Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

06.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 186, muži : 175, ženy: 11, M-29: 14, M-V1: 46, M-V2: 42, M-V3: 12, Z: 4, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 68, muži : 61, ženy: 7, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-0) 1 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 25:51.0 01:56.0 03:07.0 01:17.0 02:13.0 03:56.0 01:40.0 01:58.0 03:01.0 01:51.0 01:37.0 03:15.0
2 (-0) 2 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 25:58.0 01:55.0 03:01.0 01:19.0 02:20.0 04:13.0 01:42.0 01:59.0 03:00.0 01:47.0 01:32.0 03:10.0
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 26:41.0 01:59.0 03:15.0 01:24.0 02:19.0 04:16.0 01:41.0 01:59.0 03:11.0 01:49.0 01:33.0 03:15.0
4 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 26:52.0 02:01.0 03:18.0 01:31.0 02:16.0 04:01.0 01:40.0 02:00.0 03:19.0 01:50.0 01:33.0 03:23.0
5 (-0) 4 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 26:58.0 02:02.0 03:17.0 01:17.0 02:23.0 04:15.0 01:40.0 01:59.0 03:14.0 01:51.0 01:34.0 03:26.0
6 (-0) 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 27:06.0 01:58.0 03:10.0 01:23.0 02:20.0 04:16.0 01:45.0 02:12.0 03:13.0 01:55.0 01:40.0 03:14.0
7 (-0) 6 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 27:12.0 02:02.0 03:24.0 01:28.0 02:28.0 04:07.0 01:49.0 02:03.0 03:06.0 01:53.0 01:37.0 03:15.0
8 (-0) 7 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 27:23.0 02:02.0 03:20.0 01:25.0 02:18.0 04:19.0 01:42.0 02:05.0 03:18.0 01:54.0 01:39.0 03:21.0
9 (-0) 8 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 27:32.0 02:05.0 03:32.0 01:24.0 02:21.0 04:17.0 01:51.0 02:02.0 03:10.0 01:52.0 01:40.0 03:18.0
10 (-0) 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 27:34.0 02:05.0 03:22.0 01:16.0 02:38.0 04:15.0 01:47.0 02:00.0 03:15.0 01:54.0 01:37.0 03:25.0
11 (-0) 10 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 27:56.0 02:05.0 03:40.0 01:21.0 02:25.0 04:19.0 01:48.0 02:07.0 03:19.0 01:54.0 01:39.0 03:19.0
12 (-0) 11 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 28:18.0 02:02.0 03:17.0 01:31.0 02:39.0 04:35.0 01:57.0 02:12.0 03:16.0 01:54.0 01:42.0 03:13.0
13 (-0) 12 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 28:52.0 02:08.0 03:34.0 01:34.0 02:39.0 04:35.0 01:50.0 02:08.0 03:21.0 01:57.0 01:40.0 03:26.0
14 (-0) 13 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 28:55.0 02:10.0 03:27.0 01:23.0 02:41.0 04:31.0 01:55.0 02:07.0 03:34.0 01:56.0 01:38.0 03:33.0
15 (-0) 14 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 29:01.0 02:11.0 03:29.0 01:32.0 02:33.0 04:39.0 01:58.0 02:04.0 03:32.0 01:54.0 01:41.0 03:28.0
16 (-0) 15 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK CZE 29:02.0 02:13.0 03:37.0 01:25.0 02:40.0 04:40.0 01:45.0 02:10.0 03:31.0 01:54.0 01:39.0 03:28.0
17 (-0) 16 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE CZE 29:03.0 02:10.0 03:51.0 01:27.0 02:26.0 04:37.0 01:57.0 02:00.0 03:29.0 01:56.0 01:39.0 03:31.0
18 (-0) 2 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 30:07.0 02:13.0 03:42.0 01:32.0 02:44.0 04:48.0 01:59.0 02:10.0 03:46.0 01:58.0 01:41.0 03:34.0
19 (-0) 17 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 30:08.0 01:59.0 03:22.0 01:32.0 03:52.0 04:26.0 01:53.0 02:07.0 04:19.0 01:51.0 01:37.0 03:10.0
20 (-0) 18 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 30:15.0 02:07.0 03:46.0 01:39.0 02:40.0 05:00.0 02:02.0 02:09.0 03:41.0 01:56.0 01:41.0 03:34.0
20 (-0) 18 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE CZE 30:15.0 02:19.0 03:42.0 01:25.0 02:58.0 05:03.0 01:55.0 02:12.0 03:30.0 01:58.0 01:38.0 03:35.0
