 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM5 | 411 | Kodeš Jaroslav | CZE | 1965 | Servind | |
MM2 | 238 | Kopec Jiří | CZE | 1993 | Veřejná Sportovní Akademie | Žebrák |
MM1 | 239 | Koudelka Matěj | CZE | 2002 | STS Chvojkovice - Brod | Chomutov |
MM3 | 240 | Koutecký Lukáš | CZE | 1987 | Hopman team Žatec | Žatec |
MM4 | 241 | Koutník Vladislav | CZE | 1973 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM1 | 242 | Krása Jakub | CZE | 2002 | SK Velosport Favorit Bílina | Bílina |
MM4 | 243 | Krejčí Milan | CZE | 1977 | Provodín | Provodín |
MM4 | 244 | Krejčík Jindřich | CZE | 1972 | Kamýk | Praha 2 |
MM5 | 245 | Krejčík Radomír | CZE | 1964 | SKH Ústeckého kraje | Most |
MM4 | 247 | KRUŠINA JAN | CZE | 1977 | Louny | Louny |
MM4 | 398 | Křeček Vlastimil | CZE | 1973 | Cyklo City Lovosice | Snědovice |
MM3 | 322 | Křišťan Radim | CZE | 1983 | Fresh Coffee | |
MM3 | 248 | Kudi Antonín | CZE | 1986 | Sám za sebe | Doksy |
MM4 | 249 | Kunert Jan | CZE | 1978 | Lovosice | Lovosice |
MM3 | 432 | Linet Pavel | CZE | 1982 | Sport Areál Klíny | Most |
MM3 | 432 | Linet Pavel | CZE | 1982 | Sport Areál Klíny | Most |
MM1 | 250 | Linke Radim | CZE | 2001 | Bohušovice nad Ohří | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 251 | Liška Jan | CZE | 1984 | Brno | Brno |
MM5 | 316 | Macháček Martin | CZE | 1964 | Doksy | obora |
MM4 | 252 | Makrlík Petr | CZE | 1977 | Štětí | Štětí |
MM4 | 253 | Malejovský Josef | CZE | 1976 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 254 | Malejovský Pavel | CZE | 1979 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 394 | Málek Ondřej | CZE | 1986 | Pento Most | Most |
MM3 | 416 | Mařík Jan | CZE | 1986 | Bicykl team Ústí nad Labem | |
MM3 | 431 | matějka Jan | CZE | 1984 | Northbike.cz | Litoměřice |
MM4 | 428 | Matějka Martin | CZE | 1972 | Team 1111 | |
MM3 | 255 | Mazal Lukáš | CZE | 1987 | Good Fellas - Tisá | Tisá |
MM4 | 393 | Mejta Jaroslav | CZE | 1974 | CK Lovosice | |
MM2 | 256 | Moudrý Jakub | CZE | 1990 | Praha 9 - Újezd nad Lesy | Praha 9 - Újezd nad Lesy |
MM4 | 400 | Němec Zdeněk | CZE | 1970 | Bikepoint | |
MM4 | 257 | Neruda Jan | CZE | 1977 | Neruďáci | Litoměřice |
MM2 | 436 | Novotný Michal | CZE | 1990 | Praha | |
MM1 | 403 | Oswald Jan | CZE | 2003 | Eleven Mitas -Mercedes Benz | Mimoň |
MM5 | 399 | Pechar Bob | CZE | 1966 | BIKE POINT Roudnice n.L. | Roudnice nad Labem |
MM4 | 258 | Peterka Jan | CZE | 1973 | Krupka | Krupka |
MM4 | 308 | Petrovič Ladislav | CZE | 1971 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM5 | 259 | Pilnaj Leoš | CZE | 1967 | ONE Cycling Team | Libouchec |
MM3 | 420 | Platich Karel | CZE | 1985 | HZS DÄ›ÄÃn | Chlumec |
