Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

03.07.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race     celkem: 164, muži : 158, ženy: 6, M-29: 28, M-V1: 77, M-V2: 43, M-V3: 10, Z: 6 [html] [pdf]
Enduro Race     celkem: 51, muži : 48, ženy: 3, M-E: 38, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race     celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, M: 13, Z: 6 [html] [pdf]
Junior     celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Junior: 5, Juniorky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE     celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla     celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Muži: 4, Ženy: 5 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola     celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7     celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10     celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14     celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , 1997 a starší , přihlášeno: 164 účastníků ( 158 mužů, 6 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M-V1 [39] 17:00:30 Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
M-V1 [40] 17:00:00 Bartoň Jiří CZE 1986 ČeMBA
M-V1 [44] 16:58:00 Brennenstuhl Marcus GER 1982 Lokomotive Stuttgart
M-V1 [46] 16:57:00 Czerwiński Maciej POL 1983 Kibolski KS
M-V1 [47] 16:56:30 Čermák Ivan CZE 1985 Slatiňany
M-V1 [603] Čikl Miloš CZE 1983 Light core team
M-V1 [26] 17:07:00 Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-V1 [50] 16:55:00 Duda Jan CZE 1977 Valkule team
M-V1 [52] 16:54:00 Ehl Petr CZE 1978 BIKESERVIS.EU
M-V1 [53] 16:53:30 Erhardt Dominik GER 1981 BikeControl RC Schnaittachtal
M-V1 [3] 17:18:30 fajt milan CZE 1977 Eurofoam team
M-V1 [54] 16:53:00 Faktor Peter SVK 1978 SpektrumSZ
M-V1 [30] 17:05:00 Färberböck Mario AUT 1983 Bikepalast Salzburg
M-V1 [28] 17:06:00 Farkas Zsolt HUN 1985 Bringabanda SC
M-V1 [55] 20:00:00 Fodor Petr CZE 1981 Cyklohelios
M-V1 [58] 16:51:00 Frýba Lukáš CZE 1982 Orbea Team
M-V1 [ ] Glombiček Jan CZE 1984 eSeNBáci
M-V1 [8] 17:16:00 Hanyk Milan CZE 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M-V1 [9] 17:15:30 Havel Josef CZE 1982 www.statikacb.cz
M-V1 [62] 16:49:00 Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
M-V1 [64] 16:48:00 Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M-V1 [16] 17:12:00 Hnyk Pavel CZE 1982 Kyšice
M-V1 [65] 16:47:30 Hoffmann Erik GER 1981 Stuttgart
M-V1 [66] 16:47:00 Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
M-V1 [67] 16:46:30 Horváth Csaba HUN 1979 Long Distance Trail Riders
M-V1 [69] 16:45:30 Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M-V1 [70] 16:45:00 Hříbal Aleš CZE 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice
M-V1 [72] 16:44:00 Janos Vizdak HUN 1978 X2S
M-V1 [147] 16:06:30 Janour Jan CZE 1983 Plzen
M-V1 [6] 17:17:00 Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
M-V1 [606] Jerabek Ivo CZE 1982 Light core team
M-V1 [607] jeřábek milan CZE 1979 Light core team
M-V1 [73] 16:43:30 Jonák Radek CZE 1979 Kupkolo MTB team Pardubice
M-V1 [74] 16:43:00 Kandráč Martin SVK 1982 Kráľovský Maratón
M-V1 [1] 17:19:30 Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M-V1 [77] 16:41:30 Klápště Jan CZE 1977 BIKESERVIS.EU
M-V1 [78] 16:41:00 Klement Jakub CZE 1986 TUFO CZ OTROKOVICE
M-V1 [79] 16:40:30 kobera matej SVK 1980 Kráľovský Maratón
M-V1 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M-V1 [ ] Kovarik Vít CZE 1978 Roztoky
M-V1 [82] 16:39:00 Kovařík Vít CZE 1978 argia.cz
M-V1 [608] Krtička Petr CZE 1979 Police nad Metují
M-V1 [86] 16:37:00 Kubiak Przemysław POL 1985 Kibolski KS
M-V1 [89] 16:35:30 kuiš peter SVK 1978 Kráľovský Maratón
M-V1 [90] 16:35:00 Landa Štěpán CZE 1981 Light core team
M-V1 [91] 16:34:30 Marczak Kamil POL 1981 AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL
M-V1 [92] 16:34:00 Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
M-V1 [11] 17:14:30 Mützlitz Torsten GER 1984 Scott bike24 mtb Team
M-V1 [15] 17:12:30 Nouzák Miloš CZE 1977 BIG SHOCK TEAM o.s.
M-V1 [106] 16:27:00 Pektor Stanislav CZE 1980 Biketriatlon Morkovice
M-V1 [110] 16:25:00 Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M-V1 [111] 16:24:30 Rotnicki Michał POL 1978 KK Cyklon Warszawa
M-V1 [112] 16:24:00 Rutkowski Norbert POL 1986 Kibolski KS
M-V1 [17] 17:11:30 Ruttner Jiří CZE 1979 Roztoky
M-V1 [114] 16:23:00 Ryšavý Pavel CZE 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M-V1 [18] 17:11:00 Říhánek Lukáš CZE 1979 2V BIKERS
M-V1 [115] 16:22:30 Sass Gabor HUN 1980 BikePark Poznań
M-V1 [27] 17:06:30 Sass József HUN 1977 Meditech sc
M-V1 [116] 16:22:00 Sekot Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč
M-V1 [117] 16:21:30 Siekierski Michał POL 1985 Kibolski KS
M-V1 [118] 16:21:00 Spindler Christian DNK 1984 Lokomotive Stuttgart
M-V1 [119] 16:20:30 Srubek Libor CZE 1979 Profibaustoffe CZ
M-V1 [148] 16:06:00 Stadtherr Jarda CZE 1979 Bikeservis.eu
M-V1 [12] 17:14:00 Stark Alexander GER 1985 Ottendorf Okrilla
M-V1 [122] 16:19:00 Strieženec Martin CZE 1985 Bike Terror Crew
M-V1 [123] 16:18:30 Strnad Vašek CZE 1983 Endeka Bassta
M-V1 [124] 16:18:00 Suchomel Matouš CZE 1979 KUPKOLO MTB team Pardubice
M-V1 [126] 16:17:00 Šebrle Jiří CZE 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M-V1 [127] 16:16:30 Šindelář Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR
M-V1 [24] 17:08:00 Šupich Martin CZE 1977 INS Atelier Náchod - A
M-V1 [131] 16:14:30 Tomeček Zdeněk CZE 1979 GS cyklo team Jistebnice
M-V1 [23] 17:08:30 Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M-V1 [132] 16:14:00 Vacek Jiří CZE 1977 beespee.cz
M-V1 [137] 16:11:30 Voll David GER 1984 SCOTT Bike 24 MTN Race Team
M-V1 [138] 16:11:00 Volny Jindra CZE 1982 Karlovy Vary
M-V1 [140] 16:10:00 Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod - veterans
M-V1 [143] 16:08:30 Zelenka Jaroslav CZE 1980 KSM Hrádek

startovní časy