Kupkolo MTB Trilogy Strefa MTB Kleine Alpen

04.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 179, muži : 172, ženy: 7, M-29: 23, M-V1: 64, M-V2: 31, M-V3: 10, Z: 5, V-E: 10, M-E: 34, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 48, muži : 46, ženy: 2, M-E: 36, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, M: 11, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Muži: 7, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 03:31:24.4
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:31:34.1 00:09.7
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:42:45.2 11:20.8
4 4 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:51:14.3 19:49.9
5 5 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 03:59:04.8 27:40.4
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 04:18:13.6 46:49.2
7 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 04:43:34.5 01:12:10.1
8 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 04:45:04.0 01:13:39.6
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 05:00:52.8 01:29:28.4
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 05:01:41.5 01:30:17.1
11 8 / M [412] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:15:28.2 01:44:03.8
12 4 / Z [418] Danča Rychterová 1969 CZE Trosky tým 05:18:24.1 01:46:59.7
13 9 / M [417] Petr Rybín 1968 CZE RAFKARNA.CZ 05:27:38.7 01:56:14.3
14 5 / Z [407] Miroslava Fábryová 1986 SVK Kráľovský maratón 05:41:24.3 02:09:59.9
15 10 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE CZE 06:27:52.5 02:56:28.1
16 11 / M [416] Petr Mísař 1993 CZE CZE 06:56:02.9 03:24:38.5
17 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 07:25:39.3 03:54:14.9