Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

05.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 191, muži : 181, ženy: 10, M-29: 16, M-V1: 49, M-V2: 42, M-V3: 13, Z: 4, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 62, ženy: 7, M-E: 46, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:09:34.1
2 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 04:13:32.6 03:58.5
3 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:28:49.7 19:15.6
4 3 / M-V1 [34] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 04:39:31.0 29:56.9
5 2 / M-29 [105] Pavel Skalický 1992 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 04:41:49.2 32:15.1
6 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:51:35.8 42:01.7
7 4 / M-V1 [42] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 04:55:22.8 45:48.7
8 5 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:59:42.1 50:08.0
9 6 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 05:01:38.2 52:04.1
10 7 / M-V1 [443] Martin Eibl 1984 CZE Suchodol 05:02:45.0 53:10.9
11 2 / M-V2 [122] Janos Vizdak 1978 HUN Speed-Way Team 05:02:46.5 53:12.4
12 8 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 05:04:03.6 54:29.5
13 3 / M-V2 [11] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:10:53.2 01:01:19.1
14 4 / M-V2 [96] Michal Prokop 1978 CZE BIG SHOCK TEAM 05:12:42.8 01:03:08.7
15 9 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 05:21:06.7 01:11:32.6
16 10 / M-V1 [46] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:22:01.3 01:12:27.2
17 11 / M-V1 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:24:28.3 01:14:54.2
18 12 / M-V1 [47] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 05:24:29.3 01:14:55.2
19 13 / M-V1 [35] Petr Fojt 1987 CZE R2 RIDE YOUR RACE 05:26:58.5 01:17:24.4
20 3 / M-29 [127] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 05:28:33.0 01:18:58.9
21 5 / M-V2 [97] Jaroslav Rygl 1970 CZE Singletrail Moravský kras 05:31:00.0 01:21:25.9
22 14 / M-V1 [56] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 05:31:11.9 01:21:37.8
23 6 / M-V2 [107] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 05:34:51.1 01:25:17.0
24 7 / M-V2 [81] Miloš Nouzák 1977 CZE Nový Bor 05:40:36.7 01:31:02.6
25 8 / M-V2 [100] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:41:08.1 01:31:34.0
26 4 / M-29 [88] Felix Pembaur 1994 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 05:42:50.3 01:33:16.2
27 15 / M-V1 [83] Helgi Winther Olsen 1980 DNK MTB.fo 05:46:02.1 01:36:28.0
28 9 / M-V2 [57] Jan Klápště 1977 CZE BIKESERVIS.EU 05:46:51.7 01:37:17.6
29 5 / M-29 [23] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 05:47:43.3 01:38:09.2
30 10 / M-V2 [120] Libor Vencálek 1975 CZE Sokol Nové Veselí 05:47:52.3 01:38:18.2
31 6 / M-29 [123] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 05:49:07.0 01:39:32.9
32 16 / M-V1 [53] Jannik Kryger Jørgensen 1988 DNK DMK Danish Mountainbike Club 05:51:47.5 01:42:13.4
33 17 / M-V1 [128] Jaroslav Zelenka 1980 CZE BIKESERVIS.EU 05:52:36.9 01:43:02.8
34 11 / M-V2 [65] Ondřej Král 1974 CZE CSC Český Brod 05:52:41.2 01:43:07.1
35 18 / M-V1 [40] Martin Fus 1987 CZE Reapro Bike Team 05:54:14.0 01:44:39.9
36 12 / M-V2 [115] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 05:56:03.9 01:46:29.8
37 1 / M-V3 [113] Libor Šťasta 1966 CZE REGA team 05:56:59.5 01:47:25.4
38 1 / Z [36] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 06:01:23.9 01:51:49.8
39 7 / M-29 [68] Tomáš Kříž 1989 CZE Praha 6 06:06:24.0 01:56:49.9
40 13 / M-V2 [26] Jan Duda 1977 CZE Valkule team 06:07:04.9 01:57:30.8
41 2 / Z [12] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 06:08:16.4 01:58:42.3
42 8 / M-29 [63] Filip Koudelka 1991 CZE Koustyle.cz 06:08:51.6 01:59:17.5
43 14 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 06:09:44.1 02:00:10.0
44 19 / M-V1 [14] Tomáš Bindr 1981 CZE Valkukle Team 06:15:58.5 02:06:24.4
45 15 / M-V2 [19] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:20:13.3 02:10:39.2
46 2 / M-V3 [13] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 06:23:05.4 02:13:31.3
47 3 / Z [99] Michielsens Sara 1984 BEL Crankbrothers 06:26:13.0 02:16:38.9
48 9 / M-29 [94] Jan Princ 1990 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 06:28:09.1 02:18:35.0
