Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

05.05.2019 Praha, Hvězda

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Chci podpořit bez účasti celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
Procházková trasa pro rodiny (bez časomíry) celkem: 124, muži : 19, ženy: 105, Muži: 19, Ženy: 105 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
děti (bez časomíry) celkem: 94, muži : 44, ženy: 50, kluci: 44, holky: 50 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
běh 2km (bez časomíry) celkem: 68, muži : 15, ženy: 53, Muži: 15, Ženy: 53 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
hlavní běh 5km (bez časomíry) celkem: 253, muži : 78, ženy: 175, Muži: 78, Ženy: 175 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]

startovní listina Chci podpořit bez účasti

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 9 účastníků ( 1 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Fischerová Eva CZE 1961 Most
Ženy [ ] Karlíková Šárka CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži [ ] Kotvan Peter SVK 1982 ROBIN 25+3
Ženy krc [ ] Krejčíková Lenka CZE 1981 Radonice
Ženy podoli [ ] Lešková Dagmar CZE 1973 Praha
Ženy apolinar [ ] Loumanová Klaudie CZE 2018 Praha 5
Ženy [ ] Nečasová Lucie CZE 1985 Mlýny72
Ženy apolinar [ ] Otrusinová Jitka CZE 1983 Praha 12
Ženy apolinar [ ] Zezulková Lucie CZE 1996 Solnice

startovní listina Procházková trasa pro rodiny (bez časomíry)

start ~ 14:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 124 účastníků ( 19 mužů, 105 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Amlerová Michaela CZE 1991 Praha
Ženy podoli [ ] bartosova zuzana CZE 1988 praha 15
Ženy [ ] Benczeová Karolína Izabela CZE 1989 Maxíci
Ženy motol [ ] Benešová Kateřina CZE 1985 Rakovník
Muži bulovka [ ] Beran Jan CZE 1982 Nutricia
Ženy motol [ ] Bezděková Radka CZE 1975 Kladno
Ženy motol [ ] Bílá Ivana CZE 1987 ROBIN 25+3
Muži apolinar [ ] Bláha Petr CZE 1978 Český běžecký klub
Ženy [ ] Blažková Loulová Zuzana CZE 1992 Svárov
Ženy [ ] Budinová Štěpánka CZE 1982 Lenešice
Muži podoli [ ] Čaloun Aleš CZE 1986 Jílové u Prahy
Ženy [ ] Dinis Barbora CZE 1986 ROBIN
Ženy apolinar [ ] Dlouha Zuzana CZE 1984 Žatec
Ženy [ ] Dohnalová Andrea CZE 1973 Praha 3
Ženy apolinar [ ] Drábková Natálie CZE 1992 Drábkovi
Ženy apolinar [ ] Duchaň Andrea CZE 1989 Praha 7
Muži apolinar [ ] Duchaň Jan CZE 1988 Praha 7
Ženy [ ] Exnerova Tereza CZE 1978 Šanov 233
Ženy [ ] Gotthardová Michaela CZE 1996 Zájezd
Ženy [ ] Güntherová Michaela CZE 1992 Praha
Ženy apolinar [ ] Hašková Veronika CZE 1986 Čerčany
Ženy motol [ ] Havlenová Mazačová Petra CZE 1986 Havlenovi Mazačovi
Ženy motol [ ] Havránková Veronika CZE 1986 Praha
Ženy motol [ ] Hejdová Šárka CZE 1990 Jinočany
Ženy motol [ ] Hejduková Andrea CZE 1988 Králův Dvůr
Ženy motol [ ] Hessová Gabriela CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy [ ] Hladíková Iva CZE 1975 Praha
Ženy apolinar [ ] Hladíková Šárka CZE 1986 Rsáci
Ženy podoli [ ] Holsteinová Lenka CZE 1983 Holsteinovi
Ženy krc [ ] Horáčková Jana CZE 1979 Rataje nad Sázavou
Ženy apolinar [ ] Horáková Dagmar CZE 1967 Vrba team
Ženy podoli [ ] Houšková Martina CZE 1989 Jílové u Prahy
Ženy krc [ ] Hromasová Kateřina CZE 1989 Praha
Muži apolinar [ ] Hrušecký Michal CZE 1984 Praha
Ženy podoli [ ] Hyková Pavlína CZE 1968 Dubí2
Ženy [ ] Chalupníková Jana CZE 1989 Praha
Ženy motol [ ] Jelínková Petra CZE 1989 Praha 5
Ženy apolinar [ ] Jevočinová Šárka CZE 1980 Praha
Ženy apolinar [ ] Jiráčková Tereza CZE 1979 Praha 8
Ženy podoli [ ] Jůnová Romana CZE 1985 Praha
Ženy apolinar [ ] Kalousková Andrea CZE 1987 Praha 3 - Žižkov
Ženy apolinar [ ] Kameníčková Ivana CZE 1990 Cerhenice
