mtb

startovka

Nova Cup Mikulov

16.09.2017 Mikulov

výsledky

celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Předškoláci - odrážedla celkem: 12, muži : 4, ženy: 8, odrážedla: 12 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Predskolaci - kola celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Předškoláci: 4, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 4, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 1, Mladší žákyně: 0 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Minizaci 1 celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 5, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 2, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Minizaci 2 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 5, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 4, Mladší žákyně: 0 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Mladsi zaci celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 4, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 2 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
trasa B, Aria Pura celkem: 284, muži : 242, ženy: 42, JB: 14, BM30: 37, BM40: 66, BM50: 82, BM60: 32, BM60 : 11, JWB: 3, BW30: 12, BW40: 10, BW50: 14, BW50 : 3 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, JB: 0, BM30: 0, BM40: 0, BM50: 0, BM60: 0, BM60 : 2, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 0, BW50 : 0 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Nova jízda celkem: 156, muži : 93, ženy: 63, Starší žáci: 8, Muži: 85, Starší žákyně: 9, Ženy: 54 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muži : 4, ženy: 6, Muži: 4, Ženy: 6 handicap, nova [html] [pdf] [csv]
Handicap celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Muži: 7, Ženy: 1 handicap, nova [html] [pdf] [csv]

startovní listina

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku

startovní listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 10:14:24 , 2012 a mladší , přihlášeno: 12 účastníků ( 4 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
odrážedla6342Cab FilipCZE2014Mikulov0Mikulov
odrážedla6900Čechová SofieCZE2013Mikulov0Mikulov
odrážedla6337Dusíková LauraCZE2014Holešov0Holešov
odrážedla6340Hálová NatálieCZE2015Pašovice0Pašovice
odrážedla6251Chvojková AlžbětaCZE2013GHOST junior Team 0Hradec Králové
odrážedla6323Janíčková EditaCZE2014Mělník0Mělník
odrážedla6334Kolaja BedřichCZE2013Team Text0Liberec
odrážedla6328Lázníčková VeronikaCZE2013GHOST JUNIOR TEAM0Přelovice
odrážedla6345Pluháček PetrCZE2014Mikulov0Mikulov
odrážedlaŠtrofová EmaCZE2014PneuAlu Team0Pičín
odrážedla6348Tomandlová EsterCZE2015Praha0Praha
odrážedla6901z Mikulova KlukCZE2013Mikulov0Mikulov

startovní listina Predskolaci - kola

start ~ 10:23:02 , 2005 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Předškolačky6343Beritová SofieCZE2012Praha0Praha
Předškoláci6341Cab OliverCZE2012Mikulov0Mikulov
Předškoláci6324Gembal RobinCZE2013GHOST junior team0Hradec Králové
Předškolačky6333Hortová EmmaCZE2012Zbýšov0Zbýšov
Předškolačky6322Kráčmarová MichaelaCZE2012Apache Loko Trutnov0Velké Poříčí
Předškoláci6351Kubka ZdeněkCZE2012Mikulov0Mikulov
Předškoláci6336Mikyska MatoušCZE2013Praha0Praha
PředškolačkyŠtrofová NatálieCZE2012PneuAlu Team0Pičín
Minižákyně 2Vychytilová ŽofieCZE2009Vilímek0Vilímek

startovní listina Minizaci 1

start ~ 10:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 7 účastníků ( 5 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Minižáci 16326Haluška ŠimonCZE2011Mikulov0Mikulov
Minižáci 16344Chaloupka LukášCZE2011Brno0Brno
Minižáci 16253Komušiak TomášCZE2010Čadca0Čadca
Minižáci 16250Kročil LukášCZE2010aquarium relax0Mikulov
Minižákyně 16329Lázničková Barbora CZE2011Nilfisk pro cycling0Lázně Bohdaneč
Minižákyně 16346Maxiánová RebekaCZE2011Praha 40Praha 4
Minižáci 16349Nosek LukášCZE2011Mitas Bike Tyres0Náchod

startovní listina Minizaci 2

start ~ 10:40:15 , bez omezení věku , přihlášeno: 9 účastníků ( 5 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Minižákyně 2901Beritová JulieCZE2009Praha0Praha
Minižáci 26338Brychta AntonínCZE2009Břeclav, Břeclav 60Břeclav, Břeclav 6
Minižáci 26332Hort MarekCZE2009Zbýšov0Zbýšov
Minižákyně 26255Kráčmarová AnnaCZE2009Apache Loko Trutnov0Velké Poříčí
Minižáci 26254Kunc TomášCZE2009Ghost Junior Team0Herálec Pod Žákovou Horou
Minižáci 26335Malíř HónaCZE2008Ghost Junior Team0Hradec Králové
Minižáci 26350Nosek PavelCZE2008Mitas Bike Tyres0Náchod
Minižákyně 26325Šotolová TerezaCZE2008KNP Project Zábřeh0Lesnice
Minižákyně 26352Vychytilová ŽofieCZE2009Mikulov0Mikulov

startovní listina Mladsi zaci

start ~ 10:48:48 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 účastníků ( 4 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Mladší žáci6339Brychta Martin CZE2006Břeclav, Břeclav 60Břeclav, Břeclav 6
Mladší žáci6327Haluza ŠtěpánCZE2006Březí0Březí
Mladší žáci6252Chvojka FilipCZE2007GHOST junior Team 0Praskačka
Mladší žákyně6347Neumannová KristýnaCZE2007SK Tour sport Třebíč0
Mladší žáci6330Poseau Jan PaulCZE2005Mikulov0Mikulov
Mladší žákyně6331Racková Nikola CZE2005Jihlava0Jihlava

