05.07.2018 Teplice nad Metují
Extreme Race
|
celkem: 140 , muži : 134, M-29: 17, ženy: 6, Z: 6, M-V3: 14, M-V1: 55, M-V2: 48 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Enduro Race
|
celkem: 79 , muži : 70, M-E: 54, V-E: 16, ženy: 9, Z-E: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Half Race
|
celkem: 38 , ženy: 7, Z: 7, muži : 31, M: 31 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Junior
|
celkem: 7 , muži : 6, Junior: 6, ženy: 1, Juniorky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Enduro Half Race
|
celkem: 14 , muži : 13, Muži: 13, ženy: 1, Ženy: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS Odrážedla
|
celkem: 12 , muži : 8, kluci: 8, ženy: 4, holky: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS kola 0-5
|
celkem: 4 , muži : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS 6-7
|
celkem: 10 , muži : 6, Muži: 6, ženy: 4, Ženy: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS 8-10
|
celkem: 9 , muži : 6, Muži: 6, ženy: 3, Ženy: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS 11-14
|
celkem: 8 , muži : 8, Muži: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 140 účastníků
(
134 mužů,
6 žen)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M-V1 | 10 | Říhánek Lukáš | CZE | 1979 | 2V BIKERS | 17:10:55.1 | Zruč-Senec |
M-29 | 21 | Capouch David | CZE | 1995 | APEX-BIKE KLUB TÁBOR | 23:15:04.5 | Bechyně |
M-29 | 94 | Princ Jan | CZE | 1990 | APEX-BIKE KLUB TÁBOR | 17:50:40.2 | Tabor |
M-V1 | 116 | Šustr Lukáš | CZE | 1984 | Alset Racing Team | 10:16:53.4 | Praha |
M-V1 | 214 | Šťastný Jan | CZE | 1985 | Alset Racing Team | 06:38:15.2 | Praha 4 |
M-V1 | 210 | Synek Lukáš | CZE | 1980 | B and B and B | 09:06:48.5 | Praha 4 |
M-V2 | 28 | Ehl Petr | CZE | 1978 | BIKESERVIS.EU | 19:11:04.8 | Liberec 15 |
M-V2 | 57 | Klápště Jan | CZE | 1977 | BIKESERVIS.EU | 16:37:12.7 | Jablonec nad Nisou |
M-V2 | 64 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | 11:47:05 | Velké Poříčí |
M-V1 | 67 | Krump Pavel | CZE | 1981 | BPR Cycling team | 19:05:47.7 | Dobřichovice |
M-V1 | 86 | Pechr Miroslav | CZE | 1983 | BPR Cycling team | 19:40:43.9 | Rožmitál |
M-V1 | 202 | Čížek Martin | CZE | 1985 | BSK racing | 0 | Praha 7 |
M-V3 | 76 | Matoušek Michal | CZE | 1962 | BTK EURO BIKE Praha | 01:01:02.8 | Radonice |
M-V1 | 72 | Láska Tomáš | CZE | 1985 | Bike Notoric | 24:11:53.8 | Praha 5 |
M-V1 | 87 | Pektor Stanislav | CZE | 1980 | Biketriatlon Morkovice | 07:55:01.5 | Morkovice |
M-V1 | 54 | Jurčák Peter | SVK | 1980 | BombyFurt | 19:51:44.3 | Nitra |
Z | 12 | Beata Balazs | HUN | 1981 | Bringabanda SC | 20:18:22.4 | Budapest |
M-V2 | 19 | Březík Martin | CZE | 1971 | Brno | 18:39:48.5 | Brno |
M-29 | 112 | Škorpil Ondřej | CZE | 1999 | Bubotrails | 26:30:19 | Plzeň |
M-V1 | 213 | Petrov Valeri | CZE | 1980 | Bulharsko | 07:46:16.4 | Trutnov |
M-V2 | 125 | Vondráček Štěpán | CZE | 1973 | CK Příbram Fany Gastro | 24:34:49.6 | Příbram II |
M-V2 | 24 | Drnec Martin | CZE | 1976 | COS Brno | 16:53:41.3 | Kanice |
M-V2 | 65 | Král Ondřej | CZE | 1974 | CSC Český Brod | 17:34:47.1 | Kolín V |
M-29 | 127 | Vymětalík Jaroslav | CZE | 1991 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 15:39:24 | Holice |
M-V2 | 51 | Chrást Antonín | CZE | 1975 | Clowns | 10:50:06.9 | Praha 2 |
Z | 99 | Sara Michielsens | BEL | 1984 | Crankbrothers | 18:29:35.4 | HEVERLEE |
M-V2 | 121 | Verbeurgt Peter | BEL | 1973 | Crankbrothers | 12:28:48.6 | Heverlee |
M-29 | 123 | Vlček Sebastian | CZE | 1994 | Cykloklub Jičín | 17:02:56.2 | Jičín |
M-V1 | 53 | Jørgensen Jannik Kryger | DNK | 1988 | DMK Danish Mountainbike Club | 18:18:44.5 | København NV |
