Noc tuleních pásů

19.01.2019 Pec pod Sněžkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Všichni dohromady celkem: 408, muži : 300, ženy: 108, Muži 1: 300, Muži 2: 0, Ženy 1: 108, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Muži 1 celkem: 116, muži : 116, ženy: 0, Muži 1: 116, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Mix 1 celkem: 88, muži : 44, ženy: 44, Muži 1: 44, Muži 2: 0, Ženy 1: 44, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Mix 2 celkem: 56, muži : 28, ženy: 28, Muži 1: 28, Muži 2: 0, Ženy 1: 28, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Ženy 1 celkem: 18, muži : 0, ženy: 18, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 18, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Ženy 2 celkem: 18, muži : 0, ženy: 18, Muži 1: 0, Muži 2: 0, Ženy 1: 18, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]
Muži 2 celkem: 112, muži : 112, ženy: 0, Muži 1: 112, Muži 2: 0, Ženy 1: 0, Ženy 2: 0, Mix 1: 0, Mix 2: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Mix 2

start ~ 17:19:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové RuzovkaUpa
1 1 / Mix 2 FORCE KCK Zlín / ALPSPORT Team 01:38:11.7 2416 01:38:08.5 Marie Zelená 1985 40:45.049:11.0
1416 01:38:11.7 Pavel Kokeš 1971 40:45.049:10.0
2 2 / Mix 2 Erlebaši 01:40:12.1 2404 01:40:11.4 Lenka Erlebachová 1987 42:49.050:30.0
1404 01:40:12.1 Vladimír Erlebach 1958 39:55.050:32.0
3 3 / Mix 2 Sir Joseph 01:42:21.8 1423 01:42:15.9 Lukas Rakoncaj 1974 42:00.051:44.0
2423 01:42:21.8 Kateřina Trdlová 1973 42:49.051:40.0
4 4 / Mix 2 ZED Servis 01:43:26.1 2420 01:43:20.3 Ivan Zedníček 1965 42:49.052:18.0
1420 01:43:26.1 Katka Mazuchová 1974 42:49.052:17.0
5 5 / Mix 2 ALCATON s.r.o. 01:43:49.3 1406 01:43:47.6 Denisa Hančová 1978 43:33.052:21.0
2406 01:43:49.3 Pavel Veselý 1966 43:19.052:19.0
6 6 / Mix 2 Dvjekk 01:47:51.5 1408 01:47:50.0 Klara Holubova 1979 40:42.050:20.0
2408 01:47:51.5 Jan Kral 1977 40:36.050:18.0
7 7 / Mix 2 Skialp nad Hrobem 01:56:37.3 2419 01:56:23.6 Oldřich Novák 1972 48:32.059:51.0
1419 01:56:37.3 Iva Macholdová 1974 49:08.059:50.0
8 8 / Mix 2 Calamity, HK Jizera 01:59:37.0 2426 01:59:35.2 Marcel Volf 1973 48:59.001:00:54.0
1426 01:59:37.0 Jana Svobodová 1977 46:06.001:00:53.0
9 9 / Mix 2 SKI Špičák 02:01:25.0 1427 02:01:21.2 Ladislav Vybíral 1966 50:48.001:01:28.0
2427 02:01:25.0 Simona Vybíralová 1970 50:54.001:01:28.0
10 10 / Mix 2 Kapr TEAM 02:06:21.2 2402 02:05:52.1 tomáš ryba 1966 45:40.001:01:35.0
1402 02:06:21.2 Radka Rybová 1969 48:39.001:01:36.0
11 11 / Mix 2 Hranice 02:06:45.5 1411 02:06:40.6 Adéla Jemelíková 1988 50:16.001:04:25.0
