Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

14.05.2016 Příšovice u Turnova 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

inline 700m - 13-14 let celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
odrážedla 200m - děti do 6 let celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
kola 300m - děti do 6 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]

výsledková listina inline 700m - 13-14 let

start ~ 10:00:00

výsledková listina odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:13:21

00:02:12.633
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [1005] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 01:37.5
2 2 / Muži [1001] tomas Urbanek 2013 CZE CZE 01:40.8 00:03.3
3 3 / Muži [1004] DANIEL KRYKORKA 2014 CZE CZE 03:19.6 01:42.1
DNF / Muži [1006] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy

výsledková listina kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:19:47

00:01:46.5
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [1002] LUKÁŠ URBÁNEK 2011 CZE CZE 01:01.0
2 1 / Ženy [1003] ZUZANA KRYKORKOVÁ 2011 CZE CZE 01:10.7 00:09.7
3 2 / Muži [1007] Marek Drbohlav 2014 CZE CZE 03:07.8 02:06.8

výsledková listina inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:23:34

00:01:23.35
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [18] Laura Koťátková 2010 CZE CZE 01:10.7
2 1 / Muži [2] Martin Krcheň 2010 CZE tatínek 01:36.0 00:25.3

výsledková listina inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:30:04

00:03:01.22
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [22] Štěpán Drbohlav 2008 CZE CZE 02:30.1
2 2 / Muži [1] Jan Kotrba 2008 CZE CZE 02:43.8 00:13.7
3 3 / Muži [5] David Hlava 2008 CZE CZE 03:02.2 00:32.1
4 4 / Muži [3] Ondřej Vilhelm 2009 CZE CZE 03:21.0 00:50.9
5 1 / Ženy [19] Simona Vopasková 2008 CZE CZE 03:29.0 00:58.9

výsledková listina inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:34:46

00:02:59.367
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [23] Nela Christova 2006 CZE CZE 02:22.5
2 2 / Ženy [8] sandra vítková 2007 CZE CZE 03:01.2 00:38.7
3 3 / Ženy [6] tereza šrámková 2007 CZE CZE 03:34.4 01:11.9

výsledková listina inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:34:46

00:02:53.8
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [4] Mikuláš Drbohlav 2005 CZE A.S.A 02:24.5
2 1 / Ženy [20] Tereza Christovová 2005 CZE CZE 03:23.1 00:58.6

výsledková listina inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:39:07

00:01:28.843
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [10] Zdeněk Kotrba 1979 CZE CZE 01:20.4
2 2 / Muži [12] Jiří Koťátko 1975 CZE CZE 01:21.7 00:01.3
3 3 / Muži [21] František Drbohlav 1951 CZE CZE 01:23.2 00:02.8
4 1 / Ženy [9] EVA DRBOHLAVOVÁ 1979 CZE CZE 01:32.6 00:12.2
5 2 / Ženy [17] Věra Koťátková 1978 CZE CZE 01:32.7 00:12.3
6 3 / Ženy [14] Eva Hlavová 1978 CZE CZE 01:33.0 00:12.6
7 4 / Ženy [7] Jana Krcheňová 1976 CZE CZE 01:38.3 00:17.9