Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 210, muži : 199, ženy: 11, M-29: 17, M-V1: 53, M-V2: 47, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 52, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 75, muži : 68, ženy: 7, M-E: 52, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 49, muži : 42, ženy: 7, M: 29, Z: 6, M-V1: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muži : 12, ženy: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0, Junior: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Half Race

start ~ 09:06:38

18:20:46.282
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 10:42:56.4 50:12.3 (1) 03:17:23.2 (1) 02:41:09.5 (1) 03:54:11.4 (1)
2 2 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 11:22:35.4 39:39.0 52:57.7 (4) 03:23:51.9 (3) 02:54:42.1 (2) 04:11:03.7 (2)
3 3 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 11:35:59.2 53:02.8 50:58.0 (2) 03:20:16.0 (2) 02:58:17.9 (3) 04:26:27.3 (3)
4 4 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 12:05:34.7 01:22:38.3 53:34.6 (5) 03:27:07.5 (4) 03:12:53.9 (6) 04:31:58.7 (5)
5 5 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 12:21:04.6 01:38:08.2 58:39.3 (7) 03:49:14.7 (6) 03:04:12.1 (5) 04:28:58.5 (4)
6 6 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 12:37:19.8 01:54:23.4 59:57.8 (9) 03:46:04.5 (5) 03:00:44.0 (4) 04:50:33.5 (6)
7 7 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 13:19:01.4 02:36:05.0 59:23.7 (8) 03:58:59.9 (10) 03:21:07.9 (8) 04:59:29.9 (8)
8 8 / M [429] Chris Maund 1967 USA CZE 13:49:49.8 03:06:53.4 01:00:04.8 (10) 04:13:05.0 (11) 03:27:39.6 (10) 05:09:00.4 (10)
9 9 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE CZE 14:07:43.6 03:24:47.2 01:04:35.6 (15) 04:39:55.1 (14) 03:30:47.9 (11) 04:52:25.0 (7)
10 10 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE CZE 14:12:34.3 03:29:37.9 01:09:41.9 (18) 04:14:58.8 (12) 03:24:25.0 (9) 05:23:28.6 (12)
11 11 / M [435] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 14:28:39.4 03:45:43.0 01:03:41.6 (14) 04:39:29.6 (13) 03:32:46.0 (12) 05:12:42.2 (11)
12 12 / M [412] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 15:26:22.2 04:43:25.8 01:12:25.7 (19) 04:42:51.9 (16) 03:54:07.5 (14) 05:36:57.1 (14)
13 13 / M [445] András Szalai 1975 HUN CZE 15:27:36.5 04:44:40.1 01:00:12.4 (11) 04:41:42.1 (15) 03:59:22.4 (15) 05:46:19.6 (15)
14 1 / Z [408] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 15:31:55.6 04:48:59.2 01:16:33.2 (21) 04:47:12.7 (18) 03:52:13.5 (13) 05:35:56.2 (13)
15 14 / M [444] Károly Szendrey 1971 HUN - 15:44:50.6 05:01:54.2 01:02:07.9 (12) 04:42:52.5 (17) 04:02:30.1 (16) 05:57:20.1 (17)
16 15 / M [418] Tomas Jarolim 1973 CZE RSC Aaretal Münsigen 16:26:04.2 05:43:07.8 01:16:57.8 (23) 05:11:53.1 (20) 04:04:29.5 (17) 05:52:43.8 (16)
17 16 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 16:36:35.4 05:53:39.0 01:03:20.1 (13) 07:06:22.6 (31) 03:20:09.7 (7) 05:06:43.0 (9)
18 17 / M [425] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 17:02:25.2 06:19:28.8 01:13:43.6 (20) 05:11:55.7 (21) 04:14:38.9 (18) 06:22:07.0 (19)
19 18 / M [430] Martin Mikšovský 1968 CZE CZE 17:18:22.9 06:35:26.5 01:22:46.8 (26) 05:07:14.9 (19) 04:23:11.4 (19) 06:25:09.8 (20)
20 2 / Z [423] Aleška Kovaříková 1980 CZE CZE 18:33:32.0 07:50:35.6 01:16:41.0 (22) 05:42:59.4 (22) 04:42:25.1 (21) 06:51:26.5 (21)
21 3 / Z [411] Jana Dlabalová 1981 CZE GLEDE TEAM 18:46:40.0 08:03:43.6 01:29:46.1 (27) 05:43:00.9 (23) 04:42:26.5 (22) 06:51:26.5 (22)
