Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

05.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 191, muži : 181, ženy: 10, M-29: 16, M-V1: 49, M-V2: 42, M-V3: 13, Z: 4, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 69, muži : 62, ženy: 7, M-E: 46, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 03:17:23.2
2 2 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:20:16.0 02:52.8
3 3 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 03:23:51.9 06:28.7
4 4 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 03:27:07.5 09:44.3
5 5 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:46:04.5 28:41.3
6 6 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:49:14.7 31:51.5
7 7 / M [419] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 03:56:33.2 39:10.0
8 8 / M [426] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 03:57:41.4 40:18.2
9 9 / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ 03:58:30.2 41:07.0
10 10 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 03:58:59.9 41:36.7
11 11 / M [429] Chris Maund 1967 USA Encinitas 04:13:05.0 55:41.8
12 12 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:14:58.8 57:35.6
13 13 / M [435] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:39:29.6 01:22:06.4
14 14 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE Praha 04:39:55.1 01:22:31.9
15 15 / M [445] András Szalai 1975 HUN Szentendre 04:41:42.1 01:24:18.9
16 16 / M [412] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 04:42:51.9 01:25:28.7
17 17 / M [444] Károly Szendrey 1971 HUN - 04:42:52.5 01:25:29.3
18 1 / Z [408] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 04:47:12.7 01:29:49.5
19 18 / M [430] Martin Mikšovský 1968 CZE Trutnov 05:07:14.9 01:49:51.7
20 19 / M [418] Tomas Jarolim 1973 CZE RSC Aaretal Münsigen 05:11:53.1 01:54:29.9
21 20 / M [425] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 05:11:55.7 01:54:32.5
22 1 / Muži [502] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 05:30:15.65 02:12:52.45
23 2 / Z [423] Aleška Kovaříková 1980 CZE Bradlecká Lhota 05:42:59.4 02:25:36.2
24 3 / Z [411] Jana Dlabalová 1981 CZE GLEDE TEAM 05:43:00.9 02:25:37.7
25 4 / Z [424] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 05:47:44.6 02:30:21.4
26 21 / M [441] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 05:54:03.7 02:36:40.5
27 5 / Z [439] Renáta Veselá 1964 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 05:56:40.9 02:39:17.7
28 2 / Muži [512] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 06:00:05.33 02:42:42.13
29 3 / Muži [507] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 06:06:22.08 02:48:58.88
30 22 / M [422] Miloš Kořínek 1975 CZE Dlouhońovice 06:09:25.5 02:52:02.3
31 23 / M [432] Ondřej Paleček 1981 CZE Beer riders 06:09:25.7 02:52:02.5
32 1 / Ženy [505] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 06:46:36.05 03:29:12.85
33 6 / Z [442] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas 06:49:07.5 03:31:44.3
34 4 / Muži [501] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 06:57:06.75 03:39:43.55
35 24 / M [415] Harald Grünwald 1964 GER Berlin 07:04:46.9 03:47:23.7
36 25 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 07:06:22.6 03:48:59.4
37 5 / Muži [506] Jan Hladký 1976 CZE Brno 07:08:39.55 03:51:16.35
38 6 / Muži [509] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 07:08:45.68 03:51:22.48
39 7 / Muži [511] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 07:09:01.32 03:51:38.12
40 8 / Muži [322] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 07:12:40.11 03:55:16.91
41 26 / M [417] Łukasz Chornikowski 1981 POL Ericsson Cycling UNI 07:16:21.0 03:58:57.8
42 9 / Muži [508] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 07:24:16.76 04:06:53.56
43 10 / Muži [513] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:53:50.25 04:36:27.05
44 11 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:54:52.76 04:37:29.56
45 12 / Muži [510] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:56:52.82 04:39:29.62
46 27 / M [427] Jozef Legrand 1957 BEL Berlin 07:59:50.7 04:42:27.5