Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

05.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 191, muži : 181, ženy: 10, M-29: 16, M-V1: 49, M-V2: 42, M-V3: 13, Z: 4, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 62, ženy: 7, M-E: 46, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 34:44.0 02:29.0 (1) 00:57.0 (1) 04:52.0 (1) 06:12.0 (1) 05:22.0 (1) 02:49.0 (1) 04:18.0 (1) 00:57.0 (1) 03:32.0 (1) 03:16.0 (1)
2 (-0) 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 36:03.0 02:41.0 (2) 01:05.0 (2) 04:52.0 (2) 06:26.0 (2) 05:27.0 (3) 02:58.0 (4) 04:23.0 (2) 01:01.0 (2) 03:48.0 (3) 03:22.0 (2)
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 37:22.0 02:52.0 (5) 01:08.0 (3) 05:10.0 (5) 06:58.0 (4) 05:25.0 (2) 02:50.0 (2) 04:48.0 (4) 01:05.0 (4) 03:42.0 (2) 03:24.0 (3)
4 (-0) 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 38:43.0 02:44.0 (3) 01:44.0 (42) 05:12.0 (6) 06:52.0 (3) 05:39.0 (5) 03:11.0 (9) 04:43.0 (3) 01:08.0 (8) 04:03.0 (8) 03:27.0 (4)
5 (-0) 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 39:17.0 02:52.0 (4) 01:11.0 (6) 05:01.0 (3) 07:06.0 (5) 05:49.0 (7) 03:33.0 (18) 04:51.0 (5) 01:07.0 (7) 04:11.0 (10) 03:36.0 (8)
6 (-0) 6 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 39:24.0 03:01.0 (11) 01:18.0 (10) 05:07.0 (4) 07:24.0 (8) 05:36.0 (4) 02:58.0 (3) 05:16.0 (14) 01:09.0 (9) 04:02.0 (7) 03:33.0 (5)
7 (-0) 7 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 40:32.0 03:01.0 (12) 01:15.0 (7) 05:28.0 (16) 07:17.0 (6) 05:54.0 (8) 03:44.0 (28) 05:07.0 (9) 01:06.0 (6) 03:55.0 (4) 03:45.0 (13)
8 (-0) 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 40:38.0 03:00.0 (10) 01:20.0 (13) 05:31.0 (19) 07:20.0 (7) 05:55.0 (9) 03:23.0 (14) 05:05.0 (7) 01:09.0 (10) 04:10.0 (9) 03:45.0 (12)
9 (-0) 9 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 40:49.0 02:58.0 (8) 01:16.0 (8) 05:30.0 (18) 07:30.0 (11) 06:04.0 (10) 03:19.0 (12) 04:56.0 (6) 01:12.0 (14) 04:31.0 (17) 03:33.0 (6)
10 (-0) 10 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 41:05.0 02:57.0 (7) 01:25.0 (19) 05:21.0 (10) 07:25.0 (9) 05:44.0 (6) 03:48.0 (31) 05:13.0 (12) 01:11.0 (12) 04:18.0 (13) 03:43.0 (10)
11 (-0) 11 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 41:15.0 02:59.0 (9) 01:10.0 (5) 05:21.0 (9) 07:27.0 (10) 06:40.0 (21) 03:45.0 (29) 05:12.0 (11) 01:06.0 (5) 03:56.0 (6) 03:39.0 (9)
12 (-0) 12 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 42:56.0 03:10.0 (16) 01:29.0 (25) 05:26.0 (12) 08:03.0 (18) 06:28.0 (17) 03:13.0 (10) 05:16.0 (13) 01:37.0 (46) 04:29.0 (16) 03:45.0 (11)
13 (-0) 13 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 43:02.0 03:04.0 (14) 01:22.0 (17) 05:27.0 (15) 07:52.0 (14) 06:27.0 (16) 04:07.0 (40) 05:16.0 (15) 01:09.0 (11) 04:22.0 (15) 03:56.0 (16)