M-V3 | 103 | Schejbal Martin | CZE | 1964 | DPC Doudleby nad Orlicí | 21:48:06.5 | Doudleby nad Orlicí |
M-V1 | 56 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | 10:50:40.8 | Rychnov nad Kněžnou |
M-V1 | 20 | Busch Robert | GER | 1980 | Eisenschweinkader | 21:18:52.8 | Berlin |
M-V1 | 37 | Fröbe Andreas | GER | 1979 | Eisenschweinkader | 23:02:51.5 | Berlin |
M-V2 | 104 | Schwalbach Peter | GER | 1969 | Eisenschweinkader | 22:22:14.1 | Berlin |
Z | 36 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | 18:03:37.3 | Hronov |
M-V1 | 29 | Šťastný Roman | CZE | 1979 | EndorphinRepublic | 14:36:29.8 | Hradec Králové |
M-V2 | 4 | fajt milan | CZE | 1977 | Eurofoam team | 14:34:37.8 | brno |
M-V2 | 96 | Prokop Michal | CZE | 1978 | FAT SNAIL SLAVES | 15:50:01.6 | Lázně Toušeň |
M-V1 | 109 | Šandera Ondřej | CZE | 1987 | Fast Music For Slow People | 23:40:37.5 | Praha 13 |
M-V2 | 206 | Kuchyňa Martin | CZE | 1976 | Fleury.com | 10:50:07.7 | Jihlava |
M-V1 | 47 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | GHOST Pro Bike Trutnov | 15:45:50.3 | Trutnov |
M-V2 | 205 | Kučera Viktor | CZE | 1975 | Ghost team | 07:35:38.9 | Hlinsko |
Z | 201 | Bergerová Karolina | CZE | 1992 | Ghost team | 0 | Hradec Králové |
M-V2 | 50 | Hrach Michal | CZE | 1977 | Hotel Hubertus Špindl | 0 | Petříkov |
M-V1 | 25 | Duda Daniel | CZE | 1979 | Hupnakolo El-Diablo | 16:13:00.9 | Bolatice-Borova |
M-V2 | 126 | Vrbský Michal | CZE | 1978 | INS Atelier Náchod | 18:30:00.4 | Náchod |
M-V3 | 13 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | 17:25:26.3 | Hronov |
M-V2 | 80 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | 19:57:41.7 | Hronov |
M-V2 | 89 | Petr Jiří | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | 20:54:39.6 | Hronov |
M-V2 | 107 | Strnad Tomáš | CZE | 1972 | INS Bike Team | 16:26:48.5 | Hronov |
M-V3 | 118 | Tůma Pavel | CZE | 1968 | Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans | 21:27:02.1 | Jeseník |
M-29 | 8 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKERANCH TEAM | 12:48:24.5 | Olomouc |
M-V1 | 128 | Zelenka Jaroslav | CZE | 1980 | KSM HRÁDEK | 16:46:48.7 | Praha 7 - Holešovice |
M-V1 | 52 | Jero Miroslav | CZE | 1984 | Kasper Swix Team | 00:57:20.8 | Trutnov |
Z | 209 | Nenadálová Hanka | CZE | 1978 | Kellys Bikeranch Team WOMEN | 0 | Pelhřimov |
M-29 | 2 | Řehák Vít | CZE | 1994 | Koa | 05:24:47.5 | Sobotka |
Z | 93 | Pospíšilová Radka | CZE | 1990 | Kolovna KM - BT Morkovice | 19:03:01.1 | Kroměříž |
M-V1 | 129 | Žák Pavel | CZE | 1987 | Kolovna KM - BT Morkovice | 12:55:30.5 | Morkovice |
M-V2 | 60 | Kolesar Dusan | SVK | 1976 | Kosice | 22:00:34.1 | Kosice |
M-29 | 63 | Koudelka Filip | CZE | 1991 | Koustyle.cz | 17:44:48.9 | Praha 6 |
M-V1 | 59 | kobera matej | SVK | 1980 | Kráľovský Maratón | 18:31:08.4 | zálesie |
M-V2 | 70 | kuiš peter | SVK | 1978 | Kráľovský Maratón | 21:58:05.5 | košice |
M-V1 | 48 | Horváth Ladislav | SVK | 1984 | Kráľovský Maratón, SWEP TEAM | 19:50:52.1 | Kosice |
M-V1 | 33 | Filípek Petr | GNB | 1984 | Kyjov | 16:20:09.3 | Kyjov |
M-V3 | 117 | Thackery Peter | GBR | 1960 | LEATHERHEAD, Surrey, UK | 16:13:36.5 | LEATHERHEAD, Surrey, UK |
M-V1 | 5 | Drejsl Lukáš | CZE | 1986 | MONDRAKER Racing team | 14:57:28.6 | Velké Petrovice |
M-V1 | 41 | Gierlich Peter | GER | 1979 | MTB Club München | 18:03:55.5 | Obersöchering |
M-V1 | 83 | Olsen Helgi Winther | DNK | 1980 | MTB.fo | 15:51:03.9 | Gentofte |
M-V2 | 74 | Macháček Jiří | CZE | 1976 | MTBO Hradec Králové | 19:03:50.3 | Hradec Králové |
M-V2 | 100 | Sass József | HUN | 1977 | Meditech sc | 11:05:01.1 | Üröm |
M-V2 | 62 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | 22:51:38.6 | Pysely |