2411 02:06:45.5 Dalibor Míša 1969 50:30.001:04:25.0
12 12 / Mix 2 Starci na sněhu 02:09:53.3 2414 02:09:52.6 Eva Jirásková 1964 51:54.001:04:56.0
1414 02:09:53.3 Jiří Kalousek 1964 51:54.001:04:55.0
13 13 / Mix 2 Se štěstím 02:10:30.1 2425 02:10:17.2 Martin Vendrouš 1978 54:07.001:05:56.0
1425 02:10:30.1 Věra Kvapilová 1976 54:30.001:05:54.0
14 14 / Mix 2 Liberec 02:11:35.4 1407 02:11:24.6 Pavlína Herberová 1984 53:22.001:05:29.0
2407 02:11:35.4 Jiří Mihalo 1963 51:22.001:04:38.0
15 15 / Mix 2 Anakonda team 02:20:31.9 2429 02:13:51.3 Marek Lukáš 1956 55:13.001:12:10.0
1429 02:20:31.9 Alena Adamcová 1956 55:16.001:12:09.0
16 16 / Mix 2 F4 02:21:18.6 2413 02:21:13.7 Lenka Kaczurová 1979 57:51.001:11:31.0
1413 02:21:18.6 Aleš Kaczur 1971 59:13.001:11:32.0
17 17 / Mix 2 MRKEV 02:26:12.9 2410 02:26:11.8 Šárka Chlupová 1976 57:40.001:11:40.0
1410 02:26:12.9 Marek Chlup 1974 57:36.001:11:41.0
18 18 / Mix 2 Pražské Šlapky 02:29:48.6 1403 02:29:18.2 Vojtech Drbohlav 1979 56:57.001:15:55.0
2403 02:29:48.6 Hana Kratka 1966 01:00:27.001:15:53.0
19 19 / Mix 2 BEKO Bike and Ski Racing Team 02:38:47.3 1412 02:38:47.1 Jan Jakub Truhlář 1977 57:52.001:18:32.0
2412 02:38:47.3 Marta Ramešová 1975 01:04:53.001:18:34.0
20 20 / Mix 2 Rudna 02:40:03.4 1401 02:39:54.1 Petr Blaha 1975 01:05:03.001:19:46.0
2401 02:40:03.4 Eva Blahova 1975 01:04:57.001:18:38.0
21 21 / Mix 2 Praha 02:42:14.1 1417 02:42:09.8 Martin Kolouch 1972 01:02:04.001:18:36.0
2417 02:42:14.1 Klára Kolouchová 1978 01:02:21.001:18:37.0
22 22 / Mix 2 Tukan SKIALP seniorteam 02:43:52.2 2409 02:43:43.1 Martin Sýkora 1970 01:03:51.001:19:32.0
1409 02:43:52.2 Hanka Hylasová 1968 01:04:34.001:19:56.0
23 23 / Mix 2 Livigno 02:48:52.8 1424 02:48:47.3 Lucie Seidelová 1983 01:07:54.001:25:29.0
2424 02:48:52.8 Ondřej Tuček 1971 01:08:06.001:25:26.0
24 24 / Mix 2 Kondiční Právo 02:54:21.3 1428 02:54:18.4 Michaela Bučková 1975 01:04:56.001:23:12.0
2428 02:54:21.3 Radek Malina 1978 01:05:38.001:26:09.0
25 25 / Mix 2 Praha 02:59:16.3 1415 02:58:59.4 Michal Klaus 1969 01:06:10.001:25:33.0
2415 02:59:16.3 Veronika Sykorova 1983 01:07:38.001:25:32.0
26 26 / Mix 2 Orlová-Lutyně 03:06:38.1 1422 03:06:28.7 Marek Palucha 1973 01:09:47.001:31:24.0
2422 03:06:38.1 Lenka Paluchová 1972 01:10:09.001:31:26.0
27 27 / Mix 2 SimplyGIGA 03:08:39.3 2421 03:08:32.1 Jana Opletalová 1969 01:08:05.001:33:41.0
1421 03:08:39.3 Robert Opletal 1970 01:12:19.001:33:56.0
28 28 / Mix 2 Zeleneč 03:30:03.0 1405 03:29:46.1 Miroslav Feřtr 1972 01:17:41.001:42:18.0
2405 03:30:03.0 Petra Feřtrová 1979 01:21:04.001:42:14.0