Noc tuleních pásů

19.01.2019 Pec pod Sněžkou

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Všichni dohromady celkem: 436, muži : 317, ženy: 119, Muži 1: 63, Muži 2: 57, Ženy 1: 11, Ženy 2: 10, Mix 1: 49, Mix 2: 28 [html] [pdf]
Muži 1 celkem: 126, muži : 126, ženy: 0, Muži 1: 63, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Mix 1 celkem: 98, muži : 49, ženy: 49, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 49, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Mix 2 celkem: 56, muži : 28, ženy: 28, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 28 [html] [pdf]
Ženy 1 celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 11, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Ženy 2 celkem: 20, muži : 0, ženy: 20, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 10, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Muži 2 celkem: 114, muži : 114, ženy: 0, Muži 1: 0, Muži 2: 57, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]

startovní listina Všichni dohromady

start ~ 17:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 436 účastníků ( 317 mužů, 119 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Muži 1 Šumava racing II
m
[1001]
Lukáš Jasenský
1992
m
[2001]
Martin Matějovič
1969
Muži 1 Red Bull 1
m
[1002]
Jiří Anderle
1993
m
[2002]
Martin Muller
1968
Muži 1 HONP - kachna tým
m
[1003]
Martin Antoš
1995
m
[2003]
Vojta Ponikelský
1997
Muži 1 BKS Benešov u Semil
m
[1004]
Tomáš Bedrník
1987
m
[2004]
Jiří Kolín
1978
Muži 1 Marbull/HO Loko Beroun
m
[1005]
Lukáš Beránek
1985
m
[2005]
Martin Laštovička
1976
Muži 1 LKP - FCU
m
[1006]
Tomáš Boček
1991
m
[2006]
Vojtěch Dvořák
1992
Muži 1 SK Zahořany 1
m
[1007]
Michal Bodický
1997
m
[2007]
Jan Bulan
1998
Muži 1 zimnikluci
m
[1061]
Miloš Borovička
1986
m
[2061]
Jakub Gejdoš
1984
Muži 1 Adin yellow, adin red
m
[1008]
Dominik Brožek
1986
m
[2008]
David Taneček
1978
Muži 1 Vrchlabí
m
[1009]
David Brůna
1979
m
[2009]
Martin Brůna
1982
Muži 1 Dynafit / RP
m
[1010]
Tomáš Bystřický
1990
m
[2010]
David Moravec
1976
Muži 1 Runservice
m
[1011]
Jakub Cabicar
1995
m
[2011]
Jiří Záruba
1983
Muži 1 Jelenia Góra
m
[1012]
Przemysław Ćwiek
1978
m
[2012]
Gniewomir Oblicki
1983
Muži 1 NALEHKO.COM
m
[2062]
Martin Černý
1986
m
[1062]
Petr Damajka
1978
Muži 1 MANOKA WAY
m
[2025]
Pavel Čupela
1985
m
[1025]
Jiří Hromádko
1986
Muži 1 Trailpoint / Babiččina Běžecká Buňka
m
[1013]
Michael Dobiáš
1973
m
[2013]
Vítek Kněžínek
1991
Muži 1 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
m
[1014]
Miroslav Duch
1979
m
[2014]
Jan Hepnar
1987
Muži 1 Ty jo, nevím...
m
[1015]
Martin Durych
1994
m
[2015]
Ondřej Hryzák
1991
Muži 1 SEXY DANCERS
m
[2064]
Milan Fait
1972
m
[1064]
Tomáš Langer
1989
Muži 1 HUDY jedna
m
[2017]
Ondřej Fejfar
1989
m
[1017]
Radoslav Groh
1989
Muži 1 zevláci
m
[1060]
roman flekač
1987
m
[2060]
Petr Vejdělek
1988
Muži 1 Hradečáci
m
[1016]
Jakub Gembal
1985
m
[2016]
Michal Cholasta
1979
Muži 1 Plzeň
m
[1018]
Adam Gutwirth
1992
m
[2018]
Jiří Němeček
1991
Muži 1 Dva prdlíci
m
[1019]
Martin Hájek
1991
m
[2019]
Tomáš Ligač
1990
Muži 1 Tvoje máma
m
[1020]
Jan Hartman
1997
m
[2020]
Jan Tásler
1995
Muži 1 SkiAlpShop
m
[1021]
Stanislav Heczko
1966
m
[2021]
Stanislav ml Heczko
2001
Muži 1 Blue losers team
m
[1022]
Ondřej Hejdánek
1983
m
[2022]
Jiří Šťastný
1982
Muži 1 GRUNDYteam
m
[1023]
Matěj Hloušek
1998
m
[2023]
Jan Wertich
1986
Muži 1 Zetko
m
[1024]
Petr Holub
1986
m
[2024]
Martin Chlad
1989
Muži 1 Kovanecká 2295/11, Praha 9
m
[1026]
Michal Hroneš
1987
m
[2026]
Petr Kluger
1979
Muži 1 MAKU CHRUDIM
m
[1027]
Martin Hurt
1990
m
[2027]
Jakub Meduna
1992
Muži 1 Alpin Club Rokytnice n/J
m
[1028]
Milan Javůrek
1980
m
[2028]
David Metelka
1995
Muži 1 Buřtojedi
m
[1030]
Lukáš Kábrt
1985
m
[2030]
Tomáš Kábrt
1990
Muži 1 CzechoSlovakia team
m
[1031]
Matej Kachnič
1995
m
[2031]
Filip Rafaj
1993
Muži 1 Light Punkers
m
[1032]
Jakub Kaše
1980
m
[2032]
Michal Kvirenc
1980
Muži 1 KáBéKáčko
m
[1033]
Jiří Kaštan
1976
m
[2033]
Dominik Vacek
1987
Muži 1 SAC Špindlerův Mlýn
m
[1034]
Tomáš Kazil
1979
m
[2034]
Josef Mikina
1992
Muži 1 SKI
m
[1035]
Jan Klouček
1984
m
[2035]
Martin Ráček
1984
Muži 1 SFCB
m
[1036]
Martin Korbel
1984
m
[2036]
Jan Smrž
1984
Muži 1 behejsnami.cz
m
[1037]
Jan Korinek
1981
m
[2037]
Vladimir Vojtisek
1979
Muži 1 znouzecnost
m
[1029]
tomáš kothera
1980
m
[2029]
Milan Vyskočil
1988
Muži 1 Tuleň a mrož
m
[1038]
Jan Kotva
1984
m
[2038]
Martin Lán
1976
Muži 1 Ostravice
m
[1039]
Rudolf Kral
1981
m
[2039]
Adam Zaslav
1989
Muži 1 Alpin Club Rokytnice n/J