M-V1 | 55 | Kašný Tomáš | CZE | 1987 | NAPOHODU! bike team Píšť | 19:55:25.3 | Píšť |
M-V1 | 102 | Sedlář Jakub | CZE | 1984 | NOVATOP -LAPIERRE | 0 | Opava |
M-V2 | 81 | Nouzák Miloš | CZE | 1977 | Nový Bor | 06:31:16.2 | Nový Bor |
M-V1 | 203 | Havlíček Jiří | CZE | 1982 | Náchod | 08:10:50.6 | Náchod |
M-V1 | 38 | Frýba Lukáš | CZE | 1982 | Orbea Team | 19:31:42.9 | Třebíč |
M-29 | 92 | Pospíšek Marek | CZE | 1989 | Orbea Team | 08:27:38.6 | Praha 5 |
M-V1 | 58 | Klekowski Adrian | POL | 1986 | Orbit One Cycling | 22:00:09.1 | Kwidzyn |
M-V3 | 119 | Tuxworth Ben | GBR | 1962 | Oxford | 16:10:50.3 | Oxford |
M-V1 | 73 | Lebailly Simon | BEL | 1986 | Prague | 0 | Prague |
M-V1 | 46 | Hnyk Pavel | CZE | 1982 | Praha | 16:08:19.6 | Praha |
M-V2 | 43 | Gryga Richard | CZE | 1975 | Praha 10 | 25:14:17.2 | Praha 10 |
M-V2 | 61 | Kořínek Tomáš | CZE | 1972 | Praha 4 | 23:00:42.1 | Praha 4 |
M-29 | 68 | Kříž Tomáš | CZE | 1989 | Praha 6 | 17:31:36.9 | Praha 6 |
M-V2 | 207 | Matoušek Martin | CZE | 1974 | Pítrs bikes team | 08:15:06.7 | Šenov |
M-V2 | 3 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | 16:57:31.1 | Police Nad Metují |
M-V2 | 115 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | 16:11:41.5 | Červený Kostelec |
M-V1 | 35 | Fojt Petr | CZE | 1987 | R2 RIDE YOUR RACE | 16:32:06.7 | Jedomělice |
M-V1 | 111 | Ryšavý Pavel | CZE | 1979 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | 21:11:16.4 | Brno |
M-V3 | 113 | Šťasta Libor | CZE | 1966 | REGA team | 17:30:42.6 | Kuřim |
M-V1 | 108 | Svačina Štěpán | CZE | 1980 | RUMOVÝ EXPRESS | 19:54:14.9 | Lysá nad Labem |
M-V1 | 110 | Škoch Michal | CZE | 1981 | RUMOVÝ EXPRESS | 20:09:11 | Lysá nad Labem |
M-V2 | 101 | Sebastianelli Luca | ITA | 1969 | Racing Team Jičín | 22:50:02.7 | Bubovice |
M-V1 | 40 | Fus Martin | CZE | 1987 | Reapro Bike Team | 16:00:47.1 | Bolatice Borová |
M-V3 | 39 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | 20:28:43.6 | Police nad Metují |
M-V3 | 7 | Čada Tomas | CZE | 1964 | Redpoint-eleven Team | 00:53:17.8 | Teplice Nad Metují |
M-V1 | 1 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | 13:11:47.3 | Červený Kostelec |
M-V1 | 17 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | STS Chvojkovice Brod | 16:39:26.1 | Hradec Králové |
M-V2 | 97 | Rygl Jaroslav | CZE | 1970 | Singletrail Moravský kras | 15:55:23.9 | Brno |
M-V3 | 49 | Houdek Marek | CZE | 1967 | Six Monkeys | 19:54:20.9 | Praha 4 |
M-V3 | 44 | Heczko Stanislav | CZE | 1966 | SkiAlpShop | 22:57:33.1 | Šp. Mlýn |
M-29 | 105 | SkalickÝ Pavel | CZE | 1992 | Skialp Dolní Morava | 05:24:23.3 | Olomouc |
M-V1 | 42 | Gonda Pavel | CZE | 1981 | Skils Bikegallery Hoteltime | 05:42:05.7 | Praha |
M-V1 | 22 | Čermák Ivan | CZE | 1985 | Slatiňany | 10:35:26.6 | Slatiňany |
M-V2 | 120 | Vencálek Libor | CZE | 1975 | Sokol Nové Veselí | 12:38:36.7 | Nové Veselí |
M-V2 | 122 | Vizdak Janos | HUN | 1978 | Speed-Way Team | 15:41:28.8 | Pilisborosjenő |
M-V2 | 30 | Faktor Peter | SVK | 1978 | SpektrumSZ | 08:31:45.3 | Dolné Kočkovce |
M-V1 | 15 | Bitnar Matěj | CZE | 1988 | Sportovní Klub Hasičů Khk | 21:37:29.6 | Teplice Nad Metují |
M-V1 | 18 | Břeň Jan | CZE | 1984 | Squash Viktoria Brno | 24:29:08 | Brno |
M-V1 | 443 | Eibl Martin | CZE | 1984 | Suchodol | 17:33:06.2 | Suchodol |
M-29 | 6 | Adel Filip | CZE | 1990 | Superior Suninvent Team | 00:43:57 | Hlinsko |
M-V1 | 9 | Jobánek Jan | CZE | 1983 | Superior Suninvent Team | 12:58:57.4 | Brno |
M-V2 | 90 | Pokorný Zbyněk | CZE | 1975 | Sušice | 18:42:30 | Sušice |
M-V1 | 75 | Matějů Jan | CZE | 1982 | TJ Banik Mezibori | 10:19:06 | Pragl |
M-V1 | 34 | Fišnar Jan | CZE | 1980 | TJ Baník Meziboří | 05:26:01.4 | Vrchlabí |