14 (-0) 14 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 43:22.0 03:35.0 (41) 01:22.0 (16) 05:20.0 (8) 07:41.0 (12) 06:24.0 (14) 03:08.0 (7) 05:45.0 (25) 01:18.0 (22) 04:46.0 (27) 04:03.0 (18)
15 (-0) 15 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 43:24.0 03:05.0 (15) 01:18.0 (11) 05:27.0 (14) 08:44.0 (30) 06:48.0 (27) 03:23.0 (15) 05:19.0 (16) 01:13.0 (15) 04:18.0 (12) 03:49.0 (15)
16 (-0) 16 / M-E [8660571] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 43:33.0 03:13.0 (18) 01:26.0 (20) 05:37.0 (23) 08:15.0 (22) 06:38.0 (20) 03:05.0 (5) 05:27.0 (18) 01:17.0 (20) 04:22.0 (14) 04:13.0 (29)
17 (-0) 17 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 43:48.0 03:22.0 (28) 01:29.0 (27) 05:26.0 (13) 08:07.0 (20) 06:15.0 (13) 03:08.0 (8) 05:56.0 (30) 01:16.0 (19) 04:35.0 (19) 04:14.0 (30)
18 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 44:22.0 02:56.0 (6) 01:09.0 (4) 05:16.0 (7) 11:55.0 (63) 06:12.0 (12) 03:08.0 (6) 05:10.0 (10) 01:05.0 (3) 03:56.0 (5) 03:35.0 (7)
19 (-0) 2 / V-E [8660507] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 44:36.0 03:16.0 (20) 01:24.0 (18) 05:24.0 (11) 07:53.0 (15) 07:10.0 (34) 03:23.0 (16) 05:36.0 (20) 01:23.0 (31) 05:03.0 (32) 04:04.0 (19)
20 (-0) 18 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 44:53.0 03:29.0 (34) 01:32.0 (28) 05:52.0 (31) 07:52.0 (13) 06:38.0 (19) 03:59.0 (36) 05:25.0 (17) 01:14.0 (16) 04:42.0 (24) 04:10.0 (26)
21 (-0) 19 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 45:00.0 03:10.0 (17) 01:27.0 (22) 05:34.0 (20) 08:02.0 (17) 06:44.0 (24) 03:46.0 (30) 06:03.0 (31) 01:21.0 (29) 04:37.0 (20) 04:16.0 (32)
22 (-0) 20 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 45:09.0 03:34.0 (39) 01:19.0 (12) 06:03.0 (39) 08:11.0 (21) 06:24.0 (15) 03:49.0 (32) 05:38.0 (21) 01:19.0 (26) 04:39.0 (22) 04:13.0 (28)
23 (-0) 21 / M-E [8660518] Zdeněk Žemba 1984 CZE Úvalno 45:34.0 03:28.0 (33) 01:26.0 (21) 05:40.0 (25) 08:24.0 (25) 06:51.0 (28) 03:56.0 (35) 05:46.0 (26) 01:18.0 (23) 04:40.0 (23) 04:05.0 (20)
24 (-0) 22 / M-E [8660529] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 45:35.0 03:14.0 (19) 01:17.0 (9) 05:52.0 (32) 08:29.0 (26) 06:42.0 (23) 04:16.0 (45) 05:35.0 (19) 01:11.0 (13) 04:44.0 (26) 04:15.0 (31)
25 (-0) 23 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 45:55.0 03:20.0 (26) 01:29.0 (26) 05:55.0 (34) 09:18.0 (42) 06:37.0 (18) 03:19.0 (13) 05:56.0 (29) 01:16.0 (18) 04:37.0 (21) 04:08.0 (23)
26 (-0) 24 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 46:04.0 03:47.0 (50) 01:37.0 (33) 05:36.0 (22) 08:06.0 (19) 06:51.0 (29) 03:42.0 (25) 05:43.0 (23) 01:34.0 (43) 04:59.0 (30) 04:09.0 (24)
27 (-0) 25 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 46:29.0 03:17.0 (22) 01:21.0 (14) 05:29.0 (17) 12:10.0 (65) 06:06.0 (11) 03:43.0 (26) 05:07.0 (8) 01:16.0 (17) 04:13.0 (11) 03:47.0 (14)