m
[1040]
Jakub Kralovič
1987
m
[2040]
Pavel Novak
1978
Muži 1 KILPI RACING TEAM
m
[1041]
Michal Krysta
1984
m
[2041]
Tomáš Matera
1989
Muži 1 Přibyslav
m
[1042]
Pavel Láznička
1972
m
[2042]
Matěj Svoboda
1993
Muži 1 Klánovice Forest
m
[1043]
Jakub Louda
2000
m
[2043]
Martin Louda
1969
Muži 1 HO J.Gagarina
m
[1044]
Martin Marek
1984
m
[2044]
Ondřej Marek
1989
Muži 1 Plzeň
m
[1045]
Michal Marek
1986
m
[2045]
Jan Pašek
1984
Muži 1 Součinovci
m
[1046]
Lubomír Maťák
1986
m
[2046]
David Souček
1975
Muži 1 Šumava racing I.
m
[1047]
Filip Matějovič
2002
m
[2047]
Michal Strejc
2002
Muži 1 Gumídci
m
[1048]
David Musil
1984
m
[2048]
Pavel Stross
1980
Muži 1 HS Jizerské hory
m
[1049]
Libor Nejezchleb
1982
m
[2049]
Václav Novotný
1982
Muži 1 AKLVK Janské Lázně
m
[1050]
Alexandr Nekvinda
1987
m
[2050]
Miloslav Rousek
1985
Muži 1 Bujak Team
m
[1051]
Jakub Nešvera
1986
m
[2051]
Jan Špička
1988
Muži 1 Libštát
m
[1052]
Josef Palounek
1993
m
[2052]
Filip Piry
1993
Muži 1 Lokal blok / Jelita.run
m
[1053]
Jan Ferdinand Polášek
1988
m
[2053]
Tomáš Rybář
1981
Muži 1 Ústí nad Orlicí
m
[1054]
Jakub Procházka
1998
m
[2054]
Milan Záleský
1992
Muži 1 Csg tri team
m
[1055]
Jan Rozek
1987
m
[2055]
Ondrej Ruzek
1987
Muži 1 Dejwyho horský běh
m
[1056]
Lukáš Samohýl
1990
m
[2056]
Michal Vlášek
1989
Muži 1 Telemark team BD
m
[1057]
Jan Šimeček
1990
m
[2057]
Ondřej Vank
1982
Muži 1 Dynafit CZ
m
[1058]
Michal Šnajdr
1994
m
[2058]
Alvin Tomášek
2000
Muži 1 Cipisek z Raholce
m
[1059]
Tomáš Vokatý
1983
m
[2059]
Jan Wildner
1986
Muži 2 Pec pod Sněžkou
m
[1501]
Gabo Adamec
1960
m
[2501]
Alan Tomášek
1967
Muži 2 HO Godula
m
[1502]
Lukáš Adámek
1974
m
[2502]
Lukáš Pavlech
1980
Muži 2 Liberec
m
[1503]
Václav Bahník
1976
m
[2503]
Jan Šámal
1977
Muži 2 Gree Gas
m
[1504]
David Beran
1976
m
[2504]
Martin Vojta
1972
Muži 2 Tigi Shu team
m
[1506]
Šimon Budský
1970
m
[2506]
David Šíma
1971
Muži 2 Janov nad Nisou
m
[1507]
Jiří Car
1973
m
[2507]
Jaroslav Kupr
1980
Muži 2 VONOTOŇÁKPUDE
m
[1508]
Miroslav Černý
1979
m
[2508]
Pavel Petrovič
1978
Muži 2 Climbing Technology
m
[1509]
Miroslav Černý
1974
m
[2509]
Vít Strouhal
1974
Muži 2 CSG TRI team
m
[1511]
David Dobiáš
1977
m
[2511]
Jan Kašpar
1971
Muži 2 Vlasovci
m
[1512]
David Dostál
1979
m
[2512]
Josef Sitta
1973
Muži 2 Špindl sportuje 2
m
[1513]
Martin Dunka
1973
m
[2513]
Matěj Dunka
1979
Muži 2 Trailrun.cz/Runsport.cz
m
[1514]
Jan Dvořáček
1979
m
[2514]
Jindřich Sadílek
1973
Muži 2 HO Stěžery
m
[1516]
Jiří Fiala
1981
m
[2516]
Jiří Škop
1976
Muži 2 BKS Benešov u Semil
m
[1517]
Pavel Fišer
1966
m
[2517]
Jiří Lukeš
1972
Muži 2 HO TJ Sokol Stěžery
m
[1518]
Marek Foltýn
1974
m
[2518]
František Povejšil
1969
Muži 2 Triatlon Team Opava
m
[1519]
Jiří Foltys
1976
m
[2519]
Marek Ščerba
1969
Muži 2 Náhodné setkání
m
[1559]
kamil havlíček
1981
m
[2559]
Jan Obuškovič
1970
Muži 2 Plazil and Plužil
m
[1520]
Martin Hilpert
1979
m
[2520]
Roman Lukeš
1970
Muži 2 Jánské Lázně
m
[1521]
Jiří Holeček
1976
m
[2521]
Jakub Novák
1979
Muži 2 Hudy sport ČB
m
[1522]
Jakub Honner
1984
m
[2522]
Jan Lukš
1974
Muži 2 Kupkolo MTB Trilogy
m
[1523]
Vena Hornych
1978
m
[2523]
Martin Supich
1977
Muži 2 SK Zahořany 2
m
[1524]
David Horyna
1966
m
[2524]
Ladislav Vítů
1973
Muži 2 Surrealisti v tílku
m
[1525]
Michal Hroch
1977
m
[2525]
Patrik Schober
1975
Muži 2 SK Hvězda
m
[1526]
Michal Hrubý
1966
m
[2526]
Roman Šilha
1971
Muži 2 Plzeň
m
[1527]
Vít Chomát
1971
m
[2527]
Lukáš Rájek
1976
Muži 2 Beskydy
m
[1528]
Martin Chrostek
1971
m
[2528]
Marián Jauernik
1979
Muži 2 SAC Špindl
m
[1529]
Pavel Janků
1974
m
[2529]
Lukáš Neklan
1982
Muži 2 Rock Point
m
[1530]
Jan Jašek
1974
m
[2530]
Michal Straňák
1976
Muži 2 Opava 6
m
[1531]
Rostislav Kadula
1968
m
[2531]
David Kostruh
1967
Muži 2 Sto4
m
[1532]
Ctirad Kaftan
1966
m
[2532]
Jaroslav Zeman
1966
Muži 2 BeManiax Madbike
m
[1533]
Jaroslav Klápště
1951
m
[2533]
Jiří Tauchman
1959
Muži 2 N Á CH O D
m
[1534]
Václav Kohout
1982
m
[2534]
Ondrej Schmidt
1975
Muži 2 Červený Kostelec
m
[1535]
Vladimír Kolisko
1980
m
[2535]
Petr Štrof
1977
Muži 2 ČSOB Private Banking
m
[1536]
Martin Kosobud
1968
m
[2536]
Luboš Kušnír
1977
Muži 2 Ptáčkovi kluci
m
[1537]
Zbyněk Kovařík
1974
m
[2537]
Jiří Pávek
1969
Muži 2 Návrat starých časů
m
[1538]
Zdeněk Kunc
1967
m
[2538]
Milan Mišák
1963
Muži 2 člověk v plísni
m
[1539]
Jiří Kutil
1978
m
[2539]
Radim Polách
1973
Muži 2 Sportoffka.cz
m
[1540]
Filip Líhař
1970
m
[2540]
Petr Mansfeld
1970
Muži 2 ISF Sumava
m
[1557]
Tomáš Lučan
1974
m
[2557]
Jan Schroeder
1979
Muži 2 HK
m
[1541]
Dan Macek
1979
m