Muži krc [ ] Kaplický Daniel CZE 1975 Praha
Ženy motol [ ] Kesslerová Jana CZE 0000 Praha 6
Ženy podoli [ ] Klátilová Lucie CZE 1993 Tomáškův tým
Ženy apolinar [ ] Klíčová Františka CZE 2018 Praha
Muži apolinar [ ] Kohout Honzík CZE 2018 Honzíček, 2018
Ženy motol [ ] Kopecká Martina CZE 1982 Beroun
Ženy apolinar [ ] Krátká Lucie CZE 1984 Praha
Ženy [ ] Kreuzová Jana CZE 1985 Šebestovi
Ženy [ ] Křížová Zuzana CZE 1987 Praha
Ženy [ ] Kubátová Alena CZE 1990 Praha
Ženy podoli [ ] Kučerová Císlerová Marie CZE 1990 Drahouš
Ženy podoli [ ] Kudová Petra CZE 1984 Twinsteam
Ženy apolinar [ ] Kuchtová Kristýna CZE 1992 Vinařice 27307
Ženy apolinar [ ] Kuklíková Naďa CZE 1979 Praha 6
Ženy bulovka [ ] Kupcová Veronika CZE 1977 Praha
Ženy [ ] Kvasilová Míša CZE 1989 MRKeF
Ženy [ ] Lacinová Barbora CZE 1988 Kladno
Ženy [ ] Leponi Denisa CZE 1980 Praha
Muži [ ] Linhart Honza CZE 1977 Horoměřice
Ženy motol [ ] Linhartová Lucie CZE 1992 Okna
Ženy podoli [ ] Lisová Zuzana CZE 0000 Praha 10
Ženy [ ] Littmannová Markéta CZE 1986 Krupá 50 Kostelec nad Černými lesy
Ženy apolinar [ ] Löfflerová Lenka CZE 1990 Praha
Ženy apolinar [ ] Louman Darsová Monika CZE 1980 Praha 5
Ženy motol [ ] Machová Barbora CZE 1987 Praha
Ženy [ ] Makara Nela CZE 1988 Nučice
Ženy [ ] Malá Kateřina CZE 1986 Hronětice
Ženy [ ] Malá Nikola CZE 1987 Odolena Voda
Muži [ ] Malý Jiří CZE 1980 TJ Lokomotiva Nymburk
Muži motol [ ] Miniar Peter CZE 1986 Terezka
Ženy motol [ ] Miniarova Zuzana CZE 1987 Praha
Ženy motol [ ] Mottlová Martina CZE 1990 Praha
Ženy [ ] Müllerová Tereza CZE 1984 Tým Robin
Muži podoli [ ] Musil Pavel CZE 1992 Amálie
Ženy [ ] Novotná Lucie CZE 1986 Praha 5
Ženy motol [ ] Nožičková Veronika CZE 1987 Hradištko
Ženy apolinar [ ] Pekárková Hana CZE 1978 Praha 6
Ženy motol [ ] Pěnková Anežka CZE 1991 Praha
Muži [ ] Pešek Adam CZE 2017 Praha 5
Muži apolinar [ ] Petit Etienne CZE 2018 Praha 2
Ženy apolinar [ ] Pilatova Kristyna CZE 1991 Praha
Ženy [ ] Pilzová Kateřina CZE 1986 Mladá Boleslav
Ženy bulovka [ ] Poštulková Iveta CZE 1966 Praha
Ženy krc [ ] Potůčková Kateřina CZE 1986 Praha
Ženy krc [ ] Priehodová Stanislava CZE 1984 Viktorka 2018
Ženy [ ] Procházková Iva CZE 1982 Úhonice
Muži apolinar [ ] Prokop Milan CZE 1967 Honzíček, 2018
Muži apolinar [ ] Prokopec Vit CZE 1986 Neratovice
Ženy apolinar [ ] Prokopová Dana CZE 1966 Honzíček, 2018
Ženy [ ] Ptáčková Daniela CZE 1978 Praha
Ženy motol [ ] Pychova Lenka CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy [ ] Radonská Denisa CZE 1994 Praha 6
Ženy [ ] Roffey Annabelle CZE 2013 Praha 7 Troja
Ženy [ ] Řádová Pavlína CZE 1990 Varnsdorf
Ženy [ ] Sekavcová Soňa CZE 1987 Kladno
Ženy motol [ ] Sobotková Šilerová Edita CZE 1984 Tachlovice
Ženy apolinar [ ] Srbová Eva CZE 1985 Chocerady
Ženy [ ] Suchá Adéla CZE 1987 Sucháčci
Ženy podoli [ ] Suková Helena CZE 0000 ÚPMD
Ženy [ ] Šancova Katka CZE 1984 ROBIN 25+3
Ženy [ ] Škorňová Tereza CZE 1992 Praha
Ženy apolinar [ ] Škorpilová Iveta CZE 1985 Praha
Ženy [ ] Šrámková Adéla CZE 2003 Velké Poříčí
Ženy [ ] Šrámková Zuzana CZE 1989 Hradec Králové
Muži [ ] Štícha Josef CZE 1989 Kolín
Muži [ ] Štícha Patrik CZE 2017 Kolín
Ženy [ ] Štíchová Veronika CZE 1989 Kolín
Ženy [ ] Švagrová Markéta CZE 1987 Třebívlice
Ženy motol [ ] Ticháková Eva CZE 1974 Březová
Ženy [ ] Tišerová Zdena CZE 1979 Mariánské Lázně
Ženy motol [ ] Tomcalova Jana CZE 1988 Praha 5
Ženy [ ] Tuháčková Martina CZE 1976 Popovičky
Ženy podoli [ ] Tvrzová Ivana CZE 1971 Praha 9
Ženy motol [ ] Vajnarová Barbora CZE 1986 Praha 6
Muži podoli [ ] Vejmola Aleš CZE 1985 Triple A
Ženy [ ] Vlčková Daniela CZE 1986 Turnov
Muži bulovka [ ] Vodrážkovi Antonie, Vít a Oldřich CZE 2018 Ňuníci
