Kupkolo MTB Trilogy Strefa MTB Kleine Alpen

04.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 179, muži : 172, ženy: 7, M-29: 23, M-V1: 64, M-V2: 31, M-V3: 10, Z: 5, V-E: 10, M-E: 34, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 48, muži : 46, ženy: 2, M-E: 36, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, M: 11, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Muži: 7, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 41:16.0 08:43.0 01:38.0 01:07.0 03:19.0 03:00.0
2 (-0) 2 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 41:26.0 08:51.0 01:55.0 01:08.0 03:16.0 03:02.0
3 (-0) 3 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 41:58.0 09:08.0 01:44.0 01:06.0 03:28.0 03:07.0
4 (-0) 4 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 43:14.0 08:39.0 02:27.0 01:14.0 03:32.0 03:10.0
5 (-0) 5 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 43:19.0 08:37.0 02:11.0 01:21.0 03:43.0 03:11.0
6 (-0) 6 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 43:56.0 09:12.0 02:08.0 01:12.0 03:34.0 03:09.0
7 (-0) 7 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 44:09.0 09:05.0 02:28.0 01:19.0 03:45.0 03:12.0
8 (-0) 8 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 44:19.0 09:21.0 02:10.0 01:14.0 03:41.0 03:09.0
9 (-0) 9 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 44:31.0 09:01.0 02:24.0 01:19.0 04:01.0 03:13.0
10 (-0) 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 46:22.0 09:22.0 02:50.0 01:23.0 04:09.0 03:20.0
11 (-0) 10 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 46:26.0 09:24.0 02:41.0 01:22.0 04:04.0 03:35.0
12 (-0) 11 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 46:35.0 09:49.0 02:44.0 01:23.0 03:45.0 03:19.0
13 (-0) 12 / M-E [8637368] Florian Findeisen 1987 GER LAST NATIONAL TEAM 46:59.0 09:46.0 02:53.0 01:14.0 03:52.0 03:32.0
14 (-0) 13 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 48:17.0 09:44.0 03:56.0 01:24.0 03:56.0 03:39.0
15 (-0) 2 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 48:32.0 10:01.0 02:40.0 01:42.0 04:17.0 03:38.0
16 (-0) 3 / V-E [8637365] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 49:26.0 09:48.0 02:59.0 01:42.0 04:41.0 03:50.0
17 (-0) 4 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 49:54.0 11:07.0 02:55.0 01:18.0 04:20.0 03:40.0
18 (-0) 14 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 51:09.0 10:23.0 03:22.0 01:48.0 04:40.0 03:33.0
19 (-0) 15 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 51:41.0 10:15.0 03:14.0 01:48.0 04:47.0 03:56.0
20 (-0) 16 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 51:51.0 10:26.0 03:17.0 01:56.0 04:57.0 03:54.0
21 (-0) 17 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 POL CZE 51:52.0 10:35.0 02:46.0 01:48.0 04:40.0 03:52.0
22 (-0) 18 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 52:43.0 10:32.0 03:35.0 01:43.0 04:26.0 03:59.0
23 (-0) 19 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 55:04.0 10:45.0 04:00.0 02:17.0 04:53.0 04:01.0
24 (-0) 20 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 55:13.0 10:35.0 03:56.0 01:49.0 05:19.0 04:08.0
25 (-0) 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 55:21.0 11:25.0 03:44.0 01:43.0 04:53.0 04:08.0
26 (-0) 21 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 55:39.0 11:15.0 03:50.0 01:39.0 04:50.0 03:54.0
27 (-0) 22 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 56:24.0 10:28.0 03:50.0 02:10.0 05:51.0 04:36.0
28 (-0) 23 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 56:39.0 11:01.0 04:16.0 01:38.0 05:01.0 04:09.0
29 (-0) 24 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 56:40.0 10:36.0 04:24.0 02:03.0 05:58.0 03:47.0
30 (-0) 25 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 57:24.0 12:17.0 04:12.0 01:48.0 05:51.0 04:28.0
31 (-0) 26 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 58:09.0 10:59.0 04:34.0 02:07.0 05:54.0 04:24.0
32 (-0) 27 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE CZE 58:26.0 11:22.0 05:18.0 02:09.0 05:01.0 04:13.0
33 (-0) 28 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 59:02.0 11:06.0 04:43.0 01:48.0 06:01.0 04:46.0
34 (-0) 6 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 GER CZE 59:27.0 10:43.0 04:38.0 02:04.0 06:48.0 04:38.0
35 (-0) 29 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 01:02:24.0 11:10.0 04:30.0 02:46.0 07:50.0 05:39.0
36 (-0) 7 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 01:02:49.0 11:38.0 06:00.0 01:59.0 05:48.0 04:52.0
37 (-0) 8 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 01:02:55.0 11:43.0 05:07.0 02:50.0 05:43.0 04:47.0
38 (-0) 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:03:55.0 12:22.0 05:09.0 02:10.0 06:45.0 04:43.0
39 (-0) 30 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 01:05:17.0 12:14.0 05:36.0 02:30.0 07:08.0 05:06.0
40 (-0) 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 01:07:18.0 11:35.0 05:23.0 02:43.0 08:07.0 05:09.0
41 (-0) 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 01:08:57.0 12:23.0 05:50.0 02:27.0 07:05.0 04:33.0
42 (-0) 31 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 01:13:10.0 15:41.0 09:14.0 02:23.0 06:41.0 04:53.0
43 (-0) 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 01:15:16.0 14:21.0 06:09.0 02:36.0 07:36.0 05:57.0
44 (-0) 32 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 01:16:57.0 14:32.0 07:17.0 03:06.0 08:42.0 06:01.0
45 (-0) 33 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 01:40:40.0 16:49.0 23:59.0 03:30.0 13:59.0 06:29.0
46 (-1) 34 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 48:13.0 10:09.0 03:15.0 01:29.0 04:06.0 03:39.0
47 (-1) 35 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 49:45.0 10:23.0 01:50.0 05:11.0 03:49.0
48 (-4) 36 / M-E [8627322] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTB Team 09:10:13.0 08:42:30.0 04:52.0