MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 23, muži : 17, ženy: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 22, muži : 11, ženy: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 54, muži : 50, ženy: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50 : 0, BW50+: 1 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 115, muži : 106, ženy: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4, AM60+: 3 [html] [pdf]
trasa B celkem: 287, muži : 251, ženy: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50 : 0, BM60+: 7, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 111, muži : 66, ženy: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muži : 3, ženy: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Tymova Soutez pdf 55397B30.04.2017 17:12:33

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 10:05:00

00:08:12.532
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Mladší žáci [6004] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:12.8 03:06.3
2 2 / Mladší žáci [6504] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 06:29.0 00:16.2 03:16.1
3 3 / Mladší žáci [6508] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:39.4 00:26.6 03:21.0
4 4 / Mladší žáci [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 06:50.5 00:37.7 03:27.6
5 5 / Mladší žáci [6001] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 07:00.8 00:48.0 03:25.4
6 1 / Mladší žákyně [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 07:28.5 01:15.7
7 6 / Mladší žáci [6509] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33.6 01:20.8 03:56.2
8 7 / Mladší žáci [6006] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 07:40.3 01:27.5 03:58.2
9 8 / Mladší žáci [6002] Jakub Husár 2005 CZE Zlín 4 07:55.5 01:42.7 03:59.2
10 2 / Mladší žákyně [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:59.4 01:46.6 04:11.4
11 9 / Mladší žáci [6510] JAKUB CINDR 2005 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 08:16.1 02:03.3 03:59.8
12 10 / Mladší žáci [6514] ŠTĚPÁN NAVRÁTIL 2006 CZE Spartak Police nad Metují 08:21.8 02:09.0 04:09.6
13 11 / Mladší žáci [6003] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 08:22.1 02:09.3 04:19.1
14 12 / Mladší žáci [6008] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 08:25.5 02:12.7 04:21.0
15 3 / Mladší žákyně [6515] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 08:27.2 02:14.4 04:13.7
16 13 / Mladší žáci [6516] David Puš 2007 CZE Cyklomax 09:03.7 02:50.9 04:22.6
17 14 / Mladší žáci [6512] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 09:06.9 02:54.1 04:43.9
18 4 / Mladší žákyně [6507] KATEŘINA VOPRŠALOVÁ 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:09.1 02:56.3 04:37.1
19 5 / Mladší žákyně [6005] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 09:09.2 02:56.4 04:39.0
20 6 / Mladší žákyně [6506] BEZSTAROSTI NICOL 2006 CZE BAC BAKAKO ZV80 - Nová Paka 09:13.3 03:00.5 04:49.0
21 15 / Mladší žáci [6519] VIKTOR AUDERLICKÝ 2007 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 09:59.1 03:46.3 04:58.0
22 16 / Mladší žáci [6511] David Tezour 2007 CZE Hradec Králové 11:11.9 04:59.1 05:24.2
DSQ / Mladší žáci [6518] JAKUB BENÁK 2006 CZE BENÁK TÝM 07:05.2

výsledková listina Minižáci 2

start ~ 10:29:00

00:12:17.186
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Minižáci 2 [6110] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 03:20.4
2 1 / Minižákyně 2 [6104] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 03:26.3 00:05.9
3 2 / Minižákyně 2 [6102] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:44.0 00:23.6
3 2 / Minižáci 2 [6111] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:44.0 00:23.6
5 3 / Minižáci 2 [6105] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 03:44.9 00:24.5
6 4 / Minižáci 2 [6113] MELICHAR KOVÁŘ 2009 CZE Bike Freaks Holice 03:45.3 00:24.9
7 5 / Minižáci 2 [6117] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 04:20.6 01:00.2
8 3 / Minižákyně 2 [6101] Barbora Janovská 2008 CZE Moravec Team 04:24.7 01:04.3
9 6 / Minižáci 2 [6218] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 04:31.1 01:10.7
10 4 / Minižákyně 2 [6103] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:33.5 01:13.1
11 5 / Minižákyně 2 [6109] Nina Jirmanová 2008 CZE Velké Popovice 04:37.8 01:17.4
12 6 / Minižákyně 2 [6118] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 04:45.0 01:24.6 13:47.0
13 7 / Minižáci 2 [6114] MAX SEKERA 2009 CZE PARDUBICE 04:53.6 01:33.2
14 8 / Minižáci 2 [6116] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 04:59.3 01:38.9
15 7 / Minižákyně 2 [6214] Kateřina Kuchařová 2009 CZE Kbely Cycling Team 05:15.3 01:54.9
16 9 / Minižáci 2 [6106] Patrik Boháč 2009 CZE Praha 05:16.8 01:56.4
17 8 / Minižákyně 2 [6112] Veronika Šimonová 2009 CZE Dvůr Králové 05:21.0 02:00.6 20:55.1
18 9 / Minižákyně 2 [6115] VERA NOVOSADOVÁ 2009 CZE GHOST team 05:26.2 02:05.8
19 10 / Minižákyně 2 [6156] Valentýna Jelínková 2008 CZE Mimi Bike Team 05:38.1 02:17.7
20 10 / Minižáci 2 [6157] Jakub Skalický 2009 CZE MIMI BIKE TEAM 07:35.6 04:15.2
21 11 / Minižáci 2 [6119] MATĚJ BENÁK 2009 CZE BENÁK TÝM 11:13.4 07:53.0
22 11 / Minižákyně 2 [6118] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 02:45:41.2 02:42:20.8 23:56:55.1 (2)

výsledková listina Minižáci 1

start ~ 10:48:00

00:04:30.422
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Minižáci 1 [6217] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:27.4 01:47.4
2 2 / Minižáci 1 [6216] Milan Jakubec 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:38.0 00:10.6 01:56.6
3 3 / Minižáci 1 [6211] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 03:39.4 00:12.0 01:58.7
4 4 / Minižáci 1 [6201] Ondřej Dúcký 2010 CZE TJ Jiskra Prasek 03:39.5 00:12.1 01:53.1
5 1 / Minižákyně 1 [6212] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:48.9 00:21.5 02:00.4
6 2 / Minižákyně 1 [6208] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 04:09.6 00:42.2 02:16.1
7 3 / Minižákyně 1 [6206] Klára Jirmanová 2010 CZE Velké Popovice 04:10.0 00:42.6 02:11.4
8 4 / Minižákyně 1 [6210] ELIŠKA HAVLOVÁ 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTIŽ 04:10.6 00:43.2 02:14.8
9 5 / Minižákyně 1 [6207] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 04:24.9 00:57.5 02:14.7
10 5 / Minižáci 1 [6205] Michal Pospíšil 2010 CZE Zbuzany 04:26.8 00:59.4 02:18.4
11 6 / Minižákyně 1 [6256] Julie Jelínková 2010 CZE Mimi Bike Team 04:30.1 01:02.7 02:21.1
12 6 / Minižáci 1 [6220] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 04:52.5 01:25.1 02:30.6
13 7 / Minižákyně 1 [6213] Veronika Kuchařová 2011 CZE Kbely Cycling Team 05:00.9 01:33.5 02:36.4
14 7 / Minižáci 1 [6202] Šimon Jirásek 2011 CZE S-Sport Hronov 05:06.2 01:38.8 02:46.9
15 8 / Minižákyně 1 [6203] ANNA KNÍŽKOVÁ 2011 CZE Sezemice 05:15.3 01:47.9 02:50.2
16 8 / Minižáci 1 [6215] MARIÁN HOŠEK 2010 CZE Collm racing team 05:25.4 01:58.0 02:49.2
17 9 / Minižákyně 1 [6219] Tereza Houfová 2010 CZE Řečany nad Labem 05:27.4 01:60.0 02:48.9
18 10 / Minižákyně 1 [6204] Barbora Lázničková 2011 CZE GHOST JUNIOR TEAM 05:54.7 02:27.3 02:57.0