Ženy podoli [ ] Vojtíšková Klára CZE 1986 Praha 10
Ženy motol [ ] Vopavová Magda CZE 1979 Lety
Ženy motol [ ] Vyhlídalová Zuzana CZE 1980 Slaný
Ženy [ ] Wagnerová Magdalena CZE 1986 Říčany Strašín
Ženy [ ] Zoubková Jana CZE 1972 Kladno

startovní listina děti (bez časomíry)

start ~ 14:30:00 , 2005 - 2017 , přihlášeno: 94 účastníků ( 44 mužů, 50 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Batelková Veronika CZE 0000 Úžice
holky motol [ ] Bezděková Tereza CZE 2011 Kladno
kluci [ ] Dědič Ondřej CZE 2014 ÚPMD
holky podoli [1] Dolanová Anna CZE 2007 Fyzioterapie pro Vás
kluci [2] Domský Matěj CZE 2009 Praha 5
holky [3] FAUKNEROVÁ Veronika CZE 2014 Atletika Človíček
holky krc [4] Florianová Veronika CZE 2007 Zdiměřice,Praha-západ
kluci [6] Galanský Jan CZE 2011 Plzeň
kluci [5] Galanský Matyáš CZE 2008 Plzeň
kluci podoli [7] Havlíček Filip CZE 2014 ÚPMD
holky podoli [8] Havlíčková Sofie CZE 2010 ÚPMD
kluci motol [9] Hess Richard CZE 2017 ROBIN TÝM 25+3
holky apolinar [10] Hladíková Martina CZE 2011 Rsáci
kluci [11] Horáček Kryštof CZE 2010 SKI and RUN Čakovice
holky [12] horáčková karolína CZE 2015 SKI and RUN Čakovice
holky apolinar [13] Hrušecká Tereza CZE 2016 Praha
holky podoli [14] Hubáčková Anežka CZE 2012 Lišany u Rakovníka
holky [15] Hyská Eliška CZE 2014 KaratNet
holky [16] Chaloupková Zuzana CZE 2014 Praha
holky apolinar [17] Jiráčková Eliška CZE 2014 Praha 8
kluci podoli [18] Jůna Ondřej CZE 2017 Praha
kluci apolinar [19] Jurč Timotej CZE 2013 Mladá Boleslav
holky apolinar [20] Jurčová Alžbetka CZE 2016 Nedoklubko
kluci [21] Kalenský Igor CZE 2012 Praha 9
holky motol [22] Kalužová Lucinka CZE 2017 Praha 5
kluci krc [ ] Kaplický Jan CZE 2012 Praha
holky [23] Karpjaková Barbora CZE 2008 Šebestovi
kluci motol [24] Kessler Benjamin CZE 2014 Praha 6
holky motol [25] Kesslerová Ema CZE 2012 Praha 6
holky motol [26] Klímová Anežka CZE 2016 Březová
holky motol [27] Kmochová Nikola CZE 2010 Praha 6
kluci [28] Knönagel Martin CZE 2015 Praha
kluci apolinar [29] Kozelka Kryštof CZE 2017 Vrba Martin
kluci [30] Krebs Honzík CZE 2016 Lenešice
holky [31] Kroftova Amalka CZE 2016 Hostik
kluci podoli [34] Krotký Jakub CZE 2016 Králův Dvůr
kluci podoli [33] Krotký Jan CZE 2012 Králův Dvůr
kluci podoli [32] Krotký Petr CZE 2009 Králův Dvůr
kluci podoli [35] Kuda Štěpán CZE 2014 Praha
holky [36] Kudová Anna CZE 2014 Praha
kluci [38] Kunstát Jan CZE 2017 Zdiby
kluci [37] Kunstát Jiří CZE 2007 Zdiby
holky [39] Kunstátová Kamila CZE 2005 Zdiby
holky [40] Kunstátová Karolína CZE 2010 Zdiby
holky [41] Kyselkova Emma CZE 2015 Praha
holky apolinar [42] Malá Zuzanka CZE 2016 Hronětice
holky [43] Mazgajová Nela CZE 2016 Odolena Voda
kluci apolinar [45] Michajlov David CZE 2013 Králův Dvůr
kluci apolinar [44] Michajlov Dominik CZE 2011 Králův Dvůr
kluci [47] Motl Alex CZE 2009 Brandýs nad Labem
kluci [46] Motl Eliáš CZE 2007 Brandýs nad Labem
kluci [49] Motl Filip CZE 2009 Brandýs nad Labem
kluci [48] Motl Jonáš CZE 2009 Brandýs nad Labem
holky [50] Nováková Anastázie CZE 2012 Praha 2-Vinohrady
holky apolinar [51] Nováková Barunka CZE 2012 Mladá Boleslav
kluci motol [ ] Nožička Jakub CZE 2015 Hradištko
holky [52] Pajerová Amálie CZE 2013 Praha
holky [53] Pajerová Anastázie CZE 2015 Praha
holky [54] Pálová Soňa CZE 2006 Litvínov
kluci [55] Patera Jan CZE 2008 Praha 10 Strašnice
holky apolinar [56] Petit Elea CZE 2016 Praha 2
holky motol [57] Podlipská Rozárka CZE 2013 Praha
kluci podoli [58] Potůček Jiří CZE 2016 Praha
kluci [59] Procházka Jakub CZE 2015 Úhonice
holky apolinar [60] Prokopcová Eliška CZE 2016 Neratovice
holky apolinar [61] Raclavská Vanessa CZE 2017 Fast and light
kluci [62] Richter Jonáš CZE 2015 BejbyDorty