startovní listina trasa B, Aria Pura

start ~ 12:15:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 284 účastníků ( 242 mužů, 42 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
BM301Adel FilipCZE1990Superior Suninvent Team5117Hlinsko
BM50166Balík JaromírCZE1970HOSTĚRADICE559HOSTĚRADICE
BM6051Balík PetrCZE1967Sibřina1008Sibřina
BW3052Balíková TerezaCZE1995BMC SKIBIKECENTRUM.CZ1252Sibřina
BM30Bartoněk VáclavCZE1988Fitnessfreedom race team0Boleradice
BM40210Bartoš MartinCZE1979Bike Sport Team Mohelnice1499Mohelnice
BW3053Běloušková EliškaCZE1994GHOST Team1266Pardubice
BM3054Beran LukášCZE1988GHOST team1425Skuteč
BM3055Berecký OndřejCZE1994METAXTREN2408Praha
BM50158Berka MarianCZE1974Polešovice476Polešovice
BW50 56Bláhová OlgaCZE1962PLZEŇ611PLZEŇ
BM30Blažek JakubCZE1998SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM1236Štoky
BM30Blažek LukášCZE1998SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM621Štoky
BM60 Boreček TomášCZE1957NOVATOP LAPIERRE0Hradec nad Moravicí
BM5057Bradáč ZdeněkCZE1974Město Štětí974Štětí
BW5058Bradáčová EvaCZE1972Město Štětí615Štětí
BM50903Brych LukášCZE1977Nova468Praha 6
BM50902Brych TomášCZE1977NOVA0Praha 8
BM5059Bříza JiříCZE1968Žatec490Žatec
BW50 202Burianová ZuzanaSVK1963Vrutky619Vrutky
BW5036Bušková Leona CZE1972GHOST Team2511Havlíčkův Brod
BM60 17Bystrianský JožkaCZE1954GHOST team2810Přelouč
BM4060Částka JaroslavCZE1983MIMI BIKE TEAM1062Vraňany
BM50180Čech MartinCZE1977Vincencov549Vincencov
JBČerný JakubCZE1999Dolní Dunajovice0Dolní Dunajovice
BM50Černý PavelCZE1970Strážnice0Strážnice
BM3061Čeřovský RadimCZE1994Moravské Budějovice504Moravské Budějovice
BM5062Číhal RomanCZE1970Lužice968Lužice
BM5063Darmopil JakubCZE1976Brno494Brno
BM50Deraha Aleš CZE1975Jihlava 0Jihlava
BM60 13Dimmer JanCZE1953ŠILHAVÝ-RAMALA3696Chotěšov
BM5064Dohnalek RadekCZE1975Zajeci516Zajeci
BM3065Doležal LudvíkCZE1988GHOST TEAM462Slatiňany
BW40218Dragan MarinaSVK1983BRC636Bratislava
BM60208Dragolov DanielCZE1967Botanka Running599Brno
BM40930Drocar JakubCZE1980472
BM4066Drozd PetrCZE1981Těšetice542Těšetice
BM40616Dryák ZdenekCZE1986Team Goofy0Sokolov
BM4067Dudek MichalCZE1983Veltrusy509Veltrusy
BM50637Dusík MartinCZE1974Force Fojtík Wilier Team596Holešov
BM3068Dvořák DavidCZE1993MONDRAKER Racing team631Kupařovice
BM3069Dvořák JakubCZE1993SK Rover Praha587Praha 5
BM50Dvořák PavelCZE1974Česká spořitelna - Accolade cycling team0Brno
BM6070ejem milanCZE1965Držovice0Držovice
BM30Eliáš DavidCZE1992Bujanov0Bujanov
BM3071Elsnic TomášCZE1992Elsa Team0Chlumčany
BM50EŠÍKOVÁ LucieCZE1974Opava0Opava
BM305Filip Vojtěch CZE1988Cyklo ATOM cycling team4634Sezimovo Ústí
BW3035Fleková AdélaCZE1989METAXTREN3228Praha
BM508Fojtík OndřejCZE1977Bystřice pod Hostýnem641Bystřice pod Hostýnem
BM4072Foltýn MiroslavCZE1983Hovorany487Hovorany
BW4033Fortelná PetraCZE1984AUTENTICBIKE Třebíč4508Třebíč
BW50Fosumova MichaelaCZE1971CBC Team0Cesky Krumlov
BW50Fosumova MichaelaCZE1971Cesky Krumlov0Cesky Krumlov
BM30159Fousek PřemyslCZE1992První chodská514Brno
BM6073Franko ErichCZE1964Cyklosport Pit-Stop.cz495Klatovy
BW3031Fridrichová LenkaCZE1994Ghost Team5025Hronov
BW40904Fridrichovská HanaCZE1980612
BM40905Fridrichovský MiroslavCZE19800
BM5074froněk martinCZE1973praha 11 háje983praha 11 háje
JB75Gallus JiříCZE2000Moravské Budějovice491Moravské Budějovice
BW3076Gembalová KarolínaCZE1990GHOST team1240Hradec Králové
BM50193Hadáček JanCZE1977MIBO Bike Team482Boskovice
BM40161Harašta MichalCZE1981Brno521Brno
BM50640Hataš JanCZE1976ROHOZEC AMULET TEAM547Turnov
BM609Havelka PetrCZE1959Hradecký spinning klub3987Hradec Králové
BM40907Hayhurst CliffCZE1984CME Office Rats479Praha 5, Barrandov
BM5077Hladík OndřejCZE1976Bikerespect607Praha 5