[2541]
Radovan Mrllák
1971
Muži 2 SK Finisher
m
[1542]
Martin Macek
1964
m
[2542]
David Strnad
1967
Muži 2 Vypálené koťátko
m
[1543]
Štěpán Materna
1978
m
[2543]
Dalibor Zdobinský
1978
Muži 2 FORD AUTO IN CHRUDIM
m
[1544]
David Meduna
1992
m
[2544]
Viktor Meduna
1961
Muži 2 SHV
m
[1545]
Petr Minařík
1972
m
[2545]
Petr Neuvirt
1973
Muži 2 Děčín
m
[2063]
Tomáš mordovanec
1975
m
[1063]
Jakub Taušner
1981
Muži 2 SKI TRAB
m
[1546]
Jiří Nakládal
1978
m
[2546]
Petr Novák
1967
Muži 2 The Cooling Birds/ X-Trail Orlova
m
[1547]
Michal Navratil
1974
m
[2547]
Tomáš Sikora
1974
Muži 2 Skialp Dolní Morava
m
[1548]
Martin Palán
1974
m
[2548]
Pavel Žofka
1969
Muži 2 AKLVK Mladá Boleslav
m
[1549]
Milan Piták
1972
m
[2549]
Honza Vidner
1967
Muži 2 HS Orličky
m
[1550]
Jan Pochobradský
1975
m
[2550]
Jiří Špaček
1964
Muži 2 OK Slavia HK
m
[1551]
Tomáš Prokeš
1975
m
[2551]
Andrej Zelnik
1982
Muži 2 Sokol Žernov
m
[2558]
Josef rosecký
1960
m
[1558]
Miloslav Špreňar
1963
Muži 2 Skialp klub Krákorka
m
[1552]
Karel Sádlo
1974
m
[2552]
Jaroslav Studnička
1970
Muži 2 Skialp Masters
m
[1553]
Jan Skridlovsky
1971
m
[2553]
Roman Zaloudek
1965
Muži 2 stenahk
m
[1554]
Ladislav Šplíchal
1978
m
[2554]
michal veselý
1979
Muži 2 Rock Point Salewa
m
[1555]
Stanislav Šrámek
1969
m
[2555]
Filip Tomeš
1982
Muži 2 Brzy přes KILO
m
[1556]
Tomáš Vojtěch
1965
m
[2556]
Stanislav Zmatlík
1978
Mix 1 Booty Swing
m
[1101]
Jan Ambrož
1986
w
[2101]
Dorota Ambrožová
1994
Mix 1 Praha
m
[1102]
Ondřej Ambrož
1990
w
[2102]
Martina Zíková
1989
Mix 1 Koloshop
w
[1103]
Ladislava Antalová
1989
m
[2103]
Ondrej Vitko
1989
Mix 1 Julísek and Lukísek
w
[1104]
Júlia Balážová
1992
m
[2104]
Lukáš Ondrášek
1993
Mix 1 EET EUROPARTS
m
[1105]
Jan Bartoš
1976
w
[2105]
Kristýna Bartošová
2006
Mix 1 Malé Svatoňovice
w
[1106]
Žaneta Beranová
1990
m
[2106]
Marek Jiřička
1983
Mix 1 Adventure Menu
w
[1107]
Tereza Bílková
1986
m
[2107]
Lukáš Pešek
1983
Mix 1 Jarda a Karel
m
[2151]
Martin Bílý
1985
w
[1151]
Kateřina Průšková
1981
Mix 1 Skialp nad Hrobem
m
[1108]
Karel Blaschke
1985
w
[2108]
Eva Blaschkeová
1985
Mix 1 Peruni
m
[1109]
Radek Böhm
1982
w
[2109]
Ewa Haltof
1994
Mix 1 Skialp Dolní Morava
m
[1110]
Jan Červinka
1989
w
[2110]
Barbora Kožnarová
1993
Mix 1 Stěna HK...A
m
[1111]
Pavel Čupeta
1985
w
[2111]
Adéla Romaniaková
1982
Mix 1 Praha
m
[1112]
Jan Doležal
1989
w
[2112]
Kamila Šebková
1989
Mix 1 Šmoulové
m
[1113]
Michal Dráb
1990
w
[2113]
Petra Horáková
1986
Mix 1 Špindl sportuje 1
m
[1114]
Štěpán Dunka
1972
w
[2114]
Hana Makaloušová
1988
Mix 1 Top RUn CLub
w
[1116]
Petra Eliášová
1987
m
[2116]
Karel Rejchrt
1988
Mix 1 Czech wild runners team
m
[1117]
David Foller
1999
w
[2117]
Adéla Sádlová
2001
Mix 1 Sk outdoor jeseniky
w
[1118]
Veronika Foltynova
1988
m
[2118]
Martin Škrott
1983
Mix 1 Vrchlabí
m
[1119]
Stanislav Groh
1987
w
[2119]
Michala Rybišárová
1997
Mix 1 LUSTi Team
m
[1120]
Petr Hanyš
1970
w
[2120]
Lucie Holečková Luštincová
1993
Mix 1 Praha 8
m
[1121]
Michal Humaj
1992
w
[2121]
Zuzana Kochova
1985
Mix 1 Šumperští divočáci
w
[1122]
Hana Janů
1993
m
[2122]
Petr Turczer
1979
Mix 1 WC Pivson Praha
m
[1123]
Petr Jech
1990
w
[2123]
Alena Trnková
1984
Mix 1 Salomon-run
m
[1124]
Adam Kajánek
1980
w
[2124]
Iva Mádlová
1984
Mix 1 Ústí nad Orlicí
w
[1125]
Tereza Kalousová
1998
m
[2125]
Jan Skotálek
1997
Mix 1 Praha
m
[1126]
Štěpán Kapounek
1978
w
[2126]
Lenka Šindelářová
1989
Mix 1 Where running ends, climbing begins
w
[1127]
Lucie Klostermannová
1987
m
[2127]
Jiří Vojta
1990
Mix 1 Kočičáci
w
[1128]
Lenka Kočí
1987
m
[2128]
Pavel Kočí
1989
Mix 1 Brnka Pičo
w
[1129]
Iveta Kolegarová
1988
m
[2129]
Tomáš Linhart
1991
Mix 1 Dejwyho horský běh
m
[1131]
Jakub Lovecky
1987
w
[2131]
Barbora Mičková
1986
Mix 1 Jozi Vocet Team
w
[1132]
Johana Mackova
1992
m
[2132]
Jaroslav Voceďálek
1987
Mix 1 321start
m
[1133]
František Mach
1986
w
[2133]
Jana Machová
1988
Mix 1 Mrtvolky
m
[1134]
Jan Tygrik Machacek
1979
w
[2134]
Darina Vojtiskova
1981
Mix 1 OBV
w
[1135]
Eva Mariankova
1987
m
[2135]
Milan Sladký
1985
Mix 1 Letos dojedem
w
[1136]
Iva Mastná
1980
m
[2136]
Pavel Mastný
1979
Mix 1 Svoboda
m
[1137]
Pavel Mrňávek
1989
w
[2137]
Lucie Šritrova
1991
Mix 1 NEVÍM JESTLI CHCI
m
[1139]
Vlastimil Nezbeda
1983
w
[2139]
Terezka Vítková
1989
Mix 1 Future cycling
w
[2130]
Martina Nováková
1992
m
[1130]
petr špás
1979
Mix 1 A2K
w
[1140]
Adela Ondruchova
1994
m
[2140]
Jakub Plechaty
1989
Mix 1 Velká Úpa
w
[1141]
Kamila Otrubová
1997
m
[2141]
Petr Velíšek
1999
Mix 1 praha
w
[1142]
Adela Padrtkova
1990
m
[2142]
Martin Sembera