holky [63] Rychetská Anna CZE 2012 Praha 4
kluci apolinar [64] Řehoř Richard CZE 2010 Nedoklubko
kluci motol [65] Řehoř Šimon CZE 2017 ROBIN 25+3
holky motol [67] Řehořová Klára CZE 2010 Praha 6
holky apolinar [66] Řehořová Michaela CZE 2008 Nedoklubko
kluci motol [68] Sklenář Jáchym CZE 2014 ROBIN TÝM 25+3
holky motol [69] Sklenářová Aneta CZE 2016 ROBIN TÝM 25+3
kluci apolinar [ ] Srb Adam CZE 2016 Chocerady
holky motol [70] Šebková Ellen CZE 2010 Praha 6
kluci [71] Štáf Jiříček CZE 2014 Nedoklubko
kluci podoli [72] Temiak Tomáš CZE 2010 Praha10
holky [73] Temiakova Tereza CZE 2014 Praha10
kluci [ ] Tloušť Baltazar Anakin CZE 2017 VESNICKÁ MATKA
holky motol [74] Vajnar Dominik CZE 2016 Praha 6
kluci [ ] Vencovský Vojtěch CZE 2013 Liberec 14
holky [ ] Vlčková Daniela CZE 1986 Turnov
kluci [ ] Vlk Jan CZE 2011 Hostouň u Prahy 27353
holky [75] Vodičková Lucie CZE 2010 Zádub-Závišín
holky [77] Vokáčová Ester CZE 2011 Atletika Človíček
holky [78] Vokáčová Julie CZE 2013 Atletika Človíček
holky [76] Vokáčová Sofie CZE 2009 Atletika Sparta
kluci podoli [80] Vokatý Daniel CZE 2011 Praha
kluci podoli [79] Vokatý Martin CZE 2008 Praha
kluci motol [81] Vyhlídal Tomášek CZE 2016 Slaný
holky motol [83] Vyhlídalová Barunka CZE 2012 Slaný
holky motol [82] Vyhlídalová Klárka CZE 2009 Slaný
holky [84] Žáčková Ella CZE 2010 Nedoklubko

startovní listina běh 2km (bez časomíry)

start ~ 16:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 68 účastníků ( 15 mužů, 53 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy motol [301] Mindulková Andrea CZE 1977 Beroun
Ženy [302] Aronová Barbora CZE 1996 Beroun
Ženy [ ] Aronová Barbora CZE 1996 Beroun
Ženy podoli [303] Barková Lucie CZE 1989 Trhový Štěpánov
Ženy [304] bártová veronika CZE 1977 Hekrova 810, 149 00 Praha 4
Muži [305] Bednář Jiří CZE 1976 Kladno
Muži apolinar [ ] Bělík Antonín CZE 2007 Kralupy nad Vltavou
Muži apolinar [ ] Bělík Václav CZE 1979 Kralupy nad Vltavou
Ženy [306] Beznosková Kateřina CZE 1991 Kladno
Ženy [ ] Beznosková Michaela CZE 1987 VESNICKÁ MATKA
Ženy motol [307] Červinková Karolína CZE 1994 Stochov
Muži [ ] Dědičová Lucie CZE 1986 ÚPMD
Ženy motol [308] Fischerová Petra CZE 1996 FN Motol
Ženy bulovka [ ] Franklová Bětka CZE 2005 Atletika Sparta
Ženy bulovka [ ] Franklová Majda CZE 2008 Atletika Sparta
Muži podoli [309] Havlíček Martin CZE 1982 ÚPMD
Ženy [310] Havličková Zuzana CZE 1983 ÚPMD
Ženy motol [311] Horáčková Jana CZE 1999 Praha 9 Prosek Bohušovická 489/16 19000
Ženy motol [ ] Huťová Marie CZE 1991 Kostice
Ženy [312] Chemišincová Petra CZE 1986 Králův dvůr
Muži motol [313] Janák Jiří CZE 2004 Beroun
Ženy motol [314] Janáková Alena CZE 1975 Beroun
Ženy motol [315] Janáková Barbora CZE 2000 Beroun
Ženy apolinar [316] Jelínková Barborka CZE 1988 Praha
Muži motol [317] KALNÝ David CZE 1999 Praha 9, Ruprechtická 12
Ženy krc [318] Kloubková Valerie CZE 1992 FTN Krč
Ženy apolinar [319] Kohoutová Lenka CZE 1989 Honzíček, 2018
Muži [320] Kunstát Jiří CZE 1976 Zdiby
Muži [37] Kunstát Jiří CZE 2007 Zdiby
Ženy [39] Kunstátová Kamila CZE 2005 Zdiby
Ženy [40] Kunstátová Karolína CZE 2010 Zdiby
Ženy [321] Kunstátová Marie CZE 1979 Zdiby
Ženy krc [322] Leitnerová Petra CZE 1979 Bystřice
Ženy bulovka [ ] Lulová Edita CZE 2016 Atletika Človíček
Ženy bulovka [ ] Lulová Ema CZE 2009 Atletika Človíček
Ženy bulovka [ ] Lulová Petra CZE 1979 Atletika Človíček
Ženy [323] Macáková Lucie CZE 1991 Mělník
Muži motol [324] Mázdra Marek CZE 1984 BEROUN
Ženy [325] Mihulová Barbora CZE 1977 Králův Dvůr - Levín
Muži [326] Motl Tomáš CZE 1975 Brandýs nad Labem
Ženy [327] Motlová Jana CZE 1979 Brandýs nad Labem
Ženy bulovka [ ] Nováková Petra CZE 1979 Atletika Človíček
