Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

04.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race     celkem: 196, muži : 185, ženy: 11, M-29: 17, M-V1: 49, M-V2: 42, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 47, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race     celkem: 70, muži : 63, ženy: 7, M-E: 47, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race     celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 28, Z: 6, Muži: 11, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior     celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race     celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 8-10     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 09:19.0 01:20.0 (1) 01:18.0 (2) 01:06.0 (1) 01:41.0 (1) 02:40.0 (1) 01:14.0 (3)
2 (-0) 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 09:20.0 01:23.0 (2) 01:16.0 (1) 01:07.0 (2) 01:41.0 (2) 02:44.0 (2) 01:09.0 (1)
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 09:41.0 01:24.0 (3) 01:23.0 (10) 01:10.0 (3) 01:43.0 (3) 02:47.0 (3) 01:14.0 (4)
4 (-0) 4 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 10:03.0 01:31.0 (7) 01:21.0 (4) 01:16.0 (4) 01:49.0 (6) 02:53.0 (4) 01:13.0 (2)
5 (-0) 5 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 10:10.0 01:27.0 (5) 01:23.0 (9) 01:17.0 (6) 01:46.0 (5) 02:59.0 (8) 01:18.0 (8)
6 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 10:28.0 01:30.0 (6) 01:21.0 (5) 01:25.0 (13) 01:57.0 (14) 03:00.0 (10) 01:15.0 (5)
7 (-0) 6 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 10:35.0 01:26.0 (4) 01:21.0 (6) 01:16.0 (5) 01:45.0 (4) 03:19.0 (24) 01:28.0 (26)
8 (-0) 7 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 10:39.0 01:36.0 (11) 01:26.0 (13) 01:26.0 (17) 01:58.0 (15) 02:56.0 (5) 01:17.0 (6)
9 (-0) 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 10:46.0 01:36.0 (12) 01:26.0 (16) 01:17.0 (7) 01:55.0 (9) 03:07.0 (14) 01:25.0 (20)
10 (-0) 9 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 10:48.0 01:34.0 (10) 01:26.0 (15) 01:20.0 (9) 01:50.0 (7) 03:11.0 (16) 01:27.0 (25)
11 (-0) 10 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 10:50.0 01:39.0 (17) 01:27.0 (19) 01:24.0 (12) 01:56.0 (11) 02:56.0 (6) 01:28.0 (27)
12 (-0) 11 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 10:55.0 01:38.0 (13) 01:32.0 (28) 01:23.0 (11) 01:59.0 (18) 03:06.0 (13) 01:17.0 (7)
12 (-0) 11 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 10:55.0 01:34.0 (9) 01:22.0 (8) 01:37.0 (37) 01:57.0 (13) 03:04.0 (11) 01:21.0 (11)
14 (-0) 13 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 11:00.0 01:43.0 (20) 01:22.0 (7) 01:26.0 (15) 01:59.0 (16) 03:06.0 (12) 01:24.0 (15)
14 (-0) 13 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 11:00.0 01:32.0 (8) 01:23.0 (11) 01:27.0 (19) 01:53.0 (8) 02:59.0 (9) 01:46.0 (54)
16 (-0) 15 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 11:11.0 01:39.0 (16) 01:31.0 (25) 01:22.0 (10) 01:56.0 (10) 03:19.0 (23) 01:24.0 (16)
17 (-0) 2 / V-E [8660507] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 11:19.0 01:45.0 (24) 01:26.0 (17) 01:28.0 (23) 02:04.0 (22) 03:12.0 (17) 01:24.0 (17)
18 (-0) 16 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 11:25.0 01:41.0 (18) 01:28.0 (20) 01:26.0 (14) 02:00.0 (19) 03:29.0 (32) 01:21.0 (10)
19 (-0) 17 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 11:28.0 01:53.0 (36) 01:24.0 (12) 01:20.0 (8) 01:57.0 (12) 03:08.0 (15) 01:46.0 (53)
20 (-0) 18 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 11:35.0 01:48.0 (29) 01:33.0 (30) 01:31.0 (28) 02:04.0 (21) 03:16.0 (21) 01:23.0 (13)
21 (-0) 3 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 11:38.0 01:45.0 (25) 01:32.0 (29) 01:28.0 (24) 02:06.0 (28) 03:18.0 (22) 01:29.0 (29)
