Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

06.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 186, muži : 175, ženy: 11, M-29: 14, M-V1: 46, M-V2: 42, M-V3: 12, Z: 4, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 68, muži : 61, ženy: 7, M-E: 46, V-E: 15, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 46, muži : 39, ženy: 7, M: 27, Z: 6, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 03:34:33.9
2 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 03:35:01.1 00:27.2
3 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:35:11.9 00:38.0
4 3 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:56:09.0 21:35.1
5 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:03:04.8 28:30.9
6 4 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 04:06:03.2 31:29.3
7 5 / M-V1 [116] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 04:09:55.0 35:21.1
8 6 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:11:15.7 36:41.8
9 7 / M-V1 [40] Martin Fus 1987 CZE Reapro Bike Team 04:11:20.7 36:46.8
10 8 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:13:42.3 39:08.4
11 9 / M-V1 [46] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 04:14:04.4 39:30.5
12 10 / M-V1 [47] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 04:14:05.0 39:31.1
13 2 / M-V2 [11] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 04:15:23.6 40:49.7
14 11 / M-V1 [443] Martin Eibl 1984 CZE Suchodol 04:17:46.7 43:12.8
15 12 / M-V1 [83] Helgi Winther Olsen 1980 DNK MTB.fo 04:19:27.6 44:53.7
16 3 / M-V2 [115] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 04:21:23.8 46:49.9
17 13 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 04:22:41.7 48:07.8
18 2 / M-29 [23] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 04:23:49.9 49:16.0
19 4 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 04:24:02.4 49:28.5
20 3 / M-29 [127] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 04:24:38.5 50:04.6
21 5 / M-V2 [122] Janos Vizdak 1978 HUN Speed-Way Team 04:25:16.9 50:43.0
22 14 / M-V1 [56] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 04:25:23.1 50:49.2
23 6 / M-V2 [107] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 04:26:18.2 51:44.3
24 7 / M-V2 [97] Jaroslav Rygl 1970 CZE Singletrail Moravský kras 04:27:17.8 52:43.9
25 4 / M-29 [88] Felix Pembaur 1994 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 04:27:32.7 52:58.8
26 15 / M-V1 [75] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 04:28:29.3 53:55.4
27 8 / M-V2 [57] Jan Klápště 1977 CZE BIKESERVIS.EU 04:32:58.6 58:24.7
28 9 / M-V2 [100] József Sass 1977 HUN Meditech sc 04:33:23.4 58:49.5
29 16 / M-V1 [32] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 04:34:27.0 59:53.1
30 1 / M-V3 [13] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 04:37:44.5 01:03:10.6
31 17 / M-V1 [128] Jaroslav Zelenka 1980 CZE BIKESERVIS.EU 04:38:09.1 01:03:35.2
32 10 / M-V2 [96] Michal Prokop 1978 CZE BIG SHOCK TEAM 04:39:34.1 01:05:00.2
33 5 / M-29 [123] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 04:42:14.5 01:07:40.6
34 18 / M-V1 [41] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 04:43:03.5 01:08:29.6
35 6 / M-29 [94] Jan Princ 1990 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 04:46:14.6 01:11:40.7
36 7 / M-29 [68] Tomáš Kříž 1989 CZE Praha 6 04:46:54.6 01:12:20.7
37 19 / M-V1 [31] Jan Farář 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 04:47:50.3 01:13:16.4
38 20 / M-V1 [35] Petr Fojt 1987 CZE R2 RIDE YOUR RACE 04:47:56.1 01:13:22.2
39 2 / M-V3 [113] Libor Šťasta 1966 CZE REGA team 04:49:33.7 01:14:59.8
40 11 / M-V2 [65] Ondřej Král 1974 CZE CSC Český Brod 04:49:51.5 01:15:17.6
41 8 / M-29 [71] Jan Küpper 1998 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 04:51:04.0 01:16:30.1
42 12 / M-V2 [126] Michal Vrbský 1978 CZE INS Ateliér Náchod 04:53:22.9 01:18:49.0
43 21 / M-V1 [14] Tomáš Bindr 1981 CZE Valkukle Team 04:54:44.4 01:20:10.5
44 22 / M-V1 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 04:55:14.0 01:20:40.1
45 1 / Z [99] Michielsens Sara 1984 BEL Crankbrothers 04:56:32.3 01:21:58.4
46 9 / M-29 [63] Filip Koudelka 1991 CZE Koustyle.cz 04:57:43.7 01:23:09.8
47 13 / M-V2 [121] Peter Verbeurgt 1973 BEL Crankbrothers 04:59:37.6 01:25:03.7
48 14 / M-V2 [26] Jan Duda 1977 CZE Valkule team 04:59:41.3 01:25:07.4
49 2 / Z [36] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 05:01:51.6 01:27:17.7
50 15 / M-V2 [28] Petr Ehl 1978 CZE BIKESERVIS.EU 05:02:59.8 01:28:25.9
51 23 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 05:05:19.2 01:30:45.3
52 16 / M-V2 [90] Zbyněk Pokorný 1975 CZE Sušice 05:07:27.8 01:32:53.9
53 17 / M-V2 [19] Martin Březík 1971 CZE Brno 05:07:30.5 01:32:56.6
54 18 / M-V2 [64] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 05:08:25.2 01:33:51.3
55 19 / M-V2 [74] Jiří Macháček 1976 CZE HO Stěžery 05:09:30.9 01:34:57.0
56 24 / M-V1 [129] Pavel Žák 1987 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 05:11:10.4 01:36:36.5
57 3 / Z [93] Radka Pospíšilová 1990 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 05:11:13.6 01:36:39.7
58 25 / M-V1 [67] Pavel Krump 1981 CZE BPR Cycling team 05:14:18.4 01:39:44.5
59 26 / M-V1 [55] Tomáš Kašný 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:16:55.2 01:42:21.3
60 10 / M-29 [78] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:19:06.8 01:44:32.9
61 27 / M-V1 [86] Miroslav Pechr 1983 CZE BPR Cycling team 05:20:23.0 01:45:49.1
62 20 / M-V2 [120] Libor Vencálek 1975 CZE Sokol Nové Veselí 05:20:31.5 01:45:57.6
63 28 / M-V1 [20] Robert Busch 1980 GER Eisenschweinkader 05:22:34.4 01:48:00.5
64 29 / M-V1 [15] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 05:23:41.8 01:49:07.9
65 21 / M-V2 [85] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 05:24:12.0 01:49:38.1
66 22 / M-V2 [45] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 05:24:20.5 01:49:46.6
67 3 / M-V3 [49] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 05:26:25.5 01:51:51.6
68 30 / M-V1 [54] Peter Jurčák 1980 SVK BombyFurt 05:27:08.6 01:52:34.7
69 23 / M-V2 [80] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:28:29.1 01:53:55.2
70 24 / M-V2 [89] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 05:28:36.1 01:54:02.2
71 31 / M-V1 [48] Ladislav Horváth 1984 SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 05:29:11.8 01:54:37.9
72 32 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:30:40.5 01:56:06.6
73 33 / M-V1 [38] Lukáš Frýba 1982 CZE Orbea Team 05:32:00.3 01:57:26.4
74 4 / M-V3 [119] Ben Tuxworth 1962 GBR Oxford 05:32:15.5 01:57:41.6
75 5 / M-V3 [117] Peter Thackery 1960 GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK 05:32:20.0 01:57:46.1
76 6 / M-V3 [39] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:32:48.6 01:58:14.7
77 34 / M-V1 [77] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 05:33:41.6 01:59:07.7
78 25 / M-V2 [106] Jozef Stollár 1974 SVK Vrútky 05:35:12.5 02:00:38.6
79 35 / M-V1 [110] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 05:36:04.8 02:01:30.9
80 36 / M-V1 [53] Jannik Kryger Jørgensen 1988 DNK DMK Danish Mountainbike Club 05:39:10.0 02:04:36.1
81 7 / M-V3 [118] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 05:43:12.9 02:08:39.0
82 26 / M-V2 [124] Wedigo von Wedel 1973 GER Wertheim 05:52:05.2 02:17:31.3
83 37 / M-V1 [18] Jan Břeň 1984 CZE Squash Viktoria Brno 05:54:13.8 02:19:39.9
84 27 / M-V2 [130] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 05:54:58.9 02:20:25.0
85 8 / M-V3 [103] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby nad Orlicí 05:57:20.8 02:22:46.9
86 9 / M-V3 [91] Petr Polcar 1968 CZE originalky.cz 06:05:43.1 02:31:09.2
87 38 / M-V1 [58] Adrian Klekowski 1986 POL Orbit One Cycling 06:07:02.3 02:32:28.4
88 28 / M-V2 [61] Tomáš Kořínek 1972 CZE Praha 4 06:11:28.8 02:36:54.9
89 29 / M-V2 [101] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 06:12:57.6 02:38:23.7
90 30 / M-V2 [104] Peter Schwalbach 1969 GER Eisenschweinkader 06:21:18.6 02:46:44.7
91 31 / M-V2 [62] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 06:24:31.1 02:49:57.2
92 32 / M-V2 [70] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 06:27:27.0 02:52:53.1
93 33 / M-V2 [60] Dusan Kolesar 1976 SVK Kosice 06:27:31.5 02:52:57.6
94 34 / M-V2 [125] Štěpán Vondráček 1973 CZE CK Příbram Fany Gastro 06:28:38.7 02:54:04.8
95 39 / M-V1 [37] Andreas Fröbe 1979 GER Eisenschweinkader 06:31:40.8 02:57:06.9
96 40 / M-V1 [72] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 06:40:50.2 03:06:16.3
97 10 / M-V3 [44] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 06:41:41.0 03:07:07.1
98 4 / Z [12] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 06:45:33.5 03:10:59.6
99 11 / M-29 [21] David Capouch 1995 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 06:45:52.1 03:11:18.2
100 11 / M-V3 [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:46:15.9 03:11:42.0
101 41 / M-V1 [109] Ondřej Šandera 1987 CZE Fast Music For Slow People 06:46:22.4 03:11:48.5
102 1 / M-E [363] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 06:49:15.46 03:14:41.56
103 1 / V-E [319] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 06:50:37.89 03:16:03.99
104 2 / V-E [308] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 06:50:49.45 03:16:15.55
105 35 / M-V2 [43] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 06:57:00.4 03:22:26.5
106 2 / M-E [305] David Anderle 1985 CZE Slatina nad Zdobnicí 06:58:55.01 03:24:21.11
107 3 / M-E [338] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 07:00:35.23 03:26:01.33
108 42 / M-V1 [33] Petr Filípek 1984 GNB Kyjov 07:01:47.9 03:27:14.0
109 12 / M-29 [112] Ondřej Škorpil 1999 CZE Bubotrails 07:04:44.6 03:30:10.7
110 4 / M-E [312] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 07:09:21.08 03:34:47.18
111 36 / M-V2 [66] Jiří Král 1977 CZE Záměl 07:09:56.3 03:35:22.4
112 37 / M-V2 [16] jakub blaha 1976 CZE Wheelsports Racing Team 07:10:30.9 03:35:57.0
113 3 / V-E [370] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 07:11:05.09 03:36:31.19
114 43 / M-V1 [95] Karel Princ 1984 CZE Včelná 07:15:11.5 03:40:37.6
115 5 / M-E [304] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 07:22:39.4 03:48:05.5
116 13 / M-29 [92] Marek Pospíšek 1989 CZE Orbea Team 07:36:46.9 04:02:13.0
117 12 / M-V3 [82] Jindřich Novák 1960 CZE originálky.cz 07:37:04.4 04:02:30.5
118 6 / M-E [358] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 07:41:37.33 04:07:03.43
119 7 / M-E [339] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 07:41:42.84 04:07:08.94
120 8 / M-E [301] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 07:47:33.53 04:12:59.63
121 9 / M-E [307] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 07:47:35.25 04:13:01.35
122 10 / M-E [335] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 07:47:36.43 04:13:02.53
123 38 / M-V2 [27] Miloslav Dvořák 1977 CZE Šumava team 07:52:37.8 04:18:03.9
124 39 / M-V2 [79] Jaroslav Motl 1976 CZE Záměl 07:52:47.3 04:18:13.4
125 11 / M-E [302] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 07:53:00.45 04:18:26.55
126 4 / V-E [348] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 07:54:13.85 04:19:39.95
127 12 / M-E [367] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 07:55:08.78 04:20:34.88
128 13 / M-E [331] Matúš Kmošena 1991 SVK Mestečko 07:56:52.04 04:22:18.14
129 5 / V-E [340] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 07:57:02.63 04:22:28.73
130 14 / M-E [333] Martin Král 1993 CZE Tábor 08:18:53.23 04:44:19.33
131 6 / V-E [329] Pavel Kavka 1976 CZE Říčany 08:18:54.81 04:44:20.91
132 15 / M-E [360] Vojtěch Svoboda 1979 CZE Třebíč 08:20:57.3 04:46:23.4
133 7 / V-E [374] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 08:22:13.39 04:47:39.49
134 16 / M-E [315] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 08:22:15.75 04:47:41.85
135 17 / M-E [372] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 08:24:58.72 04:50:24.82
136 18 / M-E [303] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 08:25:03.91 04:50:30.01
137 19 / M-E [371] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 08:26:49.01 04:52:15.11
138 20 / M-E [364] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 08:27:38.64 04:53:04.74
139 40 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 08:27:52.1 04:53:18.2
140 21 / M-E [368] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 08:36:15.15 05:01:41.25
141 22 / M-E [306] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 08:37:53.74 05:03:19.84
142 23 / M-E [341] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 08:38:34.38 05:04:00.48
143 8 / V-E [327] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 08:38:54.1 05:04:20.2
144 1 / Z-E [353] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 08:39:17.6 05:04:43.7
145 24 / M-E [325] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 08:47:56.49 05:13:22.59
146 2 / Z-E [317] Joanna Grela 1980 POL Gdynia 08:47:59.04 05:13:25.14
147 3 / Z-E [362] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 08:48:04.65 05:13:30.75
148 25 / M-E [310] Wojciech Buragas 1980 POL Szczecin 08:48:07.52 05:13:33.62
149 4 / Z-E [343] Dagmara Ochot 1974 POL Liszki 08:48:07.99 05:13:34.09
150 26 / M-E [316] tomas geist 1987 CZE Sulice 08:48:36.48 05:14:02.58
151 27 / M-E [354] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 08:48:40.36 05:14:06.46
152 5 / Z-E [344] Míša Pačáková 1986 CZE Praha 08:51:33.85 05:16:59.95
153 28 / M-E [346] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 08:59:40.84 05:25:06.94
154 29 / M-E [337] Tomáš Mazal 1989 CZE Metylovice 08:59:43.65 05:25:09.75
155 30 / M-E [342] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 08:59:44.89 05:25:10.99
156 31 / M-E [373] Zdeněk Žemba 1984 CZE Úvalno 08:59:45.21 05:25:11.31
157 9 / V-E [352] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 09:05:18.76 05:30:44.86
158 32 / M-E [359] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 09:16:27.92 05:41:54.02
159 10 / V-E [357] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 09:17:09.92 05:42:36.02
160 33 / M-E [320] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 09:17:15.31 05:42:41.41
161 11 / V-E [330] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 09:18:42.05 05:44:08.15
162 34 / M-E [311] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 09:18:43.5 05:44:09.6
163 35 / M-E [328] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 09:18:45.1 05:44:11.2
164 36 / M-E [349] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 09:18:48.49 05:44:14.59
165 37 / M-E [365] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 09:19:30.99 05:44:57.09
166 12 / V-E [356] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 09:19:31.56 05:44:57.66
167 38 / M-E [361] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 09:20:29.36 05:45:55.46
168 39 / M-E [345] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:21:13.3 05:46:39.4
169 6 / Z-E [323] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 09:21:34.41 05:47:00.51
170 40 / M-E [309] Jan Brodský 1990 CZE Brandýs nad Labem 09:30:32.11 05:55:58.21
171 41 / M-E [326] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 09:36:14.01 06:01:40.11
172 42 / M-E [114] Richard Neuman 1987 CZE Praha 1 09:36:41.8 06:02:07.9
173 43 / M-E [351] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:38:56.92 06:04:23.02
174 7 / Z-E [350] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:40:17.17 06:05:43.27
175 44 / M-E [355] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:40:22.83 06:05:48.93
176 45 / M-E [314] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:40:24.69 06:05:50.79
177 46 / M-E [318] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 09:44:00.5 06:09:26.6
178 13 / V-E [324] Peter Choyna 1976 GER Seddiner See 09:44:02.61 06:09:28.71
179 14 / V-E [313] Stefan Donath 1978 GER Callenberg OT Falken 09:44:06.87 06:09:32.97
180 15 / V-E [334] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 09:49:09.66 06:14:35.76
DNF / M-V1 [34] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří
DNF / M-29 [105] Pavel Skalický 1992 CZE Kolovna KM - BT Morkovice
DNF / M-V2 [81] Miloš Nouzák 1977 CZE Nový Bor
DNF / M-V2 [30] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ
DNS / M-V1 [25] Daniel Duda 1979 CZE Hupnakolo El-Diablo
DNS / M-V1 [108] Štěpán Svačina 1980 CZE RUMOVÝ EXPRESS