Ženy [328] Nováková Zuzana CZE 1979 ÚPMD
Ženy [329] Pálová Jiřina CZE 1976 Litvínov
Ženy apolinar [330] Petit Kateřina CZE 1988 Praha 4
Ženy [331] Plášková Veronika CZE 1984 Meziboří
Ženy bulovka [332] Poštulková Iveta CZE 1966 Praha
Ženy [333] Prokopová Linda CZE 1987 Praha
Muži podoli [ ] Richter Martin CZE 1994 Praha
Muži podoli [ ] Richter Martin CZE 1994 Praha
Ženy podoli [ ] Řežábková Eva CZE 1974 Praha
Ženy podoli [334] Serfinová Michaela CZE 1990 ÚPMD
Ženy podoli [335] Schmidtová Jitka CZE 0000 Praha
Ženy podoli [336] Sigismondi Simona CZE 1996 Praha 9
Muži bulovka [ ] Sýkora Filip CZE 2010 Atletika Človíček
Ženy podoli [337] Šianská Ilona CZE 1976 ÚPMD
Ženy [338] Šoltisová Bára CZE 2006 Beroun
Muži apolinar [ ] Tobolič Pavel CZE 1991 Příbram
Ženy apolinar [ ] Toboličová Šárka CZE 1987 Příbram
Ženy [339] Trojanová Iveta CZE 0000 Praha
Ženy motol [340] Tůmová Hana CZE 1988 FN Motol
Ženy podoli [341] Uličná Ilona CZE 1995 Praha
Ženy bulovka [342] Vojnarovská Lucia CZE 1987 Praha
Ženy bulovka [343] Vokáčová Zuza CZE 1958 Dolní Žďár
Ženy podoli [344] Vokatá Tereza CZE 1977 Praha
Ženy [ ] Votavova Sarka CZE 1985 Praha
Ženy [345] Zárubová Veronika CZE 2005 Beroun
Ženy motol [346] Zemannová Majda CZE 1993 Beroun

startovní listina hlavní běh 5km (bez časomíry)

start ~ 17:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 253 účastníků ( 78 mužů, 175 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [501] Albrechtová Dana CZE 1972 Praha 10
Ženy [502] Babinská Dana CZE 1980 Praha 9
Muži motol [503] Bárta Petr CZE 1991 ROBIN TÝM 25+3
Muži [504] Bartoš Mirek CZE 1978 Praha
Muži [504] Bartoš Mirek CZE 1978 Praha
Ženy apolinar [505] Bečvářová Lenka CZE 1982 Praha
Ženy [506] Bendova Barbora CZE 1987 Praha
Muži motol [507] Beneš Štěpán CZE 1985 ROBIN 25+3
Ženy motol [508] Benešová Kateřina CZE 1985 Rakovník
Muži [509] Bílý Petr CZE 1984 ROBIN 25+3
Ženy [510] Blaháčková Pavlína CZE 1978 Praha 10 - Záběhlice
Ženy [511] Blažková Dagmar CZE 1964 Praha
Muži [ ] Czap Filip CZE 1992 Praha
Ženy podoli [ ] Čapská Jana CZE 1991 ÚPMD
Muži podoli [ ] Čapský Filip CZE 1991 ÚPMD
Ženy podoli [512] Čechurová Šárka CZE 1992 Kralupy nad vltavou
Muži motol [513] Čermák Jan CZE 1992 Praha 2
Ženy bulovka [514] Černá Ilona CZE 1991 Zdiby
Ženy apolinar [515] Čtrnáctá Hana CZE 1971 Apolinář
Ženy podoli [ ] Daniela Dolanová CZE 1978 Fyzioterapie pro Vás
Ženy apolinar [516] Daňková Nika CZE 1990 Praha
Muži podoli [ ] Dědič Tomáš CZE 1984 ÚPMD
Ženy [517] Dobisíková Alžběta CZE 1980 IK Sportuj
Ženy [518] Dobrotová Tereza CZE 1990 Kublov
Ženy podoli [519] Dolanová Daniela CZE 1978 Fyzioterapie pro Vás
Ženy [ ] Drahotská Kristýna CZE 1992 Meziboří
Muži apolinar [520] Drdlíček Michael CZE 1990 Praha 6
Ženy [521] Dufková Kateřina CZE 1996 Most
Muži [522] Durych Vilém CZE 1964 SRTG Praha
Ženy apolinar [523] Englcová Barbora CZE 1989 Nemocnice Na Františku
Ženy [524] Erlichová Martina CZE 1969 Poříčí
Muži podoli [525] Exnar Petr CZE 1974 Bosoboty leguano
Ženy motol [526] Falcová Romana CZE 1972 Praha 5 Zbraslav
Ženy [527] Farníková Eva CZE 1982 Lesní 65
Ženy [528] Fauknerová Jana CZE 1983 IK Sportuj
Muži [529] Fejt Tomáš CZE 1977 Praha 10 - Hostivař
Ženy [530] Felixová Šárka CZE 2000 Mnichovice
Ženy podoli [531] Fišerová Monika CZE 1991 Slepičí pětka
Ženy apolinar [532] Florianová Jana CZE 1974 Zdiměřice,Praha-západ
Ženy bulovka [ ] Franklová Dita CZE 1978 Atletika Človíček
Ženy apolinar [533] Fridrichová Jana CZE 1981 Praha
Muži [534] Fridrichovský Tomáš CZE 1988 Praha
Ženy podoli [ ] Fuhrmannová Petra CZE 1975 Praha
Ženy podoli [ ] Fuhrmannová Petra CZE 1975 Praha
Ženy podoli [ ] Fuhrmannová Petra CZE 1975 Praha