výsledková listina Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / firmy HZS Královéhradeckého kraje 13:51:07.5 2004 02:15:57.0 Tomáš Kučera 1977
1004 02:31:23.8 Jakub Čeřovský 1983
3004 02:48:03.2 Petr Malinský 1995
5004 02:55:25.1 Ondřej Rosenkranz 1992
4004 03:20:18.4 Pavel Pfeifer 1991
2 2 / firmy Policie ČR Královéhradeckého kraje 14:14:53.9 4005 02:37:15.8 Ondřej Zámečník 1979
2005 02:37:27.6 František Horčičko 1971
1005 02:52:29.8 Zdeněk Drbohlav 1966
3005 02:59:05.7 Eduard Petiška 1971
5005 03:08:35.0 Pavel Zámečník 1964
3 1 / profi Rock Machine Cyklomax Team 14:15:20.8 2010 02:27:30.0 Martin Chutný 1991
5010 02:46:14.5 Kamil Štrof 1985
4010 02:56:49.9 Josef Seibert 1974
1010 02:57:12.7 Marek Bělovský 1983
3010 03:07:33.7 Petr Lukáč 1971
4 3 / firmy Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 15:19:08.3 3001 03:00:55.9 Milan Jakubec 1981
5001 03:02:18.4 Michal Plodr 1971
4001 03:03:21.0 Pavel Kotlant 1983
1001 03:06:15.5 Jan Berger 1974
2001 03:06:17.5 Jiří Horák 1989
5 4 / firmy T design s.r.o. 16:54:19.6 2006 03:04:12.6 Ladislav Frémuth 1996
1006 03:13:03.9 Lukáš Dufek 1992
4006 03:14:36.2 Martin Mejstřík 1990
3006 03:14:39.2 Bohuslav Kulka 1965
5006 04:07:47.7 Lukáš Vyhleďal 1993
6 5 / firmy ZZS Pardubického kraje 1970-01-02 01:08:16.0 5009 04:27:40.4 Pavel Svoboda 1970
4009 04:30:53.6 Renata Ningerová 1967
1009 04:30:58.2 Jiří Jirout 1974
2009 04:46:30.6 Petr Ledvina 1973
3009 05:52:14.1 Karin Nechanická 1976
7 6 / firmy Městská policie Hradec Králové 19:04:43.8 5008 03:19:04.9 Petr Weisser 1979
2008 03:42:25.6 Marek Hovorka 1988
4008 03:43:30.2 Filip Ullrich 1985
1008 04:06:05.6 Jan Hospodka 1982
3008 04:13:37.5 Jaroslav Matoušek 1976
8 7 / firmy Magistrát města Hradec Králové 19:13:16.3 5003 03:23:53.1 Milan Žalud 1971
3003 03:35:50.3 Martin Maštálka 1979
1003 03:55:29.3 Iva Čechová 1975
4003 03:55:29.3 Jan Slavík 1976
2003 04:22:34.3 Jan Doksanský 1974
9 8 / firmy Policie ČR Pardického kraje PEO 19:57:38.8 2011 03:14:30.9 Jiří Langer 1988
3011 03:29:05.3 Aleš Pícha 1986
4011 03:38:08.2 Miloslav Trunec 1982
5011 03:56:34.2 Jan Záhorský 1972
1011 05:39:20.2 Jan Dubec 1981
DNF / firmy Mountfield HK 01:45:48.9 4002 01:45:48.9 Radovan Pavlík 1998
DNF / firmy Duratec Team 12:05:02.6 4007 02:19:23.8 Petr Stančík 1978
3007 02:25:41.1 Jiří Ježek 1974
1007 03:39:58.7 Kateřina Duchková 1977
5007 03:39:59.0 Václav Zvonař 1973

výsledková listina Předškoláci - kola

start ~ 11:03:00

00:03:46.289
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Předškoláci [6308] Jan Brož 2012 CZE Hony Team 02:14.5
2 2 / Předškoláci [6313] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15.1 00:00.6
3 1 / Předškolačky [6304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:20.3 00:05.8
4 2 / Předškolačky [6309] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:28.5 00:14.0
5 3 / Předškoláci [6305] Marek Boháč 2012 CZE Praha 02:33.3 00:18.8
6 3 / Předškolačky [6311] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:51.5 00:37.0
7 4 / Předškoláci [6355] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 03:47.5 01:33.0
8 4 / Předškolačky [6307] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:48.9 01:34.4
9 5 / Předškoláci [6314] JONÁŠ JANOVSKÝ 2014 CZE Moravec Team 04:04.5 01:50.0
10 6 / Předškoláci [6502] Filip Znamenáček 2012 CZE znacar 04:05.2 01:50.7
11 7 / Předškoláci [6301] matyáš mihulka 2013 CZE Když nemůžeš, tak přidej! 04:13.3 01:58.8
12 8 / Předškoláci [6310] MARKO ZOKIC 2012 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 04:14.6 02:00.1
13 9 / Předškoláci [6501] Filip Žehan 2012 CZE Nechanice 04:18.6 02:04.1
14 10 / Předškoláci [6306] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 04:19.9 02:05.4
15 5 / Předškolačky [6302] Anna Pospíšilová 2012 CZE Zbuzany 04:29.0 02:14.5
16 6 / Předškolačky [6303] Nela Šírová 2012 CZE GHOST junior team 04:39.2 02:24.7
17 7 / Předškolačky [6312] Nela Hořeňovská 2014 CZE Jaroměř 05:02.5 02:48.0
18 11 / Předškoláci [6503] Karel Znamenáček 2013 CZE znacar 06:06.8 03:52.3

