MTB Tour České Středohoří 2019

29.09.2019 Litoměřice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

handbike celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf]
handbike elektro celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
8 km celkem: 76, muži : 42, ženy: 34, děti do 5: 10, děti 6-8: 32, děti 9-12: 23, děti 13-14: 5, junior: 1, doprovod: 5 [html] [pdf]
85 km celkem: 42, muži : 41, ženy: 1, LM2: 4, LM3: 12, LM4: 19, LM5: 6, LW: 1 [html] [pdf]
65 km celkem: 57, muži : 55, ženy: 2, MM2: 4, MM3: 11, MM4: 21, MM5: 19, MW: 2 [html] [pdf]
45 km celkem: 124, muži : 107, ženy: 17, SM1: 7, SM2: 15, SM3: 31, SM4: 38, SM5: 16, SW: 17 [html] [pdf]
28 km celkem: 62, muži : 31, ženy: 31, M28: 31, W28: 31 [html] [pdf]

výsledková listina 8 km

start ~ 09:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / děti 9-12 [84] Adam Hugo Alina 2007 CZE Adastra Cycling Team 21:00.4
2 1 / děti 13-14 [53] Ondřej Werner 2005 CZE Trmice 22:28.4 01:28.0
3 2 / děti 9-12 [45] Jáchym Šimonek 2009 CZE BSK racing 23:07.6 02:07.2
4 3 / děti 9-12 [66] Daniel Hlom 2007 CZE CK Přestavky 23:17.5 02:17.1
5 2 / děti 13-14 [67] Veronika Svobodová 2006 CZE CK Přestavlky 23:21.0 02:20.6
6 4 / děti 9-12 [80] Adam Bittrich 2007 CZE Litoměřice 23:59.1 02:58.7
7 3 / děti 13-14 [92] Matyáš Kohn 2006 CZE 25:27.3 04:26.9
8 1 / junior [91] Filip Bůžek 2004 CZE Litoměřice 25:28.3 04:27.9
9 1 / doprovod [100] Tom Ritscher 1966 CZE Nordhausen 25:50.2 04:49.8
10 5 / děti 9-12 [69] Josef Novák 2007 CZE CK Přestavlky 25:52.4 04:52.0
11 6 / děti 9-12 [11] Adam Bradáč 2007 CZE ASK Lovosice 26:12.5 05:12.1
12 1 / děti 6-8 [76] jan ponocný 2012 CZE ck slavoj terezin 26:20.9 05:20.5
13 4 / děti 13-14 [51] Nikola Vysoká 2006 CZE Litoměřice 26:44.2 05:43.8
14 7 / děti 9-12 [17] Barbora Hyšplerová 2008 CZE Travčice 26:48.2 05:47.8
15 8 / děti 9-12 [62] Vilém Latislav 2007 CZE CK Sulland 26:50.5 05:50.1
16 9 / děti 9-12 [42] Vít Svoboda 2007 CZE Trnovany 26:56.0 05:55.6
17 2 / děti 6-8 [81] Alex Brambaški 2011 CZE Roudnice nad labem 26:58.4 05:58.0
18 3 / děti 6-8 [37] Marie Schusová 2011 CZE Řevnice 28:21.8 07:21.4
19 10 / děti 9-12 [56] Metoděj Talpa 2008 CZE Sella Bike 28:57.2 07:56.8
20 11 / děti 9-12 [22] Tomáš Lamoš 2008 CZE Litoměřice 29:05.2 08:04.8
21 12 / děti 9-12 [72] Kristýna Novotná 2008 CZE Vitalo Future cycling 29:36.5 08:36.1
22 13 / děti 9-12 [57] Daniel Volf 2008 CZE Ck Slavoj Terezín 29:41.4 08:41.0
23 14 / děti 9-12 [68] Zuzana ČERVENÁ 2008 CZE CK Přestavlky 30:29.9 09:29.5
24 15 / děti 9-12 [28] Viktorie Nováková 2010 CZE Czech Tallboys 30:48.4 09:48.0
25 4 / děti 6-8 [21] Natálie Koutecká 2011 CZE Hopman team Žatec 31:13.4 10:13.0
26 5 / děti 6-8 [65] Matyáš Čapek 2012 CZE Litoměřice 31:37.2 10:36.8
27 16 / děti 9-12 [43] Elena Svobodová 2010 CZE Trnovany 31:38.2 10:37.8
28 6 / děti 6-8 [74] Tobiáš Sedlmaier 2011 CZE KCR Roudnice 31:39.7 10:39.3
29 17 / děti 9-12 [31] Jiří Ouda 2010 CZE Northbike team 32:08.9 11:08.5
30 7 / děti 6-8 [79] Jan Čapek 2012 CZE Velké Žernoseky 32:14.0 11:13.6
31 1 / děti do 5 [36] Eliška Schusová 2014 CZE Řevnice 32:28.8 11:28.4
32 8 / děti 6-8 [73] Václav Karas 2012 CZE Vitalo Future cycling 32:29.7 11:29.3