MM3 | 260 | Pleskot Aleš | CZE | 1979 | Za mír mezi národy a teplou uzeninu | Velemín |
MM4 | 261 | Plch Marek | CZE | 1969 | RegalBike Teplice | Ústí nad Labem |
MM4 | 391 | Podzimek Petr | CZE | 1971 | Apači z Arniky | |
MM4 | 262 | Pokorný Karel | CZE | 1975 | Aperam | Duchcov |
MM4 | 263 | Pokorný Radek | CZE | 1976 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 264 | Polanský Luboš | CZE | 1972 | Most | Most |
MM4 | 265 | Prágl Miroslav | CZE | 1974 | Klapý | Praha 9 |
MM3 | 267 | Prchal Karel | CZE | 1981 | Kudla | Klecany |
MM1 | 381 | Prchalík Matěj | CZE | 2003 | ASK Lovosice | |
MM3 | 268 | Pribyl Jiri | CZE | 1979 | Usti nad Labem | Usti nad Labem |
MM5 | 375 | Proft Pavel | CZE | 1968 | BEZ | |
MM3 | 378 | Raus Oldřich | CZE | 1979 | MMB Třebenice | Třebenice |
MM3 | 314 | Richter Václav | CZE | 1982 | Pento Most | |
MM4 | 269 | Rittich Pavel | CZE | 1976 | Holubice | Holubice |
MM4 | 321 | Rosypal Ladislav | CZE | 1976 | MMB Třebenice | |
MM4 | 389 | Roubíček Martin | CZE | 1976 | Dolní Zálezly | |
MM5 | 310 | Řeháček Vladirmír | CZE | 1966 | LITHIUM Baggiera | |
MM4 | 312 | Říha Robert | CZE | 1969 | Ráj kol kladno | Kladno |
MM3 | 401 | Říha Zbyněk | CZE | 1986 | BTT Libochovice | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 270 | Salač Miroslav | CZE | 1979 | CK Přestavlky | Přestavlky |
MM2 | 382 | Samek Štěpán | CZE | 1991 | Litoměřice | |
MM2 | 271 | Sedláček Martin | CZE | 1998 | KL Sport Děčín | Ústí nad Labem |
MM3 | 272 | Sedláček Pavel | CZE | 1987 | Rohozec Amulet Team | Mladá Boleslav |
MM3 | 273 | Seifert Petr | CZE | 1979 | Děčín 27 | Děčín 27 |
MM3 | 274 | Seifert Václav | CZE | 1979 | Velemín | Velemín |
MM4 | 275 | Schwerhart Tomáš | CZE | 1976 | Litoměřice | Litoměřice |
MM2 | 276 | Simon Dominik | CZE | 1996 | Litoměřice | Litoměřice |
MM5 | 277 | Sitár Jiři | CZE | 1962 | Litoměřice | Litoměřice |
MM1 | 278 | Skobla Jiří | CZE | 2000 | SCOTT OFBIKE | Děčín 1 |
MM4 | 435 | Skuček Miroslav | CZE | 1973 | Praha | |
MM3 | 279 | Slabý Martin | CZE | 1982 | KČT - MTB Kralupy | Kralupy nad Vltavou |
MM3 | 280 | Sládek Tomáš | CZE | 1988 | Kolopravna Slatiňany/hzs Pardubice | Chrudim |
MM5 | 281 | Socha Václav | CZE | 1962 | Konečná | Píšťany |
MM4 | 386 | Soubusta Petr | CZE | 1978 | CK Terezín | |
MM3 | 282 | Stanko Nikola | CZE | 1982 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM4 | 283 | Strych Michal | CZE | 1976 | Usti nad Labem | Usti nad Labem |
MM3 | 284 | Svoboda Aleš | CZE | 1981 | CK Přestavlky | Budyně |
MM2 | 418 | Svoboda Jiří | CZE | 1994 | Štětí | |
MM4 | 402 | Svoboda Jiří | CZE | 1969 | LTM | |
MM4 | 402 | Svoboda Jiří | CZE | 1969 | LTM | |
MM5 | 285 | svoboda radovan | CZE | 1965 | agrall | svinčice |
