Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

05.05.2019 Praha, Hvězda

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Chci podpořit bez účasti celkem: 8, muži : 1, ženy: 7, Muži: 1, Ženy: 7 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
Procházková trasa pro rodiny (bez časomíry) celkem: 134, muži : 18, ženy: 116, Muži: 18, Ženy: 116 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
děti (bez časomíry) celkem: 106, muži : 48, ženy: 58, kluci: 48, holky: 58 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
běh 2km (bez časomíry) celkem: 76, muži : 17, ženy: 59, Muži: 17, Ženy: 59 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
hlavní běh 5km (bez časomíry) celkem: 277, muži : 79, ženy: 198, Muži: 79, Ženy: 198 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]

startovní listina hlavní běh 5km (bez časomíry)

start ~ 17:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 277 účastníků ( 79 mužů, 198 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy podoli [ ] Čapská Jana CZE 1991 ÚPMD
Muži podoli [ ] Čapský Filip CZE 1991 ÚPMD
Ženy podoli [512] Čechurová Šárka CZE 1992 Kralupy nad vltavou
Muži podoli [ ] Dědič Tomáš CZE 1984 ÚPMD
Ženy podoli [519] Dolanová Daniela CZE 1978 Fyzioterapie pro Vás
Muži podoli [525] Exnar Petr CZE 1974 Bosoboty leguano
Ženy podoli [531] Fišerová Monika CZE 1991 Slepičí pětka
Ženy podoli [ ] Fuhrmannová Petra CZE 1975 Praha
Ženy podoli [538] Gorejova Luba CZE 1977 Praha
Ženy podoli [575] Kalová Renata CZE 1974 Fast and light
Ženy podoli [591] Kratochvílová Veronika CZE 1988 Annie Racing
Ženy podoli [593] Krotká Lucie CZE 1981 Králův Dvůr
Muži podoli [607] Marić Jovana CZE 1994 Annie Racing
Muži podoli [606] Marić Predrag CZE 1982 Annie Racing
Ženy podoli [614] Melničáková Bernadetta CZE 1987 ÚPMD
Ženy podoli [624] Nováková Lenka CZE 1978 Praha 8
Ženy podoli [633] Pecníková Jana CZE 1980 kozinec
Ženy podoli [640] Pravdová Jitka CZE 1976 ÚPMD
Muži podoli [643] Průša Robin CZE 1979 Annie Racing
Ženy podoli [654] Rybková Michaela CZE 1991 Slepičí pětka
Ženy podoli [ ] Studničková Alena CZE 1998 Praha
Ženy podoli [ ] Suchomelová Helena CZE 1983 Jdu běhat
Ženy podoli [673] Šebelova Hana CZE 1985 Černošice
Ženy podoli [682] Temiakova Petra CZE 1980 Praha10
Muži podoli [ ] Tvrz Lukáš CZE 1994 Team Bikehouse/KOA
Muži podoli [693] Vilikus Ondřej CZE 1982 Praha
Muži podoli [698] Vokatý Tomáš CZE 1974 Praha