28 (-0) 3 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 46:43.0 03:19.0 (25) 01:28.0 (23) 05:50.0 (30) 08:17.0 (23) 06:56.0 (32) 04:23.0 (49) 06:20.0 (37) 01:17.0 (21) 04:46.0 (28) 04:07.0 (22)
29 (-0) 26 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 46:47.0 03:26.0 (31) 01:32.0 (29) 06:04.0 (41) 08:18.0 (24) 06:59.0 (33) 03:33.0 (19) 06:11.0 (34) 01:24.0 (32) 05:01.0 (31) 04:19.0 (37)
30 (-0) 27 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 46:54.0 03:36.0 (43) 01:33.0 (31) 05:50.0 (29) 08:55.0 (33) 06:47.0 (26) 03:42.0 (24) 06:23.0 (40) 01:21.0 (28) 04:34.0 (18) 04:13.0 (27)
31 (-0) 4 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 47:40.0 03:29.0 (36) 01:32.0 (30) 05:42.0 (28) 08:43.0 (29) 07:17.0 (35) 03:35.0 (20) 06:17.0 (35) 01:32.0 (40) 05:04.0 (33) 04:29.0 (44)
32 (-0) 28 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 48:29.0 03:25.0 (30) 01:37.0 (32) 05:59.0 (37) 09:20.0 (44) 06:53.0 (31) 04:04.0 (39) 05:53.0 (28) 01:58.0 (57) 05:18.0 (40) 04:02.0 (17)
33 (-0) 29 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 48:49.0 03:42.0 (47) 01:44.0 (43) 06:18.0 (49) 08:41.0 (28) 07:28.0 (40) 03:24.0 (17) 05:43.0 (24) 01:29.0 (36) 06:11.0 (51) 04:09.0 (25)
34 (-0) 30 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 49:03.0 03:35.0 (42) 01:55.0 (53) 06:08.0 (44) 08:52.0 (32) 06:53.0 (30) 04:14.0 (43) 06:32.0 (43) 01:19.0 (27) 05:09.0 (35) 04:26.0 (42)
35 (-0) 5 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 49:11.0 03:02.0 (13) 01:21.0 (15) 05:40.0 (24) 09:41.0 (49) 07:19.0 (38) 04:13.0 (42) 06:06.0 (32) 01:28.0 (34) 05:57.0 (49) 04:24.0 (40)
36 (-0) 31 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 49:29.0 03:18.0 (23) 01:48.0 (47) 05:34.0 (21) 08:49.0 (31) 06:40.0 (22) 04:46.0 (54) 07:55.0 (57) 01:23.0 (30) 04:44.0 (25) 04:32.0 (47)
37 (-0) 32 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 50:10.0 03:33.0 (37) 01:45.0 (44) 06:15.0 (48) 09:40.0 (48) 07:24.0 (39) 03:44.0 (27) 06:32.0 (42) 01:40.0 (47) 05:18.0 (39) 04:19.0 (36)
38 (-0) 33 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 51:04.0 03:22.0 (29) 01:58.0 (55) 05:55.0 (35) 09:13.0 (40) 07:32.0 (43) 04:28.0 (50) 07:04.0 (50) 01:41.0 (49) 05:09.0 (36) 04:42.0 (49)
39 (-0) 1 / Z-E [8660566] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 51:08.0 03:34.0 (38) 01:39.0 (35) 06:41.0 (57) 09:13.0 (37) 07:18.0 (37) 04:40.0 (53) 06:22.0 (38) 01:35.0 (44) 05:22.0 (41) 04:44.0 (50)
40 (-0) 34 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 51:39.0 03:17.0 (21) 01:47.0 (45) 05:42.0 (27) 09:00.0 (35) 08:51.0 (59) 04:53.0 (55) 06:37.0 (44) 01:19.0 (25) 05:27.0 (42) 04:46.0 (52)
41 (-0) 35 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 51:43.0 03:37.0 (45) 01:53.0 (52) 06:02.0 (38) 09:09.0 (36) 08:11.0 (50) 03:36.0 (21) 06:24.0 (41) 01:47.0 (51) 06:40.0 (59) 04:24.0 (39)