22 (-0) 19 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 11:40.0 01:58.0 (41) 01:28.0 (21) 01:32.0 (30) 02:05.0 (25) 03:12.0 (18) 01:25.0 (21)
23 (-0) 4 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 11:43.0 01:51.0 (30) 01:27.0 (18) 01:26.0 (16) 01:59.0 (17) 03:35.0 (36) 01:25.0 (19)
24 (-0) 20 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 11:45.0 01:46.0 (26) 01:26.0 (14) 01:34.0 (33) 02:00.0 (20) 03:32.0 (33) 01:27.0 (23)
25 (-0) 21 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 11:48.0 01:39.0 (15) 01:20.0 (3) 01:27.0 (18) 03:06.0 (68) 02:58.0 (7) 01:18.0 (9)
26 (-0) 22 / M-E [8660529] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 11:50.0 01:45.0 (22) 01:37.0 (40) 01:29.0 (25) 02:09.0 (32) 03:16.0 (20) 01:34.0 (39)
27 (-0) 5 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 11:52.0 01:54.0 (37) 01:29.0 (22) 01:28.0 (21) 02:06.0 (26) 03:22.0 (29) 01:33.0 (38)
28 (-0) 23 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 11:55.0 01:52.0 (33) 01:34.0 (33) 01:27.0 (20) 02:09.0 (34) 03:21.0 (28) 01:32.0 (36)
29 (-0) 24 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 11:59.0 01:57.0 (39) 01:32.0 (27) 01:39.0 (39) 02:05.0 (24) 03:20.0 (25) 01:26.0 (22)
29 (-0) 24 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 11:59.0 01:51.0 (32) 01:30.0 (23) 01:30.0 (26) 02:16.0 (42) 03:22.0 (30) 01:30.0 (30)
31 (-0) 26 / M-E [8660571] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 12:02.0 01:45.0 (23) 01:35.0 (36) 01:43.0 (43) 02:06.0 (27) 03:32.0 (34) 01:21.0 (12)
32 (-0) 6 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 12:03.0 01:51.0 (31) 01:35.0 (34) 01:35.0 (35) 02:12.0 (36) 03:21.0 (27) 01:29.0 (28)
33 (-0) 27 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 12:04.0 01:47.0 (28) 01:40.0 (45) 01:31.0 (27) 02:05.0 (23) 03:29.0 (31) 01:32.0 (32)
34 (-0) 28 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 12:05.0 01:46.0 (27) 01:35.0 (38) 01:33.0 (32) 02:06.0 (29) 03:14.0 (19) 01:51.0 (57)
35 (-0) 29 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 12:19.0 01:43.0 (21) 01:34.0 (31) 01:28.0 (22) 02:07.0 (31) 04:04.0 (61) 01:23.0 (14)
36 (-0) 30 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE Tábor 12:24.0 01:39.0 (14) 01:31.0 (24) 01:36.0 (36) 02:40.0 (61) 03:21.0 (26) 01:37.0 (45)
37 (-0) 31 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 12:44.0 02:02.0 (44) 01:31.0 (26) 01:42.0 (42) 02:09.0 (35) 03:37.0 (37) 01:43.0 (52)
38 (-0) 32 / M-E [8660518] Zdeněk Žemba 1984 CZE Úvalno 12:48.0 01:52.0 (35) 01:44.0 (53) 01:31.0 (29) 02:21.0 (47) 03:48.0 (48) 01:32.0 (37)
39 (-0) 7 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 12:54.0 01:58.0 (42) 01:35.0 (37) 01:40.0 (40) 02:17.0 (44) 03:46.0 (46) 01:38.0 (47)
40 (-0) 33 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 13:00.0 01:43.0 (19) 01:44.0 (50) 01:44.0 (45) 02:29.0 (53) 03:55.0 (54) 01:25.0 (18)
41 (-0) 34 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 13:05.0 02:06.0 (50) 01:38.0 (41) 01:50.0 (53) 02:15.0 (40) 03:41.0 (42) 01:35.0 (43)
41 (-0) 1 / Z-E [8660566] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 13:05.0 02:04.0 (47) 01:42.0 (47) 01:46.0 (48) 02:21.0 (45) 03:34.0 (35) 01:38.0 (46)
43 (-0) 35 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 13:06.0 01:52.0 (34) 01:53.0 (62) 01:34.0 (34) 02:23.0 (49) 03:50.0 (50) 01:34.0 (41)
44 (-0) 36 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 13:08.0 02:06.0 (49) 01:43.0 (49) 01:58.0 (61) 02:09.0 (33) 03:40.0 (41) 01:32.0 (33)
45 (-0) 37 / M-E [8660536] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 13:11.0 02:03.0 (46) 01:39.0 (44) 01:44.0 (46) 02:15.0 (39) 03:38.0 (38) 01:52.0 (59)
46 (-0) 38 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 13:19.0 02:27.0 (64) 01:35.0 (35) 01:50.0 (55) 02:13.0 (37) 03:38.0 (39) 01:36.0 (44)