49 16 / M-V2 [121] Peter Verbeurgt 1973 BEL Crankbrothers 06:28:13.4 02:18:39.3
50 20 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 06:29:08.2 02:19:34.1
51 21 / M-V1 [67] Pavel Krump 1981 CZE BPR Cycling team 06:29:12.3 02:19:38.2
52 4 / Z [93] Radka Pospíšilová 1990 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 06:29:16.4 02:19:42.3
53 10 / M-29 [71] Jan Küpper 1998 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 06:34:21.9 02:24:47.8
54 22 / M-V1 [77] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 06:38:45.2 02:29:11.1
55 17 / M-V2 [90] Zbyněk Pokorný 1975 CZE Sušice 06:39:32.0 02:29:57.9
56 18 / M-V2 [74] Jiří Macháček 1976 CZE HO Stěžery 06:39:33.4 02:29:59.3
57 23 / M-V1 [48] Ladislav Horváth 1984 SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 06:40:41.7 02:31:07.6
58 24 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 06:42:21.9 02:32:47.8
59 19 / M-V2 [126] Michal Vrbský 1978 CZE INS Ateliér Náchod 06:45:34.8 02:36:00.7
60 20 / M-V2 [45] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 06:49:45.7 02:40:11.6
61 25 / M-V1 [86] Miroslav Pechr 1983 CZE BPR Cycling team 06:51:40.9 02:42:06.8
62 26 / M-V1 [41] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 06:56:08.1 02:46:34.0
63 27 / M-V1 [38] Lukáš Frýba 1982 CZE Orbea Team 06:56:08.9 02:46:34.8
64 28 / M-V1 [87] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 06:59:05.8 02:49:31.7
65 29 / M-V1 [129] Pavel Žák 1987 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 06:59:08.6 02:49:34.5
66 3 / M-V3 [39] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:59:16.9 02:49:42.8
67 11 / M-29 [98] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 06:59:50.9 02:50:16.8
68 30 / M-V1 [110] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 07:00:57.6 02:51:23.5
69 21 / M-V2 [28] Petr Ehl 1978 CZE BIKESERVIS.EU 07:00:59.1 02:51:25.0
70 22 / M-V2 [80] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 07:01:17.8 02:51:43.7
71 31 / M-V1 [20] Robert Busch 1980 GER Eisenschweinkader 07:05:43.7 02:56:09.6
72 4 / M-V3 [49] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 07:05:44.1 02:56:10.0
73 23 / M-V2 [70] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 07:11:05.3 03:01:31.2
74 24 / M-V2 [104] Peter Schwalbach 1969 GER Eisenschweinkader 07:11:06.4 03:01:32.3
75 25 / M-V2 [60] Dusan Kolesar 1976 SVK Kosice 07:11:07.8 03:01:33.7
76 32 / M-V1 [32] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 07:11:07.9 03:01:33.8
77 26 / M-V2 [16] jakub blaha 1976 CZE Wheelsports Racing Team 07:13:18.9 03:03:44.8
78 27 / M-V2 [124] Wedigo von Wedel 1973 GER Wertheim 07:14:31.2 03:04:57.1
79 12 / M-29 [78] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 07:15:20.2 03:05:46.1
80 33 / M-V1 [54] Peter Jurčák 1980 SVK BombyFurt 07:17:10.6 03:07:36.5
81 28 / M-V2 [89] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 07:19:13.0 03:09:38.9
82 5 / M-V3 [91] Petr Polcar 1968 CZE originalky.cz 07:25:56.8 03:16:22.7
83 6 / M-V3 [103] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby nad Orlicí 07:32:32.1 03:22:58.0
84 29 / M-V2 [130] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:32:57.9 03:23:23.8
85 30 / M-V2 [30] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 07:36:24.6 03:26:50.5
86 34 / M-V1 [37] Andreas Fröbe 1979 GER Eisenschweinkader 07:37:19.6 03:27:45.5
87 31 / M-V2 [106] Jozef Stollár 1974 SVK Vrútky 07:38:02.0 03:28:27.9
88 32 / M-V2 [85] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 07:38:37.3 03:29:03.2
89 33 / M-V2 [61] Tomáš Kořínek 1972 CZE Praha 4 07:38:38.3 03:29:04.2
90 13 / M-29 [21] David Capouch 1995 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 07:40:58.5 03:31:24.4
91 7 / M-V3 [44] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 07:41:14.0 03:31:39.9
92 35 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:43:03.5 03:33:29.4
93 1 / M-E [316] tomas geist 1987 CZE Sulice 07:46:15.51 03:36:41.41
94 34 / M-V2 [62] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 07:50:18.8 03:40:44.7
95 1 / V-E [370] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 07:53:27.41 03:43:53.31
96 36 / M-V1 [58] Adrian Klekowski 1986 POL Orbit One Cycling 07:55:40.5 03:46:06.4
97 37 / M-V1 [55] Tomáš Kašný 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 07:56:21.4 03:46:47.3