výsledková listina trasa A

start ~ 11:05:00

03:46:41.13
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 02:57:54.3
2 2 / AM30 [122] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 02:57:55.5 00:01.2
3 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:58:44.2 00:49.9
4 3 / AM30 [136] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 03:03:25.5 05:31.2
5 2 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:03:31.7 05:37.4
6 3 / AM40 [109] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:03:32.2 05:37.9
7 1 / AM50 [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:03:35.8 05:41.5
8 4 / AM40 [116] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:04:38.0 06:43.7
9 4 / AM30 [94] Vojtěch Stránský 1990 CZE Dexter Cycling 03:05:13.1 07:18.8
10 5 / AM40 [147] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:05:15.8 07:21.5
11 5 / AM30 [56] Jonáš Březina 1998 CZE Červené Pečky 03:07:52.8 09:58.5
12 6 / AM40 [17] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 03:07:56.3 10:02.0
13 7 / AM40 [61] Jiří Dittrich 1984 CZE F-bike klub Sádek 03:07:58.6 10:04.3
14 6 / AM30 [5] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 03:07:59.9 10:05.6
15 7 / AM30 [97] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:08:02.6 10:08.3
16 2 / AM50 [74] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING 03:08:07.5 10:13.2
17 8 / AM30 [7] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:21.4 11:27.1
18 3 / AM50 [23] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:10:23.9 12:29.6
19 4 / AM50 [149] Jan Čapek 1973 CZE Rohozec Amulet Team 03:13:13.7 15:19.4
20 9 / AM30 [204] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 03:14:43.3 16:49.0
20 9 / AM30 [80] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 03:14:43.3 16:49.0
22 8 / AM40 [104] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:14:55.6 17:01.3
23 1 / AM60 [110] Jiří Míl 1966 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:19:23.4 21:29.1
24 2 / AM60 [50] Petr Puš 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:19:25.9 21:31.6
25 5 / AM50 [206] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 03:19:27.7 21:33.4
26 11 / AM30 [86] Tomáš Pich 1995 CZE Rychlá rota 03:19:27.8 21:33.5
27 9 / AM40 [117] Marek Šroll 1978 CZE Praha 8 03:20:19.8 22:25.5
28 10 / AM40 [148] Daniel Maruška 1980 CZE Rohozec Amulet Team 03:20:36.2 22:41.9
29 6 / AM50 [89] Tomáš Pozler 1976 CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 03:20:54.3 23:00.0
30 11 / AM40 [127] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 03:22:45.1 24:50.8
31 12 / AM40 [99] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 03:23:09.4 25:15.1
32 7 / AM50 [19] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 03:23:47.2 25:52.9
33 12 / AM30 [119] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 03:24:47.6 26:53.3
34 13 / AM30 [101] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 03:25:14.0 27:19.7
35 8 / AM50 [454] Petr Znamenáček 1976 CZE Holice 03:25:22.0 27:27.7
36 9 / AM50 [82] Martin Kuchař 1969 CZE Kbely Cycling Team 03:25:55.7 28:01.4
37 14 / AM30 [135] David Dvořák 1993 CZE Hradec Králové 03:25:59.1 28:04.8
38 15 / AM30 [145] Michael Humpolec 1994 CZE Bikenotoric 03:26:39.8 28:45.5
39 16 / AM30 [16] Filip Hakl 1993 CZE TTRUXXXIK cycling 03:27:32.1 29:37.8
40 13 / AM40 [126] Jan Rožek 1987 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:28:26.5 30:32.2
41 14 / AM40 [203] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 03:29:28.4 31:34.1
42 10 / AM50 [132] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 03:29:30.8 31:36.5
43 17 / AM30 [108] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:29:46.9 31:52.6
44 1 / AW30 [8] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 03:29:47.9 31:53.6
45 11 / AM50 [115] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 03:30:43.9 32:49.6
46 3 / AM60 [24] Richard ZDENĚK 1966 CZE Kbely Cycling Team 03:30:48.9 32:54.6
46 3 / AM60 [11] Jiří Výbora 1965 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:30:48.9 32:54.6
48 5 / AM60 [137] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 03:30:52.3 32:58.0
49 18 / AM30 [63] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:30:53.8 32:59.5
50 2 / AW30 [14] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 03:31:01.3 33:07.0
51 19 / AM30 [102] David Žižka 1989 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:31:03.9 33:09.6
52 12 / AM50 [93] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:31:11.8 33:17.5
53 13 / AM50 [207] Láďa Voříšek 1977 CZE CYKLO PROFI 03:34:12.1 36:17.8
54 15 / AM40 [96] Petr Toms 1985 CZE Pub Bike Team 03:36:18.9 38:24.6
55 14 / AM50 [66] Vladislav Gittler 1968 CZE Frýdlant 03:37:23.8 39:29.5
56 20 / AM30 [205] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 03:38:08.1 40:13.8
57 15 / AM50 [455] Karel Znamenáček 1974 CZE znacar 03:38:21.4 40:27.1
58 16 / AM40 [90] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 03:39:48.1 41:53.8
59 17 / AM40 [113] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 03:39:48.2 41:53.9
60 18 / AM40 [139] Martin Slezák 1984 CZE Nové Město nad Metují 03:39:54.4 42:00.1
61 19 / AM40 [106] Vít Struhelka 1981 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:39:58.4 42:04.1
62 16 / AM50 [88] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 03:41:10.8 43:16.5
63 17 / AM50 [52] Jaroslav Bartušek 1970 CZE Chrudim 03:42:42.7 44:48.4
64 1 / AW40 [22] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:45.8 44:51.5
65 18 / AM50 [67] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 03:45:58.7 48:04.4
66 6 / AM60 [64] Ales Flegl 1963 CZE Silvini R2 Sport 03:46:19.0 48:24.7
67 19 / AM50 [79] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:47:42.3 49:48.0
68 7 / AM60 [76] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 03:48:37.6 50:43.3
69 1 / AM60+ [133] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 03:50:32.8 52:38.5
70 2 / AM60+ [95] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 03:50:38.0 52:43.7
71 8 / AM60 [208] Pavel Hemelík 1967 CZE RockMachine-Cyklomax 03:50:44.8 52:50.5
72 20 / AM50 [73] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:51:40.2 53:45.9
73 21 / AM50 [118] Dariusz Młotek 1974 POL ŻABA TEAM MTB 03:51:40.7 53:46.4
74 9 / AM60 [114] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 03:53:58.4 56:04.1
75 10 / AM60 [55] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 03:55:44.5 57:50.2
76 2 / AW40 [124] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 03:55:48.2 57:53.9
77 11 / AM60 [78] josef kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice @ 03:56:03.7 58:09.4
78 20 / AM40 [141] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:57:23.1 59:28.8
79 12 / AM60 [77] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 03:58:33.9 01:00:39.6
80 22 / AM50 [131] Vladimír Harasimovič 1973 CZE KSM Castings CZ 03:58:50.3 01:00:56.0
81 23 / AM50 [134] Pavel Tichý 1970 CZE Prštice 03:59:57.8 01:02:03.5
82 13 / AM60 [87] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 04:00:22.7 01:02:28.4
83 24 / AM50 [92] Michael Skalicky 1968 CZE KS Pardubice 04:02:01.8 01:04:07.5
84 1 / AW50 [70] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 04:07:33.5 01:09:39.2
85 3 / AM60+ [60] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 04:07:36.5 01:09:42.2
86 25 / AM50 [112] Davidáre Prušák 1976 CZE CBC Team 04:07:59.6 01:10:05.3
87 3 / AW40 [33] Michaela Fošumová 1985 CZE České Budějovice 04:08:04.5 01:10:10.2
88 21 / AM40 [129] Honza Hoder 1984 CZE HOVRCH.info 04:10:30.1 01:12:35.8
89 2 / AW50 [138] Kateřina Veselá 1977 CZE Authentic bike Třebíč 04:12:36.7 01:14:42.4
90 14 / AM60 [111] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 04:12:46.1 01:14:51.8
91 21 / AM30 [53] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 04:16:34.6 01:18:40.3
92 3 / AW50 [140] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 04:18:21.3 01:20:27.0
93 15 / AM60 [103] Leoš Holas 1961 CZE Vyking.cz 04:18:24.8 01:20:30.5
94 22 / AM40 [71] Ondřej Holas 1983 CZE Vyking.cz 04:18:25.3 01:20:31.0
95 23 / AM40 [105] Jiří Jirman 1978 CZE Velké Popovice 04:23:38.3 01:25:44.0
96 26 / AM50 [146] Jaroslav Horák 1974 CZE BSB Team 04:24:03.4 01:26:09.1
97 22 / AM30 [125] Kristián Holický 1999 CZE Hradec Králové 04:27:44.7 01:29:50.4
98 27 / AM50 [120] Roman Kažmír 1975 CZE Ironman Sudoměř team 04:27:47.2 01:29:52.9
99 28 / AM50 [143] Stanislav Fišer 1971 CZE Dubí 04:29:16.0 01:31:21.7
100 24 / AM40 [142] Radek Bayer 1979 CZE Dubí 04:29:17.8 01:31:23.5
101 16 / AM60 [62] Martin Exner 1963 CZE Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí 04:29:53.8 01:31:59.5
102 25 / AM40 [81] Tomáš Krušina 1984 CZE Nový Bydžov 04:31:21.2 01:33:26.9
102 29 / AM50 [107] Petr Rybín 1968 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 04:31:21.2 01:33:26.9
104 17 / AM60 [20] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 04:35:08.3 01:37:14.0
105 23 / AM30 [72] Martin Houser 1990 CZE Mladá Boleslav 04:35:47.1 01:37:52.8
106 4 / AW50 [51] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 04:38:07.7 01:40:13.4
107 24 / AM30 [75] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 04:39:49.7 01:41:55.4
108 25 / AM30 [85] Robin Pavelka 1990 CZE Dvůr Králové n/L 04:48:24.9 01:50:30.6
109 26 / AM30 [121] Martin Hornych 1988 CZE Meziměstí 04:50:08.0 01:52:13.7
110 26 / AM40 [100] Petr Wolf 1983 CZE MTB Demons Crew 05:01:30.4 02:03:36.1
111 27 / AM40 [84] Lukas Oupicky 1982 CZE Čelákovice 05:01:31.0 02:03:36.7
112 28 / AM40 [83] Petr Netík 1980 CZE Meziměstí 05:02:41.9 02:04:47.6
113 30 / AM50 [65] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 05:02:46.0 02:04:51.7
114 18 / AM60 [54] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 05:05:09.3 02:07:15.0
115 31 / AM50 [130] Josef Blatník 1974 CZE Hradec Králové 05:07:53.7 02:09:59.4