33 9 / děti 6-8 [78] ondřej Růžička 2013 CZE Roudnice nad labem 32:35.7 11:35.3
34 18 / děti 9-12 [23] Leontýna Lamošová 2008 CZE Litoměřice 32:58.6 11:58.2
35 10 / děti 6-8 [26] Jonáš Neruda 2011 CZE Neruďáci 33:03.9 12:03.5
36 19 / děti 9-12 [77] Matyáš Poláček 2010 CZE Litoměřice 33:42.2 12:41.8
37 5 / děti 13-14 [46] Nikola Štoková 2005 CZE Lovosice 33:45.6 12:45.2
38 11 / děti 6-8 [59] Leontýna Klabanová 2011 CZE Velké Žernoseky 33:50.3 12:49.9
39 12 / děti 6-8 [96] Vilém Kafka 2011 CZE Malečov 34:33.2 13:32.8
40 20 / děti 9-12 [40] Sofia Julie Střížová 2009 CZE Litoměřice 35:02.9 14:02.5
41 13 / děti 6-8 [15] Matyáš Huja 2012 CZE Ředhošť 35:08.6 14:08.2
42 21 / děti 9-12 [49] Michala Váňová 2008 CZE Teplice 35:18.6 14:18.2
43 14 / děti 6-8 [27] Valentýna Nováková 2013 CZE Czech Tallboys 35:26.7 14:26.3
44 15 / děti 6-8 [12] Tomášek Ciniburk 2013 CZE Praha 35:28.2 14:27.8
45 16 / děti 6-8 [16] Adéla Hyšplerová 2011 CZE Travčice 36:11.0 15:10.6
46 17 / děti 6-8 [41] Dominik Svatoš 2011 CZE Litoměřice 36:23.4 15:23.0
47 18 / děti 6-8 [63] Kateřina Linetová 2012 CZE Areál Klíny 36:39.3 15:38.9
48 19 / děti 6-8 [99] Klára Šatrová 2013 CZE Sorex 36:59.3 15:58.9
49 20 / děti 6-8 [34] Jakub Říha 2013 CZE CS-BETON 38:10.7 17:10.3
50 22 / děti 9-12 [19] Hana Jirmanová 2010 CZE Říp, o.p.s. 38:14.8 17:14.4
51 21 / děti 6-8 [25] Matěj Lorenz 2013 CZE Ústí nad Labem 38:16.8 17:16.4
52 22 / děti 6-8 [58] Matyáš Bezpalec 2011 CZE Litoměřice 39:03.5 18:03.1
53 23 / děti 9-12 [52] Tereza Vysoká 2010 CZE Litoměřice 40:18.4 19:18.0
54 2 / děti do 5 [61] David Hrdina 2014 CZE Litoměřice 40:32.6 19:32.2
55 23 / děti 6-8 [54] Viktorie Wünsch 2012 CZE 40:44.7 19:44.3
56 24 / děti 6-8 [18] Helena Jirmanová 2013 CZE Říp, o.p.s. 41:12.9 20:12.5
57 3 / děti do 5 [98] Patrik Malý 2014 CZE bike point rce 42:04.8 21:04.4
58 4 / děti do 5 [20] Jakub Kaltman 2014 CZE Ústí nad Labem 42:06.5 21:06.1
59 25 / děti 6-8 [55] Anna Schneider 2011 CZE Litoměřice 43:00.8 22:00.4
60 26 / děti 6-8 [64] Oliver Kolbaba 2012 CZE Litoměřice 43:03.1 22:02.7
61 27 / děti 6-8 [83] Dorota Kafková 2012 CZE Malečov 45:04.7 24:04.3
62 28 / děti 6-8 [97] Karolína Hrabicová 2012 CZE Čížkovice 45:56.8 24:56.4
63 29 / děti 6-8 [32] Vojtěch Ouda 2013 CZE Northbike team 45:59.5 24:59.1
64 30 / děti 6-8 [60] ema Trnková 2013 CZE trnka 47:05.1 26:04.7
65 5 / děti do 5 [75] magdáléna ponocná 2015 CZE litoměřice 47:59.4 26:59.0
66 6 / děti do 5 [13] Alex Hetto 2014 CZE Ústí nad Labem 50:03.3 29:02.9
67 2 / doprovod [14] Jana Hostašová 1980 CZE CS-BETON 51:49.2 30:48.8
67 31 / děti 6-8 [29] Anička Novotná 2013 CZE CS-BETON 51:49.2 30:48.8
67 3 / doprovod [47] Blanka Trembačová 1982 CZE CS-BETON 51:49.2 30:48.8
70 32 / děti 6-8 [95] Adéla Wernerová 2012 CZE 52:02.1 31:01.7
71 7 / děti do 5 [93] Matýsek Benešovský 2014 CZE Chomutov 53:39.6 32:39.2
72 4 / doprovod [94] Leoš Benešovský 1974 CZE Chomutov 53:40.8 32:40.4
73 8 / děti do 5 [71] Tereza Baniová 2015 CZE Litoměřice 54:02.9 33:02.5
74 5 / doprovod [70] Radek Bania 1969 CZE Litoměřice 54:09.4 33:09.0
75 9 / děti do 5 [82] Sára Jiskrová 2015 CZE 01:02:36.1 41:35.7
DSQ / děti do 5 [35] Čeněk Říha 2016 CZE CS-BETON