42 (-0) 36 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 52:35.0 03:29.0 (35) 01:41.0 (39) 06:23.0 (50) 09:13.0 (39) 07:54.0 (45) 04:21.0 (48) 06:22.0 (39) 01:48.0 (53) 06:13.0 (52) 05:11.0 (57)
43 (-0) 2 / Z-E [8660540] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 52:36.0 04:20.0 (61) 01:38.0 (34) 06:13.0 (47) 09:31.0 (47) 07:59.0 (46) 04:17.0 (46) 07:05.0 (51) 01:33.0 (41) 05:29.0 (43) 04:31.0 (46)
44 (-0) 37 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 53:00.0 03:34.0 (40) 02:18.0 (62) 05:54.0 (33) 09:47.0 (51) 08:32.0 (57) 03:36.0 (22) 07:09.0 (52) 01:47.0 (52) 05:55.0 (48) 04:28.0 (43)
45 (-0) 38 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE Tábor 53:16.0 03:22.0 (27) 01:40.0 (36) 05:56.0 (36) 09:13.0 (38) 08:09.0 (48) 05:06.0 (58) 08:09.0 (58) 01:42.0 (50) 05:52.0 (47) 04:07.0 (21)
46 (-0) 6 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 53:43.0 04:58.0 (67) 01:43.0 (41) 06:09.0 (45) 09:43.0 (50) 07:35.0 (44) 05:01.0 (57) 06:19.0 (36) 01:30.0 (37) 06:19.0 (54) 04:26.0 (41)
47 (-0) 7 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 53:50.0 03:56.0 (52) 02:20.0 (63) 06:04.0 (42) 10:09.0 (53) 07:17.0 (36) 04:18.0 (47) 06:56.0 (49) 01:41.0 (48) 06:00.0 (50) 05:09.0 (55)
48 (-0) 3 / Z-E [8660523] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 53:57.0 04:07.0 (55) 01:48.0 (46) 06:39.0 (56) 09:48.0 (52) 08:18.0 (53) 04:15.0 (44) 06:55.0 (48) 01:28.0 (35) 05:36.0 (45) 05:03.0 (54)
49 (-0) 8 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 54:04.0 03:50.0 (51) 02:02.0 (56) 06:30.0 (52) 09:22.0 (45) 08:12.0 (51) 05:12.0 (59) 07:10.0 (53) 01:30.0 (38) 05:38.0 (46) 04:38.0 (48)
50 (-0) 9 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 54:30.0 03:45.0 (48) 01:52.0 (50) 06:37.0 (54) 10:22.0 (54) 08:21.0 (54) 03:50.0 (34) 06:49.0 (46) 01:54.0 (56) 06:14.0 (53) 04:46.0 (51)
51 (-0) 10 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 55:08.0 04:27.0 (62) 01:50.0 (49) 06:10.0 (46) 10:43.0 (56) 07:30.0 (41) 06:42.0 (67) 06:45.0 (45) 01:32.0 (39) 04:59.0 (29) 04:30.0 (45)
52 (-0) 11 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 57:44.0 03:39.0 (46) 01:53.0 (51) 07:15.0 (65) 09:19.0 (43) 08:23.0 (55) 06:37.0 (66) 06:50.0 (47) 02:05.0 (58) 06:24.0 (56) 05:19.0 (59)
53 (-0) 12 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 58:55.0 04:10.0 (57) 02:08.0 (59) 06:28.0 (51) 10:52.0 (58) 08:51.0 (60) 03:49.0 (33) 08:23.0 (62) 01:50.0 (55) 06:47.0 (60) 05:37.0 (64)
54 (-0) 4 / Z-E [8660573] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 58:58.0 03:36.0 (44) 01:48.0 (48) 05:40.0 (26) 08:33.0 (27) 08:00.0 (47) 04:55.0 (56) 15:16.0 (67) 01:36.0 (45) 05:16.0 (38) 04:18.0 (34)
55 (-0) 39 / M-E [8660533] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 59:20.0 04:00.0 (53) 02:21.0 (64) 06:37.0 (55) 10:44.0 (57) 09:00.0 (61) 04:32.0 (52) 08:15.0 (60) 02:09.0 (60) 06:19.0 (55) 05:23.0 (60)