M-V2 | 11 | Zavadil Josef | CZE | 1973 | Team Bike Perštejn | 15:23:28.5 | Perštejn |
M-29 | 71 | Küpper Jan | GER | 1998 | Team Campana / RV Adler Lüttringhausen | 18:08:13.9 | Remscheid |
M-29 | 88 | Pembaur Felix | GER | 1994 | Team Campana / RV Adler Lüttringhausen | 16:32:42.7 | Fulda |
M-29 | 78 | Michal Petr | CZE | 1989 | Tepelná čerpadla IVT | 20:00:42 | Třeboň |
M-V2 | 130 | Žák Jiří | CZE | 1969 | The EnTourist | 21:35:49.9 | Jablonec Nad Nisou |
M-V2 | 218 | Klofanda Martin | CZE | 1977 | Ugo Allivictus | 04:58:24.6 | Strančice |
M-V1 | 14 | Bindr Tomáš | CZE | 1981 | Valkukle Team | 17:57:48.1 | Liberec |
M-V2 | 26 | Duda Jan | CZE | 1977 | Valkule team | 18:09:01.7 | Špindlerův Mlýn |
M-V2 | 45 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | 19:43:15.2 | Praha |
M-29 | 23 | Dostál Tomáš | CZE | 1990 | Vella Team | 16:37:36.7 | Náchod |
M-V2 | 106 | Stollár Jozef | SVK | 1974 | Vrútky | 20:34:41 | Vrútky |
M-V3 | 84 | Ornst Tomáš | CZE | 1967 | Výlet Wide bike Lbc | 24:27:43.8 | Český Dub |
M-V1 | 95 | Princ Karel | CZE | 1984 | Včelná | 25:43:07.1 | Včelná |
M-V2 | 124 | von Wedel Wedigo | GER | 1973 | Wertheim | 14:18:19.8 | Wertheim |
M-V2 | 16 | blaha jakub | CZE | 1976 | Wheelsports Racing Team | 21:39:28.2 | Mannheim / Straßenheim |
M-V2 | 66 | Král Jiří | CZE | 1977 | Záměl | 25:34:58.2 | Záměl |
M-V2 | 79 | Motl Jaroslav | CZE | 1976 | Záměl | 28:07:08.6 | Záměl |
M-V1 | 31 | Farář Jan | CZE | 1985 | beMANIAX MADBIKE | 19:23:04.2 | Jablonec nad Nisou |
M-V3 | 91 | Polcar Petr | CZE | 1968 | originalky.cz | 22:12:30 | Louny |
M-V3 | 82 | Novák Jindřich | CZE | 1960 | originálky.cz | 25:17:39.4 | Most |
M-29 | 98 | Baytsur Roman | RUS | 1989 | redBike | 13:41:09.5 | Moscow |
M-V1 | 208 | Meran Oto | CZE | 1982 | www.dres.cz | 07:02:34.8 | Brno |
M-V1 | 77 | Mička Marek | CZE | 1979 | www.dres.cz | 20:13:27.7 | Brno |
M-V2 | 85 | Pánek Kamil | CZE | 1976 | www.dres.cz | 20:25:49.6 | Brno |
M-V2 | 27 | Dvořák Miloslav | CZE | 1977 | Šumava team | 26:24:36.8 | Záměl |
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 79 účastníků
(
70 mužů,
9 žen)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Z-E | 353 | Schmidt Sylvia | GER | 1981 | 26 aint dead | 28:42:00.5 | Bestensee |
M-E | 365 | Tejkal Zbyněk | CZE | 1983 | AMOKbikers | 30:57:22.2 | Velký Beranov |
M-E | 364 | Šrut Ondřej | CZE | 1990 | BIKESERVIS.EU | 19:33:05.2 | Liberec |
M-E | 371 | Zajac Filip | CZE | 1999 | BIKESTRIKE.COM | 28:40:34.6 | Zdiby |
V-E | 340 | Mušálek Václav | CZE | 1966 | BIKOMATIC | 18:16:14.2 | Markvartovice |
M-E | 372 | Zvoníček Ondřej | CZE | 1984 | Bike Emergency | 29:55:31.5 | Praha |
M-E | 368 | Vogel Jasper | GER | 1983 | BikesportBerlin | 27:02:10.2 | Berlin |
M-E | 315 | Flídr Michal | CZE | 1979 | Black Field A team | 28:44:32.9 | Brno |
V-E | 336 | März Martin | GER | 1973 | Blood, Sweat and Beers | 21:00:45.9 | Dresden |
M-E | 309 | Brodský Jan | CZE | 1990 | Brandýs nad Labem | 33:16:52.4 | Brandýs nad Labem |
M-E | 342 | Němec Marek | CZE | 1990 | Bubotrails | 31:20:44.5 | Mělník |
M-E | 346 | Plzák Lukáš | CZE | 1990 | Bubotrails | 31:18:23.9 | Bubovice |
M-E | 335 | Kugler Zbynek | CZE | 1981 | Bír riders | 25:33:24.7 | Praha 4 |
V-E | 313 | Donath Stefan | GER | 1978 | Callenberg | 02:31:39 | Callenberg |
M-E | 345 | Pavlas Jakub | CZE | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | 30:10:09.5 | Rychnov nad Kněžnou |
M-E | 338 | Mikuláš Vojtěch | CZE | 1996 | Dlouhá Třebová | 25:11:21.2 | Dlouhá Třebová |
Z-E | 332 | Kneise Anja | GER | 1987 | Dresden | 0 | Dresden |
M-E | 314 | Fiederling Lennart | GER | 1997 | FAHRWERK WERKSTEAM | 31:53:43.8 | Eberhardzell |