1986
Mix 1 Salomon | Suunto | Lawi
m
[1143]
Tomáš Petreček
1979
w
[2143]
Tereza Rudolfová
1989
Mix 1 Skialp nad Hrobem
m
[1144]
Michal Podzimek
1984
w
[2144]
Naďa Podzimková
1987
Mix 1 Skialp Dolní Morava
w
[1145]
Radka Pospíšilová
1990
m
[2145]
Pavel Skalický
1992
Mix 1 Olomouc
m
[1146]
Tomáš Procházka
1980
w
[2146]
Daniela Procházková
1988
Mix 1 Klášterka - outdoorova.cz
m
[1147]
Jan Svoboda
1978
w
[2147]
Eliška Svobodová
1986
Mix 1 (made in) Czechoslovakia
m
[1148]
Michal Špak
1984
w
[2148]
Iveta Vlčková
1983
Mix 1 STYLISH Team
w
[1149]
Magdaléna Štanglerová
1994
m
[2149]
Radek Zavadil
1992
Mix 1 Dynafit
m
[1150]
Matuš Vnenčák
1988
w
[2150]
Veronika Volnárová
1992
Mix 2 Anakonda team
w
[1429]
Alena Adamcová
1956
m
[2429]
Marek Lukáš
1956
Mix 2 Rudna
m
[1401]
Petr Blaha
1975
w
[2401]
Eva Blahova
1975
Mix 2 Kondiční Právo
w
[1428]
Michaela Bučková
1975
m
[2428]
Radek Malina
1978
Mix 2 Pražské Šlapky
m
[1403]
Vojtech Drbohlav
1979
w
[2403]
Hana Kratka
1966
Mix 2 Erlebaši
m
[1404]
Vladimír Erlebach
1958
w
[2404]
Lenka Erlebachová
1987
Mix 2 Zeleneč
m
[1405]
Miroslav Feřtr
1972
w
[2405]
Petra Feřtrová
1979
Mix 2 ALCATON s.r.o.
w
[1406]
Denisa Hančová
1978
m
[2406]
Pavel Veselý
1966
Mix 2 BKS Benešov u Semil
w
[1407]
Pavlína Herberová
1984
m
[2407]
Jiří Mihalo
1963
Mix 2 Dvjekk
w
[1408]
Klara Holubova
1979
m
[2408]
Jan Kral
1977
Mix 2 Tukan SKIALP seniorteam
w
[1409]
Hanka Hylasová
1968
m
[2409]
Martin Sýkora
1970
Mix 2 MRKEV
m
[1410]
Marek Chlup
1974
w
[2410]
Šárka Chlupová
1976
Mix 2 Hranice
w
[1411]
Adéla Jemelíková
1988
m
[2411]
Dalibor Míša
1969
Mix 2 Starci na sněhu
w
[2414]
Eva Jirásková
1964
m
[1414]
Jiří Kalousek
1964
Mix 2 F4
m
[1413]
Aleš Kaczur
1971
w
[2413]
Lenka Kaczurová
1979
Mix 2 Praha
m
[1415]
Michal Klaus
1969
w
[2415]
Veronika Sykorova
1983
Mix 2 FORCE KCK Zlín / ALPSPORT Team
m
[1416]
Pavel Kokeš
1971
w
[2416]
Marie Zelená
1985
Mix 2 Praha
m
[1417]
Martin Kolouch
1972
w
[2417]
Klára Kolouchová
1978
Mix 2 Se štěstím
w
[1425]
Věra Kvapilová
1976
m
[2425]
Martin Vendrouš
1978
Mix 2 Skialp nad Hrobem
w
[1419]
Iva Macholdová
1974
m
[2419]
Oldřich Novák
1972
Mix 2 ZED Servis
w
[1420]
Katka Mazuchová
1974
m
[2420]
Ivan Zedníček
1965
Mix 2 SimplyGIGA
m
[1421]
Robert Opletal
1970
w
[2421]
Jana Opletalová
1969
Mix 2 Orlová-Lutyně
m
[1422]
Marek Palucha
1973
w
[2422]
Lenka Paluchová
1972
Mix 2 Sir Joseph
m
[1423]
Lukas Rakoncaj
1974
w
[2423]
Kateřina Trdlová
1973
Mix 2 SKIING SNAILS
w
[2412]
Marta Ramešová
1975
m
[1412]
Jan Jakub Truhlář
1977
Mix 2 Kapr TEAM
m
[2402]
tomáš ryba
1966
w
[1402]
Radka Rybová
1969
Mix 2 Livigno
w
[1424]
Lucie Seidelová
1983
m
[2424]
Ondřej Tuček
1971
Mix 2 Calamity, HK Jizera
w
[1426]
Jana Svobodová
1977
m
[2426]
Marcel Volf
1973
Mix 2 SKI Špičák
m
[1427]
Ladislav Vybíral
1966
w
[2427]
Simona Vybíralová
1970
Ženy 1 Planet Volitans
w
[1201]
Daniela Antropiusova
1983
w
[2201]
Vendula Pekárková
1983
Ženy 1 ADETER OSTRAVA
w
[1202]
Adelka Cervena
2002
w
[2202]
Tereza Friedl Friedrichova
1978
Ženy 1 Csg tri team
w
[1203]
Sarka Dobiasova
1979
w
[2203]
Dana Hricisin
1981
Ženy 1 Dejwyho horský běh W
w
[1204]
Kristina Dostálová
1980
w
[2204]
Jana Vacikova
1979
Ženy 1 Alpin Club Rokytnice n/J
w
[1205]
Kateřina Javůrková
1981
w
[2205]
Andrea Kolářova
1994
Ženy 1 holky od řáholce
w
[1208]
Aleška Kovaříková
1980
w
[2208]
Pavlína Zarubova
1979
Ženy 1 Praha
w
[1209]
Klára Kučerová
1993
w
[2209]
Jitka Růžičková
1968
Ženy 1 Run4run
w
[1210]
Jana Melišíková
1977
w
[2210]
Radka Zítková
1988
Ženy 1 Šumavský holky
w
[1211]
Lucie Poslední
1986
w
[2211]
Michaela Šrámková
1991
Ženy 1 Pálící kopřivy
w
[1212]
Kristýna Pospíšilová
1992
w
[2212]
Zuzana Šebečková
1990
Ženy 1 Partyzánky
w
[1207]
Eva řežábková
1989
w
[2207]
Barbora Studená
1992
Ženy 2 Ženy ve skluzu
w
[1301]
Katerina Vesela
1973
w
[2301]
Ajda Jerhotová
1975
Ženy 2 runningzone.cz
w
[2312]
linda beniačová
1978
w
[1312]
Adéla Bódiová
1976
Ženy 2 Namche
w
[1302]
Soňa Boštíková
1971
w
[2302]
Jana Čechová
1976
Ženy 2 Modelky
w
[1303]
Michaela Havlíčková
1975
w
[2303]
Monika Kubičková
1972
Ženy 2 Kunčičky u Bašky
w
[1304]
Lenka Hepnarová
1972
w
[2304]
Klára Kočarová
1972
Ženy 2 Sněžné tlapky
w
[1305]
Kateřina Hubačová
1980
w
[2305]
Iva Šrámková
1967
Ženy 2 Dámská jízda
w
[1306]
Tamara Hynková
1970
w
[2306]
Radka Ottova
1966
Ženy 2 Myšáci
w
[1307]
Martina Janková
1975
w
[2307]
Nora Lipkovská
1975
Ženy 2 Pozitivní nejistota
w
[1308]
Jana Lenková
1975
w
[2308]
Lenka Nováková
1980
Ženy 2 Alpy 4000
w
[1309]
Simona Mandová
1974
w
[2309]
Jindřiška Zemanová
1980