výsledková listina trasa B

start ~ 11:05:00

03:05:37.378
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM30 [464] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 02:12:02.3
2 1 / BM40 [470] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 02:13:59.5 01:57.2
3 2 / BM30 [425] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:14:06.7 02:04.4
4 1 / JB [644] Matěj Bedrník 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 02:14:24.9 02:22.6
5 3 / BM30 [325] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 02:14:49.2 02:46.9
6 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:14.6 03:12.3
7 4 / BM30 [472] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:15:42.8 03:40.5
8 5 / BM30 [509] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 02:15:48.4 03:46.1
9 2 / JB [539] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:15:51.9 03:49.6
10 3 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:52.5 03:50.2
11 4 / BM40 [537] Pavel Jindra 1978 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:15:53.3 03:51.0
12 5 / BM40 [459] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:15:56.7 03:54.4
13 1 / BM50 [2004] Tomáš Kučera 1977 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:15:57.0 03:54.7
14 6 / BM40 [361] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 02:16:24.7 04:22.4
15 7 / BM40 [4007] Petr Stančík 1978 CZE Duratec Team 02:19:23.8 07:21.5
16 2 / BM50 [508] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:19:27.4 07:25.1
17 6 / BM30 [503] Ondrej Prenek 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:19:28.3 07:26.0
18 7 / BM30 [541] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice 02:19:29.6 07:27.3
19 8 / BM30 [309] Lukáš Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:19:34.0 07:31.7
20 9 / BM30 [355] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:20:50.2 08:47.9
21 8 / BM40 [463] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 02:21:21.9 09:19.6
22 10 / BM30 [501] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 02:21:22.0 09:19.7
23 3 / JB [483] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:21:22.6 09:20.3
24 9 / BM40 [429] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 02:22:26.0 10:23.7
25 1 / BM60 [402] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:22:32.5 10:30.2
26 10 / BM40 [353] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:04.7 11:02.4
27 11 / BM30 [420] MICHAL VÍCH 1998 CZE Děčín 27 02:23:05.6 11:03.3
28 2 / BM60 [354] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:25:40.7 13:38.4
29 3 / BM50 [3007] Jiří Ježek 1974 CZE Duratec Team 02:25:41.1 13:38.8
30 4 / BM50 [482] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 02:27:03.8 15:01.5
31 12 / BM30 [2010] Martin Chutný 1991 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:27:30.0 15:27.7
32 13 / BM30 [477] Radek Černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team 02:28:08.0 16:05.7
33 11 / BM40 [504] Václav Kraus 1984 CZE Čistý Sport 02:28:10.4 16:08.1
34 14 / BM30 [308] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:28:10.8 16:08.5
35 5 / BM50 [333] Ondřej Hladík 1976 CZE Bikerespect 02:28:56.2 16:53.9
36 1 / BW30 [301] Adéla Šafářová 1998 CZE Nutrend Specialized Racing 02:30:26.3 18:24.0
37 12 / BM40 [514] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 02:30:32.7 18:30.4
38 15 / BM30 [491] Piotr Wójcik 1996 CZE Stoszowice 02:30:40.1 18:37.8
39 6 / BM50 [419] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:30:49.7 18:47.4
40 7 / BM50 [362] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:30:51.6 18:49.3
41 4 / JB [481] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:31:07.9 19:05.6
42 13 / BM40 [372] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 02:31:11.7 19:09.4
43 2 / BW30 [515] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 02:31:13.5 19:11.2
44 8 / BM50 [488] Petr Váňa 1973 CZE All treining 02:31:14.0 19:11.7
45 14 / BM40 [358] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:31:21.0 19:18.7
46 15 / BM40 [1004] Jakub Čeřovský 1983 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:31:23.8 19:21.5
47 3 / BM60 [415] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 02:31:33.6 19:31.3
48 16 / BM30 [497] Petr Linhart 1991 CZE TNF bike team 02:32:38.2 20:35.9
49 5 / JB [401] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 02:32:55.7 20:53.4
50 16 / BM40 [437] Ota Zima 1984 CZE Kellys Bike ranch racing team 02:33:36.5 21:34.2
51 9 / BM50 [528] Luboš Toman 1969 CZE carla.kupkolo.cz 02:33:37.5 21:35.2
52 17 / BM40 [331] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:33:51.6 21:49.3
53 4 / BM60 [486] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:34:05.0 22:02.7
54 10 / BM50 [518] Leoš Pradáč 1970 CZE Roboterm Chotěboř 02:34:05.7 22:03.4
55 18 / BM40 [408] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 02:34:11.3 22:09.0
56 6 / JB [519] Michal Pradáč 1999 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:34:11.8 22:09.5
57 17 / BM30 [365] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:34:30.0 22:27.7
58 18 / BM30 [418] Filip Vala 1992 CZE Kámen 02:35:02.4 23:00.1
59 11 / BM50 [428] Jaroslav Vomela 1969 CZE VeloservisTeam 02:35:24.4 23:22.1
60 12 / BM50 [432] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:36:41.0 24:38.7
61 7 / JB [397] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 02:36:41.6 24:39.3
62 8 / JB [457] Václav Jaroš 2000 CZE Whirlpool Author junior team 02:37:00.2 24:57.9
63 19 / BM40 [4005] Ondřej Zámečník 1979 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 02:37:15.8 25:13.5
64 13 / BM50 [2005] František Horčičko 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:37:27.6 25:25.3
65 5 / BM60 [430] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:37:29.6 25:27.3
66 14 / BM50 [536] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:39:35.6 27:33.3
67 20 / BM40 [431] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:39:36.0 27:33.7
68 19 / BM30 [327] David Gabriel 1992 CZE Symbio+ BMC 02:39:53.9 27:51.6
69 21 / BM40 [313] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:39:57.7 27:55.4
70 22 / BM40 [453] Martin Jalovičar 1980 CZE Svinišťany 02:39:59.8 27:57.5
71 20 / BM30 [647] Jan Pražák 1990 CZE GHOST TEAM 02:40:01.8 27:59.5
72 15 / BM50 [343] Jan Hurák 1976 CZE Vysoké Mýto 02:40:34.6 28:32.3
73 3 / BW30 [489] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 02:41:12.3 29:10.0
74 23 / BM40 [396] Martin Ságner 1981 CZE MBikes.cz 02:42:05.6 30:03.3
75 6 / BM60 [465] Richard Dohnal 1962 CZE Kellys Bike ranch team 02:42:07.4 30:05.1
76 16 / BM50 [338] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:43:05.3 31:03.0
77 21 / BM30 [351] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:43:13.9 31:11.6
78 9 / JB [542] Vojtěch Hájek 2000 CZE Cyklo Bendl 02:44:20.4 32:18.1
79 4 / BW30 [302] Sandra Schützová 1991 CZE OPLT CYCLING 02:44:39.3 32:37.0
80 17 / BM50 [379] Libor Oplt 1974 CZE OPLT CYCLING 02:45:10.2 33:07.9
81 22 / BM30 [349] Petr Jiránek 1993 CZE JKF Jaroměř 02:45:16.0 33:13.7
82 23 / BM30 [411] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:45:16.3 33:14.0
83 24 / BM30 [417] Jiří Vala 1994 CZE Praha 02:45:32.6 33:30.3
84 1 / BM60+ [520] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 02:45:33.2 33:30.9
85 1 / BW40 [332] Blanka Havelcová 1981 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:45:35.0 33:32.7
86 7 / BM60 [319] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:45:41.3 33:39.0
87 24 / BM40 [5010] Kamil Štrof 1985 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:46:14.5 34:12.2
88 8 / BM60 [392] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:46:25.2 34:22.9
89 25 / BM30 [3004] Petr Malinský 1995 CZE Prostřední Lánov 02:48:03.2 36:00.9
90 18 / BM50 [373] Martin Motyčka 1971 CZE OCK 02:48:05.9 36:03.6
91 26 / BM30 [423] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:48:13.7 36:11.4
92 19 / BM50 [324] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:48:18.3 36:16.0
93 10 / JB [485] David Andrle 2000 CZE Lanškroun 02:49:04.7 37:02.4
94 1 / JWB [484] Markéta Hájková 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:49:08.3 37:06.0
95 2 / BM60+ [517] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:49:16.6 37:14.3