Ženy [535] Galanská Radka CZE 1975 Plzeň
Muži [536] Galanský Radek CZE 1979 Plzeň
Muži motol [537] Glanc Daniel CZE 1995 FN Motol
Ženy podoli [538] Gorejova Luba CZE 1977 Praha
Muži [539] Gotthard Bohumil CZE 1983 Zájezd
Muži motol [540] Grebennikov Dmitrij CZE 1985 Praha
Ženy apolinar [541] Gronkowská Linda CZE 1982 Pchery 81, Pchery 27308
Ženy [542] Gulišová Leona CZE 1979 Liga spravedlivých
Ženy apolinar [543] Haluzová Nikola CZE 1994 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy [544] Hamouzová Tereza CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži krc [545] Hartmann Jiří CZE 1967 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Ženy krc [546] Hartmannová Martina CZE 1970 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Ženy motol [547] Hasníková Hana CZE 1985 ROBIN 25+3
Muži motol [548] Havlík David CZE 1990 Berou
Muži motol [549] Hedvik Lukáš CZE 1987 Týnec nad Sázavou
Ženy apolinar [550] Hennlichová Veronika CZE 1989 Praha
Muži motol [551] Hess Erik CZE 1984 ROBIN TÝM 25+3
Ženy apolinar [552] Hofmanová Miloslava CZE 1968 Raspenava
Ženy [553] Holá Renata CZE 1979 Praha 10 Strašnice
Ženy [554] Höllová Patricie CZE 1979 KopreTinky
Ženy [555] Holyanska Marie CZE 1996 Chlumec
Ženy motol [556] Horová Martina CZE 1990 ROBIN TÝM 25+3
Ženy [557] Houdková Klára CZE 1987 Ostrov nad Ohří
Ženy [558] Houdková Lucie CZE 1991 Praha
Ženy [559] Hrdinová Kristýna CZE 1995 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Muži [560] Hřivnacký Lukáš CZE 1993 GFS group
Muži [561] Hytha Otomar CZE 1987 Karlovy Vary
Ženy [562] Chaloupková Zuzana CZE 1985 Praha
Ženy [ ] Chárová Lenka CZE 0000 Teplice
Ženy apolinar [ ] Chloupková Petra CZE 1991 HorkoTěžko
Ženy [563] Chocholová Jana CZE 1978 Praha 9
Ženy [564] Chovancová Dominika CZE 1996 Teplá
Ženy [565] Janečková Pavlína CZE 1993 Praha
Ženy motol [566] Jarolímová Kristýna CZE 1994 Týnec nad Sázavou
Ženy apolinar [567] Jíchová Ivana CZE 1989 Sloveč 41, Městec Králové 28903
Ženy apolinar [568] Jílková Karolína CZE 1997 Hřiměždice - Vestec 50, Dobříš 26301
Muži [569] Jukl Martin CZE 1974 Praha
Ženy [570] Juklová Rita CZE 1979 Praha 6
Muži [571] Jungmann Milan CZE 2000 Zdice
Ženy [572] Junková Kristýna CZE 1989 behejsepsem.cz
Ženy [573] Kadorová Veronika CZE 1989 Děčín
Muži apolinar [574] Kalivoda Vladimír CZE 1976 Kostelec nad Černými lesy
Ženy podoli [575] Kalová Renata CZE 1974 Fast and light
Ženy [576] Kalužová Kristina CZE 1989 Praha 5
Ženy motol [577] Karádyová Veronika CZE 1987 FN Motol
Ženy motol [578] Karasová Kamila CZE 1989 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [579] Kaulerová Tereza CZE 2000 Brozany nad Ohří
Muži motol [580] Kessler Filip CZE 0000 Praha 6
Muži apolinar [581] Klíč Zbyněk CZE 1982 Praha
Ženy [582] Kobíková Martina CZE 1990 Dobříš
Muži apolinar [583] Kohout Jan CZE 1988 Honzíček, 2018
Ženy apolinar [584] Kolářová Michaela CZE 1973 Apolinář
Muži apolinar [585] Kopinec Stanislav CZE 1983 Praha
Ženy [586] Košťálová Jana CZE 1982 Praha 9
Ženy [587] Kotrčová Gabriela CZE 1979 Praha 8
Ženy [588] Krajíčková Petra CZE 1986 Praha 10
Muži motol [589] Kralik Jiri CZE 1986 Praha 5
Ženy motol [590] Králová Michaela CZE 1982 Velké Přílepy
Ženy podoli [591] Kratochvílová Veronika CZE 1988 Annie Racing
Muži [592] Krofta Jiri CZE 1977 Praha 10
Ženy podoli [593] Krotká Lucie CZE 1981 Králův Dvůr
Muži [594] Kroužek Jan CZE 1976 Praha
Ženy apolinar [595] Křížanová Lenka CZE 1981 Praha 10
Muži [596] Kubů Lukáš CZE 2003 Praha
Ženy motol [597] Kučerová Zuzana CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [597] Kučerová Zuzana CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [ ] Kudrnovská Jana CZE 1990 Praha