47 (-0) 2 / Z-E [8660573] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 13:28.0 02:17.0 (60) 01:42.0 (48) 01:44.0 (47) 02:07.0 (30) 03:41.0 (43) 01:57.0 (64)
47 (-0) 8 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 13:28.0 01:54.0 (38) 01:34.0 (32) 01:42.0 (41) 02:17.0 (43) 03:38.0 (40) 02:23.0 (69)
49 (-0) 9 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 13:31.0 02:03.0 (45) 01:41.0 (46) 01:33.0 (31) 02:33.0 (56) 03:58.0 (57) 01:43.0 (51)
50 (-0) 10 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 13:37.0 02:05.0 (48) 01:38.0 (42) 01:37.0 (38) 02:34.0 (58) 03:50.0 (49) 01:53.0 (61)
51 (-0) 39 / M-E [8660533] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 13:41.0 02:15.0 (58) 01:39.0 (43) 01:44.0 (44) 02:23.0 (48) 03:53.0 (51) 01:47.0 (55)
52 (-0) 11 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 13:47.0 02:14.0 (57) 01:44.0 (51) 01:48.0 (49) 02:26.0 (50) 03:43.0 (45) 01:52.0 (60)
53 (-0) 40 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 13:52.0 02:11.0 (55) 01:47.0 (56) 01:55.0 (58) 02:30.0 (54) 03:57.0 (56) 01:32.0 (35)
53 (-0) 12 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 13:52.0 02:10.0 (53) 01:55.0 (64) 01:55.0 (57) 02:29.0 (52) 03:48.0 (47) 01:35.0 (42)
55 (-0) 41 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 14:01.0 02:13.0 (56) 01:36.0 (39) 02:06.0 (64) 02:34.0 (57) 04:05.0 (62) 01:27.0 (24)
56 (-0) 3 / Z-E [8660540] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 14:04.0 01:58.0 (40) 01:47.0 (55) 01:57.0 (59) 02:40.0 (62) 04:10.0 (63) 01:32.0 (34)
57 (-0) 42 / M-E [8660563] tomas geist 1987 CZE Sulice 14:35.0 02:09.0 (52) 01:46.0 (54) 01:48.0 (50) 02:32.0 (55) 04:00.0 (58) 02:20.0 (68)
58 (-0) 4 / Z-E [8660576] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 14:51.0 02:45.0 (68) 01:49.0 (59) 02:09.0 (65) 02:29.0 (51) 03:57.0 (55) 01:42.0 (50)
59 (-0) 43 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 14:52.0 02:02.0 (43) 01:48.0 (58) 02:21.0 (68) 02:57.0 (67) 04:03.0 (60) 01:41.0 (49)
59 (-0) 5 / Z-E [8660523] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 14:52.0 02:11.0 (54) 01:56.0 (67) 01:55.0 (56) 02:55.0 (66) 04:03.0 (59) 01:52.0 (58)
61 (-0) 13 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 14:57.0 02:29.0 (65) 01:44.0 (52) 01:57.0 (60) 02:14.0 (38) 03:42.0 (44) 02:51.0 (70)
62 (-0) 14 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 15:08.0 02:07.0 (51) 01:51.0 (60) 02:01.0 (62) 02:52.0 (65) 04:23.0 (66) 01:54.0 (63)
63 (-0) 15 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 15:14.0 02:20.0 (62) 01:55.0 (65) 01:49.0 (52) 02:44.0 (63) 04:24.0 (67) 02:02.0 (65)
64 (-0) 16 / V-E [8660537] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 15:25.0 02:31.0 (66) 01:48.0 (57) 02:03.0 (63) 02:37.0 (60) 04:18.0 (65) 02:08.0 (66)
65 (-0) 44 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí 15:51.0 02:20.0 (61) 01:52.0 (61) 02:15.0 (67) 02:52.0 (64) 04:52.0 (69) 01:40.0 (48)
66 (-0) 6 / Z-E [8660527] Joanna Grela 1980 POL Gdynia 16:24.0 02:39.0 (67) 01:58.0 (68) 02:12.0 (66) 03:08.0 (69) 04:16.0 (64) 02:11.0 (67)
67 (-0) 7 / Z-E [8660531] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 16:31.0 02:26.0 (63) 02:13.0 (69) 02:28.0 (69) 02:35.0 (59) 04:55.0 (70) 01:54.0 (62)
68 (-0) 45 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 17:00.0 02:17.0 (59) 05:04.0 (70) 01:50.0 (54) 02:21.0 (46) 03:54.0 (53) 01:34.0 (40)
69 (-0) 46 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 19:42.0 02:53.0 (69) 01:55.0 (66) 02:32.0 (70) 05:57.0 (70) 04:38.0 (68) 01:47.0 (56)
70 (-1) 47 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 11:19.0 02:20.0 (70) 01:53.0 (63) 01:48.0 (51) 02:15.0 (41) 03:53.0 (52) 01:30.0 (31)