BM60908Hlaváček TomášCZE1965Praha 11534Praha 11
BW50 909Hlaváčková JanaCZE1961Tým Hlaváček a Mičan620
BW5034Hodáňová JitkaCZE1975SK PRIMA POLIČKA3444Náměšť nad Oslavou
JB165Holec RadekCZE1999Bikesport Team Mohelnice620Zábřeh
JB78Homola JakubCZE2000BIKE2000633Ostrava
BM30Horák janCZE1988Otrokovice0Otrokovice
BM50910Horák PetrCZE1971Praha464Praha
BM4079Hort MartinCZE1982Zbýšov522Zbýšov
BM4080Hrazdira TomášCZE1984Brno488Brno
BM5023Hruška JanCZE1975GHOST team3103Hradec Králové
BM6081Hulej MiroslavSVK1964KNAC Ružomberok606Ružomberok
BM50Hvolka PetrCZE1975Kilpi Racing Team0Frýdek-místek
BM407Hynek KristiánCZE1980Topeak-Ergon Racing Team700Praha
BW5082Ivičičová PetraCZE1974Elektro Ivičič Mikulov 616Mikulov
BM40636Janbor MichalCZE1983Městec Králové580Městec Králové
BM60Janeček PetrCZE1965GHOST Team925Tisová
BM50626Janíček MiroslavCZE1976Mělník467Mělník
BM50Jansa MichalCZE1977Brno0Brno
JBJaroš AntonínCZE1999Mustang Znojmo0Znojmo
BM30Jaroš ZdeněkCZE1995Mustang Znojmo0Znojmo
BM50Jaroš ZdeněkCZE1970Znojmo0Znojmo
BM50Jílek Richard CZE1972Bike Team Porsche Olomouc0Brno
BW5083Jirovská OlgaCZE1974Drásov0Drásov
BW40625joukalová SysaCZE1979Rochmachine Cyklomax1232Hradec Králové
BM40219Juráš PavolSVK1981U2 Myjava545Myjava
BM4084Kalda MartinCZE1978Brno540Brno
BM406Kaněra MichalCZE1986Ghost Team4975Červený Kostelec
BM5085Karaffa MarekCZE1977Vyškov471Vyškov
BM50212Kejík ViktorCZE1976MIBO Bike Team483Boskovice
BM60Kirdaj KarolSVK1967Hatrick.sk0 Brezno
BM60 86Klimeš MilošCZE1955KC BRNO2140Brno
BW40213Klimešová MonikaCZE1987Parko kovošrot629Brno
BM50911Knott JakubCZE1973SLOTHS0
BM5087Kocman PetrCZE1970Čemba/Černí koně485
BM30Kocmánek LadislavCZE1990Relax Brno0Brno
BM50205Kocur KamilCZE1971Znojmo573Znojmo
BM40Kolar JirkaCZE1978Hotel premium Znojmo0Znojmo
BM50167Kolář VáclavCZE1975AC Sparta Praha Ciclink996Týn nad Vltavou
BW30Kolašínová JohanaCZE1989SupGirls0Opava
BM60 88Kolínek FrantišekCZE1956AK Perná562Perná
BW5089Kolínková HanaCZE1974AK Perná630Perná
BM50Komár JiříCZE1970freeoneshop.com0Starý Plzenec
BM30Komenda JiříCZE1997Mustang Znojmo0Suchohrdly
BM50619Kopecký MartinCZE1974Sokolov531Sokolov
BM5090Kopecký MichalCZE1977BeManiax Madbike0Opatovice
BM4091Koryťák MichalCZE1987American Chance Casinos team0Kaplice
BM50628Kos JiříCZE1968Nova cup0Praha
JWB641Kotrbová LenkaCZE2002TJ Spartak Třebíč1254Třebíč
BM5012Koudelka DrahomirCZE1971meixner consulting3801Pysely
BM4092Koutníček JosefCZE1983Koutňa535Ivančice
JWBKrálíková ZuzanaCZE20014EVER Cyklo Bulis0Bystřice pod Hostýnem
BM4093Krejčí MilanCZE1980GHOST team3632Bohutín 111
BM40912Krikl PavelCZE19794KA569Jaroměřice
JBKřapa Libor CZE2000Dolní Dunajovice0Dolní Dunajovice
BM60176Křeček MiroslavCZE1962KOB Prostějov551Prostějov
BM4014Křivánek JiříCZE1985Ethic Sport2181Znojmo
BM60172Kříž Pavel CZE1964Brno493Brno
BM60624KUBRYCHT MilošCZE1967Rockmachine Cyklomax1411HRADEC KRÁLOVÉ
BM50632Kučera VladimírCZE1973CYKLOSPORT CHROPYNĚ622Přerov
BM5094Kuchta RóbertCZE1973Kuchta Elektro0Přítluky
BM4095Kukliš PetrCZE1978Břeclav557Břeclav
BM4096Kundrata IvoCZE1978Mutěnice550Mutěnice
BW3032Kuntová VendulaCZE1993GHOST team4850Jičín
BM50Kurka TomasCZE1972Otice0Otice
BM3011Lavička AdamCZE1995GHOST team4069Jihlava
BM40631Lehky JiříCZE1980GHOST team1739Jinocany
BW40913Lišková AlenaCZE1980Tým Hlaváček a Mičan0
BM4097Lněnička TomášCZE1979Polička578Polička
BM4098Los PetrCZE1983Mikulov480Mikulov
BM40Loucký RomanCZE1980Znojmo0Znojmo
BM40162Lounský RomanCZE1980Znojmo548Znojmo
BM60 99Majerník KarolCZE1957HaPeCyklosport Brno553Kuřim
BM50622Majerský PeterSVK1976HORAL Bike Team585Banská Bystrica
BM50184Malacky AndrejSVK1976Horné Orešany499Horné Orešany
BM40100Málek JiřiCZE1984Symbio+BMC604Ladná
BM4022Malíř JanCZE1980Ghost Team3131Hradec Králové