startovní listina Muži 1

start ~ 17:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 126 účastníků ( 126 mužů, 0 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Muži 1 Šumava racing II
m
[1001]
Lukáš Jasenský
1992
m
[2001]
Martin Matějovič
1969
Muži 1 Red Bull 1
m
[1002]
Jiří Anderle
1993
m
[2002]
Martin Muller
1968
Muži 1 HONP - kachna tým
m
[1003]
Martin Antoš
1995
m
[2003]
Vojta Ponikelský
1997
Muži 1 BKS Benešov u Semil
m
[1004]
Tomáš Bedrník
1987
m
[2004]
Jiří Kolín
1978
Muži 1 Marbull/HO Loko Beroun
m
[1005]
Lukáš Beránek
1985
m
[2005]
Martin Laštovička
1976
Muži 1 LKP - FCU
m
[1006]
Tomáš Boček
1991
m
[2006]
Vojtěch Dvořák
1992
Muži 1 SK Zahořany 1
m
[1007]
Michal Bodický
1997
m
[2007]
Jan Bulan
1998
Muži 1 zimnikluci
m
[1061]
Miloš Borovička
1986
m
[2061]
Jakub Gejdoš
1984
Muži 1 Adin yellow, adin red
m
[1008]
Dominik Brožek
1986
m
[2008]
David Taneček
1978
Muži 1 Vrchlabí
m
[1009]
David Brůna
1979
m
[2009]
Martin Brůna
1982
Muži 1 Dynafit / RP
m
[1010]
Tomáš Bystřický
1990
m
[2010]
David Moravec
1976
Muži 1 Runservice
m
[1011]
Jakub Cabicar
1995
m
[2011]
Jiří Záruba
1983
Muži 1 Jelenia Góra
m
[1012]
Przemysław Ćwiek
1978
m
[2012]
Gniewomir Oblicki
1983
Muži 1 NALEHKO.COM
m
[2062]
Martin Černý
1986
m
[1062]
Petr Damajka
1978
Muži 1 MANOKA WAY
m
[2025]
Pavel Čupela
1985
m
[1025]
Jiří Hromádko
1986
Muži 1 Trailpoint / Babiččina Běžecká Buňka
m
[1013]
Michael Dobiáš
1973
m
[2013]
Vítek Kněžínek
1991
Muži 1 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
m
[1014]
Miroslav Duch
1979
m
[2014]
Jan Hepnar
1987
Muži 1 Ty jo, nevím...
m
[1015]
Martin Durych
1994
m
[2015]
Ondřej Hryzák
1991
Muži 1 SEXY DANCERS
m
[2064]
Milan Fait
1972
m
[1064]
Tomáš Langer
1989
Muži 1 HUDY jedna
m
[2017]
Ondřej Fejfar
1989
m
[1017]
Radoslav Groh
1989
Muži 1 zevláci
m
[1060]
roman flekač
1987
m
[2060]
Petr Vejdělek
1988
Muži 1 Hradečáci
m
[1016]
Jakub Gembal
1985
m
[2016]
Michal Cholasta
1979
Muži 1 Plzeň
m
[1018]
Adam Gutwirth
1992
m
[2018]
Jiří Němeček
1991
Muži 1 Dva prdlíci
m
[1019]
Martin Hájek
1991
m
[2019]
Tomáš Ligač
1990
Muži 1 Tvoje máma
m
[1020]
Jan Hartman
1997
m
[2020]
Jan Tásler
1995
Muži 1 SkiAlpShop
m
[1021]
Stanislav Heczko
1966
m
[2021]
Stanislav ml Heczko
2001
Muži 1 Blue losers team
m
[1022]
Ondřej Hejdánek
1983
m
[2022]
Jiří Šťastný
1982
Muži 1 GRUNDYteam
m
[1023]
Matěj Hloušek
1998
m
[2023]
Jan Wertich
1986
Muži 1 Zetko
m
[1024]
Petr Holub
1986
m
[2024]
Martin Chlad
1989
Muži 1 Kovanecká 2295/11, Praha 9
m
[1026]
Michal Hroneš
1987
m
[2026]
Petr Kluger
1979
Muži 1 MAKU CHRUDIM
m
[1027]
Martin Hurt
1990
m
[2027]
Jakub Meduna
1992
Muži 1 Alpin Club Rokytnice n/J
m
[1028]
Milan Javůrek
1980
m
[2028]
David Metelka
1995
Muži 1 Buřtojedi
m
[1030]
Lukáš Kábrt
1985
m
[2030]
Tomáš Kábrt
1990
Muži 1 CzechoSlovakia team
m
[1031]
Matej Kachnič
1995
m
[2031]
Filip Rafaj
1993
Muži 1 Light Punkers
m
[1032]
Jakub Kaše
1980
m
[2032]
Michal Kvirenc
1980
Muži 1 KáBéKáčko
m
[1033]
Jiří Kaštan
1976
m
[2033]
Dominik Vacek
1987
Muži 1 SAC Špindlerův Mlýn
m
[1034]
Tomáš Kazil
1979
m
[2034]
Josef Mikina
1992
Muži 1 SKI
m
[1035]
Jan Klouček
1984
m
[2035]
Martin Ráček
1984
Muži 1 SFCB
m
[1036]
Martin Korbel
1984
m
[2036]
Jan Smrž
1984
Muži 1 behejsnami.cz
m
[1037]
Jan Korinek
1981
m
[2037]
Vladimir Vojtisek
1979
Muži 1 znouzecnost
m
[1029]
tomáš kothera
1980
m
[2029]
Milan Vyskočil
1988
Muži 1 Tuleň a mrož
m
[1038]
Jan Kotva
1984
m
[2038]
Martin Lán
1976
Muži 1 Ostravice
m
[1039]
Rudolf Kral
1981
m
[2039]
Adam Zaslav
1989
Muži 1 Alpin Club Rokytnice n/J
m
[1040]
Jakub Kralovič
1987
m
[2040]
Pavel Novak
1978
Muži 1 KILPI RACING TEAM
m
[1041]
Michal Krysta
1984
m
[2041]
Tomáš Matera
1989
Muži 1 Přibyslav
m
[1042]
Pavel Láznička
1972
m
[2042]
Matěj Svoboda
1993
Muži 1 Klánovice Forest
m
[1043]
Jakub Louda
2000
m
[2043]
Martin Louda
1969
Muži 1 HO J.Gagarina
m
[1044]
Martin Marek
1984
m
[2044]
Ondřej Marek
1989
Muži 1 Plzeň
m
[1045]
Michal Marek
1986
m
[2045]
Jan Pašek
1984
Muži 1 Součinovci
m
[1046]
Lubomír Maťák
1986
m
[2046]
David Souček
1975
Muži 1 Šumava racing I.
m
[1047]
Filip Matějovič
2002
m
[2047]
Michal Strejc
2002
Muži 1 Gumídci
m
[1048]
David Musil
1984
m
[2048]
Pavel Stross
1980
Muži 1 HS Jizerské hory
m
[1049]
Libor Nejezchleb
1982
m
[2049]
Václav Novotný
1982
Muži 1 AKLVK Janské Lázně
m
[1050]
Alexandr Nekvinda
1987
m
[2050]
Miloslav Rousek
1985
Muži 1 Bujak Team
m
[1051]
Jakub Nešvera
1986
m
[2051]
Jan Špička
1988
Muži 1 Libštát
m
[1052]
Josef Palounek
1993
m
[2052]
Filip Piry
1993
Muži 1 Lokal blok / Jelita.run
m
[1053]
Jan Ferdinand Polášek
1988
m
[2053]
Tomáš Rybář
1981
Muži 1 Ústí nad Orlicí
m
[1054]
Jakub Procházka
1998
m
[2054]
Milan Záleský
1992
Muži 1 Csg tri team
m
[1055]
Jan Rozek
1987
m
[2055]
Ondrej Ruzek
1987
Muži 1 Dejwyho horský běh
m
[1056]
Lukáš Samohýl
1990
m
[2056]
Michal Vlášek
1989
Muži 1 Telemark team BD
m
[1057]
Jan Šimeček
1990
m
[2057]
Ondřej Vank
1982
Muži 1 Dynafit CZ
m
[1058]
Michal Šnajdr
1994
m
[2058]
Alvin Tomášek
2000
Muži 1 Cipisek z Raholce
m
[1059]
Tomáš Vokatý
1983
m
[2059]
Jan Wildner
1986