M-E | 321 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | 09:45:13.5 | Dresden |
M-E | 321 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | 09:45:13.5 | Dresden |
M-E | 354 | Schwarz Richard | GER | 1985 | FAHRWERK WERKSTEAM | 30:12:58.5 | Possendorf |
M-E | 355 | Schweizer Lukas | GER | 1986 | FAHRWERK WERKSTEAM | 02:45:36 | Dresden |
M-E | 351 | Schäfer Daniel | GER | 1984 | FAHRWERK WERKSTEAM | 02:18:30 | Dresden |
Z-E | 350 | Seemann Astrid | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | 32:40:08 | Dresden |
M-E | 306 | Bekr Jan | CZE | 1991 | FUTURECYCLING | 29:07:48.1 | Poniklá |
M-E | 347 | Radil Jakub | CZE | 1987 | Forceshop Praha | 0 | Praha |
V-E | 348 | Reisner Petr | CZE | 1975 | GIANT Cycling team | 27:44:31.2 | Praha 5 - Smíchov |
M-E | 349 | Salvatore Marco | ITA | 1981 | Gallo Nero | 21:36:29.6 | Firenze |
Z-E | 317 | Grela Joanna | POL | 1980 | Gdynia | 20:11:19 | Gdynia |
M-E | 358 | Smolka Marek | CZE | 1989 | Gibbon Slacklines Team | 27:22:11.8 | Praha 6 |
M-E | 320 | Hradecký Tomáš | CZE | 1983 | Gigantic Racing Team | 31:14:29.5 | Dobruška |
V-E | 356 | Smejkal Jiří | CZE | 1959 | Gigantic Racing Team | 31:36:54 | Velké Meziříčí |
V-E | 357 | Smetaník Milan | CZE | 1974 | Gigantic Racing Team | 31:20:51.6 | Liberec 15 |
V-E | 370 | WAWRZEŃ ARTUR | POL | 1974 | Gomola Trans Airco | 02:19:05 | KRAKÓW |
V-E | 374 | Smetana Josef | CZE | 1978 | Holany A Team | 78:39:22 | Holany |
M-E | 341 | Mužík Jakub | CZE | 1993 | Hořovice | 29:26:13.6 | Hořovice |
M-E | 318 | Greyer Matthias | GER | 1987 | IBC DIMB Racing Team | 02:11:06 | Dresden |
M-E | 312 | Daszkiewicz Michał | POL | 1982 | Knurświny | 17:47:21.5 | Wrocław |
M-E | 366 | Veselý Pavel | CZE | 1980 | Koloshop | 01:35:31.5 | Teplice |
Z-E | | Vosičková Dana | CZE | 1982 | Koloshop Team | 0 | Ohníč |
M-E | 382 | Hubka Lukáš | CZE | 1979 | LIGHT CORE TEAM | 09:48:03.5 | Česká Třebová |
V-E | 327 | Kaiser Günther | AUT | 1973 | Lederhosenwhiskey Salzburg | 30:58:45.4 | Neumarkt am Wallersee |
M-E | 384 | Landa Štěpán | CZE | 1981 | Light core team | 09:48:11 | Česká Třebová |
M-E | 383 | jeřábek milan | CZE | 1979 | Light core team | 10:36:36.3 | česká třebová |
Z-E | 343 | Ochot Dagmara | POL | 1974 | Liszki | 30:21:41 | Liszki |
M-E | 361 | Svoboda Jiří | CZE | 1980 | MTBCrossCountry.com | 31:53:44.1 | Žandov |
M-E | 304 | Adamkiewicz Mateusz | POL | 1988 | Medicycling Team | 27:32:26.1 | Kłobuck |
M-E | 331 | Kmošena Matúš | SVK | 1991 | Mestečko | 27:17:51.5 | Mestečko |
M-E | 337 | Mazal Tomáš | CZE | 1989 | Metylovice | 30:54:37.4 | Metylovice |
V-E | 352 | Schlachter Thomas | GER | 1977 | OmmesPommes123 | 21:50:28 | Wertheim |
M-E | 303 | Frenk Petr | CZE | 1984 | PROTOCYCLES | 30:01:52.8 | Hvozdnice |
Z-E | 344 | Pačáková Míša | CZE | 1986 | Praha | 29:54:55.6 | Praha |
V-E | 334 | Kruml Adam | CZE | 1974 | Praha - Uhříněves | 02:41:48 | Praha - Uhříněves |
M-E | 114 | Neuman Richard | CZE | 1987 | Praha 1 | 02:07:39 | Praha 1 |
M-E | 339 | Musil Ondřej | CZE | 1986 | Praha 8 | 27:26:59.3 | Praha 8 |
M-E | 359 | Strnad Václav | CZE | 1989 | Praha 8 | 32:18:55.6 | Praha 8 |
Z-E | 323 | Chlíbková Daniela | CZE | 1967 | REDPOiNT ELEVEN TEAM | 21:27:53.5 | Brno |
M-E | 301 | Bláha Vojtěch | CZE | 1999 | Rock Machine Cyklomax enduro team | 27:35:59.6 | Jablonné v Podještědí |
M-E | 325 | Jarzynka Robert | POL | 1980 | Rowerem | 30:29:26.1 | Gdańsk |
Z-E | 362 | Świrkowicz Ania | POL | 1979 | Rowerem | 30:36:40.5 | Gdynia |
V-E | 308 | Broda Grzegorz | POL | 1975 | SCS OSOZ Racing Team | 02:05:20 | Katowice |
V-E | 319 | Gruszczyński Artur | POL | 1977 | SCS OSOZ Racing Team | 23:45:22.7 | Katowice |