Muži [320] Kunstát Jiří CZE 1976 Zdiby
Ženy [321] Kunstátová Marie CZE 1979 Zdiby
Ženy [598] Kupcová Veronika CZE 1977 Praha 9
Ženy motol [599] Kusbachová Jana CZE 1996 Beroun
Muži [ ] Kýhos Petr CZE 1978 Kýhosáci
Ženy [ ] Kýhosová Lenka CZE 1977 Kýhosáci
Ženy [600] Kyselková Hana CZE 1985 Praha
Muži apolinar [ ] Lattenberk Jakub CZE 1988 Praha 5
Ženy [601] Leirich Landsmannová Lucie CZE 1976 Žďár nad Sázavou
Muži [602] Leitner Jan CZE 1978 Bystřice
Muži motol [ ] Littman Marek CZE 2000 ROBIN TÝM 25+3
Ženy [603] Lorinczy Sandra HUN 1979 Praha
Ženy apolinar [ ] Losonczi Klara CZE 0000 Praha
Muži motol [604] Mach Jakub CZE 1983 Praha
Ženy podoli [ ] Machalova Eliška CZE 1993 Praha 6
Ženy motol [605] Machová Barbora CZE 1987 Praha
Muži podoli [607] Marić Jovana CZE 1994 Annie Racing
Muži podoli [606] Marić Predrag CZE 1982 Annie Racing
Ženy [608] Marková Michaela CZE 1990 Praha 5
Ženy [609] Maršálová Veronika CZE 1996 GFS group
Ženy podoli [ ] Maškocá Jolana CZE 1994 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy apolinar [610] Matějková Kristýna CZE 1976 Praha 1
Muži [611] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
Ženy bulovka [612] Meindlová Kateřina CZE 1993 Praha
Ženy [613] Mejstříková Eliška CZE 1979 Stochov
Ženy podoli [614] Melničáková Bernadetta CZE 1987 ÚPMD
Ženy apolinar [615] Michajlov Lucie CZE 1985 Králův Dvůr
Ženy motol [616] Mlčochová Gabriela CZE 1992 FN Motol
Muži apolinar [ ] Moravec Lukáš CZE 1989 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy apolinar [617] Mrázková Kateřina CZE 1993 Praha 4
Ženy motol [618] Náprstková Markéta CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy [619] Navrátilová Petra CZE 1978 Jesenice-Zdiměřice
Ženy [620] Nejedlá Eliška CZE 1981 MP Praha
Ženy apolinar [ ] Němcová Marie CZE 1989 Praha 4
Ženy apolinar [ ] Neradová Pavla CZE 1974 Apolinář
Ženy [621] Neubergová Stanislava CZE 1982 Praha 4 - Nusle
Ženy [622] Nohejlová Dominika CZE 1991 Pchery
Ženy [ ] Nova Alena CZE 0000 Praha 5
Ženy [623] Nováková Kateřina CZE 1978 Praha 5
Ženy podoli [624] Nováková Lenka CZE 1978 Praha 8
Ženy motol [625] Novakova Tereza CZE 1987 ROBIN TÝM 25+3
Ženy apolinar [626] Novotná Adéla CZE 1994 Praha
Ženy [627] Novotná Hana CZE 1985 ROBIN 25+3
Ženy apolinar [ ] Nývltová Pavla CZE 1985 Jdu běhat
Ženy apolinar [ ] Nývltová Pavla CZE 1985 Jdu běhat
Ženy [628] Obuszáková Simona CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy [629] Pajerová Lucie CZE 1981 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Muži [630] Panenka Radim CZE 1989 Lesní 65
Ženy [631] Pasiarová Věra CZE 1983 SRTG Praha
Ženy [632] Patočková Markéta CZE 1993 Kolín
Ženy podoli [633] Pecníková Jana CZE 1980 kozinec
Ženy motol [634] Pejšová Lenka CZE 1986 Praha 5
Muži [635] Petit Thomas FRA 1981 Štrasburk
Muži [ ] Plášek Daniel CZE 1982 Meziboří
Ženy motol [636] Podlipská Barbora CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy apolinar [637] Podlipská Eliška CZE 1984 Praha
Ženy [638] Pokorná Jana CZE 1989 Praha 5
Ženy [639] Poncová Lea CZE 1982 Night Run Team
Ženy podoli [640] Pravdová Jitka CZE 1976 ÚPMD
Muži [641] Procyk Radek CZE 1984 Praha 4
Ženy [642] Prusíková Michaela CZE 1987 Praha
Muži podoli [643] Průša Robin CZE 1979 Annie Racing
Ženy [644] Puchýřová Simona CZE 1990 Stochov
Ženy [645] Půlpánová kamila CZE 1974 kakamara
Ženy [646] Radonská Denisa CZE 1994 Praha 6
Ženy [647] Radonská Lucie CZE 1995 Hostivař
Muži [648] Radonský Petr CZE 1990 Praha 6
Muži [649] Rádr Jiří CZE 1982 Praha
Ženy [650] Rázgová Hana CZE 1971 Roztoky
Ženy [651] Remeňová Katka CZE 1979 Praha 9
Ženy [652] Roffey Adrianna CZE 1979 Praha