startovní listina Mix 1

start ~ 17:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 98 účastníků ( 49 mužů, 49 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Mix 1 Booty Swing
m
[1101]
Jan Ambrož
1986
w
[2101]
Dorota Ambrožová
1994
Mix 1 Praha
m
[1102]
Ondřej Ambrož
1990
w
[2102]
Martina Zíková
1989
Mix 1 Koloshop
w
[1103]
Ladislava Antalová
1989
m
[2103]
Ondrej Vitko
1989
Mix 1 Julísek and Lukísek
w
[1104]
Júlia Balážová
1992
m
[2104]
Lukáš Ondrášek
1993
Mix 1 EET EUROPARTS
m
[1105]
Jan Bartoš
1976
w
[2105]
Kristýna Bartošová
2006
Mix 1 Malé Svatoňovice
w
[1106]
Žaneta Beranová
1990
m
[2106]
Marek Jiřička
1983
Mix 1 Adventure Menu
w
[1107]
Tereza Bílková
1986
m
[2107]
Lukáš Pešek
1983
Mix 1 Jarda a Karel
m
[2151]
Martin Bílý
1985
w
[1151]
Kateřina Průšková
1981
Mix 1 Skialp nad Hrobem
m
[1108]
Karel Blaschke
1985
w
[2108]
Eva Blaschkeová
1985
Mix 1 Peruni
m
[1109]
Radek Böhm
1982
w
[2109]
Ewa Haltof
1994
Mix 1 Skialp Dolní Morava
m
[1110]
Jan Červinka
1989
w
[2110]
Barbora Kožnarová
1993
Mix 1 Stěna HK...A
m
[1111]
Pavel Čupeta
1985
w
[2111]
Adéla Romaniaková
1982
Mix 1 Praha
m
[1112]
Jan Doležal
1989
w
[2112]
Kamila Šebková
1989
Mix 1 Šmoulové
m
[1113]
Michal Dráb
1990
w
[2113]
Petra Horáková
1986
Mix 1 Špindl sportuje 1
m
[1114]
Štěpán Dunka
1972
w
[2114]
Hana Makaloušová
1988
Mix 1 Top RUn CLub
w
[1116]
Petra Eliášová
1987
m
[2116]
Karel Rejchrt
1988
Mix 1 Czech wild runners team
m
[1117]
David Foller
1999
w
[2117]
Adéla Sádlová
2001
Mix 1 Sk outdoor jeseniky
w
[1118]
Veronika Foltynova
1988
m
[2118]
Martin Škrott
1983
Mix 1 Vrchlabí
m
[1119]
Stanislav Groh
1987
w
[2119]
Michala Rybišárová
1997
Mix 1 LUSTi Team
m
[1120]
Petr Hanyš
1970
w
[2120]
Lucie Holečková Luštincová
1993
Mix 1 Praha 8
m
[1121]
Michal Humaj
1992
w
[2121]
Zuzana Kochova
1985
Mix 1 Šumperští divočáci
w
[1122]
Hana Janů
1993
m
[2122]
Petr Turczer
1979
Mix 1 WC Pivson Praha
m
[1123]
Petr Jech
1990
w
[2123]
Alena Trnková
1984
Mix 1 Salomon-run
m
[1124]
Adam Kajánek
1980
w
[2124]
Iva Mádlová
1984
Mix 1 Ústí nad Orlicí
w
[1125]
Tereza Kalousová
1998
m
[2125]
Jan Skotálek
1997
Mix 1 Praha
m
[1126]
Štěpán Kapounek
1978
w
[2126]
Lenka Šindelářová
1989
Mix 1 Where running ends, climbing begins
w
[1127]
Lucie Klostermannová
1987
m
[2127]
Jiří Vojta
1990
Mix 1 Kočičáci
w
[1128]
Lenka Kočí
1987
m
[2128]
Pavel Kočí
1989
Mix 1 Brnka Pičo
w
[1129]
Iveta Kolegarová
1988
m
[2129]
Tomáš Linhart
1991
Mix 1 Dejwyho horský běh
m
[1131]
Jakub Lovecky
1987
w
[2131]
Barbora Mičková
1986
Mix 1 Jozi Vocet Team
w
[1132]
Johana Mackova
1992
m
[2132]
Jaroslav Voceďálek
1987
Mix 1 321start
m
[1133]
František Mach
1986
w
[2133]
Jana Machová
1988
Mix 1 Mrtvolky
m
[1134]
Jan Tygrik Machacek
1979
w
[2134]
Darina Vojtiskova
1981
Mix 1 OBV
w
[1135]
Eva Mariankova
1987
m
[2135]
Milan Sladký
1985
Mix 1 Letos dojedem
w
[1136]
Iva Mastná
1980
m
[2136]
Pavel Mastný
1979
Mix 1 Svoboda
m
[1137]
Pavel Mrňávek
1989
w
[2137]
Lucie Šritrova
1991
Mix 1 NEVÍM JESTLI CHCI
m
[1139]
Vlastimil Nezbeda
1983
w
[2139]
Terezka Vítková
1989
Mix 1 Future cycling
w
[2130]
Martina Nováková
1992
m
[1130]
petr špás
1979
Mix 1 A2K
w
[1140]
Adela Ondruchova
1994
m
[2140]
Jakub Plechaty
1989
Mix 1 Velká Úpa
w
[1141]
Kamila Otrubová
1997
m
[2141]
Petr Velíšek
1999
Mix 1 praha
w
[1142]
Adela Padrtkova
1990
m
[2142]
Martin Sembera
1986
Mix 1 Salomon | Suunto | Lawi
m
[1143]
Tomáš Petreček
1979
w
[2143]
Tereza Rudolfová
1989
Mix 1 Skialp nad Hrobem
m
[1144]
Michal Podzimek
1984
w
[2144]
Naďa Podzimková
1987
Mix 1 Skialp Dolní Morava
w
[1145]
Radka Pospíšilová
1990
m
[2145]
Pavel Skalický
1992
Mix 1 Olomouc
m
[1146]
Tomáš Procházka
1980
w
[2146]
Daniela Procházková
1988
Mix 1 Klášterka - outdoorova.cz
m
[1147]
Jan Svoboda
1978
w
[2147]
Eliška Svobodová
1986
Mix 1 (made in) Czechoslovakia
m
[1148]
Michal Špak
1984
w
[2148]
Iveta Vlčková
1983
Mix 1 STYLISH Team
w
[1149]
Magdaléna Štanglerová
1994
m
[2149]
Radek Zavadil
1992
Mix 1 Dynafit
m
[1150]
Matuš Vnenčák
1988
w
[2150]
Veronika Volnárová
1992