BW40914Malíšková MonikaCZE1980x0
BM50101Mareček PavelCZE1972Explosia1100Staré ždánice
BM40174Mareš PavelCZE1983ČEský Krumlov0ČEský Krumlov
BM40102Mastík TomášCZE1978Handicap486
BM60103Máté FrantišekCZE1967Precident-Tradiční Trdelníky0Valtice
BM30104Matulka LukášCZE1992OCA-Open Cycling Academy636Jevišovka
BM40105Mayer PetrCZE1987Paseka555Paseka
BM50915Mičan JaroslavCZE1977Větrušice462Větrušice
BM30Mikolášek JanCZE1993Velosport valenta scott team0Pelhřimov
BM40638Mikoška AlešCZE1981Uherské Hradiště567Uherské Hradiště
JBMiškovič Martin SVK1999Šaľa 0Šaľa
BM50Miškovič Miroslav SVK1971Šaľa0Šaľa
BM60 mokry ladislavSVK1950banka bike0banka
BM40107Moravec JanCZE1982Brno496Brno
BM60106Moravec MilanCZE1961Brno525Brno
BM50Nábělek AlešCZE1973CYKLOSPORT CHROPYNĚ0Kroměříž
JWBNábělková AdélaCZE2001nábělkovi0Kroměříž
BW50Nábělková KateřinaCZE1974CYKLOSPORT CHROPYNĚ0Kroměříž
BM50617Naď MichalCZE1976TEAM GOOFY530Horoměřice
BM40108Navrátil JakubCZE1982MIMI BIKE TEAM465Hradec Králové
BM30168Nedbal TomášCZE1991Hluboká nad Vltavou958Hluboká nad Vltavou
BM60 192Nechvátal František CZE1953HEFR Team560Kněžice
BM50109Neumann BorisCZE1968eSeNBáci Jeseník1463Žulová
BW30Neumanová TerezaCZE1998Team Dukla Praha0Třebíč
BM30110Novák JanCZE1996Česká spořitelna - Accolade cycling team593Brno
BM50173Novák VáclavCZE1972Adamov469Adamov
BM6010Novotny Radim CZE1963Premium Ethic Sport581Znojmo
BM40186Ondoušek StanislavCZE1978Bystřice pod Hostýnem588Bystřice pod Hostýnem
BM60 Otruba JanCZE1944Oceloví letci0Strážnice
BM30160Pacholík DavidCZE1991HSK Benecko586Benecko
BM30Papež VojtěchCZE1991Kórovačka Bike Brno0Želešice
BM40916partner MalíškováCZE1980x0
BM60627Pášma StanislavCZE1967Nova cup475Praha
BM50170Pedáč RadekCZE1969Atrex basta team605Brno
BM60111Peňáček MiroslavCZE1964Půjčovna kol Lednice615Břeclav 4
BM30112Pešek Tomáš CZE1988Moravská nová ves558Moravská nová ves
BM40917Petr OndřejCZE1981Praha 5538Praha 5
BM40Petřík OndřejCZE1982Draci Brno Baseball0Brno
JB113Pinkas DanielCZE2001CYKLO-SKI klub Polička1810Litětiny
BM60216Piveček FrantišekCZE1966ČEské Budějovice508ČEské Budějovice
BM50178Pivko DavidCZE1976Bystřice nad Pernštejnem610Bystřice nad Pernštejnem
BM40203Pivoňka VojtěchCZE1981Penguin Team595
BW40204Pivoňková MarieCZE1985Penguin623
BM40621Pohanka LiborCZE1978KC Brno618Rakvice
BM50114Pokorný PetrCZE1975MTB CITRUS TEAM1097Hněvkovice
BM50214Pokorný PetrCZE1970Flexira cycling team568Moravský Krumlov
BM60209Polan MiloslavCZE1963SKP Most603Most
BW40623Polepilová SoňaCZE1986Drnholec617Drnholec
BM40115Popelka MartinCZE1980POPIK team506Milotice
JBPospichal RichardCZE2002Uhercice0Uhercice
BM40185Pospíšil IvanCZE1978616 MTB crew528Brno
BM50629Poučic FlorianCZE1970Pedal Pezinek552Pezinek
BM60191Präsens OldřichCZE1964MTB Břeclav602Břeclav
BM60187Prokeš PavelCZE1966Brno503Brno
BM50Prošek LukášCZE1974Brno0Brno
BM30Průdek MatějCZE1997SUPERIOR MTB TEAM 0ČR
BW30Průdková BarboraCZE1996Superior MTB Team0Ostrava
BM50217Prušák DavidCZE1976CBC Team1990České Budějovice
BW50Přibylová DagmarCZE1971Cyklotým Havířov0Bystřec
BM50116Přikryl Jindřich CZE1976Alltraining.cz561Brankovice
BM40918Puška RichardCZE1983TV Nova2424Poříčí nad Sázavou
JB642Rebro AlexSVK2002Rebel klub Čachtice - SVK566Moravany nad Váhom
BM50643Rebro MichalSVK1973Rebel klub Čachtice - SVK484Moravany nad Váhom
BM30Rohel BřetislavCZE1990Full-Dynamix0Žimrovice
BM60117Rokusek Jaromír CZE1966Jenišov 474Jenišov
BM60118Rusko IgorSVK1966Horal Bike team600Banská Bystrica
BM30119Rydval JakubCZE1994METAXTREN2128Jablonec nad Nisou
BM40120Sahula PetrCZE1978Teplýšovice0Teplýšovice
BM60919Semecký PetrCZE1965Praha466Praha
BM40Simerský MartinCZE1984Brno0Brno
BM50Sitar MartinCZE1977 0Brno