M-E | 363 | Szabo Jiri | CZE | 1988 | SPOKE Team | 24:21:50.6 | Chvalenice |
V-E | 324 | Choyna Peter | GER | 1976 | Seddiner See | 01:24:35 | Seddiner See |
M-E | 302 | Kutin Tomáš | CZE | 1984 | SingleBe Bikes | 27:41:21 | Ustí nad O. |
M-E | 328 | Karbus Ondřej | CZE | 1987 | Slaný | 21:38:43 | Slaný |
V-E | 330 | Klapka Tomáš | CZE | 1978 | Slaný | 31:05:01.8 | Slaný |
M-E | 311 | Čiviš Michal | CZE | 1985 | Slaný | 31:13:15.6 | Slaný |
M-E | 305 | Anderle David | CZE | 1985 | Slatina nad Zdobnicí | 01:12:24 | Slatina nad Zdobnicí |
M-E | 316 | geist tomas | CZE | 1987 | Sulice | 00:29:14 | Sulice |
M-E | 310 | Buragas Wojciech | POL | 1980 | Szczecin | 30:33:15.6 | Szczecin |
M-E | 367 | Vobořil Luboš | CZE | 1983 | Teplice | 28:07:33.5 | Teplice |
M-E | 333 | Král Martin | CZE | 1993 | Tábor | 27:39:01.3 | Tábor |
M-E | 360 | Svoboda Vojtěch | CZE | 1979 | Třebíč | 29:07:53 | Třebíč |
M-E | 307 | Bílek Ondřej | CZE | 1985 | V Press | 25:14:57.7 | Praha |
M-E | 326 | Jelínek Josef | CZE | 1989 | plnt.cz | 21:19:12.1 | Praha |
M-E | 373 | Žemba Zdeněk | CZE | 1984 | Úvalno | 01:28:38 | Úvalno |
M-E | 385 | Walczak Wojciech | POL | 1980 | ędóro | 09:56:34.1 | Wroclaw |
V-E | 329 | Kavka Pavel | CZE | 1976 | Říčany | 02:22:19 | Říčany |
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 38 účastníků
(
31 mužů,
7 žen)
Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 444 | Szendrey Károly | HUN | 1971 | - | 15:44:50.6 | Budapest |
M | 440 | Vinklárek Petr | CZE | 1984 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 13:19:01.4 | Olomouc |
M | 434 | Souček Petr | CZE | 1999 | BIKEMARAST team | 12:37:19.8 | Praha 3 |
M | 419 | Kadleček František | CZE | 1974 | Bajker.eu | 05:03:18.5 | Bořanovice |
M | 432 | Paleček Ondřej | CZE | 1981 | Beer riders | 21:48:18.2 | Praha 10 |
M | 415 | Grünwald Harald | GER | 1964 | Berlin | 15:20:08.3 | Berlin |
M | 427 | Legrand Jozef | BEL | 1957 | Berlin | 16:35:25.5 | Berlin |
Z | | Marešová Martina | CZE | 1995 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 0 | Krupka |
M | 32 | Farkas Zsolt | HUN | 1985 | Bringabanda SC | 18:48:09.1 | Budapest |
M | 416 | Háva Milan | CZE | 1968 | Cyklistický spolek PEKÁČ | 15:09:45.3 | Kunratice |
Z | 439 | Veselá Renáta | CZE | 1964 | Cyklistický spolek PEKÁČ | 20:41:59.6 | Praha 6 |
M | 413 | Dvořák Bohuslav | USA | 1960 | DPC Doudleby nad Orlicí | 04:28:11.5 | Tucson, Arizona |
M | 422 | Kořínek Miloš | CZE | 1975 | Dlouhońovice | 22:31:05.9 | Dlouhońovice |
M | 431 | Mikuláš Ondřej | CZE | 1990 | Dlouhá Třebová | 14:12:34.3 | Dlouhá Třebová |
Z | 442 | Alexander Janet | NZL | 1959 | Encinitas | 14:22:58.9 | Encinitas |
M | 429 | Maund Chris | USA | 1967 | Encinitas | 13:49:49.8 | Encinitas |
M | 436 | Strnad Vašek | CZE | 1983 | Endeka Bassta | 10:42:56.4 | BRNO |
M | 417 | Chornikowski Łukasz | POL | 1981 | Ericsson Cycling UNI | 25:05:42.4 | Kraków |
M | 409 | Barták Jiří | CZE | 1974 | Eurofoam team | 11:35:59.2 | Brno, Starý Lískovec |
Z | 411 | Dlabalová Jana | CZE | 1981 | GLEDE TEAM | 18:46:40 | Benecko |
M | 414 | Exner Jakub | CZE | 1985 | Obchodplnyslev.cz | 0 | Náchod |
M | 437 | Sviták Pavel | CZE | 1991 | Praha | 14:07:43.6 | Praha |
M | 410 | Cupal Jakub | CZE | 1975 | Praha 4 | 16:36:35.4 | Praha |
M | 421 | kordík Tomáš | CZE | 1986 | Praha Kamýk | 12:21:04.6 | Praha |
M | 435 | Srubek Libor | CZE | 1979 | Profibaustoffe CZ | 14:28:39.4 | Brno |
M | 418 | Jarolim Tomas | CZE | 1973 | RSC Aaretal Münsigen | 16:26:04.2 | Praha 4 |
M | 433 | Pospíšil Lukáš | CZE | 1998 | Redpoint Eleven Team | 12:05:34.7 | Rokycany |