96 25 / BM40 [424] Jiří Vítek 1982 CZE Veloservis sport Flach 02:49:22.1 37:19.8
97 2 / BW40 [427] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:24.2 37:21.9
98 11 / JB [426] Šimon Vojtíšek 1999 CZE Náchod 02:49:35.3 37:33.0
99 26 / BM40 [370] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 02:49:40.1 37:37.8
100 20 / BM50 [513] Pavel Žibřid 1973 CZE Mladé Saně 02:50:27.5 38:25.2
101 9 / BM60 [512] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 02:50:33.4 38:31.1
102 5 / BW30 [300] Jana Vtípilová 1992 CZE Eleven Mercedes Benz mitas Team 02:50:45.0 38:42.7
103 27 / BM40 [357] Libor Kovařík 1981 CZE Holice 02:50:46.0 38:43.7
104 28 / BM40 [480] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 02:51:01.5 38:59.2
105 10 / BM60 [366] Martin Machala 1966 CZE ALPINA & ROECKL 02:51:06.1 39:03.8
106 29 / BM40 [422] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:51:07.6 39:05.3
107 11 / BM60 [434] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:52:11.7 40:09.4
108 21 / BM50 [450] Radek Hovádek 1971 CZE PSCycling Hradec Králové 02:52:25.8 40:23.5
109 30 / BM40 [323] Tomáš Ečer 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:52:25.9 40:23.6
110 2 / JWB [529] Adéla Fuksová 2000 CZE Symbio+ BMC 02:52:27.7 40:25.4
111 22 / BM50 [451] Jiří Hájek 1973 CZE Hradec Králové 02:52:28.5 40:26.2
112 12 / BM60 [1005] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:52:29.8 40:27.5
113 23 / BM50 [367] Pavel Mareček 1972 CZE Explosia 02:53:19.2 41:16.9
114 13 / BM60 [516] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:53:27.4 41:25.1
115 14 / BM60 [473] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE Kraken team Dobříš 02:53:33.2 41:30.9
116 15 / BM60 [530] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:33.4 41:31.1
117 24 / BM50 [461] švihák lázeňský 1976 CZE hrth 02:54:38.6 42:36.3
118 16 / BM60 [337] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 02:54:44.1 42:41.8
118 6 / BW30 [646] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:54:44.1 42:41.8
120 31 / BM40 [467] Radek Novotný 1986 CZE Nové Město nad Metují 02:54:48.4 42:46.1
121 17 / BM60 [531] JIndřich Hnízdil 1964 CZE Třebechovice 02:54:50.1 42:47.8
122 18 / BM60 [433] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:55:13.4 43:11.1
123 27 / BM30 [544] Radek Lauryn 1997 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:55:20.2 43:17.9
124 28 / BM30 [525] Michal Kukaš 1994 CZE Svitavy 02:55:24.3 43:22.0
125 29 / BM30 [5004] Ondřej Rosenkranz 1992 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:55:25.1 43:22.8
126 25 / BM50 [375] Pavel Nevečeřal 1973 CZE Pardubice 02:55:56.5 43:54.2
127 7 / BW30 [380] Magdaléna Pavelková 1991 CZE Pardubice 02:55:57.1 43:54.8
128 26 / BM50 [386] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:56:29.8 44:27.5
129 27 / BM50 [4010] Josef Seibert 1974 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:56:49.9 44:47.6
130 3 / BW40 [414] Lenka Tomášová 1981 CZE Lhota pod Libčany 02:57:03.6 45:01.3
131 32 / BM40 [1010] Marek Bělovský 1983 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:57:12.7 45:10.4
132 30 / BM30 [340] Jakub Hradil 1991 CZE Bikesport HK 02:57:22.5 45:20.2
133 3 / BM60+ [316] Jožka Bystrianský 1954 CZE GOST team 02:57:27.7 45:25.4
134 28 / BM50 [3005] Eduard Petiška 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:59:05.7 47:03.4
135 29 / BM50 [377] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:59:29.0 47:26.7
136 4 / BW40 [507] AGATA HAMERA 1985 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:59:29.6 47:27.3
137 31 / BM30 [378] Jan Odehnal 1993 CZE Hradec Králové 02:59:29.7 47:27.4
138 30 / BM50 [317] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 02:59:33.4 47:31.1
139 32 / BM30 [458] Pavel Nový 1993 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:59:46.4 47:44.1
139 32 / BM30 [328] Vladislav Gittler 1997 CZE Frýdlant 02:59:46.4 47:44.1
141 33 / BM40 [405] Zdeněk Šír 1983 CZE GHOST team 03:00:27.8 48:25.5
142 34 / BM30 [339] Jiří Hospodka 1989 CZE Chotěboř 03:00:44.4 48:42.1
143 34 / BM40 [3001] Milan Jakubec 1981 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:00:55.9 48:53.6
144 19 / BM60 [468] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 03:01:11.6 49:09.3
145 8 / BW30 [526] Eliška Vomáčková 1995 CZE Hradec Králové 03:01:19.8 49:17.5
146 31 / BM50 [413] Zdeněk Tomáš 1976 CZE BT Stará Paka 03:01:32.1 49:29.8
147 35 / BM40 [524] Karel Vlček 1979 CZE Ústí nad Labem 03:01:35.5 49:33.2
148 32 / BM50 [543] Kamil Hájek 1971 CZE Chrudim 03:01:49.3 49:47.0
149 33 / BM50 [395] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:02:12.4 50:10.1
150 34 / BM50 [5001] Michal Plodr 1971 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:02:18.4 50:16.1
151 20 / BM60 [476] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:02:26.7 50:24.4
152 21 / BM60 [335] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:02:32.2 50:29.9
153 9 / BW30 [368] Martina Marešová 1995 CZE Rock Machine Cyklomax 03:02:37.1 50:34.8
154 35 / BM50 [318] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 03:02:40.2 50:37.9
155 36 / BM40 [421] Pavel Vik 1981 CZE Hradec Králové 03:02:44.8 50:42.5
156 35 / BM30 [649] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 03:02:49.5 50:47.2
157 37 / BM40 [4001] Pavel Kotlant 1983 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:03:21.0 51:18.7
158 36 / BM50 [360] Jaroslav Kus 1971 CZE Symbio BMC 03:03:29.8 51:27.5
159 36 / BM30 [2006] Ladislav Frémuth 1996 CZE T design s.r.o. 03:04:12.6 52:10.3
160 37 / BM30 [487] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 03:04:20.4 52:18.1
161 37 / BM50 [1001] Jan Berger 1974 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:15.5 54:13.2
162 38 / BM30 [2001] Jiří Horák 1989 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:17.5 54:15.2
163 38 / BM40 [446] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 03:06:17.7 54:15.4
164 22 / BM60 [435] Pavel Žáček 1967 CZE Hradec Králové 03:06:57.2 54:54.9
165 39 / BM40 [371] Martin Michal 1982 CZE Hradec Králové 03:07:00.7 54:58.4
166 38 / BM50 [3010] Petr Lukáč 1971 CZE Rock Machine Cyklomax Team 03:07:33.7 55:31.4
167 23 / BM60 [382] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 03:07:39.8 55:37.5
168 39 / BM30 [540] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 03:07:50.9 55:48.6
169 40 / BM30 [490] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 03:07:53.9 55:51.6
170 24 / BM60 [5005] Pavel Zámečník 1964 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 03:08:35.0 56:32.7
171 40 / BM40 [306] Michal Baborský 1981 CZE Praha 8 03:08:37.7 56:35.4
172 1 / BW50+ [436] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 03:08:49.8 56:47.5
173 41 / BM40 [471] Tomáš Lauryn 1986 CZE SK Cyklord 03:09:44.3 57:42.0
174 10 / BW30 [495] Tereza Balíková 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:09:50.4 57:48.1
175 39 / BM50 [394] Martin Roček 1970 CZE SDH Vysoká u Holic 03:09:57.2 57:54.9
176 1 / BW50 [474] HANA HRUBÁ 1973 CZE Kraken team Dobříš 03:10:16.6 58:14.3
177 25 / BM60 [307] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 03:10:50.4 58:48.1
178 42 / BM40 [534] MIchal Polák 1982 CZE CK Úvaly 03:12:29.1 01:00:26.8
179 40 / BM50 [410] Jaroslav Šorm 1970 CZE KOLO ŠÍR LB 03:12:57.3 01:00:55.0
180 41 / BM30 [1006] Lukáš Dufek 1992 CZE T design s.r.o. 03:13:03.9 01:01:01.6
181 42 / BM30 [400] Jan Solnička 1992 CZE Vysoké Mýto 03:13:29.9 01:01:27.6
182 41 / BM50handicapTezky62 [311] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Město Štětí 03:14:03.2 01:02:00.9
183 26 / BM60 [523] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 03:14:27.1 01:02:24.8
184 43 / BM30 [2011] Jiří Langer 1988 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:14:30.9 01:02:28.6
185 44 / BM30 [4006] Martin Mejstřík 1990 CZE T design s.r.o. 03:14:36.2 01:02:33.9
186 27 / BM60 [3006] Bohuslav Kulka 1965 CZE T design s.r.o. 03:14:39.2 01:02:36.9
187 42 / BM50 [475] Tomáš jirásek 1973 CZE MTB Hřiměždice 03:14:41.8 01:02:39.5
188 43 / BM40 [645] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 03:14:43.0 01:02:40.7
189 44 / BM40 [506] Jiří Šindelka 1982 CZE Heraltice 73 03:15:05.7 01:03:03.4