BM60121Sítek IvanCZE1963MTB Břeclav570Břeclav
BM60122Skoták MiroslavCZE1960CykloHobby Rynárec1017Rynárec
BM40123Sladký JosefCZE1981PIVOVAR BRATČICE501Bratčice
BM50124Smýkal PavelCZE1977Brno497Brno
JB171Solař KryštofCZE1999Expres CZ-Scott Team Kolín 614Vsetín
BW50126Sommerová JanaCZE1976KolaKoblížek628Vyškov
BM504Souček JiříCZE1970Cyklo ATOM cycling team4727Jistebnice
BM60Spina PetrCZE1966Dobris0Dobris
BM40127Sroll MarekCZE1978VELOCENTRUM - STRATOS AUTO623Praha
BM50618Staněk PavelCZE1976TEAM GOOFY532Sokolov
BM30920Stloukal KarelCZE1991Městská policie Mikulov517Mikulov
BM50175studýnka davidCZE1976SK SKIVELO neslyšících Olomouc607pravčice
BM60169Svačina LuděkCZE1964Brno529
BM30128Svoboda TomášCZE1993METAXTREN2725Jablonec nad Nisou
BM50215ŠEbesta JosefCZE1972Hrušovany590Hrušovany
BM40188Šindelka JiříCZE1982IRM Bike team1533Heraltice
BM50129Šmejkal RadekCZE1975Mnichovice-myšlín1003Mnichovice-myšlín
BM40130Šmíd PetrCZE1983GHOST Team1756Jíloviště
BW50Šmulíková AdrianaSVK1971SpektrumSZ0Pov.Bystrica
BM30633Štěrbák AdamCZE1993CYKLOSPORT CHROPYNĚ624Kroměříž
BM40635Štípala MilanCZE1984CYKLOSPORT CHROPYNĚ621Kroměříž
BM50Švajda MartinCZE1975DT Swiss Bike Team0Fryšták
JB189Tekula HynekCZE1999Madeja Sport616Kopřivnice
BM50131Tichy Pavel CZE1970Prštice577Prštice
BM50190Tomandl PavelCZE1977Penguin Team609Praha 7
BW40201Tomandlová JitkaCZE1978Penguin team624
BM50132Tomaschko DavidCZE1975Team Goofy463Sokolov
BM40164Továrek OndřejCZE1987Handicap564
BM50Tuna MilanCZE1975AUTENTICBIKE Třebíč880Třebíč
BM30133Tvrz LukášCZE1994TRUXXXIK cycling613Praha 9
BM50134Tyráček MartinCZE1973Moolbike.cz0Moravičany
BM302Uhlíř Miroslav CZE1990CYKLO PROFI GOLD FREN4836Rokytno
BM40135Umlauf MichalCZE1985MIMI BIKE TEAM1027Opatovice nad Labem
BW30136Umlaufová JanaCZE1988MIMI BIKE TEAM610Opatovice nad Labem
BM60137Urbančík PavelCZE19602k bike club Odry2710Budišov nad Budišovkou
BM50Vagner MartinCZE1973Bike Team Porsche Olomouc0Mokrá-Horákov
BM4021Vágner VladimírCZE1981METAXTREN3259DESNÁ V JIZERSKÝCH H
BM40Valas PatrikCZE1979Jednoruky Bandita0Dolní Lutyně
BM40138Váňa DavidCZE1982Brno515Brno
BM40139Vávra AlešCZE1982ANAG Olomouc617Olomouc
BM50140Vejmola FrantišekCZE1972IRON MAIDEN TEAM BRANKOVICE537Brankovice
BW5037Veselá KateřinaCZE1977Authentic bike 3131Stařeč
BM50142Veselý MilošCZE1973TRUXXXIK cycling2148Stařeč
BM40141Veselý PetrCZE1986Velosport Valenta Scott Team0Lišejníková 1043/1 Brno 64100
BM30143Vidičan Tomáš CZE1988Havlíčkův Brod473Havlíčkův Brod
BM50144Vichta MarekCZE1975FA VICHTA zámečnictví kovovýroba492Vršovice
BM40211Vlček DušanCZE1980Kněžice554Kněžice
BM50146Vlček LiborCZE1968Trutnov526Trutnov
BM40639Vobora PavelCZE1984ROHOZEC AMULET TEAM1529Mladá Boleslav
JB147Votava DominikCZE2002Táta a Máma498Pustiměř
BM50148Votava KarelCZE1977Táta a Máma481Pustiměř
BM3015Vrána DominikCZE1996METAXTREN2967Nový Knín
BM60 Vychodil LubomírCZE1957cykloteam KOLARNA0Litovel
BM60 Vychodil LubomírCZE1957cykloteam KOLARNA0Litovel
JB157Vytlačil Štěpán CZE2001Česká spořitelna Specialized junior MTB Team630Polná
BW30149Wernerová ZuzanaCZE1988GHOST team2034Krásné
BM40206Wutlz MartinCZE1981Heršpice500Heršpice
BM50Zapletal MartinCZE1969Opava0Opava
BM30150Zapletal RadekCZE1989MIMI BIKE TEAM0Pardubice
BM503zárybnický JiříCZE1976Vinohradské šlapky4829Březnice
BM40151Zeman VojtěchCZE1985Ghost Team1193Pardubice
BM50152Zemene BřetislavCZE1971Zábřeh541Zábřeh
BM40153Zezula TomášCZE1980Bike club Svitavy565Svitavy
BW30207Zimolová LucieCZE1995Praha614Praha
BM60634Zítka JiříCZE1962Fortex ski Moravský Beroun533Bruntál
BM50194Zoubek PetrCZE1972Brno513Brno
BM60154Zourek PavelCZE1960Pbv Mtb Team Brno575Fryšava
BM60163Zsigmond FrantisekCZE1966Brno582Brno
BW50620Žnivová MartaCZE1973Lešná621Lešná