M | 426 | Lauryn Radek | CZE | 1997 | Redpoint team | 04:50:26.9 | Teplice Nad Metují |
Z | 423 | Kovaříková Aleška | CZE | 1980 | Runservice Jičín | 18:33:32 | Bradlecká Lhota |
M | 420 | Kocián Robert | CZE | 1988 | SK Edie VSetín | 11:22:35.4 | Vsetín |
M | 438 | Šukala Branislav | SVK | 1988 | SpektrumSZ | 04:56:05 | Streženice |
M | 445 | Szalai András | HUN | 1975 | Szentendre | 15:27:36.5 | Szentendre |
Z | 408 | Zavadil Veronika | CZE | 1983 | Team Bike Perštejn | 15:31:55.6 | Perštejn |
M | 430 | Mikšovský Martin | CZE | 1968 | Trutnov | 17:18:22.9 | Trutnov |
M | 441 | Vlach Honza | CZE | 1975 | Výlet Liberec | 19:21:35.8 | Liberec 10 |
Z | 424 | Králová Silvie | CZE | 1975 | Záměl | 18:55:40.3 | Záměl |
M | 425 | Kromer Jiří | CZE | 1972 | www.dres.cz | 17:02:25.2 | Brno |
M | 412 | Dolejš Miloš | CZE | 1974 | Žehuň | 15:26:22.2 | Žehuň |
startovní listina
Junior
start ~ 09:06:38
, 2000 - 2003
,
přihlášeno: 7 účastníků
(
6 mužů,
1 žen)
Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Junior | 403 | Fišer Ondřej | CZE | 2002 | DPC Doudleby | 18:57:54.4 | Doudleby nad Orlici |
Junior | 402 | Dušek Martin | CZE | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | 15:08:11.6 | Praha |
Junior | 401 | Coufal Tomáš | CZE | 2001 | HSK cycling team | 11:46:27.3 | Hradec Králové |
Junior | 406 | Kluch Luboš | CZE | 2000 | KROSS Bikeranch | 12:43:32.2 | Praha |
Junior | 405 | Jansa Radek | CZE | 2000 | Pítrs bikes team | 14:43:06.6 | Police Nad Metují |
Juniorky | 404 | Hanušová Natálie | CZE | 2000 | Quintbike.cz | 21:51:13.1 | Žďárky |
Junior | 407 | Pajer Matouš | CZE | 2003 | Výlet Liberec | 19:44:55.3 | Liberec 10 |
start ~ 09:06:38
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 14 účastníků
(
13 mužů,
1 žen)
Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení, plus měřené úseky typu Enduro.
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 503 | Gottstein Boris | GER | 1971 | 26 | 0 | Berlin |
Muži | 506 | Hladký Jan | CZE | 1976 | Brno | 01:37:06 | Brno |
Muži | 509 | Mahdalík Marek | CZE | 0000 | Brno | 01:29:49 | Brno |
Muži | 501 | Brand Ladislav | CZE | 1977 | Bubotrails | 01:35:03 | Bubovice |
Muži | 504 | Hacha Jan | CZE | 1973 | Cyklistický spolek PEKÁČ | 23:52:11.7 | Kunratice |
Muži | 510 | Petráš Jan | CZE | 1973 | Cyklistický spolek PEKÁČ | 01:39:17 | Třebotov |
Muži | 513 | Vorel Vladimír | CZE | 1959 | Cyklistický spolek PEKÁČ | 01:33:04 | Modřany |
Muži | 511 | Schejbal Aleš | CZE | 1991 | Doudleby nad Orlicí | 01:44:06 | Doudleby nad Orlicí |
Muži | 502 | Čihák Miloš | CZE | 1987 | Klučov | 01:16:43 | Klučov |
Muži | 508 | Kundrat Peter | SVK | 1970 | Kralovsky Maraton | 01:53:29 | Kosice |
Muži | 512 | Szentmiklósi Norbert | HUN | 1981 | LDTR Enduro | 01:34:30 | Budapest |
Muži | 507 | Horváth Csaba | HUN | 1979 | Long Distance Trail Riders | 02:24:16 | Budapest |
Muži | 322 | Chlíbek Venca | CZE | 1971 | REDPOiNT ELEVEN TEAM | 01:21:33 | Brno |
Ženy | 505 | Hančíková Bára | CZE | 1988 | TOP RUN CLUB | 01:34:10 | Zlín |
start ~ 17:34:02
, 2004 a mladší
,
přihlášeno: 12 účastníků
(
8 mužů,
4 žen)
pouze pokud závodí rodiče
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 724 | Stadtherrová Leontýnka | CZE | 2014 | BIKESERVIS.EU | 00:01:26.5 | |
kluci | 706 | Kuk Tomáš | CZE | 2014 | Carla.kupkolo.cz | 0 | Bila Tremesna |
kluci | 731 | Fajt Jakub | CZE | 2015 | Eurofoam team | 00:04:08.5 | Brno |
kluci | 702 | Hradecký Matěj | CZE | 2015 | Gigantic Racing Team | 00:01:13.9 | Dobruška |
holky | 732 | horváthová Sofia | CZE | 2015 | Košice | 00:05:23.8 | Košice |
kluci | 708 | Plný Ondřej | CZE | 2015 | Kupkolo MTB Trilogy | 00:01:47.9 | Teplice Nad Metují |
