Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

04.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race     celkem: 196, muži : 185, ženy: 11, M-29: 17, M-V1: 49, M-V2: 42, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 47, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race     celkem: 70, muži : 63, ženy: 7, M-E: 47, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race     celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 28, Z: 6, Muži: 11, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior     celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race     celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 8-10     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 50:12.3
2 2 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 50:58.0 00:45.7
3 3 / M [426] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 52:45.5 02:33.2
4 4 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 52:57.7 02:45.4
5 5 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 53:34.6 03:22.3
6 6 / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ 57:34.8 07:22.5
7 7 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 58:39.3 08:27.0
8 8 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 59:23.7 09:11.4
9 9 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 59:57.8 09:45.5
10 10 / M [429] Chris Maund 1967 USA Encinitas 01:00:04.8 09:52.5
11 11 / M [445] András Szalai 1975 HUN Szentendre 01:00:12.4 10:00.1
12 12 / M [444] Károly Szendrey 1971 HUN - 01:02:07.9 11:55.6
13 13 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 01:03:20.1 13:07.8
14 14 / M [435] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 01:03:41.6 13:29.3
15 15 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE Praha 01:04:35.6 14:23.3
16 16 / M [419] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:06:45.3 16:33.0
17 17 / M [441] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 01:09:19.1 19:06.8
18 18 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 01:09:41.9 19:29.6
19 19 / M [412] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 01:12:25.7 22:13.4
20 20 / M [425] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 01:13:43.6 23:31.3
21 1 / Z [408] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 01:16:33.2 26:20.9
22 2 / Z [423] Aleška Kovaříková 1980 CZE Bradlecká Lhota 01:16:41.0 26:28.7
23 21 / M [418] Tomas Jarolim 1973 CZE RSC Aaretal Münsigen 01:16:57.8 26:45.5
24 3 / Z [424] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 01:18:28.4 28:16.1
25 22 / M [422] Miloš Kořínek 1975 CZE Dlouhońovice 01:21:52.6 31:40.3
26 23 / M [430] Martin Mikšovský 1968 CZE Trutnov 01:22:46.8 32:34.5
27 4 / Z [411] Jana Dlabalová 1981 CZE GLEDE TEAM 01:29:46.1 39:33.8
28 5 / Z [439] Renáta Veselá 1964 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:35:59.0 45:46.7
29 24 / M [432] Ondřej Paleček 1981 CZE Beer riders 01:36:06.5 45:54.2
30 1 / Muži [512] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 01:36:17.8 46:05.5
31 2 / Muži [502] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 01:36:44.21 46:31.91
32 3 / Muži [507] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 01:37:03.42 46:51.12
33 1 / Ženy [505] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 01:40:20.36 50:08.06
34 6 / Z [442] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas 01:41:25.0 51:12.7
35 4 / Muži [501] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 01:44:35.56 54:23.26
36 25 / M [416] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:44:57.6 54:45.3
37 26 / M [417] Łukasz Chornikowski 1981 POL Ericsson Cycling UNI 01:49:35.2 59:22.9
38 5 / Muži [322] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 01:51:54.3 01:01:42.0
39 6 / Muži [513] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:59:27.08 01:09:14.78
40 7 / Muži [511] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 02:01:58.24 01:11:45.94
41 8 / Muži [508] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 02:02:03.57 01:11:51.27
42 9 / Muži [510] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:02:27.24 01:12:14.94
43 10 / Muži [509] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 02:12:35.96 01:22:23.66
44 11 / Muži [506] Jan Hladký 1976 CZE Brno 02:14:14.51 01:24:02.21
45 27 / M [427] Jozef Legrand 1957 BEL Berlin 02:20:11.6 01:29:59.3
46 28 / M [415] Harald Grünwald 1964 GER Berlin 02:28:36.0 01:38:23.7