startovní listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 12:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži630Bárta MiloslavCZE1969Jafiduto 1984734Boseň
MužiDeraha Aleš CZE1975Jihlava 0Jihlava
Muži155Doleschal TomášCZE1986Fitkoloběh Otrokovice400Otrokovice
Muži361Pláteník StanislavCZE1969Mikulov0Mikulov

startovní listina Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 12:15:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen) 5 závodníků, hodnotí se součet časů

kategorie # tým/klub/obec členové
BM60 HZS Břeclav
[179]
Michal Brychta
1979
[177]
Vojtěch Celta
1994
[183]
Marek Hunkař
1985
-
Stanislav Kapusta
1975
-
Marek Novotný
1971
BM60 Police team Brno
[2158]
Robert Helešic
1972
[4158]
Ondřej Krátký
1983
[3158]
Dominik Molák
2002
[1158]
Karel Molák
1971
[5158]
Marek Ševela Ševela
1979

startovní listina Nova jízda

start ~ 12:45:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 156 účastníků ( 93 mužů, 63 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
ŽenyBadinská AndreaSVK1976Svätý Jur0Svätý Jur
ŽenyBadinská LauraSVK2002Svätý Jur0Svätý Jur
MužiBadinský Patrik SVK1974Svätý Jur0Svätý Jur
Muži7106Bartek PetrCZE1992Symbio+ BMC0Brno
Muži390Beneš ZdeněkCZE1979Lomnice u Tišnova0
Muži357Berit TomášCZE1981Praha0Praha
Ženy301Bielichova AlžbetaSVK1995Bánovce nad Bebravou 0Bánovce nad Bebravou
MužiBlaško IvanCZE1966Veselí nad Moravou0Veselí nad Moravou
Ženy922Bohatá HanaCZE1986FABIO TEAM0Holín
Muži921Bohata TomášCZE1993REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN563Újezdec
Muži302Bouma RadekCZE1987Semice0Semice
Muži370BRUCK PAVELCZE1982HOŠEK MOTOR0MORAVSKÝ KRUMLOV
Starší žákyně923Brychová AdélaCZE20060
Ženy926Brychová AndreaCZE19790
Ženy924Brychová TerezaCZE20010
Ženy925Brychová ZuzanaCZE19780
Starší žáciBryscejn OndřejCZE2003Bike team Hamernice 0Rokytnice v Orlických horách
Ženy927Buchtová IvonaCZE1984nova-ibu0
Muži928Burda LuborCZE19750
Muži381Burián RadislavCZE1953Vrutky0Vrutky
Ženy929Coubalová KateřinaCZE1992HR0
Muži359Daněk TomášCZE1993Svitávka0Svitávka
Muži303Dolba VaclavCZE1988Moravsky Krumlov0Moravsky Krumlov
Muži304Dudek MichalCZE1973GHOST team1111Pardubice
Muži305Erdziak MarošCZE1980ENDEKA BASSTA team0Brno
Muži306Falt PavelCZE1981Polička0Polička
Ženy307Faltová JanaCZE1982Polička0Polička
Ženy906Gutlová MarieCZE1975Veleň0Veleň
Muži308Havliš StanislavCZE1962Bike Kyjov0Kyjov
Muži7093Holešinský RichardCZE1974Brno0Brno
Muži396Homola Peter SVK1982Proefekt0Sokolovce
ŽenyHoráková KateřinaCZE1973Uherské Hradiště0Uherské Hradiště
Muži309Hort LadislavCZE1958Zbýšov0Zbýšov
Starší žáci7104Hort MarekCZE2009Zbýšov0Zbýšov
Muži310Hrdlička RadekCZE1986Miroslav0Miroslav
Ženy7094hrubá HANACZE1973VT Lipence620OBOŘIŠTĚ 143
Muži311Husek KarelCZE1998EDLINE MTB Team0Medlovice
Muži360Chromiak PatrikSVK1998LOVEC bike team0Skalica
Muži7092Chvojka PetrCZE1977GHOST team0Hradec Králové
Starší žákyně312Chvojková BarboraCZE2004GHOST team0Hradec Králové
Muži313Jacko PatrikSVK199362062
Muži931Jakub JirmanCZE1977SLOTHS0
Muži932Janáček TomášCZE1952Praha 60Praha 6
Ženy933Jančová MonikaCZE1979Praha0Praha
Muži369Jeřábek JaroslavCZE1972Mikulov0Mikulov
Starší žáci368Jeřábek VáclavCZE2003Mikulov0Mikulov
Ženy383Jurášková ZuzanaCZE1978Znojmo0Znojmo
Ženy934Jurkova MagdalenaCZE19900
Muži314Kadlec VojtěchCZE1982Brno0Brno
Muži315Kalina MiroslavCZE1956Hrušovany nad jevišovkou0Hrušovany nad jevišovkou
Ženy378Kališová ŠárkaCZE1965Frýdek - Místek0Frýdek - Místek
Ženy935Kalousová IvetaCZE1984Double II0Říčany
Ženy367Kašjaková MarcelaSVK1982Cabaj-Čapor0Cabaj-Čapor
Muži316Knap LukášCZE1986Trutnov0Trutnov
Ženy317Knapová PetraCZE1986Trutnov0Trutnov
Ženy389Kochová IrenaCZE1979Šanov0Šanov
Muži318Kostka OndřejCZE1991Opava0Opava
Muži375Košťál OtakarCZE1973Premium hotel Znojmo0Šatov
Ženy936Kozáková Veronika,CZE19800
Muži937Krejza TomášCZE1984Praha0Praha
Muži7091Kročil JanCZE1977aquarium relax0Mikulov
Muži7107Kružík PetrCZE1986Kupařovice0Kupařovice
Muži372Křižan JosefCZE1947Kněždub0Kněždub
Starší žákyně938Kubíčková AnnaCZE20050
Ženy939Kubínková VeronikaCZE1986PR Dream Team0
Muži319Kunc MarekCZE1975Ghost Team0Herálec Pod Žákovou Horou
Starší žákyně7105Kuncová SimonaCZE2006GHOST junior Team 0Herálec pod Žákovou horou
Muži384Kuzma JúliusSVK1993Bardejov0Bardejov
Muži376Lindaur VladimírCZE1975Únanov0Únanov
Ženy940Líšťanská MartinaCZE1980HR0
Muži7101LOJÍN FRANTIŠEKCZE1966VT Lipence542ROSOVICE
Muži392Macháček MartinCZE1981Šanov0Šanov
Muži392Macháček MartinCZE1981Šanov0Šanov
Muži320Málek Zbyněk CZE1988Česká spořitelna - Accolade0Jihlava
Muži941Malenčík MichalCZE1983CME0
Muži942Maxián JanCZE19830
Ženy943Maxiánová LucieCZE1979Praha 40Praha 4
Muži321Mego PeterSVK1962MEGATEAM0Považská Bystrica
Muži944Mikyska TomášCZE1984NOVA0Třebotov
Ženy945Mikysková VeronikaCZE1982NOVA0Třebotov
MužiMiškovič Matúš SVK2002Šaľa 0Šaľa
ŽenyMiškovičová GabrielaSVK1973Bežci Šaľa0Šaľa
Starší žákyněMiškovičová JankaSVK2003Šaľa 0Šaľa
Muži322Moravec MichalCZE1980GHOST Team1208Hradec Králové
Muži323Nádvorník KamilCZE1973Strakov0Strakov
Ženy324Nádvorníková MarcííCZE1972Strakov0Strakov
Muži326Nálevka LadislavCZE1962Trutnov0Trutnov
Muži325Nálevka LukášCZE1988Trutnov0Trutnov
Muži327Nekvasil PetrCZE1981Tom´s Radhaus0Šanov
Ženy7102Netková Lucie CZE1990Lanškroun0Lanškroun
Muži380Ohřál AdamCZE19921. Cyklopomoc Mikulov0Brno
Starší žáciOndřej VeselýCZE2003TJ Spartak Třebíč067522
Starší žáciOrdáň PetrCZE2003Cykloch team0Bystřice pod Hostýnem
Muži946Pavlíček TomášCZE1990PR Dream Team0
Starší žáci949Peichl JonášCZE2006Praha0Praha
Muži948Peichl ŠimonCZE20020
Muži947Peichl ŠtěpánCZE1972Praha0Praha
Ženy950Peichlová JanaCZE1970Praha0Praha
Starší žákyně951Peichlová JulieCZE2004Praha0Praha
Muži328Pelčarský AlešCZE1981Hořice0Hořice
Ženy397Pešková LuciaSVK1983Bratislava0Bratislava
Ženy952Petrovičová LuciaCZE1986HR0
Muži361Pláteník StanislavCZE1969Mikulov0Mikulov
Ženy329Pošvářová LucieCZE1977Explosia0Staré Ždánice
Ženy330Procházková OlgaCZE1978GHOST team0Krucemburk
Muži401prokůpek AdolfCZE1988SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM0Praha 4
Muži953Rajmon MatějCZE1990Sloths0Praha
Ženy331Rokusková NaděždaCZE1968Jenišov0Jenišov
Ženy954Ruzek AlexCZE19800
Ženy385Řezáčová HanaCZE1971Strachotín0Strachotín
Ženy956Schmeidlerová BarboraCZE19820
Ženy955Schmeidlerová PetraCZE1986SLOTHS0
Muži393Schystal StanislavCZE1959Znojmo0Znojmo
Muži377Skačan JurajSVK1982Trávnica0Trávnica
Muži358Skřipský JanCZE1991Kunštát0Kunštát
Ženy957Slobodová ZuzanaCZE1989Praha0Praha
Muži125Snídal MartinCZE1978ARIA PURA0Praha
Ženy332Sokolova AnastasiaCZE1987Moravany u Brna0Moravany u Brna
Starší žákyně373Staňková KláraCZE2004CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.0Šatov
Muži395stropnický OndraCZE1987Prodoli racing team0Hluboká nad Vltavou
Ženy958Suchá AnnaCZE1984Praha0Praha
MužiŠaroun Libor CZE1973Premium hotel Znojmo0Znojmo
Muži382Šišovský MartinSVK1986bikeacademy.sk0Trenčín
Muži333Šmíd Přemysl CZE1983Tom´s Radhaus0Šanov
Ženy402Šolcová MichaelaCZE1989Eleven Head Cyklolive Team0Praha 3
Muži959Špringr IvanCZE1985Praha 120Praha 12
Ženy394Štábová DanielaCZE1972Znojmo0Znojmo
Muži334Švestka JanCZE1957CykloNovinky.cz0Lanškroun
Muži7103Švestka JiříCZE1976Lanškroun0Lanškroun
Ženy335Švestková AnnaCZE1963CykloNovinky.cz0Lanškroun
Muži336Talík PetrCZE1967Olomouc, Nemilany0Olomouc, Nemilany
Muži363Taraba JanCZE1948AMENITY-EXTREM SPORT TEAM0Koryčany
MužiTopol Tomáš CZE1979Pardubice0Pardubice
ŽenyTopolová JanaCZE1986Pardubice0Pardubice
Starší žákyně337Tuzarová NataliCZE2006GHOST team0Vysoká nad Labem
Starší žákyně338Tuzarová ValentinaCZE2012GHOST team0Vysoká nad Labem
Ženy960Tycová Jana,CZE1969HR0
Ženy339Uhlová LucieCZE1990Brno0Brno
Ženy379Valentová TerezaCZE1994PUSKINAK.CZ1286Šlapanice
Muži340Varmuža VladimírCZE1975Hodonín0Hodonín
MužiVávrů LadislavCZE1972PBV MTB Team Brno0Brno
Muži341Vencl MartinCZE1981Explosia0Pardubice
Ženy342Veselá RenátaCZE1980Brno0Brno
Starší žáci400Veselý OndřejCZE2003TJ Spartak Třebíč0Stařeč
Muži343Vévoda LiborCZE1967Blansko0Blansko
Ženy399Vichtová PetraCZE1967Petra Vichtová PONT OPAVA0Vršovice
Muži344Vodica RadovanCZE1969Dolní Dunajovice0Dolní Dunajovice
Ženy374Volfová VeronikaCZE1990Paseky0Paseky
Muži362Vrba Radim CZE1977Koryčany0Koryčany
Ženy961Vrňáková Martina,CZE1984PR Dream Team0
Muži962Vyborny VojtechCZE19890
Muži388Zelinka PetrCZE1976Šanov0Šanov
Starší žáci345Zemene JakubCZE2003Short Bike Academy Opletal0Zábřeh
Ženy346Zemenová AdélaCZE2000Zábřeh0Zábřeh
Muži386Zvěřina ZdeněkCZE1972Strachotín0Strachotín
Muži387Zvěřina ZdeněkCZE1992Strachotín0Strachotín