kluci | 709 | sedliský David | CZE | 2015 | MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey | 00:02:00.5 | Horní Branná 263 |
holky | 734 | Nouzáková Soňa | CZE | 2016 | Nový Bor | 00:06:35.2 | Nový Bor |
holky | 733 | Kuglerová Eliška | CZE | 2015 | Praha | 00:05:48.4 | Praha |
kluci | 701 | Čada Michal | CZE | 2015 | Redpoint-eleven Team | 00:02:32 | Police Nad Metují |
kluci | 704 | Kolaja Jaromír | CZE | 2015 | Slavia Liberec Orienteering | 00:02:21.2 | Liberec |
kluci | 707 | Matějů Albert | CZE | 2015 | TJ Baník Meziboří | 00:03:58.2 | Praha |
start ~ 17:40:41
, 2013 a mladší
,
přihlášeno: 4 účastníků
(
4 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 736 | Vogel Julius | CZE | 2013 | Berlín | 00:05:46.3 | Berlín |
Muži | 705 | Kugler Marek | CZE | 2013 | Bír riders | 00:04:08.4 | Praha 4 |
Muži | 737 | Krump Mikeš | CZE | 2013 | Dobřichovice | 00:04:03.5 | Dobřichovice |
Muži | 703 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | 00:07:01.3 | Liberec |
startovní listina
KIDS 6-7
start ~ 17:48:19
, 2011 - 2012
,
přihlášeno: 10 účastníků
(
6 mužů,
4 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 716 | Stadtherrová Adélka | CZE | 2011 | BIKESERVIS.EU | 00:13:38.3 | |
Ženy | 738 | Vogel Amira | CZE | 2011 | Berlín | 00:06:38.7 | Berlín |
Muži | 712 | Kugler Adam | CZE | 2011 | Bír riders | 00:12:37.6 | Praha 4 |
Ženy | 711 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | 00:12:17.7 | Velké Poříčí |
Muži | 713 | Kuk Milan | CZE | 2011 | Kupkolo.cz | 0 | Bílá Třemešná |
Muži | 710 | Kohoutek Adam | CZE | 2011 | Pitrs Bikes Team | 00:09:31.4 | Adršpach |
Muži | 742 | šefl dominik | CZE | 2011 | Plzeň | 00:12:00 | Plzeň |
Muži | 714 | Říhánek Jakub | CZE | 2011 | Zruč-Senec | 00:07:16 | Zruč-Senec |
Ženy | 715 | Říhánková Tereza | CZE | 2011 | Zruč-Senec | 00:09:37.9 | Zruč-Senec |
Muži | 735 | pánek šimon | CZE | 2011 | dres.cz | 00:11:49.9 | |
start ~ 17:55:41
, 2008 - 2010
,
přihlášeno: 9 účastníků
(
6 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 718 | Holan Matěj | CZE | 2009 | Carla.kupkolo.cz | 00:23:05.4 | Dvůr Králové Nad Labem |
Ženy | 719 | Holanová Anežka | CZE | 2009 | Carla.kupkolo.cz | 00:22:48.4 | Dvůr Králové Nad Labem |
Ženy | 720 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | 00:24:14.5 | Velké Poříčí |
Muži | 721 | Kučera Tobiáš | CZE | 2010 | GHOST junior Team | 00:25:46.6 | Hlinsko |
Ženy | 722 | Šimůnková Emma | CZE | 2009 | Jablonec n. N. | 00:24:54.8 | Jablonec n. N. |
Muži | 717 | frencl Patrik | CZE | 2008 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 00:18:35.6 | Police nad Metují |
Muži | 740 | Janovský Tomáš | CZE | 2008 | Ms Bike Academy Racing | 00:20:03.8 | Kramolna |
Muži | 741 | Umlauf Sebastian | CZE | 2009 | S-SPORT Hronov | 00:24:07.8 | Hronov |
Muži | 428 | Filip David | CZE | 2010 | Teplice nad Metují | 23:23:02.3 | Teplice nad Metují |
start ~ 18:06:02
, 2005 - 2007
,
přihlášeno: 8 účastníků
(
8 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 725 | Kučera Radim | CZE | 2007 | Ghost team | 00:41:54.3 | Hlinsko |
Muži | 728 | Šimůnek Petr | CZE | 2006 | Jablonec n. N. | 00:40:09.1 | Jablonec n. N. |
Muži | 723 | Frencl Dominik | CZE | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:36:19.3 | Police Nad Metují |
Muži | 739 | Reade Adam | CZE | 2004 | Penco | 0 | Olovnice |
Muži | 727 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | 01:26:24.1 | Police nad Metují |
Muži | 726 | Pešina Jan | CZE | 2006 | Redpoint-eleven Team | 00:36:56.4 | Police Nad Metují |
Muži | 729 | Vik Samuel | CZE | 2007 | S-SPORT MTB TEAM | 00:40:14 | Hronov 4 |
Muži | 730 | Zavadil Dominik | CZE | 2005 | Team Bike Perštejn | 00:31:38 | Perštejn |