190 43 / BM50 [548] Kamil Suchan 1971 CZE Hradec Králové 03:15:17.4 01:03:15.1
191 4 / BM60+ [387] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 03:16:07.8 01:04:05.5
192 12 / JB [314] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Kladno 03:17:00.1 01:04:57.8
193 28 / BM60 [496] Petr Balík 1967 CZE Sibřina 03:17:12.4 01:05:10.1
194 44 / BM50 [304] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:17:47.4 01:05:45.1
195 45 / BM30 [364] Tomáš Lněnička 1998 CZE Lubná 03:18:08.1 01:06:05.8
196 29 / BM60 [369] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 03:18:45.7 01:06:43.4
197 45 / BM40 [385] Ondřej Podhrázký 1979 CZE Explosia 03:19:03.3 01:07:01.0
198 5 / BW40 [535] Kateřina Poláková 1979 CZE Praha 10 03:19:03.9 01:07:01.6
199 46 / BM40 [5008] Petr Weisser 1979 CZE Městská policie Hradec Králové 03:19:04.9 01:07:02.6
200 47 / BM40 [347] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC 03:19:14.2 01:07:11.9
201 30 / BM60 [500] Libor Hruška 1966 CZE VL CZ 03:19:18.9 01:07:16.6
202 48 / BM40 [404] Jakub Šimák 1981 CZE Holice 03:19:28.3 01:07:26.0
203 45 / BM50 [326] martin froněk 1973 CZE praha 11 háje 03:20:00.7 01:07:58.4
204 46 / BM30 [4004] Pavel Pfeifer 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 03:20:18.4 01:08:16.1
205 46 / BM50 [390] Petr Protivinsky 1973 CZE Kolín 03:21:18.6 01:09:16.3
206 47 / BM50 [462] Michal Mazač 1977 CZE Holice 03:21:35.5 01:09:33.2
207 2 / BW50 [391] Dagmar Přibylová 1971 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:22:47.7 01:10:45.4
208 48 / BM50 [538] Aleš Pejcha 1977 CZE Hořiněves 03:22:50.0 01:10:47.7
209 49 / BM40 [399] Tomáš Sodomka 1984 CZE Symbio+ BMC 03:23:11.7 01:11:09.4
210 49 / BM50 [388] Vladimír Pospíšil 1977 CZE Zbuzany 03:23:31.4 01:11:29.1
211 50 / BM50 [5003] Milan Žalud 1971 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:23:53.1 01:11:50.8
212 31 / BM60 [409] Ivo Šolc 1963 CZE MTB Heřmánkovice 03:24:34.8 01:12:32.5
213 3 / BW50 [329] Gabriela Gracíková 1968 CZE Libčany 03:26:25.9 01:14:23.6
214 51 / BM50 [492] Petr Kuboušek 1974 CZE Pardubice 03:26:34.7 01:14:32.4
215 6 / BW40 [303] Andrea Boháčová 1980 CZE Praha 03:27:01.1 01:14:58.8
216 50 / BM40 [479] Rico Agudelo 1984 GBR Hradec kr8lov0 03:27:51.6 01:15:49.3
217 5 / BM60+ [376] Stanislav Novák 1949 CZE Bike club Svitavy 03:28:41.3 01:16:39.0
218 51 / BM40 [3011] Aleš Pícha 1986 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:29:05.3 01:17:03.0
219 52 / BM40 [383] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 03:29:26.9 01:17:24.6
220 52 / BM50 [352] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:29:29.1 01:17:26.8
221 32 / BM60 [403] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:30:17.0 01:18:14.7
222 53 / BM50 [533] Vladimír Korda 1968 CZE Oftex 03:31:16.8 01:19:14.5
223 7 / BW40 [345] Renata Jahelková 1987 CZE GHOST team 03:31:50.3 01:19:48.0
224 54 / BM50 [315] Jan Březina 1970 CZE KUBR team 03:32:34.0 01:20:31.7
225 55 / BM50 [521] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:32:38.7 01:20:36.4
226 4 / BW50 [466] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 03:33:02.0 01:20:59.7
227 56 / BM50 [407] radek šmejkal 1975 CZE mnichovice,praha východ 03:33:17.9 01:21:15.6
228 53 / BM40 [445] Jaroslav Vosáhlo 1980 CZE Smrkáči 03:34:13.2 01:22:10.9
229 5 / BW50 [312] Eva Bradáčová 1974 CZE Město Štětí 03:35:06.4 01:23:04.1
230 33 / BM60handicapTezky62 [522] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 03:35:30.4 01:23:28.1
231 54 / BM40 [3003] Martin Maštálka 1979 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:35:50.3 01:23:48.0
232 47 / BM30 [320] Ludvík Doležal 1988 CZE GHOST TEAM 03:37:03.1 01:25:00.8
233 55 / BM40 [4011] Miloslav Trunec 1982 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:38:08.2 01:26:05.9
234 56 / BM40 [344] Pavel Ivan 1984 CZE MTB Městec Králové 03:38:22.5 01:26:20.2
235 34 / BM60 [412] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:39:05.1 01:27:02.8
236 13 / JB [449] Martin Feifer 2000 CZE Smrkáči 03:39:10.1 01:27:07.8
237 6 / BM60+ [478] Milan Pour 1952 CZE Horice 03:39:15.8 01:27:13.5
238 57 / BM50 [330] Radek Hachle 1971 CZE rioptik.cz 03:39:36.3 01:27:34.0
239 6 / BW50 [1007] Kateřina Duchková 1977 CZE Duratec Team 03:39:58.7 01:27:56.4
240 58 / BM50 [5007] Václav Zvonař 1973 CZE Duratec Team 03:39:59.0 01:27:56.7
241 35 / BM60 [505] Jiří Němec 1966 CZE Pardubice 03:41:23.4 01:29:21.1
242 36 / BM60 [336] Radim Holeš 1965 CZE Kraslice 03:41:26.3 01:29:24.0
243 48 / BM30 [2008] Marek Hovorka 1988 CZE Městská policie Hradec Králové 03:42:25.6 01:30:23.3
244 57 / BM40 [4008] Filip Ullrich 1985 CZE Městská policie Hradec Králové 03:43:30.2 01:31:27.9
245 8 / BW40 [389] Olga Procházková 1978 CZE GHOST Team 03:49:50.8 01:37:48.5
246 49 / BM30 [448] Jiří Šatalík 1995 CZE smrkáče 03:50:58.2 01:38:55.9
247 59 / BM50 [547] Jan Říha 1977 CZE Hradec Králové 03:51:36.8 01:39:34.5
248 58 / BM40handicapTezky62 [341] František Hrstka 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 03:54:56.4 01:42:54.1
249 7 / BW50 [1003] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29.3 01:43:27.0
249 60 / BM50 [4003] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29.3 01:43:27.0
251 61 / BM50 [5011] Jan Záhorský 1972 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:56:34.2 01:44:31.9
252 37 / BM60 [406] Pavel Šmejda 1962 CZE Litomyšl 03:56:51.3 01:44:49.0
253 38 / BM60 [346] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 03:57:24.6 01:45:22.3
254 59 / BM40 [499] Jiří Sršeň 1979 CZE Budvarka 03:57:34.0 01:45:31.7
255 39 / BM60 [511] jan Sýkora 1966 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:57:55.6 01:45:53.3
256 60 / BM40 [1008] Jan Hospodka 1982 CZE Městská policie Hradec Králové 04:06:05.6 01:54:03.3
257 62 / BM50 [498] Jiří Senko 1974 CZE Budvarka 04:06:38.1 01:54:35.8
258 61 / BM40 [460] Pavel Radoň 1978 CZE Hradec Kralove 04:06:41.4 01:54:39.1
259 9 / BW40 [456] Helena Kubánková 1979 CZE znacar 04:07:45.5 01:55:43.2
260 50 / BM30 [5006] Lukáš Vyhleďal 1993 CZE T design s.r.o. 04:07:47.7 01:55:45.4
261 63 / BM50 [384] Jan Píša 1977 CZE Pardubice 04:08:17.6 01:56:15.3
261 10 / BW40 [310] Petra Bolechová 1985 CZE Česká Bělá 277 04:08:17.6 01:56:15.3
263 2 / BW50+ [334] Iva Hlaváčová 1961 CZE p.Olovnice 04:10:19.6 01:58:17.3
264 8 / BW50 [305] Petra Adamů 1974 CZE Gepard Pardubice 04:11:05.0 01:59:02.7
265 64 / BM50 [3008] Jaroslav Matoušek 1976 CZE Městská policie Hradec Králové 04:13:37.5 02:01:35.2
266 65 / BM50 [549] Luboš Vavrda 1976 CZE Hradec Králové 04:13:37.8 02:01:35.5
267 40 / BM60 [447] Roman Šatalík 1967 CZE smrkáče 04:16:24.7 02:04:22.4
268 51 / BM30 [648] Lukáš Šlezingr 1993 CZE Hradec Králové 04:18:18.5 02:06:16.2
269 66 / BM50 [348] Radek Jelínek 1974 CZE Hradec Králové 04:19:39.9 02:07:37.6
270 11 / BW40 [469] Kateřina Snopková 1983 CZE Pardubice 04:20:05.0 02:08:02.7
271 67 / BM50 [2003] Jan Doksanský 1974 CZE Magistrát města Hradec Králové 04:22:34.3 02:10:32.0
272 68 / BM50 [502] Tomáš Holický 1970 CZE Hradec Králové 04:24:03.9 02:12:01.6
273 69 / BM50 [5009] Pavel Svoboda 1970 CZE ZZS Pardubického kraje 04:27:40.4 02:15:38.1
274 3 / BW50+ [4009] Renata Ningerová 1967 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:53.6 02:18:51.3
275 70 / BM50 [1009] Jiří Jirout 1974 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:58.2 02:18:55.9
276 71 / BM50 [2009] Petr Ledvina 1973 CZE ZZS Pardubického kraje 04:46:30.6 02:34:28.3
277 62 / BM40 [1011] Jan Dubec 1981 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 05:39:20.2 03:27:17.9
278 9 / BW50 [3009] Karin Nechanická 1976 CZE ZZS Pardubického kraje 05:52:14.1 03:40:11.8
DNF / JB [532] Miroslav Roček 1999 CZE HOlice
DNF / BM30 [4002] Radovan Pavlík 1998 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [1002] Zdeněk Čáp 1992 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [3002] Jaroslav Pavelka 1993 CZE Mountfield HK
DNF / BM60 [493] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BW50 [494] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BM30 [2002] Lukáš Nedvídek 1994 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [5002] Patrik Stehno 1990 CZE Mountfield HK
DSQ / BM60+ [123] Stanislav Mládek 1954 CZE CYKLO PROFI