20 (-0) 18 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE CZE 30:15.0 02:17.0 03:56.0 01:33.0 02:46.0 04:27.0 02:02.0 02:12.0 03:34.0 02:00.0 01:48.0 03:40.0
23 (-0) 21 / M-E [8660518] Zdeněk Žemba 1984 CZE CZE 30:16.0 02:16.0 03:50.0 01:31.0 02:41.0 04:57.0 01:56.0 02:07.0 03:40.0 01:59.0 01:46.0 03:33.0
24 (-0) 22 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 30:24.0 02:12.0 03:43.0 01:42.0 02:33.0 04:46.0 02:03.0 02:17.0 03:47.0 02:03.0 01:48.0 03:30.0
25 (-0) 23 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 30:38.0 02:13.0 03:39.0 01:36.0 02:43.0 04:54.0 02:00.0 02:17.0 03:48.0 02:05.0 01:49.0 03:34.0
26 (-0) 24 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 30:46.0 02:12.0 03:33.0 01:36.0 02:40.0 05:08.0 01:59.0 02:13.0 03:51.0 02:01.0 01:56.0 03:37.0
27 (-0) 25 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE CZE 31:15.0 02:06.0 04:06.0 01:30.0 02:51.0 05:09.0 02:07.0 02:10.0 03:58.0 02:01.0 01:43.0 03:34.0
28 (-0) 3 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 31:20.0 02:13.0 03:45.0 01:41.0 02:45.0 05:05.0 02:19.0 02:18.0 03:58.0 01:58.0 01:46.0 03:32.0
29 (-0) 26 / M-E [8660571] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 31:23.0 02:18.0 03:29.0 01:35.0 02:49.0 04:51.0 02:07.0 02:22.0 04:07.0 02:05.0 01:53.0 03:47.0
30 (-0) 27 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 32:04.0 02:42.0 03:51.0 01:44.0 02:44.0 05:04.0 02:06.0 02:11.0 03:57.0 02:08.0 02:01.0 03:36.0
31 (-0) 28 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 32:32.0 02:17.0 03:38.0 01:38.0 02:38.0 07:00.0 01:58.0 02:11.0 03:47.0 02:05.0 01:44.0 03:36.0
32 (-0) 4 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 32:38.0 02:20.0 03:43.0 02:05.0 03:10.0 05:11.0 02:06.0 02:27.0 03:57.0 02:09.0 01:59.0 03:31.0
32 (-0) 29 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 32:38.0 02:17.0 03:58.0 01:38.0 03:01.0 05:31.0 02:19.0 02:20.0 04:03.0 02:03.0 01:48.0 03:40.0
32 (-0) 29 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 32:38.0 02:22.0 04:04.0 01:52.0 02:49.0 05:12.0 02:14.0 02:32.0 03:50.0 02:01.0 01:55.0 03:47.0
35 (-0) 31 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL CZE 32:41.0 02:16.0 03:55.0 01:55.0 02:52.0 05:16.0 02:13.0 02:19.0 04:23.0 02:03.0 01:49.0 03:40.0
36 (-0) 32 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE CZE 32:54.0 02:18.0 04:12.0 01:45.0 02:42.0 05:16.0 02:19.0 02:22.0 04:03.0 02:08.0 01:59.0 03:50.0
37 (-0) 33 / M-E [8660529] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 32:59.0 02:24.0 04:06.0 01:32.0 02:46.0 05:30.0 02:13.0 02:14.0 04:12.0 02:11.0 01:53.0 03:58.0
38 (-0) 34 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 33:16.0 02:20.0 03:45.0 01:45.0 03:16.0 05:18.0 02:14.0 02:37.0 04:01.0 02:08.0 01:58.0 03:54.0
39 (-0) 1 / Z-E [8660573] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 33:20.0 02:28.0 04:03.0 01:57.0 02:53.0 05:26.0 02:15.0 02:22.0 04:04.0 02:08.0 01:52.0 03:52.0
40 (-0) 2 / Z-E [8660540] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 33:36.0 02:26.0 04:07.0 01:48.0 03:01.0 05:22.0 02:18.0 02:23.0 04:23.0 02:07.0 01:53.0 03:48.0
41 (-0) 5 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 33:44.0 02:18.0 04:09.0 01:47.0 03:03.0 05:35.0 02:17.0 02:29.0 04:19.0 02:06.0 01:54.0 03:47.0
42 (-0) 6 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 33:53.0 02:26.0 04:17.0 01:56.0 03:01.0 05:33.0 02:18.0 02:23.0 04:24.0 02:02.0 01:49.0 03:44.0
43 (-0) 35 / M-E [8660533] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 34:52.0 02:30.0 04:29.0 01:51.0 03:06.0 05:48.0 02:29.0 02:31.0 04:17.0 02:05.0 01:52.0 03:54.0
44 (-0) 3 / Z-E [8660576] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 35:00.0 02:18.0 03:54.0 01:46.0 03:01.0 05:44.0 02:50.0 02:44.0 04:41.0 02:12.0 02:05.0 03:45.0