22 1 / M-V1 [32] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 18:48:09.1 08:05:12.7 01:05:11.2 (95) 07:11:07.9 (76) 04:34:27.0 (29) 05:57:23.0 (18)
23 4 / Z [424] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 18:55:40.3 08:12:43.9 01:18:28.4 (24) 05:47:44.6 (24) 04:55:06.6 (24) 06:54:20.7 (23)
24 19 / M [441] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 19:21:35.8 08:38:39.4 01:09:19.1 (17) 05:54:03.7 (25) 04:55:01.5 (23) 07:23:11.5 (24)
25 1 / Muži [502] Miloš Čihák 1987 CZE CZE 19:47:21.9 09:04:25.5 01:36:44.21 05:30:15.65 05:17:28.06 07:22:53.9
26 2 / Muži [507] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 20:37:21.9 09:54:25.5 01:37:03.42 06:06:22.08 05:08:14.34 07:45:42.08
27 5 / Z [439] Renáta Veselá 1964 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 20:41:59.6 09:59:03.2 01:35:59.0 (28) 05:56:40.9 (26) 05:03:16.0 (25) 08:06:03.7 (26)
28 20 / M [432] Ondřej Paleček 1981 CZE Beer riders 21:48:18.2 11:05:21.8 01:36:06.5 (29) 06:09:25.7 (28) 06:00:53.2 (29) 08:01:52.8 (25)
29 1 / Ženy [505] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 22:02:33.9 11:19:37.5 01:40:20.36 06:46:36.05 05:27:49.79 08:07:47.62
30 21 / M [422] Miloš Kořínek 1975 CZE CZE 22:31:05.9 11:48:09.5 01:21:52.6 (25) 06:09:25.5 (27) 06:00:54.8 (30) 08:58:53.0 (28)
31 3 / Muži [501] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 22:34:39.7 11:51:43.3 01:44:35.56 06:57:06.75 05:57:23.54 07:55:33.78
32 4 / Muži [511] Aleš Schejbal 1991 CZE CZE 23:43:46.3 13:00:49.9 02:01:58.24 07:09:01.32 05:55:16.42 08:37:30.4
33 5 / Muži [322] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 24:44:32.6 14:01:36.2 01:51:54.3 07:12:40.11 06:51:11.41 08:48:46.77
34 6 / Muži [509] Marek Mahdalík 0000 CZE CZE 24:50:59.6 14:08:03.2 02:12:35.96 07:08:45.68 06:30:53.71 08:58:44.18
35 7 / Muži [506] Jan Hladký 1976 CZE CZE 24:52:40.1 14:09:43.7 02:14:14.51 07:08:39.55 06:30:51.12 08:58:54.9
36 22 / M [417] Łukasz Chornikowski 1981 POL Ericsson Cycling UNI 25:05:42.4 14:22:46.0 01:49:35.2 (32) 07:16:21.0 (32) 06:13:17.9 (31) 09:46:28.3 (29)
37 8 / Muži [508] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 25:43:46.7 15:00:50.3 02:02:03.57 07:24:16.76 06:44:08.51 09:33:17.83
38 9 / Muži [513] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 25:47:05.8 15:04:09.4 01:59:27.08 07:53:50.25 07:00:22.23 08:53:26.2
39 10 / Muži [510] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 25:55:20.2 15:12:23.8 02:02:27.24 07:56:52.82 07:02:30.87 08:53:29.3
40 (-1) 11 / Muži [512] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 13:00:25.4 01:36:17.8 06:00:05.33 05:24:02.34
41 (-1) 6 / Z [442] Janet Alexander 1959 NZL CZE 14:22:58.9 01:41:25.0 (30) 06:49:07.5 (29) 05:52:26.4 (28)
42 (-1) 23 / M [416] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 15:09:45.3 01:44:57.6 (31) 05:03:21.8 (26) 08:21:25.9 (27)
43 (-1) 24 / M [415] Harald Grünwald 1964 GER Berlin 15:20:08.3 02:28:36.0 (34) 07:04:46.9 (30) 05:46:45.4 (27)
44 (-1) 25 / M [427] Jozef Legrand 1957 BEL CZE 16:35:25.5 02:20:11.6 (33) 07:59:50.7 (33) 06:15:23.2 (32)
45 (-1) 12 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 23:52:11.7 07:54:52.76 07:03:45.61 08:53:33.28
45 (-2) 26 / M [426] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 52:45.5 (3) 03:57:41.4 (8)
45 (-2) 26 / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ 57:34.8 (6) 03:58:30.2 (9)
45 (-2) 26 / M [419] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:06:45.3 (16) 03:56:33.2 (7)
49 (-3) 29 / M [413] Bohuslav Dvořák 1960 USA DPC Doudleby nad Orlicí 04:28:11.5 04:28:11.5 (20)