startovní listina Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 12:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 10 účastníků ( 4 mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Ženy347Benkö MichaelaCZE1974Brno0Brno
Muži391Čabla IvanCZE19801. Cyklopomoc Mikulov0Mikulov
Ženy348Doleschalová MartinaCZE1981Moraviaman team Otrokovice0Otrokovice
Muži371Křižan RadekCZE1974Kněždub0Kněždub
Muži156Polách JiříCZE1980Brno0Brno
Ženy365Slaná AlenaCZE1970Břeclav0Břeclav
Muži364Slaný RobertCZE1969Břeclav0Břeclav
Ženy350Šefcová EvaCZE1964KOSTKA Racing0Rtyně V Podkrkonoší
Ženy349Šefcová KateřinaCZE2000KOSTKA Racing0Police nad Metují
Ženy366Veverková JanaCZE1972Velké Bílovice0Velké Bílovice

startovní listina Handicap

start ~ 12:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 8 účastníků ( 7 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži351Děcký PavelCZE1974Spolek GO ON0Frenštát p.R.
Muži7109Fabián RadoslavCZE1975Černí koně0Plzeň
Muži7108Hrabica PetrCZE1954Václavovice0Václavovice
Ženy352Hurtová PetraCZE1985Dexter0Česká Lípa
Muži353Nerad PetrCZE1966Handbike CR0Praha
Muži354Novák FrantišekCZE1966Tricykl0Brno
Muži355Šprynar PavelCZE1972Kladno0Kladno
Muži356Zvolský ZdeněkCZE1974ČernÍ KonĚ0Praha