startovní listina Mix 2

start ~ 17:19:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 56 účastníků ( 28 mužů, 28 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Mix 2 Anakonda team
w
[1429]
Alena Adamcová
1956
m
[2429]
Marek Lukáš
1956
Mix 2 Rudna
m
[1401]
Petr Blaha
1975
w
[2401]
Eva Blahova
1975
Mix 2 Kondiční Právo
w
[1428]
Michaela Bučková
1975
m
[2428]
Radek Malina
1978
Mix 2 Pražské Šlapky
m
[1403]
Vojtech Drbohlav
1979
w
[2403]
Hana Kratka
1966
Mix 2 Erlebaši
m
[1404]
Vladimír Erlebach
1958
w
[2404]
Lenka Erlebachová
1987
Mix 2 Zeleneč
m
[1405]
Miroslav Feřtr
1972
w
[2405]
Petra Feřtrová
1979
Mix 2 ALCATON s.r.o.
w
[1406]
Denisa Hančová
1978
m
[2406]
Pavel Veselý
1966
Mix 2 BKS Benešov u Semil
w
[1407]
Pavlína Herberová
1984
m
[2407]
Jiří Mihalo
1963
Mix 2 Dvjekk
w
[1408]
Klara Holubova
1979
m
[2408]
Jan Kral
1977
Mix 2 Tukan SKIALP seniorteam
w
[1409]
Hanka Hylasová
1968
m
[2409]
Martin Sýkora
1970
Mix 2 MRKEV
m
[1410]
Marek Chlup
1974
w
[2410]
Šárka Chlupová
1976
Mix 2 Hranice
w
[1411]
Adéla Jemelíková
1988
m
[2411]
Dalibor Míša
1969
Mix 2 Starci na sněhu
w
[2414]
Eva Jirásková
1964
m
[1414]
Jiří Kalousek
1964
Mix 2 F4
m
[1413]
Aleš Kaczur
1971
w
[2413]
Lenka Kaczurová
1979
Mix 2 Praha
m
[1415]
Michal Klaus
1969
w
[2415]
Veronika Sykorova
1983
Mix 2 FORCE KCK Zlín / ALPSPORT Team
m
[1416]
Pavel Kokeš
1971
w
[2416]
Marie Zelená
1985
Mix 2 Praha
m
[1417]
Martin Kolouch
1972
w
[2417]
Klára Kolouchová
1978
Mix 2 Se štěstím
w
[1425]
Věra Kvapilová
1976
m
[2425]
Martin Vendrouš
1978
Mix 2 Skialp nad Hrobem
w
[1419]
Iva Macholdová
1974
m
[2419]
Oldřich Novák
1972
Mix 2 ZED Servis
w
[1420]
Katka Mazuchová
1974
m
[2420]
Ivan Zedníček
1965
Mix 2 SimplyGIGA
m
[1421]
Robert Opletal
1970
w
[2421]
Jana Opletalová
1969
Mix 2 Orlová-Lutyně
m
[1422]
Marek Palucha
1973
w
[2422]
Lenka Paluchová
1972
Mix 2 Sir Joseph
m
[1423]
Lukas Rakoncaj
1974
w
[2423]
Kateřina Trdlová
1973
Mix 2 SKIING SNAILS
w
[2412]
Marta Ramešová
1975
m
[1412]
Jan Jakub Truhlář
1977
Mix 2 Kapr TEAM
m
[2402]
tomáš ryba
1966
w
[1402]
Radka Rybová
1969
Mix 2 Livigno
w
[1424]
Lucie Seidelová
1983
m
[2424]
Ondřej Tuček
1971
Mix 2 Calamity, HK Jizera
w
[1426]
Jana Svobodová
1977
m
[2426]
Marcel Volf
1973
Mix 2 SKI Špičák
m
[1427]
Ladislav Vybíral
1966
w
[2427]
Simona Vybíralová
1970

startovní listina Ženy 1

start ~ 17:19:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( 0 mužů, 22 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Ženy 1 Planet Volitans
w
[1201]
Daniela Antropiusova
1983
w
[2201]
Vendula Pekárková
1983
Ženy 1 ADETER OSTRAVA
w
[1202]
Adelka Cervena
2002
w
[2202]
Tereza Friedl Friedrichova
1978
Ženy 1 Csg tri team
w
[1203]
Sarka Dobiasova
1979
w
[2203]
Dana Hricisin
1981
Ženy 1 Dejwyho horský běh W
w
[1204]
Kristina Dostálová
1980
w
[2204]
Jana Vacikova
1979
Ženy 1 Alpin Club Rokytnice n/J
w
[1205]
Kateřina Javůrková
1981
w
[2205]
Andrea Kolářova
1994
Ženy 1 holky od řáholce
w
[1208]
Aleška Kovaříková
1980
w
[2208]
Pavlína Zarubova
1979
Ženy 1 Praha
w
[1209]
Klára Kučerová
1993
w
[2209]
Jitka Růžičková
1968
Ženy 1 Run4run
w
[1210]
Jana Melišíková
1977
w
[2210]
Radka Zítková
1988
Ženy 1 Šumavský holky
w
[1211]
Lucie Poslední
1986
w
[2211]
Michaela Šrámková
1991
Ženy 1 Pálící kopřivy
w
[1212]
Kristýna Pospíšilová
1992
w
[2212]
Zuzana Šebečková
1990
Ženy 1 Partyzánky
w
[1207]
Eva řežábková
1989
w
[2207]
Barbora Studená
1992

startovní listina Ženy 2

start ~ 17:19:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 20 účastníků ( 0 mužů, 20 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Ženy 2 Ženy ve skluzu
w
[1301]
Katerina Vesela
1973
w
[2301]
Ajda Jerhotová
1975
Ženy 2 runningzone.cz
w
[2312]
linda beniačová
1978
w
[1312]
Adéla Bódiová
1976
Ženy 2 Namche
w
[1302]
Soňa Boštíková
1971
w
[2302]
Jana Čechová
1976
Ženy 2 Modelky
w
[1303]
Michaela Havlíčková
1975
w
[2303]
Monika Kubičková
1972
Ženy 2 Kunčičky u Bašky
w
[1304]
Lenka Hepnarová
1972
w
[2304]
Klára Kočarová
1972
Ženy 2 Sněžné tlapky
w
[1305]
Kateřina Hubačová
1980
w
[2305]
Iva Šrámková
1967
Ženy 2 Dámská jízda
w
[1306]
Tamara Hynková
1970
w
[2306]
Radka Ottova
1966
Ženy 2 Myšáci
w
[1307]
Martina Janková
1975
w
[2307]
Nora Lipkovská
1975
Ženy 2 Pozitivní nejistota
w
[1308]
Jana Lenková
1975
w
[2308]
Lenka Nováková
1980
Ženy 2 Alpy 4000
w
[1309]
Simona Mandová
1974
w
[2309]
Jindřiška Zemanová
1980