98 8 / M-V3 [82] Jindřich Novák 1960 CZE originálky.cz 07:56:38.9 03:47:04.8
99 35 / M-V2 [101] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 07:56:51.6 03:47:17.5
100 38 / M-V1 [31] Jan Farář 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 07:58:17.7 03:48:43.6
101 9 / M-V3 [118] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 08:00:42.9 03:51:08.8
102 39 / M-V1 [33] Petr Filípek 1984 GNB Kyjov 08:01:36.7 03:52:02.6
103 2 / V-E [319] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 08:05:30.1 03:55:56.0
104 3 / V-E [308] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 08:05:31.66 03:55:57.56
105 40 / M-V1 [18] Jan Břeň 1984 CZE Squash Viktoria Brno 08:06:57.9 03:57:23.8
106 2 / M-E [335] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 08:14:33.19 04:04:59.09
107 3 / M-E [307] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 08:14:34.25 04:05:00.15
108 4 / M-E [304] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 08:14:42.4 04:05:08.3
109 41 / M-V1 [72] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 08:21:55.8 04:12:21.7
110 42 / M-V1 [109] Ondřej Šandera 1987 CZE Fast Music For Slow People 08:25:13.6 04:15:39.5
111 36 / M-V2 [125] Štěpán Vondráček 1973 CZE CK Příbram Fany Gastro 08:25:32.9 04:15:58.8
112 43 / M-V1 [95] Karel Princ 1984 CZE Včelná 08:26:32.8 04:16:58.7
113 4 / V-E [329] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 08:26:39.7 04:17:05.6
114 10 / M-V3 [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 08:26:56.6 04:17:22.5
115 37 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 08:29:39.0 04:20:04.9
116 5 / M-E [338] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 08:37:41.45 04:28:07.35
117 6 / M-E [363] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 08:37:42.3 04:28:08.2
118 44 / M-V1 [15] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 08:49:31.9 04:39:57.8
119 7 / M-E [312] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 08:54:23.56 04:44:49.46
120 8 / M-E [368] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 08:55:37.67 04:46:03.57
121 1 / Z-E [353] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 08:56:23.34 04:46:49.24
122 9 / M-E [305] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí 08:56:23.77 04:46:49.67
123 10 / M-E [331] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 08:57:30.09 04:47:55.99
124 11 / M-E [358] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 09:02:25.35 04:52:51.25
125 12 / M-E [339] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 09:02:27.12 04:52:53.02
126 38 / M-V2 [43] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 09:04:17.2 04:54:43.1
127 45 / M-V1 [25] Daniel Duda 1979 CZE Hupnakolo El-Diablo 09:05:05.8 04:55:31.7
128 5 / V-E [348] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 09:14:40.55 05:05:06.45
129 39 / M-V2 [27] Miloslav Dvořák 1977 CZE Šumava team 09:14:45.7 05:05:11.6
130 40 / M-V2 [66] Jiří Král 1977 CZE Záměl 09:14:54.2 05:05:20.1
131 13 / M-E [301] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 09:15:18.63 05:05:44.53
132 14 / M-E [302] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 09:15:21.92 05:05:47.82
133 15 / M-E [354] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:16:00.13 05:06:26.03
134 11 / M-V3 [119] Ben Tuxworth 1962 GBR Oxford 09:16:03.2 05:06:29.1
135 12 / M-V3 [117] Peter Thackery 1960 GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK 09:16:07.3 05:06:33.2
136 16 / M-E [306] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 09:16:59.52 05:07:25.42
137 17 / M-E [371] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 09:19:54.12 05:10:20.02
138 18 / M-E [364] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 09:20:05.22 05:10:31.12
139 2 / Z-E [344] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 09:20:09.0 05:10:34.9
140 19 / M-E [315] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 09:23:38.08 05:14:03.98
141 20 / M-E [333] Martin Král 1993 CZE Tábor 09:26:56.28 05:17:22.18
142 21 / M-E [367] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 09:26:57.59 05:17:23.49
143 22 / M-E [360] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 09:28:51.3 05:19:17.2