56 (-0) 40 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 59:21.0 04:34.0 (65) 01:40.0 (38) 06:32.0 (53) 09:28.0 (46) 08:45.0 (58) 05:15.0 (60) 08:34.0 (63) 02:46.0 (66) 06:38.0 (58) 05:09.0 (56)
57 (-0) 5 / Z-E [8660576] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 59:45.0 04:12.0 (59) 02:07.0 (58) 07:10.0 (64) 11:00.0 (59) 08:18.0 (52) 03:59.0 (37) 07:41.0 (55) 02:43.0 (64) 07:19.0 (63) 05:16.0 (58)
58 (-0) 41 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 59:59.0 03:26.0 (32) 01:42.0 (40) 06:05.0 (43) 09:13.0 (41) 17:19.0 (68) 05:40.0 (61) 05:39.0 (22) 01:33.0 (42) 05:05.0 (34) 04:17.0 (33)
59 (-0) 13 / V-E [8660537] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 01:00:03.0 04:09.0 (56) 02:26.0 (65) 07:02.0 (60) 11:26.0 (60) 08:10.0 (49) 04:00.0 (38) 07:53.0 (56) 02:10.0 (61) 07:10.0 (62) 05:37.0 (65)
60 (-0) 6 / Z-E [8660527] Joanna Grela 1980 POL Gdynia 01:03:45.0 04:16.0 (60) 02:41.0 (67) 06:56.0 (58) 11:26.0 (61) 09:06.0 (62) 05:59.0 (63) 07:40.0 (54) 02:47.0 (67) 07:31.0 (65) 05:23.0 (61)
61 (-0) 42 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:03:58.0 04:30.0 (64) 01:58.0 (54) 06:58.0 (59) 10:42.0 (55) 09:32.0 (63) 06:04.0 (64) 08:15.0 (61) 02:36.0 (62) 07:52.0 (67) 05:31.0 (62)
62 (-0) 14 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 01:04:30.0 04:03.0 (54) 02:11.0 (60) 07:07.0 (63) 12:13.0 (66) 10:34.0 (65) 04:08.0 (41) 08:59.0 (64) 02:40.0 (63) 06:59.0 (61) 05:36.0 (63)
63 (-0) 7 / Z-E [8660531] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 01:10:23.0 04:56.0 (66) 02:46.0 (68) 07:26.0 (66) 12:59.0 (67) 10:55.0 (66) 06:24.0 (65) 08:12.0 (59) 03:13.0 (68) 07:40.0 (66) 05:52.0 (67)
64 (-0) 15 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 01:11:41.0 05:25.0 (68) 02:39.0 (66) 07:06.0 (62) 12:08.0 (64) 10:02.0 (64) 07:34.0 (68) 09:08.0 (65) 02:44.0 (65) 08:39.0 (68) 06:16.0 (69)
65 (-0) 43 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 01:13:07.0 07:24.0 (69) 03:48.0 (69) 08:13.0 (68) 11:28.0 (62) 08:26.0 (56) 04:31.0 (51) 15:40.0 (68) 02:07.0 (59) 06:31.0 (57) 04:59.0 (53)
66 (-0) 44 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 01:18:13.0 04:29.0 (63) 02:17.0 (61) 07:39.0 (67) 14:16.0 (68) 14:53.0 (67) 05:49.0 (62) 09:51.0 (66) 03:17.0 (69) 09:33.0 (69) 06:09.0 (68)
66 (-1) 16 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 03:18.0 (24) 01:28.0 (24) 07:55.0 (16) 06:46.0 (25) 03:14.0 (11) 05:51.0 (27) 01:18.0 (24) 05:15.0 (37) 04:23.0 (38)
68 (-4) 45 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí 28:21.0 04:12.0 (58) 02:04.0 (57) 07:05.0 (61) 01:50.0 (54) 07:25.0 (64) 05:45.0 (66)
69 (-9) 46 / M-E [8660536] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 03:46.0 03:46.0 (49) 01:40.0 (37) 06:04.0 (40) 08:55.0 (34) 07:31.0 (42) 03:41.0 (23) 06:11.0 (33) 01:28.0 (33) 05:33.0 (44) 04:19.0 (35)