Muži [653] Rop David CZE 1984 Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Ženy podoli [654] Rybková Michaela CZE 1991 Slepičí pětka
Ženy [655] Rychetská Markéta CZE 1972 Praha 4
Ženy motol [656] Řehořová Michaela CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy [657] Řešátková Lucie CZE 1982 Kladno
Muži motol [658] Sedláček Josef CZE 1995 Chyňava
Ženy [659] Sedláčková Eva CZE 1965 Děčín
Ženy [660] Sikorová Lenka CZE 1981 Praha 9
Muži motol [661] Sklenář Jakub CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [662] Skokanová Martina CZE 1991 Praha
Ženy apolinar [663] Sommerová Milena CZE 1979 Praha 6
Ženy [664] Stašková Eva CZE 1976 Černošice
Ženy motol [ ] Stejskalová Šárka CZE 1978 Praha 9
Ženy apolinar [665] Stiborková Tereza CZE 1991 Praha
Muži [666] Stibůrek Kamil CZE 1978 Praha 2
Ženy [667] Stibůrková Markéta CZE 1978 Praha 2
Muži motol [668] Stipka Juraj CZE 1992 FN Motol
Ženy podoli [ ] Studničková Alena CZE 1998 Praha
Muži motol [669] Stupka Martin CZE 1984 ROBIN 25+3
Ženy motol [670] Svobodová Pavlína CZE 1989 Praha
Ženy bulovka [ ] Sýkorová Petra CZE 1981 Atletika Človíček
Ženy [671] Sýkorová Zuzana CZE 1977 Ruská 90, Praha 10
Ženy [ ] Šafrová Natálie CZE 1997 Praha 9 - Koloděje
Muži apolinar [ ] Šalanský Ondřej CZE 1988 Apolinář
Ženy apolinar [672] Šárová Adéla CZE 1988 Kralupy nad Vltavou
Ženy podoli [673] Šebelova Hana CZE 1985 Černošice
Muži motol [ ] Šibík Michal CZE 1988 Praha
Muži bulovka [674] Šimánek Michal CZE 1993 #KDDLJIRP
Ženy motol [675] Škeříková Petra CZE 1983 ROPETA PRAHA
Ženy apolinar [676] Šmídová Anna CZE 1987 Hostivice
Ženy [677] Šobrová Jana CZE 1979 Praha 6
Muži [678] Šoltis Josef CZE 1983 Beroun
Muži [679] Šubrt Vojta CZE 1987 Liberec
Ženy motol [680] Švecová Olga CZE 1985 Tábor
Ženy apolinar [681] Švorcová Irena CZE 1989 Šneci v běhu
Ženy podoli [682] Temiakova Petra CZE 1980 Praha10
Muži motol [683] Tkaczyk Jakub CZE 1978 FN Motol
Ženy [684] Tomanová Monika CZE 1978 Praha 11
Ženy motol [685] Toni Ledjona CZE 1990 Praha
Ženy motol [ ] Trajkoská Kety CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Muži motol [ ] Trajkoski Hristijan CZE 1987 ROBIN TÝM 25+3
Muži podoli [ ] Tvrz Lukáš CZE 1994 Team Bikehouse/KOA
Ženy bulovka [686] Tymrová Jana CZE 1978 Králův Dvůr-Pocaply
Muži [ ] Urban Petr CZE 1975 Šneci v běhu Liberec
Ženy [ ] Urbanová Anežka CZE 2003 Šneci v běhu Liberec
Ženy [ ] Urbanová Anna CZE 1998 Šneci v běhu Liberec
Ženy [ ] Urbanová Jana CZE 1973 Šneci v běhu Liberec
Ženy apolinar [687] Vaníčková Martina CZE 1981 SRTG Praha
Ženy apolinar [688] Vávrová Ivana CZE 1985 Praha
Ženy [689] Vedralová Michaela CZE 1994 Ústí nad Labem, Telnice
Ženy [690] Vejvodová Daniela CZE 1983 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy [ ] Vencovská Michaela CZE 1984 Liberec 14
Muži [691] Vesely Erik CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži [691] Vesely Erik CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži krc [692] Větrovec Ondřej CZE 1993 Netvořice
Muži podoli [693] Vilikus Ondřej CZE 1982 Praha
Ženy [694] Voborníková Tereza CZE 1990 Mladá Boleslav
Ženy [694] Voborníková Tereza CZE 1990 Mladá Boleslav
Muži [695] Vodička Petr CZE 1963 Zádub-Závišín
Muži bulovka [697] Vokáč Milda CZE 1952 Dolní Žďár
Muži [696] Vokáč Tomáš CZE 1978 www.DofE.cz
Muži podoli [698] Vokatý Tomáš CZE 1974 Praha
Muži podoli [ ] Vokatý Tomáš CZE 0000 Praha
Ženy [699] Vokurková Věra CZE 1975 Kladno
Muži motol [700] Waigner Tomáš CZE 1991 Králův Dvůr - Levín
Ženy apolinar [701] Waignerová Martina CZE 1987 Králův Dvůr - Levín
Ženy [ ] Yeová Barbora CZE 1997 Praha 10
Ženy [702] Zelenková Barbora CZE 1992 Praha
Muži [703] Žáček Milošek CZE 1981 Praha 6
Ženy [704] Žáčková Lucie CZE 1979 Nedoklubko