45 (-0) 4 / Z-E [8660523] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 35:11.0 02:35.0 04:15.0 01:52.0 03:16.0 05:46.0 02:28.0 02:32.0 04:17.0 02:14.0 01:59.0 03:57.0
46 (-0) 36 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 35:23.0 02:21.0 04:04.0 03:17.0 03:03.0 05:33.0 02:28.0 02:34.0 04:15.0 02:05.0 01:50.0 03:53.0
47 (-0) 37 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 35:30.0 02:32.0 04:10.0 01:51.0 03:07.0 05:20.0 02:24.0 02:31.0 04:35.0 02:06.0 02:36.0 04:18.0
48 (-0) 38 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 36:04.0 02:13.0 03:27.0 01:49.0 02:53.0 10:11.0 02:01.0 02:21.0 03:42.0 02:04.0 01:54.0 03:29.0
49 (-0) 7 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 36:23.0 02:39.0 04:21.0 01:49.0 03:26.0 06:04.0 02:34.0 02:26.0 04:35.0 02:22.0 01:55.0 04:12.0
50 (-0) 39 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 36:32.0 02:13.0 09:27.0 01:40.0 02:41.0 04:57.0 02:10.0 02:22.0 03:46.0 02:03.0 01:45.0 03:28.0
51 (-0) 5 / Z-E [8660527] Joanna Grela 1980 POL CZE 36:50.0 02:42.0 04:13.0 02:06.0 03:27.0 06:08.0 02:27.0 02:42.0 04:40.0 02:24.0 02:09.0 03:52.0
52 (-0) 8 / V-E [8660537] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 38:05.0 02:37.0 04:35.0 02:06.0 03:27.0 06:15.0 02:48.0 02:47.0 05:02.0 02:16.0 01:59.0 04:13.0
53 (-0) 40 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE CZE 38:29.0 02:41.0 04:21.0 01:58.0 03:22.0 06:33.0 02:38.0 02:32.0 05:36.0 02:23.0 02:06.0 04:19.0
54 (-0) 6 / Z-E [8660531] Dagmara Ochot 1974 POL CZE 39:16.0 02:51.0 04:54.0 02:08.0 03:50.0 06:20.0 02:49.0 02:40.0 05:03.0 02:20.0 02:10.0 04:11.0
55 (-0) 7 / Z-E [8660566] Míša Pačáková 1986 CZE CZE 39:38.0 02:31.0 04:11.0 01:51.0 03:03.0 05:48.0 02:21.0 02:33.0 04:23.0 02:17.0 04:46.0 05:54.0
56 (-1) 9 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE CZE 28:05.0 02:28.0 03:55.0 01:50.0 02:55.0 02:13.0 02:19.0 04:12.0 02:09.0 02:03.0 04:01.0
57 (-1) 41 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 29:48.0 02:17.0 03:52.0 01:35.0 03:04.0 04:56.0 02:09.0 02:18.0 04:08.0 01:50.0 03:39.0
58 (-1) 10 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER CZE 30:14.0 02:23.0 03:52.0 01:33.0 02:51.0 05:14.0 02:07.0 02:13.0 04:06.0 01:53.0 04:02.0
59 (-1) 42 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 30:56.0 02:12.0 03:44.0 01:37.0 04:48.0 04:58.0 01:59.0 02:20.0 04:04.0 01:46.0 03:28.0
60 (-1) 43 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 32:13.0 02:29.0 03:59.0 02:08.0 05:49.0 02:30.0 02:36.0 04:40.0 02:10.0 02:01.0 03:51.0
61 (-1) 11 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER CZE 35:22.0 02:31.0 04:16.0 02:11.0 03:32.0 06:32.0 02:37.0 02:31.0 05:01.0 02:05.0 04:06.0
62 (-1) 12 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 38:25.0 02:54.0 04:46.0 02:16.0 06:43.0 04:35.0 03:08.0 05:01.0 02:24.0 02:22.0 04:16.0
62 (-2) 12 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 02:18.0 03:54.0 01:42.0 05:01.0 01:58.0 02:17.0 04:05.0 02:15.0 03:50.0
62 (-2) 12 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE CZE 02:34.0 04:24.0 01:52.0 03:23.0 06:06.0 02:25.0 02:27.0 02:04.0 04:10.0
62 (-2) 12 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 03:35:16.0 01:49:14.0 01:59:42.0 20:41:02.0 03:15:56.0 20:16:07.0 02:05:41.0 57:54.0 22:17:11.0
66 (-3) 44 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE CZE 28:12.0 02:48.0 04:31.0 02:06.0 04:32.0 05:02.0 02:29.0 02:11.0 04:33.0
67 (-4) 45 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE CZE 21:22.0 02:17.0 03:46.0 01:40.0 05:27.0 02:04.0 02:13.0 03:55.0
68 (-4) 46 / M-E [8660536] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 22:47.0 02:25.0 04:00.0 01:42.0 03:03.0 05:23.0 02:45.0 03:29.0