144 23 / M-E [341] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 09:29:44.8 05:20:10.7
145 41 / M-V2 [79] Jaroslav Motl 1976 CZE Záměl 09:35:25.1 05:25:51.0
146 42 / M-V2 [51] Antonín Chrást 1975 CZE Clowns 09:35:27.0 05:25:52.9
147 14 / M-29 [112] Ondřej Škorpil 1999 CZE Bubotrails 09:37:01.4 05:27:27.3
148 3 / Z-E [343] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 09:43:23.13 05:33:49.03
149 4 / Z-E [362] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 09:52:42.55 05:43:08.45
149 24 / M-E [310] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 09:52:42.55 05:43:08.45
151 25 / M-E [325] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 09:54:52.89 05:45:18.79
152 26 / M-E [365] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 10:06:57.63 05:57:23.53
153 46 / M-V1 [108] Štěpán Svačina 1980 CZE RUMOVÝ EXPRESS 10:09:25.2 05:59:51.1
154 27 / M-E [372] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 10:09:40.62 06:00:06.52
155 28 / M-E [303] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 10:09:45.2 06:00:11.1
156 29 / M-E [326] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 10:11:11.47 06:01:37.37
157 30 / M-E [114] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 10:11:17.04 06:01:42.94
158 6 / V-E [374] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 10:12:47.51 06:03:13.41
159 7 / V-E [356] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 10:15:59.94 06:06:25.84
160 8 / V-E [357] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 10:18:41.43 06:09:07.33
161 31 / M-E [320] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 10:18:44.83 06:09:10.73
162 32 / M-E [373] Zdeněk Žemba 1984 CZE Úvalno 10:18:49.06 06:09:14.96
163 33 / M-E [345] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 10:21:51.08 06:12:16.98
164 5 / Z-E [323] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 10:22:11.74 06:12:37.64
165 34 / M-E [337] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 10:23:06.82 06:13:32.72
166 35 / M-E [311] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 10:25:29.95 06:15:55.85
167 36 / M-E [328] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 10:25:31.14 06:15:57.04
168 9 / V-E [330] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 10:26:46.88 06:17:12.78
169 10 / V-E [313] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 10:28:12.74 06:18:38.64
170 11 / V-E [327] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 10:28:16.36 06:18:42.26
171 37 / M-E [349] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 10:33:49.05 06:24:14.95
172 38 / M-E [361] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 10:36:24.19 06:26:50.09
173 39 / M-E [359] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 10:40:23.31 06:30:49.21
174 40 / M-E [351] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 10:44:15.53 06:34:41.43
175 12 / V-E [336] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 10:45:44.17 06:36:10.07
176 6 / Z-E [350] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 10:54:53.82 06:45:19.72
177 41 / M-E [355] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 10:54:56.37 06:45:22.27
178 42 / M-E [314] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 10:55:00.53 06:45:26.43
179 43 / M-E [318] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 10:55:07.14 06:45:33.04
180 13 / V-E [324] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 10:55:07.64 06:45:33.54
181 44 / M-E [346] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 10:55:20.59 06:45:46.49
182 45 / M-E [309] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 10:55:24.59 06:45:50.49
183 46 / M-E [342] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 10:55:29.65 06:45:55.55
184 14 / V-E [352] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 10:56:53.74 06:47:19.64
185 15 / V-E [334] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 11:21:13.33 07:11:39.23
DNF / M-29 [92] Marek Pospíšek 1989 CZE Orbea Team
DNF / M-V1 [52] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov
DNF / M-29 [6] Filip Adel 1990 CZE Superior Suninvent Team
DNF / M-V1 [75] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori
DNF / M-V1 [116] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team
DNF / M-V3 [76] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha