Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 210, muži : 199, ženy: 11, M-29: 17, M-V1: 53, M-V2: 47, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 52, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 75, muži : 68, ženy: 7, M-E: 52, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 49, muži : 42, ženy: 7, M: 29, Z: 6, M-V1: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0, Junior: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

02:12:50.551
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:40:25.0 09:19.0 (1) 34:44.0 (1) 25:58.0 30:24.0 (1)
2 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 01:42:11.0 01:46.0 09:20.0 (2) 36:03.0 (2) 25:51.0 30:57.0 (2)
3 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 01:45:26.0 05:01.0 09:41.0 (3) 37:22.0 (3) 26:41.0 31:42.0 (3)
4 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 01:48:21.0 07:56.0 10:10.0 (5) 38:43.0 (4) 27:23.0 32:05.0 (4)
5 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 01:49:18.0 08:53.0 10:03.0 (4) 39:17.0 (5) 27:06.0 32:52.0 (7)
6 6 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 01:51:48.0 11:23.0 10:39.0 (8) 40:49.0 (9) 27:32.0 32:48.0 (6)
7 7 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 01:51:59.0 11:34.0 11:25.0 (18) 41:15.0 (11) 26:58.0 32:21.0 (5)
8 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 01:52:15.0 11:50.0 10:46.0 (9) 40:38.0 (8) 27:56.0 32:55.0 (8)
9 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:52:40.0 12:15.0 10:35.0 (7) 40:32.0 (7) 27:34.0 33:59.0 (9)
10 10 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 01:53:21.0 12:56.0 11:00.0 (15) 41:05.0 (10) 27:12.0 34:04.0 (11)
11 11 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 01:53:30.0 13:05.0 11:48.0 (25) 39:24.0 (6) 28:18.0 34:00.0 (10)
12 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 01:56:50.0 16:25.0 10:28.0 (6) 44:22.0 (18) 26:52.0 35:08.0 (14)
13 12 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 01:58:04.0 17:39.0 10:50.0 (11) 43:24.0 (15) 28:55.0 34:55.0 (12)
14 13 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 01:59:05.0 18:40.0 11:00.0 (14) 43:22.0 (14) 28:52.0 35:51.0 (16)
15 14 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK CZE 01:59:40.0 19:15.0 10:55.0 (12) 42:56.0 (12) 29:02.0 36:47.0 (18)
16 15 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 02:00:06.0 19:41.0 11:45.0 (24) 43:48.0 (17) 29:01.0 35:32.0 (15)
17 16 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE CZE 02:00:38.0 20:13.0 11:28.0 (19) 43:02.0 (13) 29:03.0 37:05.0 (19)
18 17 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 02:02:24.0 21:59.0 10:48.0 (10) 46:29.0 (27) 30:08.0 34:59.0 (13)
19 18 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 02:05:23.0 24:58.0 12:05.0 (34) 45:55.0 (25) 30:15.0 37:08.0 (20)
20 19 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 02:05:48.0 25:23.0 11:55.0 (28) 46:47.0 (29) 30:38.0 36:28.0 (17)
21 2 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 02:06:42.0 26:17.0 11:43.0 (23) 46:43.0 (28) 30:07.0 38:09.0 (28)
22 3 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 02:10:14.0 29:49.0 11:52.0 (27) 47:40.0 (31) 31:20.0 39:22.0 (30)
23 20 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 02:10:39.0 30:14.0 11:35.0 (20) 48:29.0 (32) 32:38.0 37:57.0 (27)
24 21 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 02:11:44.0 31:19.0 12:44.0 (37) 45:00.0 (21) 36:04.0 37:56.0 (26)
25 22 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE CZE 02:13:03.0 32:38.0 12:24.0 (36) 53:16.0 (45) 30:15.0 37:08.0 (21)
26 23 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE CZE 02:13:21.0 32:56.0 13:06.0 (43) 49:29.0 (36) 30:15.0 40:31.0 (35)
27 24 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL CZE 02:13:22.0 32:57.0 13:05.0 (42) 46:54.0 (30) 32:41.0 40:42.0 (38)
28 25 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:13:40.0 33:15.0 13:19.0 (46) 46:04.0 (26) 36:32.0 37:45.0 (25)
29 26 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 02:15:44.0 35:19.0 10:55.0 (13) 51:39.0 (40) 32:38.0 40:32.0 (36)
30 27 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 02:16:23.0 35:58.0 13:00.0 (40) 52:35.0 (42) 30:24.0 40:24.0 (34)
31 28 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE CZE 02:17:50.0 37:25.0 11:59.0 (29) 51:43.0 (41) 32:54.0 41:14.0 (42)
32 29 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE CZE 02:17:57.0 37:32.0 12:19.0 (35) 51:04.0 (38) 31:15.0 43:19.0 (49)
33 4 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 02:20:02.0 39:37.0 13:37.0 (50) 53:43.0 (46) 32:38.0 40:04.0 (31)
34 30 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 02:20:42.0 40:17.0 13:08.0 (44) 50:10.0 (37) 33:16.0 44:08.0 (51)
35 31 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 02:21:13.0 40:48.0 11:59.0 (30) 59:59.0 (58) 32:04.0 37:11.0 (22)
36 32 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 02:21:38.0 41:13.0 11:11.0 (16) 45:09.0 (22) 30:46.0 54:32.0 (63)
37 5 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 02:25:16.0 44:51.0 13:47.0 (52) 54:04.0 (49) 33:53.0 43:32.0 (50)
38 6 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 02:27:01.0 46:36.0 12:54.0 (39) 54:30.0 (50) 33:44.0 45:53.0 (54)
39 33 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 02:31:54.0 51:29.0 13:52.0 (54) 59:21.0 (56) 35:23.0 43:18.0 (48)
40 7 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 02:38:07.0 57:42.0 13:31.0 (49) 58:55.0 (53) 36:23.0 49:18.0 (58)
41 34 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 02:44:06.0 01:03:41.0 14:52.0 (60) 01:03:58.0 (61) 35:30.0 49:46.0 (61)
42 35 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE CZE 03:11:46.0 01:31:21.0 19:42.0 (69) 01:18:13.0 (66) 38:29.0 55:22.0 (64)
43 (-1) 36 / M-E [8660536] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 39:44.0 13:11.0 (45) 03:46.0 (68) 22:47.0
44 (-1) 37 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE CZE 01:12:24.0 15:51.0 (65) 28:21.0 (67) 28:12.0 (67)
45 (-1) 38 / M-E [8660571] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 01:26:58.0 12:02.0 (31) 43:33.0 (16) 31:23.0
46 (-1) 39 / M-E [8660518] Zdeněk Žemba 1984 CZE CZE 01:28:38.0 12:48.0 (38) 45:34.0 (23) 30:16.0
47 (-1) 40 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 01:29:29.0 12:04.0 (33) 44:53.0 (20) 32:32.0
48 (-1) 41 / M-E [8660529] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 01:30:24.0 11:50.0 (26) 45:35.0 (24) 32:59.0
49 (-1) 8 / V-E [8660507] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 01:33:19.0 11:19.0 (17) 44:36.0 (19) 37:24.0 (23)
50 (-1) 42 / M-E [8660533] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 01:47:53.0 13:41.0 (51) 59:20.0 (55) 34:52.0
51 (-1) 9 / V-E [8660537] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 01:53:33.0 15:25.0 (64) 01:00:03.0 (59) 38:05.0
52 (-1) 43 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 02:11:06.0 11:40.0 (22) 48:49.0 (33) 29:48.0 40:49.0 (39)
53 (-1) 44 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:18:30.0 14:01.0 (55) 53:00.0 (44) 30:56.0 40:33.0 (37)
54 (-1) 10 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE CZE 02:22:19.0 13:28.0 (48) 55:08.0 (51) 28:05.0 45:38.0 (53)
55 (-1) 11 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER CZE 02:31:39.0 14:57.0 (61) 53:50.0 (47) 35:22.0 47:30.0 (56)
56 (-1) 45 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:45:36.0 17:00.0 (68) 01:13:07.0 (65) 32:13.0 43:16.0 (47)
56 (-2) 12 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER CZE 11:38.0 (21) 30:14.0 42:43.0 (45)
56 (-2) 12 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 15:14.0 (63) 01:11:41.0 (64) 38:25.0
56 (-2) 12 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 13:52.0 (53) 57:44.0 (52) 27:20.0 40:09.0 (33)
56 (-2) 12 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE CZE 15:08.0 (62) 01:04:30.0 (62) 29:25.0 52:45.0 (62)
56 (-2) 12 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 12:03.0 (32) 49:11.0 (35) 76:58:03.0 40:05.0 (32)
62 (-3) 46 / M-E [8660586] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 37:39.0 37:39.0 (24)
63 (-3) 47 / M-E [8660583] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 38:33.0 38:33.0 (29)
64 (-3) 48 / M-E [8660584] Lukáš Hubka 1979 CZE LIGHT CORE TEAM 40:58.0 40:58.0 (40)
65 (-3) 49 / M-E [8660587] Johannes Hundhammer 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 41:33.0 41:33.0 (43)
66 (-3) 50 / M-E [8660585] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 47:52.0 47:52.0 (57)
67 (-5) 51 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE CZE 02:07:39.0 11:19.0 49:03.0 (34) 21:22.0 45:55.0 (55)
68 (-7) 52 / M-E [8660563] tomas geist 1987 CZE CZE 29:14.0 14:35.0 (57) 14:39.0 (66)