výsledková listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 11:05:00

04:33:27.364
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM50 [545] Karel Krchňák 1969 CZE Týnec nad Sázavou 03:50:40.9
2 2 / BM50 [546] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 03:50:50.3 00:09.4
3 1 / Muži [444] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 03:51:51.3 01:10.4
4 2 / Muži [510] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 04:02:32.9 11:52.0
5 3 / Muži [442] Jiří Ulč 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 04:19:31.1 28:50.2
6 4 / Muži [527] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 04:41:37.7 50:56.8
7 5 / Muži [440] Tomáš Hanuš 1998 CZE MC Metuje 04:45:11.2 54:30.3
8 6 / Muži [438] Marek Barták 1995 CZE MC Metuje 04:46:40.1 55:59.2
9 7 / Muži [439] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 04:54:28.1 01:03:47.2
10 8 / Muži [441] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 05:23:39.4 01:32:58.5
11 9 / Muži [443] Petr Valouch 1975 CZE RideOn 05:40:59.4 01:50:18.5

výsledková listina Nova jízda

start ~ 11:05:00

02:05:51.27
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [7069] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:13:29.5
2 1 / Muži [7140] Tomáš Strnad 1993 CZE TEAM KSM HRÁDEK 01:14:48.1 01:18.6
3 2 / Muži [7020] Viktor Kos 1977 CZE Nechanice 01:16:43.2 03:13.7
4 2 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:20:56.3 07:26.8
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:21:37.0 08:07.5
6 3 / Muži [7037] Pavel Štusák 1990 CZE Proseč 01:22:18.2 08:48.7
7 4 / Muži [7152] Matouš Tišer 1992 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 01:22:33.7 09:04.2
8 5 / Muži [7153] Robert Tišer 1962 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:22:33.8 09:04.3
9 6 / Muži [7160] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 01:22:34.0 09:04.5
10 4 / Starší žáci [7119] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:22:35.9 09:06.4
11 1 / Ženy [7044] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:24:38.9 11:09.4
12 5 / Starší žáci [7030] Jakub Pivnička 2004 CZE GIANT Pitrs bikes 01:24:39.7 11:10.2
13 7 / Muži [7035] Michal Šípek 1992 CZE MoroSystems 01:25:47.6 12:18.1
14 8 / Muži [7139] Stanislav Heczko 2001 CZE SASM 01:25:51.1 12:21.6
15 2 / Ženy [7001] Kristina Běloušková 1989 CZE SingleBe Bikes 01:26:12.0 12:42.5
16 3 / Ženy [7063] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradecký Spinning Klub 01:26:20.2 12:50.7
17 9 / Muži [7154] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:30:12.5 16:43.0
18 10 / Muži [7163] Jan Zahradníček 2002 CZE JZ bike Nový Bydžov 01:31:21.4 17:51.9
19 11 / Muži [7010] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 01:31:21.6 17:52.1
20 12 / Muži [7007] Ladislav Fojtů 1990 CZE Janovice u Rýmařova 01:31:53.2 18:23.7
21 13 / Muži [7022] Petr Koza 1975 CZE Hořice 01:32:56.1 19:26.6
22 14 / Muži [7122] Petr Zábraha 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:34:25.2 20:55.7
23 15 / Muži [7019] Zbyněk Kašpar 1989 CZE Rychnov nad Kněžnou, Třebešov 01:34:50.9 21:21.4
24 16 / Muži [7147] Miroslav Zelený 1976 CZE České Meziříčí 01:34:56.7 21:27.2
25 4 / Ženy [7008] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:35:15.5 21:46.0
26 5 / Ženy [7017] Soňa Ježková 1975 CZE Team Duratec 01:35:31.1 22:01.6
27 17 / Muži [7073] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 01:35:40.8 22:11.3
28 6 / Starší žáci [7016] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 01:36:23.1 22:53.6
29 7 / Starší žáci [7036] Ondřej Štáfek 2004 CZE SMS Team Kladno 01:37:12.0 23:42.5
30 18 / Muži [7072] Pavel Jiroud 1978 CZE Sokol Semechnice 01:37:43.0 24:13.5
31 8 / Starší žáci [7064] Martin Hájek 2003 CZE Hradec Králové 01:37:59.7 24:30.2
32 6 / Ženy [7130] Jana Krausová 1985 CZE Čistý Sport 01:38:52.6 25:23.1
33 19 / Muži [7042] Tomáš Topol 1979 CZE Pardubice 01:39:00.6 25:31.1
34 20 / Muži [7071] Rejchrt Zdeněk 1966 CZE Sokol Semechnice 01:39:40.0 26:10.5
35 7 / Ženy [7158] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:31.9 27:02.4
36 21 / Muži [7161] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:32.6 27:03.1
37 22 / Muži [7065] Radek Zapletal 1989 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:43.6 27:14.1
38 8 / Ženy [7070] Sarka Chvojkova 1982 CZE Ghost team 01:40:47.5 27:18.0
39 1 / Starší žákyně [7117] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:42:13.8 28:44.3
40 23 / Muži [7121] Petr Veselý 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:42:21.6 28:52.1
41 24 / Muži [7115] Petr Chvojka 1977 CZE 01:42:22.8 28:53.3
42 9 / Ženy [7009] Jitka Gittlerová 2002 CZE Frýdlant 01:42:28.0 28:58.5
43 10 / Ženy [7132] Anna Slanařová 2002 CZE ČErvené pečky 01:43:30.0 30:00.5
44 25 / Muži [7074] Jan Kletečka 1969 CZE Sokol Semechnice 01:43:58.1 30:28.6
45 11 / Ženy [7024] Věra Malířová 1977 CZE GHOST team 01:44:09.2 30:39.7
46 12 / Ženy [7131] Ivana Slanařová 1977 CZE ČErvené Pečky 01:45:03.3 31:33.8
47 13 / Ženy [7145] Eva Pejchová 1977 CZE Hořiněves 01:47:58.7 34:29.2
48 14 / Ženy [7146] Renáta Jedličková 1979 CZE Hradec Králové 01:47:59.1 34:29.6
49 15 / Ženy [7004] Kateřina Baborská 1982 CZE Praha 8 01:48:27.8 34:58.3
50 16 / Ženy [7018] Jitka Jiránková 1976 CZE Praha 9 01:50:34.6 37:05.1
51 9 / Starší žáci [7048] Richard Žehan 2004 CZE Nechanice 01:52:16.5 38:47.0
52 26 / Muži [7046] Vladimír Zámostný 1957 CZE Sedlčany 01:52:23.2 38:53.7
53 27 / Mužihandicap [7029] Václav Paták 2002 CZE Černí koně 01:53:27.9 39:58.4
54 28 / Muži [7129] Zdeněk Kaipr 1991 CZE Bratronice 01:53:33.2 40:03.7
55 17 / Ženy [7027] Lucie Němcová 1990 CZE Tuchlovice 01:53:34.8 40:05.3
56 18 / Ženy [7138] Radka Kusá 1979 CZE Vrchlabí 01:56:50.7 43:21.2
57 19 / Ženy [7031] Lucie Pošvářová 1977 CZE Explosia 01:56:59.5 43:30.0
58 29 / Muži [7045] Martin Vencl 1981 CZE Explosia 01:57:02.3 43:32.8
59 20 / Ženy [7032] Tereza Pozlerová 1980 CZE Heřmánkovice 01:57:22.3 43:52.8
60 2 / Starší žákyně [7118] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 01:58:42.2 45:12.7
61 21 / Ženy [7003] Anna Apolínová 2002 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:58:42.4 45:12.9
62 22 / Ženy [7023] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 01:58:44.7 45:15.2