startovní listina Muži 2

start ~ 17:23:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 114 účastníků ( 114 mužů, 0 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Muži 2 Pec pod Sněžkou
m
[1501]
Gabo Adamec
1960
m
[2501]
Alan Tomášek
1967
Muži 2 HO Godula
m
[1502]
Lukáš Adámek
1974
m
[2502]
Lukáš Pavlech
1980
Muži 2 Liberec
m
[1503]
Václav Bahník
1976
m
[2503]
Jan Šámal
1977
Muži 2 Gree Gas
m
[1504]
David Beran
1976
m
[2504]
Martin Vojta
1972
Muži 2 Tigi Shu team
m
[1506]
Šimon Budský
1970
m
[2506]
David Šíma
1971
Muži 2 Janov nad Nisou
m
[1507]
Jiří Car
1973
m
[2507]
Jaroslav Kupr
1980
Muži 2 VONOTOŇÁKPUDE
m
[1508]
Miroslav Černý
1979
m
[2508]
Pavel Petrovič
1978
Muži 2 Climbing Technology
m
[1509]
Miroslav Černý
1974
m
[2509]
Vít Strouhal
1974
Muži 2 CSG TRI team
m
[1511]
David Dobiáš
1977
m
[2511]
Jan Kašpar
1971
Muži 2 Vlasovci
m
[1512]
David Dostál
1979
m
[2512]
Josef Sitta
1973
Muži 2 Špindl sportuje 2
m
[1513]
Martin Dunka
1973
m
[2513]
Matěj Dunka
1979
Muži 2 Trailrun.cz/Runsport.cz
m
[1514]
Jan Dvořáček
1979
m
[2514]
Jindřich Sadílek
1973
Muži 2 HO Stěžery
m
[1516]
Jiří Fiala
1981
m
[2516]
Jiří Škop
1976
Muži 2 BKS Benešov u Semil
m
[1517]
Pavel Fišer
1966
m
[2517]
Jiří Lukeš
1972
Muži 2 HO TJ Sokol Stěžery
m
[1518]
Marek Foltýn
1974
m
[2518]
František Povejšil
1969
Muži 2 Triatlon Team Opava
m
[1519]
Jiří Foltys
1976
m
[2519]
Marek Ščerba
1969
Muži 2 Náhodné setkání
m
[1559]
kamil havlíček
1981
m
[2559]
Jan Obuškovič
1970
Muži 2 Plazil and Plužil
m
[1520]
Martin Hilpert
1979
m
[2520]
Roman Lukeš
1970
Muži 2 Jánské Lázně
m
[1521]
Jiří Holeček
1976
m
[2521]
Jakub Novák
1979
Muži 2 Hudy sport ČB
m
[1522]
Jakub Honner
1984
m
[2522]
Jan Lukš
1974
Muži 2 Kupkolo MTB Trilogy
m
[1523]
Vena Hornych
1978
m
[2523]
Martin Supich
1977
Muži 2 SK Zahořany 2
m
[1524]
David Horyna
1966
m
[2524]
Ladislav Vítů
1973
Muži 2 Surrealisti v tílku
m
[1525]
Michal Hroch
1977
m
[2525]
Patrik Schober
1975
Muži 2 SK Hvězda
m
[1526]
Michal Hrubý
1966
m
[2526]
Roman Šilha
1971
Muži 2 Plzeň
m
[1527]
Vít Chomát
1971
m
[2527]
Lukáš Rájek
1976
Muži 2 Beskydy
m
[1528]
Martin Chrostek
1971
m
[2528]
Marián Jauernik
1979
Muži 2 SAC Špindl
m
[1529]
Pavel Janků
1974
m
[2529]
Lukáš Neklan
1982
Muži 2 Rock Point
m
[1530]
Jan Jašek
1974
m
[2530]
Michal Straňák
1976
Muži 2 Opava 6
m
[1531]
Rostislav Kadula
1968
m
[2531]
David Kostruh
1967
Muži 2 Sto4
m
[1532]
Ctirad Kaftan
1966
m
[2532]
Jaroslav Zeman
1966
Muži 2 BeManiax Madbike
m
[1533]
Jaroslav Klápště
1951
m
[2533]
Jiří Tauchman
1959
Muži 2 N Á CH O D
m
[1534]
Václav Kohout
1982
m
[2534]
Ondrej Schmidt
1975
Muži 2 Červený Kostelec
m
[1535]
Vladimír Kolisko
1980
m
[2535]
Petr Štrof
1977
Muži 2 ČSOB Private Banking
m
[1536]
Martin Kosobud
1968
m
[2536]
Luboš Kušnír
1977
Muži 2 Ptáčkovi kluci
m
[1537]
Zbyněk Kovařík
1974
m
[2537]
Jiří Pávek
1969
Muži 2 Návrat starých časů
m
[1538]
Zdeněk Kunc
1967
m
[2538]
Milan Mišák
1963
Muži 2 člověk v plísni
m
[1539]
Jiří Kutil
1978
m
[2539]
Radim Polách
1973
Muži 2 Sportoffka.cz
m
[1540]
Filip Líhař
1970
m
[2540]
Petr Mansfeld
1970
Muži 2 ISF Sumava
m
[1557]
Tomáš Lučan
1974
m
[2557]
Jan Schroeder
1979
Muži 2 HK
m
[1541]
Dan Macek
1979
m
[2541]
Radovan Mrllák
1971
Muži 2 SK Finisher
m
[1542]
Martin Macek
1964
m
[2542]
David Strnad
1967
Muži 2 Vypálené koťátko
m
[1543]
Štěpán Materna
1978
m
[2543]
Dalibor Zdobinský
1978
Muži 2 FORD AUTO IN CHRUDIM
m
[1544]
David Meduna
1992
m
[2544]
Viktor Meduna
1961
Muži 2 SHV
m
[1545]
Petr Minařík
1972
m
[2545]
Petr Neuvirt
1973
Muži 2 Děčín
m
[2063]
Tomáš mordovanec
1975
m
[1063]
Jakub Taušner
1981
Muži 2 SKI TRAB
m
[1546]
Jiří Nakládal
1978
m
[2546]
Petr Novák
1967
Muži 2 The Cooling Birds/ X-Trail Orlova
m
[1547]
Michal Navratil
1974
m
[2547]
Tomáš Sikora
1974
Muži 2 Skialp Dolní Morava
m
[1548]
Martin Palán
1974
m
[2548]
Pavel Žofka
1969
Muži 2 AKLVK Mladá Boleslav
m
[1549]
Milan Piták
1972
m
[2549]
Honza Vidner
1967
Muži 2 HS Orličky
m
[1550]
Jan Pochobradský
1975
m
[2550]
Jiří Špaček
1964
Muži 2 OK Slavia HK
m
[1551]
Tomáš Prokeš
1975
m
[2551]
Andrej Zelnik
1982
Muži 2 Sokol Žernov
m
[2558]
Josef rosecký
1960
m
[1558]
Miloslav Špreňar
1963
Muži 2 Skialp klub Krákorka
m
[1552]
Karel Sádlo
1974
m
[2552]
Jaroslav Studnička
1970
Muži 2 Skialp Masters
m
[1553]
Jan Skridlovsky
1971
m
[2553]
Roman Zaloudek
1965
Muži 2 stenahk
m
[1554]
Ladislav Šplíchal
1978
m
[2554]
michal veselý
1979
Muži 2 Rock Point Salewa
m
[1555]
Stanislav Šrámek
1969
m
[2555]
Filip Tomeš
1982
Muži 2 Brzy přes KILO
m
[1556]
Tomáš Vojtěch
1965
m
[2556]
Stanislav Zmatlík
1978