MM5 | 425 | Synovec Jindřich | CZE | 1965 | Bitters Superior Cyklofit team Liberec | Tanvald |
MM4 | 286 | Sytař Tomáš | CZE | 1974 | Koloshop team | Libochovice |
MM4 | 426 | Ševčík Vlastimil | CZE | 1976 | Pento Most | Most |
MM3 | 318 | Šindelář Vít | CZE | 1981 | Hasiči Chomutov | Chomutov |
MM5 | 287 | Šipka Tomáš | CZE | 1962 | Řež | Řež |
MM4 | 288 | Šlégel Josef | CZE | 1973 | KL sport Most | Most |
MM4 | 289 | Šlechta Jan | CZE | 1978 | Litoměřice | Litoměřice |
MM5 | 290 | Šobáň Miloslav | CZE | 1960 | ČKMC PRAHA | Praha |
MM5 | 392 | Štěrba Roman | CZE | 1968 | CK Lovosice | |
MM5 | 291 | Šváb Karel | CZE | 1968 | Bicykl Team Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 374 | Tauer Jaroslav | CZE | 1974 | Plzeň | |
MM3 | 377 | Teicher Rudolf | CZE | 1985 | Roudnice nad Labem | |
MM4 | 292 | Tichý Tomáš | CZE | 1970 | Je-Be-Ti, Aussig | Usti Nad Labem |
MM5 | 293 | Tintěra Štěpán | CZE | 1959 | Štětí | Štětí |
MM3 | 584 | Truuschka Tomáš | CZE | 1980 | KL sport Most | |
MM4 | 311 | Trux Miloš | CZE | 1972 | Bike-point Roudnice n/L | Roudnice nad Labem |
MM4 | 294 | Třebický Petr | CZE | 1977 | ACTIVE TOUR TEAM | Ústí nad Labem |
MM4 | 390 | Tříska Tomáš | CZE | 1970 | Ústí nad Labem | |
MM2 | 388 | Urban Jakub | CZE | 1992 | Smečno | |
MM4 | 295 | Urbánek Jiří | CZE | 1972 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 296 | Vacek Lukáš | CZE | 1986 | Koloshop Team | Novosedlice |
MM4 | 297 | Valecka Petr | CZE | 1976 | Tachov | Tachov |
MM4 | 309 | vališ David | CZE | 1970 | Stětí | |
MM4 | 298 | Vančura Michal | CZE | 1972 | BEKO Bike and Ski Racing Team | Lázně Bělohrad |
MM4 | 299 | Vaněk Radek | CZE | 1974 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM3 | 404 | Varga Vojtěch | CZE | 1987 | Litoěřice | |
MM4 | 300 | Věchet Ladislav | CZE | 1970 | Česká Lípa | Česká Lípa |
MM5 | 301 | Vejrosta Zdeněk | CZE | 1961 | KČT - MTB Kralupy | Kralupy n.Vlt. |
MM3 | 537 | Vejvar Lukáš | CZE | 1988 | Stark Cycling Team | Kladno |
MM5 | 323 | Verner Milan | CZE | 1950 | Bike Sport Ústí nad Labem | Ústí nad Labem 11 |
MM4 | 427 | Veselý Jan | CZE | 1975 | Litoměřice | Ústí nad Labem |
MM3 | 303 | Veselý Petr | CZE | 1981 | Třebenice | Třebenice |
MM2 | 304 | Vojáček Martin | CZE | 1997 | 8TTeam | Česká Lípa |
MM3 | 385 | Vondruška Leoš | CZE | 1982 | Sobělav | |
MM4 | 414 | Vyskočil Pavel | CZE | 1975 | Most | Most |
MM4 | 305 | Wágner Evžen | CZE | 1976 | CK Přestavlky | Budyně nad Ohří |
MM4 | 383 | Zámečnk David | CZE | 1976 | Litoměřice | |
MM5 | 423 | Závada Miroslav | CZE | 1964 | CK Lovosice | |
MM2 | 306 | Žatecký Václav | CZE | 1997 | Praha | Praha |
MM5 | 307 | Živec Petr | CZE | 1966 | Litoměřice | Litoměřice |