63 30 / Muži [7002] Jiří Apolín 1973 CZE Plzeň 01:58:45.4 45:15.9
64 23 / Ženy [7162] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 02:01:25.4 47:55.9
65 24 / Ženy [7039] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 02:02:15.3 48:45.8
66 3 / Starší žákyně [7058] Nela Hovádková 2005 CZE PCC Hradec Králové 02:03:32.7 50:03.2
67 31 / MužihandicapHandbike [7005] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 02:03:36.5 50:07.0
68 25 / Ženy [7040] Barbora Tichá 1991 CZE Pardubice 02:05:58.5 52:29.0
69 26 / Ženy [7033] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 02:07:49.3 54:19.8
70 27 / Ženy [7114] Drahomíra Fojtů 1979 CZE Hradec Králové 02:08:34.5 55:05.0
71 28 / Ženy [7112] Sandra Zálišová 1988 CZE Hradec Králové 02:08:53.1 55:23.6
72 32 / Muži [7134] Jaroslav Tománek 1955 CZE 02:12:13.7 58:44.2
73 33 / Mužihandicap [7043] Jakub Trefný 2000 CZE Černí koně 02:14:58.3 01:01:28.8
74 34 / Muži [7143] Jiří Hajdušek 1972 CZE Hlinsko 02:18:35.6 01:05:06.1
75 29 / Ženy [7151] Sabina Navrátilová 1993 CZE Hradec Králové 02:20:18.3 01:06:48.8
76 35 / Muži [7150] Marek Tyahur 1987 CZE Hradec Králové 02:20:20.3 01:06:50.8
77 4 / Starší žákyně [7000] Veronika Dašková 2007 CZE Hradece Králové 02:22:40.1 01:09:10.6
78 36 / MužihandicapHandbike [7113] Hynek Littnann 1982 CZE Dark side 02:26:04.9 01:12:35.4
79 37 / Muži [7116] Milan Bartoň 1960 CZE Hradec Králové 02:27:11.5 01:13:42.0
80 30 / Ženy [7141] Petra Dufková 1978 CZE Hlinsko 02:29:41.4 01:16:11.9
81 38 / Muži [7142] Jiří Kyncl 1973 CZE Hlinsko 02:29:41.6 01:16:12.1
82 39 / Muži [7013] Jiří Hořeňovský 1982 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:29:56.4 01:16:26.9
83 40 / Muži [7026] František Militký 1961 CZE Stratos auto cycling team 02:29:57.9 01:16:28.4
84 5 / Starší žákyně [7149] Natali Tuzarova 2006 CZE GHOST junior team 02:31:00.4 01:17:30.9
85 41 / Muži [7148] Michal Dudek 1973 CZE GHOST team 02:31:03.3 01:17:33.8
86 31 / Ženy [7015] Marcela Husárová 1981 CZE Zlín 4 - Malenovice 02:31:42.1 01:18:12.6
87 42 / Muži [7041] Husár Tomáš 1976 CZE Zlín 4 02:31:42.5 01:18:13.0
88 43 / Muži [7038] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 02:32:33.7 01:19:04.2
89 32 / Ženy [7025] Dobromila Militká 1954 CZE Třebechovice p.O. 02:36:33.7 01:23:04.2
90 44 / MužihandicapHandbike [7021] Michal Kosík 1983 CZE 720 Hancycling Team 02:37:31.8 01:24:02.3
91 6 / Starší žákyně [7068] Sofie ČErná 2006 CZE Předměřice nad Labem 02:42:53.3 01:29:23.8
92 33 / Ženy [7012] Petra Hepnarová 1972 CZE Emco 02:44:20.7 01:30:51.2
93 45 / Muži [7011] Roman Hepnar 1975 CZE Emco 02:44:22.3 01:30:52.8
94 46 / Muži [7061] Marek Bílek 2002 CZE Býšť 02:45:47.6 01:32:18.1
95 47 / Muži [7059] Jaroslav Bílek 1973 CZE BÝŠŤ 02:45:50.5 01:32:21.0
96 48 / MužihandicapHandbike [7014] Petr Hrabica 1964 CZE Handbike CR 02:46:18.8 01:32:49.3
97 7 / Starší žákyně [7067] Laura Znamenáčková 2008 CZE znacar 02:48:16.7 01:34:47.2
98 34 / Ženy [7066] Soňa Znamenáčková 1982 CZE znacar 02:48:17.6 01:34:48.1
99 49 / MužihandicapHandbike [7006] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:52:54.0 01:39:24.5
100 50 / MužihandicapTricykl [7047] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:57:21.2 01:43:51.7
101 51 / MužihandicapTricykl [7159] František Novák 1966 CZE Brno 03:00:22.6 01:46:53.1
102 10 / Starší žáci [7127] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike 03:02:12.2 01:48:42.7
103 35 / Ženy [7128] Nikola Férová 1988 CZE Trutnov 03:02:15.3 01:48:45.8
104 11 / Starší žáci [7144] Ondra Hajdušek 2006 CZE Hlinsko 03:18:36.7 02:05:07.2
105 52 / MužihandicapHandbike [7028] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 03:24:19.0 02:10:49.5
106 53 / Muži [7157] Libor Bílý 1960 CZE CykloNovinky.cz 03:27:32.8 02:14:03.3
107 36 / Ženy [7156] Lenka Bílá 1960 CZE CykloNovinky.cz 03:28:00.5 02:14:31.0
108 37 / ŽenyhandicapHandbike [7052] Petra Hurtová 1985 CZE R16Dexter 03:35:32.7 02:22:03.2
109 54 / Muži [7125] Marcel Melichárek 1964 CZE Hradec Králové 03:38:13.7 02:24:44.2
110 55 / Mužihandicap [7133] Dušan Petřvalsky 1982 CZE Handbike ČR 04:02:07.9 02:48:38.4
111 38 / Ženyhandicap [7136] Jana Bajerová 1981 CZE Černí koně 04:18:02.9 03:04:33.4

výsledková listina Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 11:05:00

02:20:59.61
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [7055] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:52:35.9
2 2 / Ženy [7155] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:55:16.7 02:40.8
3 3 / Ženy [7054] Lucie Schönová 1988 CZE Hanácký Mushers Club 01:58:27.3 05:51.4
4 4 / Ženy [7049] Natalie Cihlářová 1995 CZE Mushing team Ostrava 01:58:43.8 06:07.9
5 5 / Ženy [7057] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 02:06:47.5 14:11.6
6 1 / Muži [7111] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:12:08.0 19:32.1
7 2 / Muži [7053] Petr Chudoba 1985 CZE Hradec Králové 02:24:08.9 31:33.0
8 3 / Muži [7050] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Česká Skalice 02:51:15.2 58:39.3
9 6 / Ženy [7051] Lucie Čtvrtečková 1993 CZE RideOn 02:51:17.8 58:41.9
10 7 / Ženy [7056] Jana Žehanová 1980 CZE Nechanice 03:19:15.0 01:26:39.1

výsledková listina Odrážedla

start ~ 11:14:00

00:00:50.555
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / odrážedla [6403] Sára Polmanová 2013 CZE lidé&HORY Duratec 00:32.5
2 2 / odrážedla [6404] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:34.2 00:01.7
3 3 / odrážedla [6402] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:37.3 00:04.8
4 4 / odrážedla [6401] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 00:37.4 00:04.9
5 5 / odrážedla [6411] Kristýna Houfová 2014 CZE Řečany nad Labem 00:41.2 00:08.7
6 6 / odrážedla [6407] SAMUEL AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:44.7 00:12.2
7 7 / odrážedla [6406] SOFIA AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:47.7 00:15.2
8 8 / odrážedla [6405] JOSEF ZAJAČIK 2015 CZE HORNÍ JELENÍ 00:53.9 00:21.4
9 9 / odrážedla [6410] KRISTÝNA HANUŠOVÁ 2014 CZE MTB AUTO HANUŠ CHRUDIM 00:54.9 00:22.4
10 10 / odrážedla [6409] ISABELL FELCMAN 2015 CZE PARDUBICE 01:21.0 00:48.5
11 11 / odrážedla [6408] GABRIELA BENEŠOVÁ 2015 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:31.3 00:58.8